Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 18 minutes ago, linaa said:

      Σκέψου ότι εάν είχες ένα θέμα υγείας κ χρειαζόταν χειρουργείο ή αλλιώς θα πέθαινες τι θα έκανες ? Ούτε το χειρουργείο ούτε τα φάρμακα είναι φυσική μέθοδος αλλά τα χρησιμοποιούμε κάθε μέρα . Οπότε επιλέγεις ή μένεις χωρίς παιδί ή κάνεις ότι σου προσφέρει η επιστήμη Κ αποκτάς ένα παιδί. 

      euxaristo gia tin apantisi .. ne exeis dikeo omos einai polli psixofthoro den ksero an niothis afto p leo akoma kai gia ton antra m einai diskolo na to apodexti ... apla skeftomoun an einai kalitera na prospathiso akoma mia fora me spermatenxisi apla afti tin fora dipli .. kai an dn iparxi alli epilogi na proxoriso me eksosomatiki. to mono p me anisixise pragmatika einai pu mu ipan oti idi einai pollis o xronos prospathiass kai oti megalonotas ta apothemata ton othikon ligostevoun opotan kai afto me vazi ligo se skepsis.

Θα γίνουμε Γονείς τον Δεκέμβριο του 2018 :-)


Recommended Posts

Just now, Perple18 είπε:

Το ότι έχεις μωράκι 5 μηνών και αντλεις ακόμα με το θήλαστρο και καταφέρνεις να τρώει μόνο από σένα και όχι ξένο είναι για εμένα προσωπικά άξιο θαυμασμού!έκανα θήλαστρο(Χωρίς να το κάνω σωστά βέβαια )σχεδόν Μέχρι τον τέταρτο(έβγαζα στο τέλος μόνο 20ml  και από τα δυο)Και τα είχα παίξει.έιναι πολύ δύσκολο.δεν είναι καθόλου κακό να δώσεις ρυζαλευρο αν αυτό θα σε ξεκουράσει. Εμάς παρότι πίνουμε ξένο μας είπε η γιατρος ότι επειδή από κιλά ήμαστε οκ να μην την φορτώσουμε να φάει μόνο φρούτα.μπορεις να δώσεις μέχρι το 7 και μετά να αντικαταστήσεις με γιαουρτάκι αν σας αφήσει η γιατρός σας! Όπως και να Έχει εδώ λέμε γνώμες και καμμία δεν πρέπει να κρίνει την άλλη,όλες για κάποιο λόγο παίρνουμε τις συγκεκριμένες αποφάσεις που ταιριάζουν σε εμάς και το μωρό μας.μην απολογησαι για κανέναν λόγο. 

Σ'ευχαριστώ πολύ! Δεν ήθελα να "κλαφτω". Ήταν δική μου επιλογή! Και κανένας δεν με στήριξε, μόνο η μητέρα μου. Ο άντρας μου μου έλεγε να τα παρατήσω. Και ξέρετε γιατί; επειδή τον σηκωνα μια φορά το βράδυ να μου ταιζει το μωρό, ώστε να αντλησω εγώ για να έχει το μωρό επόμενο γεύμα. Εφτανα σε σημείο για να μην τσακωθω με τον αντρα μου, ξυπνωντας τον, να ξυπνάω ανά 3ωρο το βράδυ, να ταΐζω το μωρό, να τον κρατάω πάνω μου μισή ώρα επειδή είχε γοπ, να τον παίρνω έπειτα μέσα στο σαλόνι μαζί μου προσπαθώντας να μην ξυπνήσει, για να αντλησω πάλι για επόμενο γεύμα κ να τον κοιτάω γιατί φοβόμουν μην μου κάνει εμετό κ ο άντρας μου δεν το ακούσει, μετά να πλένω, να αποστειρωνω, κ να πέφτω για ύπνο. Ήθελα να κλάψω και από την άλλη δεν ήθελα να με βλέπει το μωρό μου. Αν κ μωρό νομίζω ότι όταν με βλέπει να κλαίω στεναχωριέται κι αυτό. Αυτό πάλι καλά γινόταν το πρώτο διμηνο περίπου . Μετά έβγαζα πιο συχνά μέσα στην ημέρα κ κατάφερα κι έκανα τράπεζα. Τώρα έχω φτάσει σε σημείο που τα έχω παίξει από την κούραση. Η μαμά μου δεν έρχεται καθολου συχνά γτ δουλεύει, κ για την πεθερά μ δεν θέλω να μιλήσω, απλώς δεν έχω καθόλου βοηθεια ούτε από εκείνη. Οπότε όσο σκέφτομαι τι έχω τραβήξει, πραγματικά δεν θεωρώ κακό να του δώσω ρυζάλευρο. 


