Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, Bluee19 είπε:

      Καλής ποιότητας θεωρούνται τα έμβρυα ΑΑ μόνο ; 

      Δε θυμαμαι αν αναφέρει το άρθρο τι έλαβαν υπόψη τους στις ποιοτητες. Μη ξεχναμε οτι τα ποσοστα δεν ειναι ποτε κατι σταθερο γιατι ο καθε κυκλος εξωσωματικης ειναι διαφορετικος. Αρα τα ποσοστα τα λαμβανουμε υποψη με 5% πιο πανω ή πιο κατω. Σας παραθετω το αρθρο οποια κοπελα θελει να δει πιο πολλα. Λεει για τον προεμφυτευτικο ελεγχο:

      P-253 Clinical efficacy of PGT-A according to maternal age and embryo quality in blastocyst stage

Θα γίνουμε Γονείς τον Δεκέμβριο του 2018 :-)


Recommended Posts

πρίν από 6 λεπτά , Alex. Arap είπε:

Και εμένα μαρεσει το σοπινγκ πάρα πολύ αλλά με την μικρή δεν μπορείς να ψωνίσεις. Και εγώ νευριαζα και στο τέλος δεν ψώνιζα τίποτα. Δεν έχουμε Έχει της τις έδωσα εγώ νευριασα έφτιαξε οσες μπρολαβε μέχρι να της φτιάξω μαλλί και της άλλες της πήρε μαζι της θα μου της φέρει έτοιμες ευτυχώς. Φτιάξε όσο προλαβενεις δεν θα σε αφήνει μετά α είσαι καλή φτιάχνεις ωραία πραγματάκια μπράβο!!! 

Χαχαχα, καλα εκανες τοτε. Φτιαχνεις μαλλι?? Αχ αγαπημενη κομμωτρια εισαι?? Αλλη πονεμενη ιστορια αυτη. Που θελω να παω να ανανεωθω αλλα θα πρεπει να κατσω και 4 ωρες κομμωτηριο και δεν μπορω. Θελω και μπαλαγιαζ τρομαρα μου χεχεχε. 

Η μικρη σου πως ειναι? Ταρζανακι?

πρίν από 2 λεπτά , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Καλα ειμαι τωρα ετοιμαστηκα να βγω για περπατημα θα παω μεχρι το σουπερ μαρκετ μπας κ κανει αυτη την μικρη κινησουλα π ειπε ο γιατρος κ σπασει τα νερα....αντε εστω να ανοιξει κ αλλο η διαστολη προς το παρον ειμαστε στα 2.5εκ....ευελπιστω το σ/κ να γεννησω το θελω πολυυυ!!! Να βαλει το χερι Του ο Αγιος Ελευθεριος π γιορταζει αυριο....

Μακαρι μικρη μου!!! Αλλα και να μην ερθει το σκ μην τρελαινεσαι. Δεν εχει και πολλα περιθωρια πλεον η σκατουλα. Την εχεις στριμωξει χαχαχαχ. Ακου εκει εναν μηνα να λεμε γενναμε και αυτη να το χει βρει παιχνιδι


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 6 λεπτά , nanoula90 είπε:

Χαχαχα, καλα εκανες τοτε. Φτιαχνεις μαλλι?? Αχ αγαπημενη κομμωτρια εισαι?? Αλλη πονεμενη ιστορια αυτη. Που θελω να παω να ανανεωθω αλλα θα πρεπει να κατσω και 4 ωρες κομμωτηριο και δεν μπορω. Θελω και μπαλαγιαζ τρομαρα μου χεχεχε. 

Η μικρη σου πως ειναι? Ταρζανακι?

Μακαρι μικρη μου!!! Αλλα και να μην ερθει το σκ μην τρελαινεσαι. Δεν εχει και πολλα περιθωρια πλεον η σκατουλα. Την εχεις στριμωξει χαχαχαχ. Ακου εκει εναν μηνα να λεμε γενναμε και αυτη να το χει βρει παιχνιδι

Ναι κομμώτρια είμαι. Ναι θέλει πολλες ωρες και τωρα με το σίδηρο που περνεις θα θέλει πιο πολύ ώρα γιατί δεν το αφήνει να ανοίξει το χρωμα. Καλά όλη μέρα την κυνηγάω αρχίσαμε και μπούσουλαμε και τρέχω από πίσω είναι ταρζανακι και που είσαι ακόμα πιάνετε και στη κούνια την βλέπω να βγενει. Να δω  πως θα την κάνει καλά ο παπάς; 

 

