Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, Bluee19 είπε:

      Καλής ποιότητας θεωρούνται τα έμβρυα ΑΑ μόνο ; 

      Δε θυμαμαι αν αναφέρει το άρθρο τι έλαβαν υπόψη τους στις ποιοτητες. Μη ξεχναμε οτι τα ποσοστα δεν ειναι ποτε κατι σταθερο γιατι ο καθε κυκλος εξωσωματικης ειναι διαφορετικος. Αρα τα ποσοστα τα λαμβανουμε υποψη με 5% πιο πανω ή πιο κατω. Σας παραθετω το αρθρο οποια κοπελα θελει να δει πιο πολλα. Λεει για τον προεμφυτευτικο ελεγχο:

      P-253 Clinical efficacy of PGT-A according to maternal age and embryo quality in blastocyst stage

Θα γίνουμε Γονείς τον Δεκέμβριο του 2018 :-)


Recommended Posts

Just now, Δώρα είπε:

Σε 7μιση ώρες μπαίνω στο μαιευτήριο για πρόκληση... Κοντεύω να τρελαθώ από το άγχος.. Όλη μέρα ήμουν κουλ αλλά τώρα που πλησιάζουν οι ώρες δεν την παλεύω!! 

Κοριτσι μου!! Με το καλοοο! Με εναν πονο. Προσπαθησε να ξεκουραστεις, ξερω σιγα μην το κανεις, αλλα πρεπει να κοιμηθεις γιατι αυριο θα χεις σιγουρα πολλα να κανεις. Να μας πεις μολις μπορεσεις πως πηγε. Εγω σου ευχομαι να εχεις μια πολυ ευκολη γεννα, εναν ανωδυνο οσο γινεται τοκετο και μια ευτυχισμενη ζωη απο δω κ περα με το παιδακι σου! Προσπαθησε να απολαυσεις καθε στιγμη απο την εμπειρια αυτη! 

  • Μου αρέσει 1

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 58 λεπτά , Δώρα είπε:

Σε 7μιση ώρες μπαίνω στο μαιευτήριο για πρόκληση... Κοντεύω να τρελαθώ από το άγχος.. Όλη μέρα ήμουν κουλ αλλά τώρα που πλησιάζουν οι ώρες δεν την παλεύω!! 

Κοιμησοθ οσο προλαβαίνεις σημερα .ακου που σου λεω.μετα δεν εχει.

Παντως κιβεγω το βραδυ πριν γεννησω σαν κι εσενσ ήμουν. Σε λιγες ωρες δεν θα το πιστευεις οτι θα εχεις το μωρακι σου αγκαλια.παντως ειλικρινα η στιγμη που στο δινουν αγκαλια δεν υπαρχει.εγω εκλαιγα.

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, nanoula90 είπε:

Κοριτσι μου!! Με το καλοοο! Με εναν πονο. Προσπαθησε να ξεκουραστεις, ξερω σιγα μην το κανεις, αλλα πρεπει να κοιμηθεις γιατι αυριο θα χεις σιγουρα πολλα να κανεις. Να μας πεις μολις μπορεσεις πως πηγε. Εγω σου ευχομαι να εχεις μια πολυ ευκολη γεννα, εναν ανωδυνο οσο γινεται τοκετο και μια ευτυχισμενη ζωη απο δω κ περα με το παιδακι σου! Προσπαθησε να απολαυσεις καθε στιγμη απο την εμπειρια αυτη! 

 

πρίν από 8 λεπτά , loyloy είπε:

Κοιμησοθ οσο προλαβαίνεις σημερα .ακου που σου λεω.μετα δεν εχει.

Παντως κιβεγω το βραδυ πριν γεννησω σαν κι εσενσ ήμουν. Σε λιγες ωρες δεν θα το πιστευεις οτι θα εχεις το μωρακι σου αγκαλια.παντως ειλικρινα η στιγμη που στο δινουν αγκαλια δεν υπαρχει.εγω εκλαιγα.

