Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Σκέψου ότι η κορούλα μου δεν ήταν ΑΑ,όπως πχ το πρώτο που βάλαμε και δεν έγινε καν εμφύτευση και όπως αυτό τώρα που εξελίχθηκε σε βιοχημική 

      Θέμα τύχης μάλλον είναι που θα βρεθεί το υγιή έμβρυο !!

      να την χαίρεσαι την κορούλα σου και εύχομαι σύντομα να της κανείς το αδελφάκι !!! 

      • Ευχαριστώ 1

Θα γίνουμε Γονείς τον Δεκέμβριο του 2018 :-)


Recommended Posts

7 ώρες πρίν, Anneliz είπε:

Χαχαχαχα δεν μπορώ, εσκασα στα γέλια!!! Έλα ρε συ τον καημένοο.. Χαχαχα.. Όχι εντάξει εγώ αυτές που βλέπω είναι το ίδιο χρώμα κ μάκρος με τις δικές μ.. Αχ δεν θέλω να σκέφτομαι και τέτοια τώρα.. 

Εμενα ο πεθερός μου τον φιλάει στο μάγουλο! Επίσης προχθές τον είδα να του πιάνει το πουλάκι του.. Αυτό ίσως είναι υπερβολικο, αλλά εμένα βρε κορίτσια δεν μου αρέσει.. Και αμέσως του έκλεισα την πάνα μπας και το βγάλει το χέρι του.. Δεν νομίζω πως είσαι υπερβολικη..

Καλημερα κοριτσια! Εμένα με κράζει η μάνα μου που τον φιλαω συνέχεια χαχαχαχα! Και της λέω δε μας παρατάς παιδί μου είναι ότι θέλω θα κάνω! Ευτυχώς με φιλιά δεν έχω θέματα η μάνα μου τον φιλάει στο μπρατσακι ή στο πόδι του. @Katerina-90  γιατί δεν τους το λες στα ίσια; Ας παρεξηγηθουν λίγο δε βαριέσαι. Πες ο γιατρός μου είπε να μην το φιλανε άλλοι εκτός από μένα.

Χτες έβγαλα και εγώ σπυράκι μέσα στο στόμα και αγχώθηκα γμτ. @Nicol_ τελικά εσένα έφυγε;

Σήμερα που ξύπνησα είχε υποχωρήσει ευτυχώς. 


 

U9Tvp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, kathyv25 είπε:

Καλημερα κοριτσια! Εμένα με κράζει η μάνα μου που τον φιλαω συνέχεια χαχαχαχα! Και της λέω δε μας παρατάς παιδί μου είναι ότι θέλω θα κάνω! Ευτυχώς με φιλιά δεν έχω θέματα η μάνα μου τον φιλάει στο μπρατσακι ή στο πόδι του. @Katerina-90  γιατί δεν τους το λες στα ίσια; Ας παρεξηγηθουν λίγο δε βαριέσαι. Πες ο γιατρός μου είπε να μην το φιλανε άλλοι εκτός από μένα.

Χτες έβγαλα και εγώ σπυράκι μέσα στο στόμα και αγχώθηκα γμτ. @Nicol_ τελικά εσένα έφυγε;

Σήμερα που ξύπνησα είχε υποχωρήσει ευτυχώς. 

Καλημερα! Εβαζα οινοπνευμα οπως μου ειπαν τα Κοριτσια κ ευτυχως υποχωρησε.επειδή ομως δεν ξερω τι ηταν αποφεύγω αυτες τις μερες να φιλαω το μπεμπακο...αν κ με το ζορι κρατιέμαι για να πω την αλήθεια :-P

@Katerina-90 πες οντως οτι ο γιατρός σς συμβουλεψε να μη το φιλάνε οι αλλοι. Εγω ουτε αγκαλια δεν αφήνω ακομα,αλλα εμείς ακομα δεν κλεισαμε το πρωτο 3μηνο κ οντως μας ειπε η παιδίατρος με τιποτα αγκαλιες απο αλλους μεχρι να ανεβει λιγο το ανοσοποιητικο του. 


DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, kathyv25 είπε:

Καλημερα κοριτσια! Εμένα με κράζει η μάνα μου που τον φιλαω συνέχεια χαχαχαχα! Και της λέω δε μας παρατάς παιδί μου είναι ότι θέλω θα κάνω! Ευτυχώς με φιλιά δεν έχω θέματα η μάνα μου τον φιλάει στο μπρατσακι ή στο πόδι του. @Katerina-90  γιατί δεν τους το λες στα ίσια; Ας παρεξηγηθουν λίγο δε βαριέσαι. Πες ο γιατρός μου είπε να μην το φιλανε άλλοι εκτός από μένα.

Χτες έβγαλα και εγώ σπυράκι μέσα στο στόμα και αγχώθηκα γμτ. @Nicol_ τελικά εσένα έφυγε;

Σήμερα που ξύπνησα είχε υποχωρήσει ευτυχώς. 

Τα φιλια δεν ειναι τοσο συχνα.. απο καμμια φορα σπανια αν το κανουν.. αλλα συνεχεια την φερνουν πολυ κοντα στο προσωπο ... προσωπο με προσωπο δεν ξερω αν καταλαβαινετε τι εννοω... πιο κοντα δεν παει... εεε αυτο με ενοχλει. Αδικο εχω;; και τι να τους πω μην την φερνεται τοσο κοντα;; μην παρεξηγηθουν σκεφτομαι... στους δικους μου γονεις θα μπορουσα να το πω δεν με ενοιαζε.. ασε που αυτοι δεν τα κανουν αυτα!!!

Just now, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

@Anneliz οροστε ετσι θελει να κοιματε! Κ αυτην η κουβερτα ειναι η πιο λεπτη π την δεχεται να κοιμηθει!

http://i64.tinypic.com/2lmwgwi.jpg[/IMG]

Χαχα Βαλεντινα ειναι τελεια η μικρη... κουκουλωμενη κανονικα... νιωθει ζεστασια μαλλον η γλυκουλα! εμενα δεν θελει καθολου τα χερια της μεσα.. ετσι και της τα σκεπασεις παει τσιριζει!!! Και εννοειται το πρωι τα εχει πεταξει ολα την βρισκω ξεσκεπαστη τελειως..

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Katerina-90 είπε:

Τα φιλια δεν ειναι τοσο συχνα.. απο καμμια φορα σπανια αν το κανουν.. αλλα συνεχεια την φερνουν πολυ κοντα στο προσωπο ... προσωπο με προσωπο δεν ξερω αν καταλαβαινετε τι εννοω... πιο κοντα δεν παει... εεε αυτο με ενοχλει. Αδικο εχω;; και τι να τους πω μην την φερνεται τοσο κοντα;; μην παρεξηγηθουν σκεφτομαι... στους δικους μου γονεις θα μπορουσα να το πω δεν με ενοιαζε.. ασε που αυτοι δεν τα κανουν αυτα!!!

Χαχα Βαλεντινα ειναι τελεια η μικρη... κουκουλωμενη κανονικα... νιωθει ζεστασια μαλλον η γλυκουλα! εμενα δεν θελει καθολου τα χερια της μεσα.. ετσι και της τα σκεπασεις παει τσιριζει!!! Και εννοειται το πρωι τα εχει πεταξει ολα την βρισκω ξεσκεπαστη τελειως..

Αυτο το προσωπο με προσωπο με εκνευριζει αφορητα ευτυχως δεν το κανει κανεις απο τους δικους μας μοκο εγω κ ο αντρας μ....ο πεθερος μ καμια φορα την φιλαει στο μαγουλο αλλα δεν με ενοχλει ιδιαιτερα,αλλα πεταγεται η πεθερα μ αμεσως κ του λεει: αμαν ρε Τ μην το φιλας στο προσωπο, ή στο κεφαλακι πανω η στο μπρατσακι βλεπεις κανεναν αλλον να το φυλαει στο μαγουλο? Και δεν το ξανακανει εκεινη την ημερα χαχαχ.....

Εγω αν την αφησω με τα χερια εξω ειναι π δεν θελει ασε μπελα εχω βρει αν τα εχει εξω τα κουναει κ ξυπναει με την μια! Τι να πω μπερδευτηκε νομιζει ειναι ακομα μεσα στην κοιλια! Βεβαια πταν ξυπναει ειναι εντελως ξεσκεπαστη παντου αλλα αυτο δεν την ενοχλει....το καλοκαιρι τι θα κανω π θα εχει 35βαθμους κ αυτην θα θελει την βελουτε ακομα! Μπω μπω!!!!