aQhvp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Anneliz είπε:

Σ'ευχαριστώ πολύ! Δεν ήθελα να "κλαφτω". Ήταν δική μου επιλογή! Και κανένας δεν με στήριξε, μόνο η μητέρα μου. Ο άντρας μου μου έλεγε να τα παρατήσω. Και ξέρετε γιατί; επειδή τον σηκωνα μια φορά το βράδυ να μου ταιζει το μωρό, ώστε να αντλησω εγώ για να έχει το μωρό επόμενο γεύμα. Εφτανα σε σημείο για να μην τσακωθω με τον αντρα μου, ξυπνωντας τον, να ξυπνάω ανά 3ωρο το βράδυ, να ταΐζω το μωρό, να τον κρατάω πάνω μου μισή ώρα επειδή είχε γοπ, να τον παίρνω έπειτα μέσα στο σαλόνι μαζί μου προσπαθώντας να μην ξυπνήσει, για να αντλησω πάλι για επόμενο γεύμα κ να τον κοιτάω γιατί φοβόμουν μην μου κάνει εμετό κ ο άντρας μου δεν το ακούσει, μετά να πλένω, να αποστειρωνω, κ να πέφτω για ύπνο. Ήθελα να κλάψω και από την άλλη δεν ήθελα να με βλέπει το μωρό μου. Αν κ μωρό νομίζω ότι όταν με βλέπει να κλαίω στεναχωριέται κι αυτό. Αυτό πάλι καλά γινόταν το πρώτο διμηνο περίπου . Μετά έβγαζα πιο συχνά μέσα στην ημέρα κ κατάφερα κι έκανα τράπεζα. Τώρα έχω φτάσει σε σημείο που τα έχω παίξει από την κούραση. Η μαμά μου δεν έρχεται καθολου συχνά γτ δουλεύει, κ για την πεθερά μ δεν θέλω να μιλήσω, απλώς δεν έχω καθόλου βοηθεια ούτε από εκείνη. Οπότε όσο σκέφτομαι τι έχω τραβήξει, πραγματικά δεν θεωρώ κακό να του δώσω ρυζάλευρο. 

Αχ κοπέλα μου πωπω τράβηξες μεγάλο ζόρι.... 

Πάντως πραγματικά μπράβο σου που τα κατάφερες ως τώρα! 


 

U9Tvp2.png
Link to comment
Share on other sites

Just now, Anneliz είπε:

Σ'ευχαριστώ πολύ! Δεν ήθελα να "κλαφτω". Ήταν δική μου επιλογή! Και κανένας δεν με στήριξε, μόνο η μητέρα μου. Ο άντρας μου μου έλεγε να τα παρατήσω. Και ξέρετε γιατί; επειδή τον σηκωνα μια φορά το βράδυ να μου ταιζει το μωρό, ώστε να αντλησω εγώ για να έχει το μωρό επόμενο γεύμα. Εφτανα σε σημείο για να μην τσακωθω με τον αντρα μου, ξυπνωντας τον, να ξυπνάω ανά 3ωρο το βράδυ, να ταΐζω το μωρό, να τον κρατάω πάνω μου μισή ώρα επειδή είχε γοπ, να τον παίρνω έπειτα μέσα στο σαλόνι μαζί μου προσπαθώντας να μην ξυπνήσει, για να αντλησω πάλι για επόμενο γεύμα κ να τον κοιτάω γιατί φοβόμουν μην μου κάνει εμετό κ ο άντρας μου δεν το ακούσει, μετά να πλένω, να αποστειρωνω, κ να πέφτω για ύπνο. Ήθελα να κλάψω και από την άλλη δεν ήθελα να με βλέπει το μωρό μου. Αν κ μωρό νομίζω ότι όταν με βλέπει να κλαίω στεναχωριέται κι αυτό. Αυτό πάλι καλά γινόταν το πρώτο διμηνο περίπου . Μετά έβγαζα πιο συχνά μέσα στην ημέρα κ κατάφερα κι έκανα τράπεζα. Τώρα έχω φτάσει σε σημείο που τα έχω παίξει από την κούραση. Η μαμά μου δεν έρχεται καθολου συχνά γτ δουλεύει, κ για την πεθερά μ δεν θέλω να μιλήσω, απλώς δεν έχω καθόλου βοηθεια ούτε από εκείνη. Οπότε όσο σκέφτομαι τι έχω τραβήξει, πραγματικά δεν θεωρώ κακό να του δώσω ρυζάλευρο. 