  • Χαχα 1

5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Alex. Arap είπε:

Ναι κομμώτρια είμαι. Ναι θέλει πολλες ωρες και τωρα με το σίδηρο που περνεις θα θέλει πιο πολύ ώρα γιατί δεν το αφήνει να ανοίξει το χρωμα. Καλά όλη μέρα την κυνηγάω αρχίσαμε και μπούσουλαμε και τρέχω από πίσω είναι ταρζανακι και που είσαι ακόμα πιάνετε και στη κούνια την βλέπω να βγενει. Να δω  πως θα την κάνει καλά ο παπάς; 

 

Καλημερα.Καλως ηρθες στο κλαμπ.Ετσι και μπουσουλισουν δεν βαζουν κωλο κατω.Κι αν αρχισει και πιανεται και σηκωνεται στην κουνια θα το κανει παντου σε λιγο.Το καγκελο της κουνιας δεν σηκωνεται να γινει πιο ψηλο;Εγω το σηκωσα αρκετα αλλα ειναι και πονηρος παταει στη παντα οποτε εριξα κι ενα παπλωματακι στο πατωμα μπροστα στη κουνια καλου κακου


ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Comet είπε:

Καλημερα.Καλως ηρθες στο κλαμπ.Ετσι και μπουσουλισουν δεν βαζουν κωλο κατω.Κι αν αρχισει και πιανεται και σηκωνεται στην κουνια θα το κανει παντου σε λιγο.Το καγκελο της κουνιας δεν σηκωνεται να γινει πιο ψηλο;Εγω το σηκωσα αρκετα αλλα ειναι και πονηρος παταει στη παντα οποτε εριξα κι ενα παπλωματακι στο πατωμα μπροστα στη κουνια καλου κακου

Καλημέρα καλώς σας βρήκα η δικιά μου από πιο μικρή δεν βαζει κωλο φαντάσου τώρα τι θα φτιάξει αφού τα κιλα τα περνούμε με το σταγονόμετρο πολυ υπερκινητικη. Δεν ξέρω πρέπει να δω γιατί είναι από τις παλιές κούνιες. Εγώ έχω το χάλι και είναι αυτά τα μαλιαρα αλλά δεν την αφήνω μονη της φοβάμαι. Βρε πολύ πονηριά που την βρήκαν τόσο μικρα πόσο είναι το δικό σου; ένα έχεις; 


5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 53 λεπτά , nanoula90 είπε:

Σημερα αν δεν βρεξει θα κανω μια γυρα. Μωρε εμενα μ αρεσει πολυ το σοπινγκ θεραπυ αλλα πλεον με την κοιλουμπα δεν μπορω να δοκιμασω κατι αν μ αρεσει και με νευριαζει αυτο. 

Ααα εχετε χειροτεχνιες?? Εμενα μ αρεσουν πολυ αυτα! Τωρα που εφτιαχνα το δωματιο του μπεμπη εφτιαξα αεροστατα και τα κρεμασα απο το ταβανι χεχεχε. Και ωρες ωρες σκεφτομαι τι αλλο μπορω να φτιαξω γιατι βαριεμαι να καθομαι.

Καλημερα και στις μανουλες του Δεκεμβριου!

Νανουλα πως τα εκανες αυτα τα αεροστατα?Πολυ ωραια ιδεα!


DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 38 λεπτά , nanoula90 είπε:

 

Μακαρι μικρη μου!!! Αλλα και να μην ερθει το σκ μην τρελαινεσαι. Δεν εχει και πολλα περιθωρια πλεον η σκατουλα. Την εχεις στριμωξει χαχαχαχ. Ακου εκει εναν μηνα να λεμε γενναμε και αυτη να το χει βρει παιχνιδι

Nαι αναποδο παιδι απο την κοιλια σαν την μαμα της χαχαχαχα......δεν εχει κ πολλα περιθωρια οντως....λογικα αν φτασω μεχρι στο ραντεβου την πεμπτη 39+4 θα μ πουν ποτε να παω για γεννα με προκληση!

Εσυ πως εισαι αισθανεσαι τπτ;;;


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 38 λεπτά , Nicol_ είπε:

Καλημερα και στις μανουλες του Δεκεμβριου!

Νανουλα πως τα εκανες αυτα τα αεροστατα?Πολυ ωραια ιδεα!

Αγορασα φαναρια και υλικα απο καταστημα ραπτικης. Και χαρτονι για την βαση του αεροστατου, το οποιο το εκοψα και εφτιαξα μικρα τετραγωνα κουτακια. Το εντυσα με υφασμα και εβαλα τα αξεσουαρ γυρω γυρω. 