Βεβαια κ εγω αυτο το θεμα εχω το καλοκαιρι αν δεν εχω φλις κουβερτουλα δεν υπαρχει περιπτωση να κοιμηθω κρυωνω ανατριχιαζω με σεντονι ή χωρις...αισθανομαι οτι ειμαι στο νοσοκομειο βεβαια δν την θελω στο κεφαλι,αφου να φανταστειτε ακομα κοιμαμαι με κουβερτα και παπλωμα ασχετως απο μεσα π δεν φοραω καλτσες κ ειμαι με το κοντομανυκο θελω πανω μ κουβερτα!!!!ασε χουγιαααα!!!! Ειχε να μιασει η μικρη! 

  • Χαχα 2

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Τι κανετε βρε κοριτσια?σας διαβαζω καθε μερα.εχουμε και λεμε.με τς λαχανικα ξετρελαθηκε ο μικρος.καλα για τα μαλλια τούφες ολοκληρες χανω.ναφανταστειτε βαζω τκν αντρα μου να ψαχνει το κεφαλο μου μην εχω κενα.

Οσο για φον υπνο και ο δικος μου κουκουλωνεται.αφηστε ποσες φορες μου χει κοπει το αιμα.

Παράθεση

 

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, loyloy είπε:

Τι κανετε βρε κοριτσια?σας διαβαζω καθε μερα.εχουμε και λεμε.με τς λαχανικα ξετρελαθηκε ο μικρος.καλα για τα μαλλια τούφες ολοκληρες χανω.ναφανταστειτε βαζω τκν αντρα μου να ψαχνει το κεφαλο μου μην εχω κενα.

Οσο για φον υπνο και ο δικος μου κουκουλωνεται.αφηστε ποσες φορες μου χει κοπει το αιμα.

 

Τι ποσοτητα τρωτε κοριτσι μου; ασε με το κουκουλωμα χαμος!


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα στις μανούλες!!! @ΒαλεντιναΧρηστος εγώ δεν τα σταμάτησα αμέσως μάλιστα ακόμα παίρνω που και που και μαλλί χάνω φουλ.έιναι από το σοκ του οργανισμού νομίζω Όχί από  Την διακοπή των συμπληρωμάτων. Η κόρη φοβερή με την κουβέρτα σαν ντολμαδάκι!! Και εμένα με ενοχλούν οι πολλές επαφές και τα φιλιά σε σημεία που δεν πρέπει πχ παλαμη-μαγουλο ειδικά από άτομα που καπνίζουν αλλά εγώ μιλάω και αν δεν τους προλάβω για την παλάμη που μετά μπαίνει στο στόμα της έχω μαντιλακια οινοπνεύματος και της κάνω τα χέρια.

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια!!! 

@Katerina-90 εχεις δικιο. Ισως κ μενα να μου την εδινε αυτο. Αλλα ευτυχως δεν το κανουν. Και αν θελουν να το φιλησουν το φιλανε στα μπουτακια του και στα μπρατσακια του!!

@ΒαλεντιναΧρηστος ενταξει πεθαινωωω. Βρε το ντολμαδακι σου χαχαχα. 

@loyloy δηλαδη κ σενα ανοιγει το στομα του κ περιμενει το φαγητο? Κ το τρωει?? Εμενα το φτυνει κ ξεκιναει το κλαμα. Μαλλον θα ζοριστω με το φαγητο λιγο παραπανω. Παρολο που ειναι μπουλης χαχα

 

  • Χαχα 1

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Τι ποσοτητα τρωτε κοριτσι μου; ασε με το κουκουλωμα χαμος!

Τριτη μερα χτες 100 λαχανικα 100 γαλα

Just now, nanoula90 είπε:

Καλημερα κοριτσια!!! 

@Katerina-90 εχεις δικιο. Ισως κ μενα να μου την εδινε αυτο. Αλλα ευτυχως δεν το κανουν. Και αν θελουν να το φιλησουν το φιλανε στα μπουτακια του και στα μπρατσακια του!!