Θα σας ενημερώσω με το που μπορέσω, εννοείται αυτό!! Μακάρι να καταφέρω να κοιμηθώ λίγο γιατί όντως μετά μπαίνω σε νέα πραγματικότητα. Ανυπομονώ να αντικρίσω το προσωπάκι του επιτέλους!! 


2aCS.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , Δώρα είπε:

 

Θα σας ενημερώσω με το που μπορέσω, εννοείται αυτό!! Μακάρι να καταφέρω να κοιμηθώ λίγο γιατί όντως μετά μπαίνω σε νέα πραγματικότητα. Ανυπομονώ να αντικρίσω το προσωπάκι του επιτέλους!! 

Ειναι μοναδικη εμπειρια.εγω προσωπικα ταλαιπωρηθηκα στη γεννα αλλα θα το ξανακανα παλι απο την αρχη.με το καλο κορίτσι μου και με εναν πονο!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , loyloy είπε:

Ειναι μοναδικη εμπειρια.εγω προσωπικα ταλαιπωρηθηκα στη γεννα αλλα θα το ξανακανα παλι απο την αρχη.με το καλο κορίτσι μου και με εναν πονο!

Πως εισαι κοριτσακι μου;ο μπεμπακος;Τωρα σιγουρα δεν εχει υπνο ομως εχει κατι πολυ καλυτερο..Ενα τρυφερο,πανεμορφο,ολοδικο σου μωρακι...Οι πρωτες μερες ειναι δυσκολες,θα βρειτε τους ρυθμους σας,θα γνωριστειτε και σιγα σιγα θα ξεκουραζεσαι περισσοτερο.Περναει γρηγορα ο καιρος


ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 1 λεπτό , Comet είπε:

Πως εισαι κοριτσακι μου;ο μπεμπακος;Τωρα σιγουρα δεν εχει υπνο ομως εχει κατι πολυ καλυτερο..Ενα τρυφερο,πανεμορφο,ολοδικο σου μωρακι...Οι πρωτες μερες ειναι δυσκολες,θα βρειτε τους ρυθμους σας,θα γνωριστειτε και σιγα σιγα θα ξεκουραζεσαι περισσοτερο.Περναει γρηγορα ο καιρος

Αχ ασε.ενω ειμαι κομματια δεν το αλλαζω με τπτ.ειναι το μωρακι μπυ.τον χαζευω καο ακομα δεν το χω πιστεψει οτι ηταν μεσα μου τοσο καιρο.πρωτεε μερες ακομα.αυτο πιστευω κι εγω θα το βρουμε σιγα σιγα

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , loyloy είπε:

Αχ ασε.ενω ειμαι κομματια δεν το αλλαζω με τπτ.ειναι το μωρακι μπυ.τον χαζευω καο ακομα δεν το χω πιστεψει οτι ηταν μεσα μου τοσο καιρο.πρωτεε μερες ακομα.αυτο πιστευω κι εγω θα το βρουμε σιγα σιγα

 

Σιγουρα κοριτσι μου.Οπως ολες κι εσυ.Οσο για το γαλα που διαβασα μην το σκεφτεσαι πολυ.Ταισε το μωρακι σου οπως μπορεις.Γερος να ναι και τα αλλα δεν εχουν τοσο σημασια


ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , Comet είπε:

Σιγουρα κοριτσι μου.Οπως ολες κι εσυ.Οσο για το γαλα που διαβασα μην το σκεφτεσαι πολυ.Ταισε το μωρακι σου οπως μπορεις.Γερος να ναι και τα αλλα δεν εχουν τοσο σημασια

Χτες με επιασε το παράπονο. Σημερσ ξύπνησα και λεω στον εαυτο μου οτι πρεπει να είμαι καλα εγω και το μωρό και να μη σκαω για το συμπλήρωμα. Εχω ενα υγιές μωράκι.αυτο εχει σημασια.

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, Δώρα είπε:

Σε 7μιση ώρες μπαίνω στο μαιευτήριο για πρόκληση... Κοντεύω να τρελαθώ από το άγχος.. Όλη μέρα ήμουν κουλ αλλά τώρα που πλησιάζουν οι ώρες δεν την παλεύω!! 