ΟΧΙ δεν ειναι κακο να δωσεις ρυζαλευρο! Ας μην κανουμε σαν τις ΜΑΝΕΣ των μαμαδογκρουπ του φβ! Ουτε θα παθει κακο το παιδι σου αν τ δωσεις ουτε αν δεν του δωσεις! Ουτε θα συνηθισει στην γλυκια γευση εμενα τρωει απο ολα οπως τρωει τα φρουτα τρωει κ το φαγητο τρωει κ την κρεμα! Οπως δεν κρινω καμια δεν θελω να με κρινει κ γιαυτο εξαλλου δεν ρωταω αποψεις πανω σε αυτο το θεμα γτ σε συννενοηση με την παιδιατρο μας ξεκινησα φρουτα 3.5μηνων κρεμα ναι ετοιμη 4.5 μηνων και φαγητο 5.....σκοτωστε με ειμαι κακια μανα π ενα στα 3 γευματα ειναι ετοιμη κρεμα! Δεν θελω να παρεξηγηθω αλλα εχω ξαναπει χαρουμενη και ξεκουραστη μαμα χρουμενο και ξεκουραστω μωρο! Φιλικα παντα κοριτσια μου!!!!

  • Μου αρέσει 3
  • Χαχα 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Anneliz είπε:

Σ'ευχαριστώ πολύ! Δεν ήθελα να "κλαφτω". Ήταν δική μου επιλογή! Και κανένας δεν με στήριξε, μόνο η μητέρα μου. Ο άντρας μου μου έλεγε να τα παρατήσω. Και ξέρετε γιατί; επειδή τον σηκωνα μια φορά το βράδυ να μου ταιζει το μωρό, ώστε να αντλησω εγώ για να έχει το μωρό επόμενο γεύμα. Εφτανα σε σημείο για να μην τσακωθω με τον αντρα μου, ξυπνωντας τον, να ξυπνάω ανά 3ωρο το βράδυ, να ταΐζω το μωρό, να τον κρατάω πάνω μου μισή ώρα επειδή είχε γοπ, να τον παίρνω έπειτα μέσα στο σαλόνι μαζί μου προσπαθώντας να μην ξυπνήσει, για να αντλησω πάλι για επόμενο γεύμα κ να τον κοιτάω γιατί φοβόμουν μην μου κάνει εμετό κ ο άντρας μου δεν το ακούσει, μετά να πλένω, να αποστειρωνω, κ να πέφτω για ύπνο. Ήθελα να κλάψω και από την άλλη δεν ήθελα να με βλέπει το μωρό μου. Αν κ μωρό νομίζω ότι όταν με βλέπει να κλαίω στεναχωριέται κι αυτό. Αυτό πάλι καλά γινόταν το πρώτο διμηνο περίπου . Μετά έβγαζα πιο συχνά μέσα στην ημέρα κ κατάφερα κι έκανα τράπεζα. Τώρα έχω φτάσει σε σημείο που τα έχω παίξει από την κούραση. Η μαμά μου δεν έρχεται καθολου συχνά γτ δουλεύει, κ για την πεθερά μ δεν θέλω να μιλήσω, απλώς δεν έχω καθόλου βοηθεια ούτε από εκείνη. Οπότε όσο σκέφτομαι τι έχω τραβήξει, πραγματικά δεν θεωρώ κακό να του δώσω ρυζάλευρο. 