@ΒαλεντιναΧρηστος ενταξει πεθαινωωω. Βρε το ντολμαδακι σου χαχαχα. 

@loyloy δηλαδη κ σενα ανοιγει το στομα του κ περιμενει το φαγητο? Κ το τρωει?? Εμενα το φτυνει κ ξεκιναει το κλαμα. Μαλλον θα ζοριστω με το φαγητο λιγο παραπανω. Παρολο που ειναι μπουλης χαχα

 

Πρβτη μερα το εγλυφε απο το κουταλι.2η κανονικα ανοιγε στομα.τοθ αρεσει.

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, nanoula90 είπε:

Καλημερα κοριτσια!!! 

@Katerina-90 εχεις δικιο. Ισως κ μενα να μου την εδινε αυτο. Αλλα ευτυχως δεν το κανουν. Και αν θελουν να το φιλησουν το φιλανε στα μπουτακια του και στα μπρατσακια του!!

@ΒαλεντιναΧρηστος ενταξει πεθαινωωω. Βρε το ντολμαδακι σου χαχαχα. 

@loyloy δηλαδη κ σενα ανοιγει το στομα του κ περιμενει το φαγητο? Κ το τρωει?? Εμενα το φτυνει κ ξεκιναει το κλαμα. Μαλλον θα ζοριστω με το φαγητο λιγο παραπανω. Παρολο που ειναι μπουλης χαχα

 

@nanoula90 με τι ξεκίνησες τελικά από στερεές;

@loyloy εσύ τι λαχανικό έδωσες πρώτα; 


 

U9Tvp2.png
Link to comment
Share on other sites

Just now, Perple18 είπε:

Καλημερα στις μανούλες!!! @ΒαλεντιναΧρηστος εγώ δεν τα σταμάτησα αμέσως μάλιστα ακόμα παίρνω που και που και μαλλί χάνω φουλ.έιναι από το σοκ του οργανισμού νομίζω Όχί από  Την διακοπή των συμπληρωμάτων. Η κόρη φοβερή με την κουβέρτα σαν ντολμαδάκι!! Και εμένα με ενοχλούν οι πολλές επαφές και τα φιλιά σε σημεία που δεν πρέπει πχ παλαμη-μαγουλο ειδικά από άτομα που καπνίζουν αλλά εγώ μιλάω και αν δεν τους προλάβω για την παλάμη που μετά μπαίνει στο στόμα της έχω μαντιλακια οινοπνεύματος και της κάνω τα χέρια.

Ετσι μ ειπε ο γιατρος δεν ξερω! Ασε κουβερτοντολμαδακι!

 

Just now, nanoula90 είπε:

Καλημερα κοριτσια!!! 

@Katerina-90 εχεις δικιο. Ισως κ μενα να μου την εδινε αυτο. Αλλα ευτυχως δεν το κανουν. Και αν θελουν να το φιλησουν το φιλανε στα μπουτακια του και στα μπρατσακια του!!

@ΒαλεντιναΧρηστος ενταξει πεθαινωωω. Βρε το ντολμαδακι σου χαχαχα. 

@loyloy δηλαδη κ σενα ανοιγει το στομα του κ περιμενει το φαγητο? Κ το τρωει?? Εμενα το φτυνει κ ξεκιναει το κλαμα. Μαλλον θα ζοριστω με το φαγητο λιγο παραπανω. Παρολο που ειναι μπουλης χαχα

 

Χαχαχαχχα ασεε κολλημα!!!!

 

Just now, loyloy είπε:

Τριτη μερα χτες 100 λαχανικα 100 γαλα

Πρβτη μερα το εγλυφε απο το κουταλι.2η κανονικα ανοιγε στομα.τοθ αρεσει.

Μπραβο μια χαρα το αγορακι σου! 

 

Just now, kathyv25 είπε:

@nanoula90 με τι ξεκίνησες τελικά από στερεές;

@loyloy εσύ τι λαχανικό έδωσες πρώτα; 

Ασχετο να πω κ εγω! Με Πατατα καροτο ξεκινησαμε κ εχει 2μερες εβαλα κ κολοκυθακι τελος της εβδομαδας κοτοπουλακι και σε 2εβδομαδες μοσχαρακι!