Γλυκουλα μου είμαστε ολες μαζι σου! Εγω σε καταλαβαίνω απόλυτα γιατι μπαίνω Δευτερα 23:00 για τεχνητούς και ο φόβος μου δεν περιγράφεται, αλλα προσπαθώ να σκέφτομαι μόνο τα θετικά, ότι δηλαδή σε λίγες ώρες θα κρατάς στην αγκαλιά σου αυτο το θαύμα που περίμενες εννέα μήνες! Ας προσπαθήσουμε να το απολαύσουμε!!!


aQhvp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κορίτσια γέννησα Κυριακή απόγευμα έναν μπεμπακο 3.250!!! Με πιάσαν οι πόνοι στις 16:00 και ίσα που πρόλαβα να πάω στο νοσοκομείο γιατί στην αρχή δεν κατάλαβα ότι γεννουσα και αργήσαμε να ξεκινήσουμε!! Τα νερά σπάσαν στο αυτοκίνητο, βρήκαμε και κίνηση πέρασα όλους τους πόνους καθιστή στο αυτοκίνητο. Επισκληριδιο δεν πρόλαβα να κάνω και πόνεσα πολύ αλλά ευτυχώς για λίγο... Δεν έχω καταφέρει να κοιμηθώ ούτε λεπτό και δεν ξέρω πως θα την παλέψω... Αυτά από μένα με το καλό σε όσες έχουν απομείνει!!!

  • Μου αρέσει 2

HHwPp2.pngQ1avp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 26 λεπτά , Natasoula85 είπε:

Κορίτσια γέννησα Κυριακή απόγευμα έναν μπεμπακο 3.250!!! Με πιάσαν οι πόνοι στις 16:00 και ίσα που πρόλαβα να πάω στο νοσοκομείο γιατί στην αρχή δεν κατάλαβα ότι γεννουσα και αργήσαμε να ξεκινήσουμε!! Τα νερά σπάσαν στο αυτοκίνητο, βρήκαμε και κίνηση πέρασα όλους τους πόνους καθιστή στο αυτοκίνητο. Επισκληριδιο δεν πρόλαβα να κάνω και πόνεσα πολύ αλλά ευτυχώς για λίγο... Δεν έχω καταφέρει να κοιμηθώ ούτε λεπτό και δεν ξέρω πως θα την παλέψω... Αυτά από μένα με το καλό σε όσες έχουν απομείνει!!!

Καλημέρα κοπέλα μου να σου ζήσει το Μωράκι σου!!!! 

  • Ευχαριστώ 1

5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 45 λεπτά , Natasoula85 είπε:

Κορίτσια γέννησα Κυριακή απόγευμα έναν μπεμπακο 3.250!!! Με πιάσαν οι πόνοι στις 16:00 και ίσα που πρόλαβα να πάω στο νοσοκομείο γιατί στην αρχή δεν κατάλαβα ότι γεννουσα και αργήσαμε να ξεκινήσουμε!! Τα νερά σπάσαν στο αυτοκίνητο, βρήκαμε και κίνηση πέρασα όλους τους πόνους καθιστή στο αυτοκίνητο. Επισκληριδιο δεν πρόλαβα να κάνω και πόνεσα πολύ αλλά ευτυχώς για λίγο... Δεν έχω καταφέρει να κοιμηθώ ούτε λεπτό και δεν ξέρω πως θα την παλέψω... Αυτά από μένα με το καλό σε όσες έχουν απομείνει!!!

Να σου ζησει! Σαν απο ταινια μου ακουγεται :) καλη αναρρωση να εχεις κ να ψαχνεις χρονο να κοιμασαι εστω κ μιση ωρα γιατι δεν βγαινει!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Natasoula85 είπε:

Κορίτσια γέννησα Κυριακή απόγευμα έναν μπεμπακο 3.250!!! Με πιάσαν οι πόνοι στις 16:00 και ίσα που πρόλαβα να πάω στο νοσοκομείο γιατί στην αρχή δεν κατάλαβα ότι γεννουσα και αργήσαμε να ξεκινήσουμε!! Τα νερά σπάσαν στο αυτοκίνητο, βρήκαμε και κίνηση πέρασα όλους τους πόνους καθιστή στο αυτοκίνητο. Επισκληριδιο δεν πρόλαβα να κάνω και πόνεσα πολύ αλλά ευτυχώς για λίγο... Δεν έχω καταφέρει να κοιμηθώ ούτε λεπτό και δεν ξέρω πως θα την παλέψω... Αυτά από μένα με το καλό σε όσες έχουν απομείνει!!!