Εφτιαξα συνολικα 4, και σκεφτομαι μηπως φτιαξω και αστερακια απο υφασμα και τα γεμισω με υλικο γεμισματος μαξιλαριων που πουλανε χυμα. Δεν ξερω αν θα μου βγει γιατι θελει ραπτομηχανη αυτο και δεν εχω. 

Τα αεροστατα μου βγηκαν ετσι

24d2f6h.jpg

πρίν από 34 λεπτά , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Nαι αναποδο παιδι απο την κοιλια σαν την μαμα της χαχαχαχα......δεν εχει κ πολλα περιθωρια οντως....λογικα αν φτασω μεχρι στο ραντεβου την πεμπτη 39+4 θα μ πουν ποτε να παω για γεννα με προκληση!

Εσυ πως εισαι αισθανεσαι τπτ;;;

Μπα, τιποτα δεν αισθανομαι. Κατι πονακια χαμηλα, αλλα υποθετω ειναι ο μπεμπης που προσπαθει να μπει στην λεκανη. 

  • Μου αρέσει 3

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , nanoula90 είπε:

Αγορασα φαναρια και υλικα απο καταστημα ραπτικης. Και χαρτονι για την βαση του αεροστατου, το οποιο το εκοψα και εφτιαξα μικρα τετραγωνα κουτακια. Το εντυσα με υφασμα και εβαλα τα αξεσουαρ γυρω γυρω. 

Εφτιαξα συνολικα 4, και σκεφτομαι μηπως φτιαξω και αστερακια απο υφασμα και τα γεμισω με υλικο γεμισματος μαξιλαριων που πουλανε χυμα. Δεν ξερω αν θα μου βγει γιατι θελει ραπτομηχανη αυτο και δεν εχω. 

Τα αεροστατα μου βγηκαν ετσι

24d2f6h.jpg

Μπα, τιποτα δεν αισθανομαι. Κατι πονακια χαμηλα, αλλα υποθετω ειναι ο μπεμπης που προσπαθει να μπει στην λεκανη. 

Μπράβο πάρα πολύ ωραία δεν ερχεσε να μου φτιάξεις και εμένα; 


5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , nanoula90 είπε:

Αγορασα φαναρια και υλικα απο καταστημα ραπτικης. Και χαρτονι για την βαση του αεροστατου, το οποιο το εκοψα και εφτιαξα μικρα τετραγωνα κουτακια. Το εντυσα με υφασμα και εβαλα τα αξεσουαρ γυρω γυρω. 

Εφτιαξα συνολικα 4, και σκεφτομαι μηπως φτιαξω και αστερακια απο υφασμα και τα γεμισω με υλικο γεμισματος μαξιλαριων που πουλανε χυμα. Δεν ξερω αν θα μου βγει γιατι θελει ραπτομηχανη αυτο και δεν εχω. 

Τα αεροστατα μου βγηκαν ετσι

24d2f6h.jpg

Μπα, τιποτα δεν αισθανομαι. Κατι πονακια χαμηλα, αλλα υποθετω ειναι ο μπεμπης που προσπαθει να μπει στην λεκανη. 

Ναι πονακια αισθανομουν κ εγω οταν εμπεδωνοταν......

Αχχχχ καλε ειναι φοβερα αφου γεννησω κ μπω σε μια σειρα με την μπεμπα πρωτα ο Θεος θα κανω κ εγω ετσι δοαφορα 3D κρεμαστα μιας κ πιανομαι κ εγω πολυυ με αυτα λογω επαγγελματος(βρεφονηπιοκομος) στη σχολη ολο κατι τετοια καναμε.... πανεμορφα τα εκανες παντως μπραβο σουυυ!!!


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Ναι πονακια αισθανομουν κ εγω οταν εμπεδωνοταν......

Αχχχχ καλε ειναι φοβερα αφου γεννησω κ μπω σε μια σειρα με την μπεμπα πρωτα ο Θεος θα κανω κ εγω ετσι δοαφορα 3D κρεμαστα μιας κ πιανομαι κ εγω πολυυ με αυτα λογω επαγγελματος(βρεφονηπιοκομος) στη σχολη ολο κατι τετοια καναμε.... πανεμορφα τα εκανες παντως μπραβο σουυυ!!!

Χαχα και να ανταλλασσουμε ιδεεεες!!! Γιατι και γω θελω και αλλααααα χαχαχα. Βεβαια δεν ξερω αν θα προλαβαινουμε μετα με τα μικρα μας τα μπεμπακια!