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

@Anneliz οροστε ετσι θελει να κοιματε! Κ αυτην η κουβερτα ειναι η πιο λεπτη π την δεχεται να κοιμηθει!

http://i64.tinypic.com/2lmwgwi.jpg[/IMG]

Χαχα έλα ρε συ!! Ντολμαδάκι δηλαδή!! Χάχα το γλυκούλι!!! Καλέ πολύ ψηλή ειναι!! Φτου φτου 

Καλησπερα κορίτσια μου!!! Εγώ έβαλα ένα παστίτσιο στον φούρνο και τώρα έκατσα να σας διαβάσω. Έχω πολλές απορίες κι εγώ. Οποια μπορεί ας μου απαντήσει..

1. Εσεις με τι σαπουνακι πλένετε τα πιατάκια του μωρού;; 

2. Πρέπει να μετράμε τα ml των φρούτων πχ που θα φάει;;; και πως τα μετράτε;; εμένα δεν μ είπε κάτι τέτοιο ο παιδίατρος, μπορεί από παράλειψη γτ γενικά δεν μ τα εξήγησε κ τέλεια, κ πρεπει να τον ξαναπαρω. Εμάς σήμερα είναι η 2η ημέρα που τρώμε αχλάδακι.. Τα πάει καλά με το κουτάλι. Εγώ βέβαια @nanoula90 μου για να τον βοηθάω τώρα που είναι αρχή, βάζω μαζί με το αχλάδακι λίγο νερο (δεν ξέρω εάν είναι σωστό βέβαια) για να είναι πιο υγρό, και το καταπίνει αμέσως με το κουταλάκι.

3. Το απόγευμα εσείς τι κρεμουλες δινετε;;; εμένα πχ μου είπε εάν θέλω να ξεκινήσω ρυζάλευρο αλλα μ είπε εάνν γτ πολλές μαμάδες πλέον δεν θέλουν. Αλλά τι εναλλακτική υπάρχει;;; δεν γνωρίζω καθόλου κ ούτε ρώτησα. Κάπου εδώ είχα διαβάσει για βρώμη με γάλα δικό μας πχ :blink: ισχύει όντως; το έχετε ακούσει εσείς; 


aQhvp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Anneliz είπε:

Χαχα έλα ρε συ!! Ντολμαδάκι δηλαδή!! Χάχα το γλυκούλι!!! Καλέ πολύ ψηλή ειναι!! Φτου φτου 

Καλησπερα κορίτσια μου!!! Εγώ έβαλα ένα παστίτσιο στον φούρνο και τώρα έκατσα να σας διαβάσω. Έχω πολλές απορίες κι εγώ. Οποια μπορεί ας μου απαντήσει..

1. Εσεις με τι σαπουνακι πλένετε τα πιατάκια του μωρού;; 

2. Πρέπει να μετράμε τα ml των φρούτων πχ που θα φάει;;; και πως τα μετράτε;; εμένα δεν μ είπε κάτι τέτοιο ο παιδίατρος, μπορεί από παράλειψη γτ γενικά δεν μ τα εξήγησε κ τέλεια, κ πρεπει να τον ξαναπαρω. Εμάς σήμερα είναι η 2η ημέρα που τρώμε αχλάδακι.. Τα πάει καλά με το κουτάλι. Εγώ βέβαια @nanoula90 μου για να τον βοηθάω τώρα που είναι αρχή, βάζω μαζί με το αχλάδακι λίγο νερο (δεν ξέρω εάν είναι σωστό βέβαια) για να είναι πιο υγρό, και το καταπίνει αμέσως με το κουταλάκι.

3. Το απόγευμα εσείς τι κρεμουλες δινετε;;; εμένα πχ μου είπε εάν θέλω να ξεκινήσω ρυζάλευρο αλλα μ είπε εάνν γτ πολλές μαμάδες πλέον δεν θέλουν. Αλλά τι εναλλακτική υπάρχει;;; δεν γνωρίζω καθόλου κ ούτε ρώτησα. Κάπου εδώ είχα διαβάσει για βρώμη με γάλα δικό μας πχ :blink: ισχύει όντως; το έχετε ακούσει εσείς; 