Ααα τέλεια!!! Να σου ζήσει το μωράκι σου!!!!! 

  • Ευχαριστώ 1

aQhvp2.png

Link to comment
Share on other sites

@Karpouzaki35  ΠΗΤ 4/12 Γ.6/11? ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 2.640kg 50cm

@Σεβη93            ΠΗΤ 5/12 ΑΓΟΡΑΚΙ

@Diavolitsa        ΠΗΤ 9/12 Γ?? ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 2.950kg cm??

@Ioio                  ΠΗΤ 10/12 Γ.10/12 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ kg?? cm??

@Έλσα1978        ΠΗΤ 14/12 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ

@loyloy               ΠΗΤ 15/12 Γ.12/12 ΑΓΟΡΑΚΙ 3490kg 53cm

@Sweetalecia     ΠΗΤ 15/12 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ

@Δώρα              ΠΗΤ 18/12 ΑΓΟΡΑΚΙ

@Katerinaki... 11    ΠΗΤ 19/12 ΑΓΟΡΑΚΙ

@Dimitra K            ΠΗΤ 19/12 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 

@Vagia1985         ΠΗΤ 19/12 ΑΓΟΡΑΚΙ

@Kristi00              ΠΗΤ 20/12 ΑΓΟΡΑΚΙ

@Eleutheria2012   ΠΗΤ 21/12 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ

@kathyv25            ΠΗΤ 21/12 Γ.10/12 ΑΓΟΡΑΚΙ kg?? cm??

@Irini123              ΠΗΤ 18-21/12 Γ.7/12 ΑΓΟΡΑΚΙ 3050kg 52cm

@Cath3rine           ΠΗΤ 19/12 ΑΓΟΡΑΚΙ   

@sunshine83        ΠΗΤ 23/12 Γ.16/11 ΑΓΟΡΑΚΙ kg?? cm??

@ΒαλεντιναΧρηστος ΠΗΤ 23/12 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ

@Eleni92               ΠΗΤ 25/12 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ

@Natasoula85      ΠΗΤ 25/12 Γ.16/12 ΑΓΟΡΑΚΙ 3.250kg cm??

@Katerina-90        ΠΗΤ 25/12 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ

@Anastasia_parisΠΗΤ 8/12 Γ.30/11 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 2.780kg 47cm ΑΓΟΡΑΚΙ 2.500kg 48cm

@noni90             ΠΗΤ 28/12 Γ.14/12 ΑΓΟΡΑΚΙ 2.800kg cm??

@mitsaki90        ΠΗΤ 28/12 ΑΓΟΡΑΚΙ

@nanoula90       ΠΗΤ 30/12 ΑΓΟΡΑΚΙ

@zamia             ΠΗΤ 30/12 ΑΓΟΡΑΚΙ 

@Anneliz           ΠΗΤ 03/01 ΑΓΟΡΑΚΙ

ΑΦΗΣΤΕ ΤΙΣ ΠΗΤ ΤΩΡΑ:-P ΠΛΕΟΝ ΓΡΑΦΟΥΜΕ ΚΙΛΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΙΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΕΚΑΤΟΣΤΑ.. ΣΤΑ ??? ΑΝΑΜΜΕΝΩ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΓΡΑΦΤΟΥΝ ΣΤΑ ΠΡΑΚΤΙΚΑ.....ΧΑΧΑΧΧΑΧΑ ΜΕ ΕΝΑΝ ΠΟΝΟ ΓΛΥΚΟΥΛΕΣ ΜΟΥ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ!

@Natasoula85 να σου ζησει κοπελα μ το μπεμπακι καλα αναθρεμματα καλη ανναρωση κ καλη ξεκουραση!!!! 


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...