Μια τέτοια τρέλα επικρατούσε και εδώ  βέβαια εμένα μου έλεγε να σταματήσω για να μην ταλεπωρουμαιόχι για κάποιον άλλο λόγο. γιατί κοιμόμουν όρθια  δεν μπορουσά να βγάζω συχνά γιατί το μωρό έκλαιγε και ήθελε μόνο εμένα να την έχω αγκαλια.γενικως έκανα αρκετά λάθη από πολύ αρχή αλλά τα μωρά μας είναι καλά και στο επόμενο θα ξέρουμε περισσότερα και ίσως καταφέρουμε να θυλασουμε .και εγώ το κατάλαβα τώρα τι θα πει χαρούμενη μαμα ήρεμο μωρό.γιατι τώρα που ηρέμησα εγώ χαλάρωσε και η μπέμπα και περνάμε πολύ καλύτερα.έιναι κρίμα πάντως που κάποιοι άντρες δεν καταλαβαίνουν.δεν φταίνε μάλλον ο εγκέφαλος τους έχει άλλη λειτουργία δεν εξηγείται αλλιώς.

  • Μου αρέσει 2
  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Perple18 είπε:

Μια τέτοια τρέλα επικρατούσε και εδώ  βέβαια εμένα μου έλεγε να σταματήσω για να μην ταλεπωρουμαιόχι για κάποιον άλλο λόγο. γιατί κοιμόμουν όρθια  δεν μπορουσά να βγάζω συχνά γιατί το μωρό έκλαιγε και ήθελε μόνο εμένα να την έχω αγκαλια.γενικως έκανα αρκετά λάθη από πολύ αρχή αλλά τα μωρά μας είναι καλά και στο επόμενο θα ξέρουμε περισσότερα και ίσως καταφέρουμε να θυλασουμε .και εγώ το κατάλαβα τώρα τι θα πει χαρούμενη μαμα ήρεμο μωρό.γιατι τώρα που ηρέμησα εγώ χαλάρωσε και η μπέμπα και περνάμε πολύ καλύτερα.έιναι κρίμα πάντως που κάποιοι άντρες δεν καταλαβαίνουν.δεν φταίνε μάλλον ο εγκέφαλος τους έχει άλλη λειτουργία δεν εξηγείται αλλιώς.

Χαχα κάτι τέτοιο παίζει με τους άντρες.. Άσε.. 

  • Χαχα 2

aQhvp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Anneliz είπε:

Σ'ευχαριστώ πολύ! Δεν ήθελα να "κλαφτω". Ήταν δική μου επιλογή! Και κανένας δεν με στήριξε, μόνο η μητέρα μου. Ο άντρας μου μου έλεγε να τα παρατήσω. Και ξέρετε γιατί; επειδή τον σηκωνα μια φορά το βράδυ να μου ταιζει το μωρό, ώστε να αντλησω εγώ για να έχει το μωρό επόμενο γεύμα. Εφτανα σε σημείο για να μην τσακωθω με τον αντρα μου, ξυπνωντας τον, να ξυπνάω ανά 3ωρο το βράδυ, να ταΐζω το μωρό, να τον κρατάω πάνω μου μισή ώρα επειδή είχε γοπ, να τον παίρνω έπειτα μέσα στο σαλόνι μαζί μου προσπαθώντας να μην ξυπνήσει, για να αντλησω πάλι για επόμενο γεύμα κ να τον κοιτάω γιατί φοβόμουν μην μου κάνει εμετό κ ο άντρας μου δεν το ακούσει, μετά να πλένω, να αποστειρωνω, κ να πέφτω για ύπνο. Ήθελα να κλάψω και από την άλλη δεν ήθελα να με βλέπει το μωρό μου. Αν κ μωρό νομίζω ότι όταν με βλέπει να κλαίω στεναχωριέται κι αυτό. Αυτό πάλι καλά γινόταν το πρώτο διμηνο περίπου . Μετά έβγαζα πιο συχνά μέσα στην ημέρα κ κατάφερα κι έκανα τράπεζα. Τώρα έχω φτάσει σε σημείο που τα έχω παίξει από την κούραση. Η μαμά μου δεν έρχεται καθολου συχνά γτ δουλεύει, κ για την πεθερά μ δεν θέλω να μιλήσω, απλώς δεν έχω καθόλου βοηθεια ούτε από εκείνη. Οπότε όσο σκέφτομαι τι έχω τραβήξει, πραγματικά δεν θεωρώ κακό να του δώσω ρυζάλευρο. 