Ειναι ναι πριν μια εβδομαδα ειμασταν 70εκ. Τα πλενω με σαπουνακι για βρεφικα σκευη ευρηκα ή οτι αλλο βρω σε βρεφικο εχω δοκιμασει 2-3 με δικο της σφουγγαρι οχι αυτο π πλενω τα δικα μας! Εγω τα μετραω γτ ετσι κ αλλιως τα χτυπαω στο μπλεντερ π αναγραφει τα μλ οποτε πριν αδειασω στο μπολακι του το τσεκαρω....καλο ειναι να μετρας για να ξερεις ποσο τρωει τωρα εαν δεν χτυπας ακομη στο μπλεντερ επειδη ειναι μονο αχλαδακι μπορεις να το βαλεις σε ενα μπλουκαλι  για γαλα π αναγραφει τα μλ για να ξερεις κ μετα ξαναβαζεις στο μπολ....καλα κανεις κ βαζεις νερακι μπορεις κ γαλατακι σου βεβαι μετα π θα ειναι πιο πολλα φρουτακια ζουμερα δεν θα χρειαζεται...το απογευμα δινω κρεμα μπισκοτοκρεμα ή βανιλια-ρυζαλευρο ή 7δημητριακα....δυστηχως τις ετοιμες ειμαι μια π δεν θελει ετοιμες αλλα μ ειπε οτι 6μιση μηνων μπορω να ξεκινησω το απογευμα γιαουρτακι ή βρωμη κλπ το εχω ακουσει αλλα δεν ξερω απο τωρα εαν κανει....αλλιως μ ειπε οτι μπορω να δινω φαγητο κ το απογευμα αλλα δεν θελω γτ βαραινει η πατατα 2φπρες την ημερα αρα περιμενω να φτασει 6μιση τουλ να δινω ενναλαξ γιαουρτακι κ βρωμη με γαλατακι αντε καμια μερα την εβδομαδα κ κρεμα ετοιμη....αυταα


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Ειναι ναι πριν μια εβδομαδα ειμασταν 70εκ. Τα πλενω με σαπουνακι για βρεφικα σκευη ευρηκα ή οτι αλλο βρω σε βρεφικο εχω δοκιμασει 2-3 με δικο της σφουγγαρι οχι αυτο π πλενω τα δικα μας! Εγω τα μετραω γτ ετσι κ αλλιως τα χτυπαω στο μπλεντερ π αναγραφει τα μλ οποτε πριν αδειασω στο μπολακι του το τσεκαρω....καλο ειναι να μετρας για να ξερεις ποσο τρωει τωρα εαν δεν χτυπας ακομη στο μπλεντερ επειδη ειναι μονο αχλαδακι μπορεις να το βαλεις σε ενα μπλουκαλι  για γαλα π αναγραφει τα μλ για να ξερεις κ μετα ξαναβαζεις στο μπολ....καλα κανεις κ βαζεις νερακι μπορεις κ γαλατακι σου βεβαι μετα π θα ειναι πιο πολλα φρουτακια ζουμερα δεν θα χρειαζεται...το απογευμα δινω κρεμα μπισκοτοκρεμα ή βανιλια-ρυζαλευρο ή 7δημητριακα....δυστηχως τις ετοιμες ειμαι μια π δεν θελει ετοιμες αλλα μ ειπε οτι 6μιση μηνων μπορω να ξεκινησω το απογευμα γιαουρτακι ή βρωμη κλπ το εχω ακουσει αλλα δεν ξερω απο τωρα εαν κανει....αλλιως μ ειπε οτι μπορω να δινω φαγητο κ το απογευμα αλλα δεν θελω γτ βαραινει η πατατα 2φπρες την ημερα αρα περιμενω να φτασει 6μιση τουλ να δινω ενναλαξ γιαουρτακι κ βρωμη με γαλατακι αντε καμια μερα την εβδομαδα κ κρεμα ετοιμη....αυταα

Ααα καταλαβα.. Πολύ ωραία!! Μου έλυσες όλες μ τις απορίες. Σκέφτομαι κι εγώ να ξεκινήσω ρυζάλευρο και βλέπουμε.. Θέλω να ξεκινήσει να τρώει στερεές. Δεν μπορώ να δίνω τόσο πολύ γάλα. Πεινάει πολύ και νιώθω ότι κι αυτός ο καημένος είναι έτοιμος. 


aQhvp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...