πρίν από 5 λεπτά , Alex. Arap είπε:

Μπράβο πάρα πολύ ωραία δεν ερχεσε να μου φτιάξεις και εμένα; 

Χεχεχε, εσυ μαλλι εγω τετοια :lol:


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 1 λεπτό , nanoula90 είπε:

Χαχα και να ανταλλασσουμε ιδεεεες!!! Γιατι και γω θελω και αλλααααα χαχαχα. Βεβαια δεν ξερω αν θα προλαβαινουμε μετα με τα μικρα μας τα μπεμπακια!

Χεχεχε, εσυ μαλλι εγω τετοια :lol:

Οκ έκλεισε η δουλειά!!!! 


5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , nanoula90 είπε:

Χαχα και να ανταλλασσουμε ιδεεεες!!! Γιατι και γω θελω και αλλααααα χαχαχα. Βεβαια δεν ξερω αν θα προλαβαινουμε μετα με τα μικρα μας τα μπεμπακια!

Χεχεχε, εσυ μαλλι εγω τετοια :lol:

Ε καποια στιγμη πιστευω θα προλαβουμε αν οχι στην αρχη οταν θα ειναι 3-4μηνων πιστευω κατι να καταφερω να κανω θα την βαζω διπλα μ να παιζει με δικα της παιχνιδια κ εγω διπλα θα κανω κατασκευες.....λεω εγω τωρα:lol:

  • Χαχα 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Alex. Arap είπε:

Καλημέρα καλώς σας βρήκα η δικιά μου από πιο μικρή δεν βαζει κωλο φαντάσου τώρα τι θα φτιάξει αφού τα κιλα τα περνούμε με το σταγονόμετρο πολυ υπερκινητικη. Δεν ξέρω πρέπει να δω γιατί είναι από τις παλιές κούνιες. Εγώ έχω το χάλι και είναι αυτά τα μαλιαρα αλλά δεν την αφήνω μονη της φοβάμαι. Βρε πολύ πονηριά που την βρήκαν τόσο μικρα πόσο είναι το δικό σου; ένα έχεις; 

Ενα στην αγκαλια 9,5 μηνων κι ενα στην κοιλια 7,5 βδομαδων.

1 ώρα πρίν, nanoula90 είπε:

Αγορασα φαναρια και υλικα απο καταστημα ραπτικης. Και χαρτονι για την βαση του αεροστατου, το οποιο το εκοψα και εφτιαξα μικρα τετραγωνα κουτακια. Το εντυσα με υφασμα και εβαλα τα αξεσουαρ γυρω γυρω. 

Εφτιαξα συνολικα 4, και σκεφτομαι μηπως φτιαξω και αστερακια απο υφασμα και τα γεμισω με υλικο γεμισματος μαξιλαριων που πουλανε χυμα. Δεν ξερω αν θα μου βγει γιατι θελει ραπτομηχανη αυτο και δεν εχω. 

Τα αεροστατα μου βγηκαν ετσι

24d2f6h.jpg

Μπα, τιποτα δεν αισθανομαι. Κατι πονακια χαμηλα, αλλα υποθετω ειναι ο μπεμπης που προσπαθει να μπει στην λεκανη. 

Καλε εσυ εισαι καλλιτεχνης.Τι ομορφα που ειναι .Μπραβο  τι τελεια ιδεα για το δωματιο

  • Μου αρέσει 1

ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, nanoula90 είπε:

Αγορασα φαναρια και υλικα απο καταστημα ραπτικης. Και χαρτονι για την βαση του αεροστατου, το οποιο το εκοψα και εφτιαξα μικρα τετραγωνα κουτακια. Το εντυσα με υφασμα και εβαλα τα αξεσουαρ γυρω γυρω. 

Εφτιαξα συνολικα 4, και σκεφτομαι μηπως φτιαξω και αστερακια απο υφασμα και τα γεμισω με υλικο γεμισματος μαξιλαριων που πουλανε χυμα. Δεν ξερω αν θα μου βγει γιατι θελει ραπτομηχανη αυτο και δεν εχω. 

Τα αεροστατα μου βγηκαν ετσι

24d2f6h.jpg

Μπα, τιποτα δεν αισθανομαι. Κατι πονακια χαμηλα, αλλα υποθετω ειναι ο μπεμπης που προσπαθει να μπει στην λεκανη. 

Οντως τα εκανες ετσι??? Εχω παθει πλακα!Εισαι μεγαλη καλλιτεχνης μιλαμε απιστευτο!


DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...