χα χα οχι καλε.κ εγω κ ρυζαλευρο εχω δωσει κ φαριν λακτε κ 6 δημητριακα κ επιδορπιο γιαουρτιου χα χα χα χα παει η διατροφη του. επισης δεν.εδωσα βιολογικα γιατι καποια που δοκιμασα δεν.τρωγοντουσαν πραγματικα το λυπηθηκα το μωρο να τρωει τετοια. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια να ρωτήσω κάτι που με αγχώνει λίγο να δω μήπως το έχει και κάποιο άλλο μπεμπακι;Στα παιδάκια σας οι αφαλοι έχουν κλείσει τελειως;Εμάς όχι και όταν κάνει μπάνιο και πέφτει νερό ανοίγει και φαίνεται μεσα(Την έκανα τώρα και άνοιξε παλι),Η παιδίατρος λέει ότι δεν έχει κάτι και ότι θα κλείσει αλλά εγώ έλεγα μήπως να δω έναν παιδοχειρουργο. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Perple18 είπε:

Κορίτσια να ρωτήσω κάτι που με αγχώνει λίγο να δω μήπως το έχει και κάποιο άλλο μπεμπακι;Στα παιδάκια σας οι αφαλοι έχουν κλείσει τελειως;Εμάς όχι και όταν κάνει μπάνιο και πέφτει νερό ανοίγει και φαίνεται μεσα(Την έκανα τώρα και άνοιξε παλι),Η παιδίατρος λέει ότι δεν έχει κάτι και ότι θα κλείσει αλλά εγώ έλεγα μήπως να δω έναν παιδοχειρουργο. 

μπορεις απλα να ρωτησεις κ αλλον παιδιατρο αν θες κ αλλη γνωμη δεν νομιζω οτι χρειαζετε χειρουργος.

εμας εκλεισε σχεδον αμεσως κ γενικα δεν τον πειραζα τον αφαλο καθολου. δεν θυμαμαι να φαινοταν ποτε ανοιχτος.  

Link to comment
Share on other sites

Just now, linaa είπε:

μπορεις απλα να ρωτησεις κ αλλον παιδιατρο αν θες κ αλλη γνωμη δεν νομιζω οτι χρειαζετε χειρουργος.

εμας εκλεισε σχεδον αμεσως κ γενικα δεν τον πειραζα τον αφαλο καθολου. δεν θυμαμαι να φαινοταν ποτε ανοιχτος.  

Να πάω δλδ σε έναν πάιδιατρο χωρίς να μας παρακολουθεί λες;Θα μας δεχθει;Εμάς από την αρχή φαινόταν ανοιχτός και όταν κάνει μπάνιο ανοίγει παρόλο που προσέχω να μην της πέφτει πολύ νερό.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Perple18 είπε:

Να πάω δλδ σε έναν πάιδιατρο χωρίς να μας παρακολουθεί λες;Θα μας δεχθει;Εμάς από την αρχή φαινόταν ανοιχτός και όταν κάνει μπάνιο ανοίγει παρόλο που προσέχω να μην της πέφτει πολύ νερό.

καλε εννοειτε θα σας δεχθει απλα βρες καποιον να εχει συστασεις να μην σας μπερδεψει να ειναι καποιος καλος παιδιατρος

Link to comment
Share on other sites

Just now, linaa είπε:

καλε εννοειτε θα σας δεχθει απλα βρες καποιον να εχει συστασεις να μην σας μπερδεψει να ειναι καποιος καλος παιδιατρος

Θα πάρω αύριο τηλέφωνο να πάω να την δουν.

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια ωχχχχ ξεκινησε το αλμα της 23ης-26ης εβδομαδας σταθερη στο ραντεβου...εφαγε γ βραδυ 140μλ απο τα 70 π τρωει κανονικα κ ηδη απο τις 23:00 π την κοιμησα εχει ξυπνησει 2φορες κ παλι την κουναω....ωχ ωχ!!!


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, kathyv25 είπε:

Αχ κορίτσι μου κουράγιο! Αντε υπομονή να γίνει και σένα 6 μηνών να ξεκινήσετε! 

Άλλο γάλα δεν έχει να σου προτείνει; τόσο πολύ θέμα έχετε ρε γμτ με τα γαλακτοκομικα; Δηλαδή βάρος δεν παίρνει; έχετε ακόμα αίμα στα κακά ή βλεννη; πακέτο βρε κοπέλα μου. 

Εγώ χρησιμοποιώ το βρεφικό της προδερμ για τα σκεύη του μωρού και ξεχωριστό σφουγγάρι. Δε θυμάμαι ποιο κορίτσι ρώτησε! 

Εχουμε αιμα κ βλεννη ναι δυστυχως ακομη το μονο θετικο ειναι οτι οι καμπυλες πανε μια χαρα κ παχαινει κ ψηλωνει δεν ειχαμε στασιμοτητα ποτε αλλα αν δεν συνεχισω αποχη πρεπει να δωσω ξενο γιατι μια φορα εκανα μια παρασπονδια κ κατευθειαν αιμα την αλλη μερα....θα δοκιμασω σιγουρα αυτο που ειπε η @nanoula90 καλα κοριτσι μ ακουγεται πολυ καλη ιδεα βασικα το πιο λογικο κ η πιο ηπια μεταβαση ..κατι φορες κολλαει το μυαλο! @Perple18 ω ρε κοπελα μ κ εσεις??πολυ συχνο φαινομενο πλεον λογω αυτων που τρωμε που ειναι ολα τροποποιημενα ..κ εμεις στα γαλακτοκομιμα εχουμε,μπορεις να μου πεις αν εχετε διαπιστωμενη αλλεργια πως το βρηκατε γιατι εμενα μ ειπαν οτι πριν το χρονο τα αλλεργικα τεστ ειναι ακυρα,εμεις με την αφαιρετικη μεθοδο τροφων το διαπιστωσαμε.οσο για αυτο με τον αφαλο δες το κ γω πρωτη φορα το ακουω κ εμας κλειστος φαινεται δηλαδη σαν κομπος

Εσυ τι βλεπεις κοκκινο σαν κρεας ...μπρρρ??


7We5p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Dimitra K είπε:

Εχουμε αιμα κ βλεννη ναι δυστυχως ακομη το μονο θετικο ειναι οτι οι καμπυλες πανε μια χαρα κ παχαινει κ ψηλωνει δεν ειχαμε στασιμοτητα ποτε αλλα αν δεν συνεχισω αποχη πρεπει να δωσω ξενο γιατι μια φορα εκανα μια παρασπονδια κ κατευθειαν αιμα την αλλη μερα....θα δοκιμασω σιγουρα αυτο που ειπε η @nanoula90 καλα κοριτσι μ ακουγεται πολυ καλη ιδεα βασικα το πιο λογικο κ η πιο ηπια μεταβαση ..κατι φορες κολλαει το μυαλο! @Perple18 ω ρε κοπελα μ κ εσεις??πολυ συχνο φαινομενο πλεον λογω αυτων που τρωμε που ειναι ολα τροποποιημενα ..κ εμεις στα γαλακτοκομιμα εχουμε,μπορεις να μου πεις αν εχετε διαπιστωμενη αλλεργια πως το βρηκατε γιατι εμενα μ ειπαν οτι πριν το χρονο τα αλλεργικα τεστ ειναι ακυρα,εμεις με την αφαιρετικη μεθοδο τροφων το διαπιστωσαμε

 

Εχεις δικιο ολα οσα τρωμε ειναι μεσα στη χημεια.Εμείς ξεκινήσαμε με σπυράκια σε όλο το πρόσωπο και το στέρνο-πλατη και σε αρκετά σημεία είχε και κόκκινο δέρμα,δλδ σίγουρα αλλεργική αντίδραση.έιχαμε και πολύ βλενη ή στα κακά και είχα δει και κάτι πορτοκαλοκαφε σημάδια αλλά η γιατρός επέμενε ότι αν δω αίμα θα είναι κόκκινο.μολις έβγαλε τα εξανθήματα πήρα την γιατρό μου είπε κατευθείαν αποχή από γαλακτοκομικά και κρυφά κάτι ηρέμησε αλλά αν έκανα το λάθος να φάω ψωμί του τοστ ας πούμε φουντώνε.ζητησα και εγώ να κάνουμε τεστ αλλά μου είπε ότι μπορεί να βγει ψεύδος αρνητικό και αφού κλινικά φαίνεται ότι Ε ει αλεργια δεν υπάρχει λόγος.έχεις ρωτήσει για κατσικισιο ξενο σε σκονη;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...