Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Κορίτσια καλημέρα!

      Γνωρίζει καμία αν εφοσον ανοιχτεί η gonal μέχρι ποτε μπορει να διατηρηθεί στο ψυγείο και να χρησιμοποιηθεί το υπόλοιπο υλικό; Στο κουτί γραφει 28 ημέρες, αλλα μιλαει για θερμοκρασιες μικρότερες των 25, στο ψυγειο δεν θα διατηρείται σιγουρα παραπάνω; Οχι φυσικα μεχρι την αναγραφόμενη ημερομηνια ληξης, αλλα ενα διμηνο δεν θα διατηρείται; 

Θα γίνουμε Γονείς τον Δεκέμβριο του 2018 :-)


Recommended Posts


Διαφημίσεις

Just now, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Μια χαρα ξεκουραστηκες λιγο! 

Βρε κοριτσια να ρωτησω! Απο χαλαρωτητα κοιλιας πως πατε? Εμενα ακομα εχει μεινει μια χαλαρωση ραγαδες στην εγκυμοσυνη δεν εκανα αλλα μολις γεννησα κ ξεφουσκωσα γεμισε η κοιλια ραγαδες....κ ενω αυτες τις λιγες π εχω στα μπουτακια κ πωπουδακι μ αρεσουν αυτες στην κοιλια ουτε να τις βλεπω δεν θελω παρηγγειλα μαγιο ψηλομεσο περιμενω να ερθει κ ξεκιναω απο σημερα γυμναστικουλα στο σπιτι λιγους κοιλιακους οποτε μπορω μπας κ μαζευτει!!!....ενω εχασα ολα τα κιλα της εγκυμοσυνης +2 δικα μ κ εχω φτασει πλεον 41 κιλα κ καταβαλλω προσπαθεια να βαλω καμια 5(πολυ δυσκολο βεβαια) η χαλαρωση εκει λιγη βεβαια αλλα εκει!

Εσεις πως ειστε απο χαλαρωση;;

Εγω πηρα και σιλικονης δηλ ρηχα κ πλαστικα(αυτα μ τα φερανε δωρο οταν γεννησα) βαθια! Τα σιλικονης ασε π δεν επερνε ποσοτητα δυσκολευομουν να παρω κιολας γτ ηταν πολυ ζελε σαν κουταλακι κ καταβολευτηκα με τα πλαστικα μια χαρα το πιανει απο την πρωτη στιγμη ασε π τα σιληκονης ειναι χοντρα κουταλια κ πρεπει να ανοιξει πολυ το στομα το παιδι πραγμα δυσκολο στην αρχη....για εμενα καλυτερα ειναι τα πλαστικα βεβαια παρε για αρχη 1+1για να δεις τι θα σε βολεψει εγω ημουν χαζη ημουν σιγουρη οταν θα βολευτω με τα σιληκονης τρομαρα μ κ πηρα 3 τωρα καθονται στο συρταρι της κουζινας παρεα με τα παλια της μπιμπερο!

Πω πω τι αυπνια ηταν αυτη κοπελα μ ενταξει να ξενυχταμε οταν δεν κοιμουντε μα να μην κοιμααι κ οταν κοιμαται? Χαχα

Just now, Dimitra K είπε:

Καλημερα! Σημερα δε ξερω τι επαθα απο τις 4 ξυπνια κ δε μπορεσε να με παρει ο υπνος ξανα φρικη!Ναι κοριτσι μ τα γαλατα για αλλεργια συνταγογραφουντε οσα εχουν επανω στο κουτι barkode αν εχει κονε ο παιδιατρος δε πας καν παιδων αλλιως θελει παιδων κ βεβαιωση απο το διευθηντη της παιδιατρικης οτι το παιδι εχει αλλεργια προσκομιζωντας πχ εξεταση κοπρανων με αιμα.Αν παρεις τη βεβαιωση δε χρειαζεται πλεον να ξαναπας στα γραφει ο γιατρος σου καθε τριμηνο

Καλημερα μικρομανα!! Παλι καλα το αγγελουδακι σου ηρεμησε....κ εμενα σημερα που κοιμαται εχω εγω αυπνιες δε συνχρωνιζωμαστε!Ρε αγαπη ως η πιο εμπειρη στα φαγητα πες μου τι κουταλια να παρω βαθουλωτα να πιανουν δηλαδη ζουμι η πιο ριχα ?? Γιατι εμας λογω θηλασμου μας ξεκιναει με ζωμο απο  κοτοπουλο δηλαδη νερουλο τελειως κ μετα προσθετω λαχανικα στο ζωμο 1 καθε 3 μερες οποτε παλι νερουλο θα ναι.Απλα λεω μηπως με βαθουλωμα δε θα μπορει να το πιασει δεν εχω ιδεα

Καλημέρα σε όλες!! @ΒαλεντιναΧρηστος και χαλάρωση και ραγάδες μετά την γέννα και εγώ,μου έφτιαξε φαρμακοποιός μια κρέμα να βάζω αλλά δεν πιστεύω ότι θα φύγουν και όντως από όλα είναι το πιο ενοχλητικό. @Dimitra K δεν μου το είχε αναφέρει καν για τα γαλατα κακώς θα το ψάξω.

Just now, sunshine83 είπε:

Καλημέρα κι από εμένα!

@Anneliz @nanoula90 Ρωτήστε τις παιδιάτρους σας για το baby swimming γιατί εμένα μου είπε καλύτερα όχι μέχρι τον πρώτο χρόνο.

Κατά τα άλλα ψάχνω για καρεκλάκι φαγητού.Ενώ είναι κάτι τόσο απλό έχω κολλήσει και το ψάχνω πολύ. Υπάρχει και τόση ποικιλία που στο τέλος μπερδεύεσαι και δεν ξέρεις τι να πάρεις.

Εν τω μεταξύ σήμερα στενοχωρήθηκα γιατί άκουσα ότι οι εκλογές μπορεί να γίνουν 7/7 που μαντέψτε , είναι η βάπτιση μας!!!!Δεν την παλεύω άλλο!Στον γάμο πέσαμε πάνω στα capital control, στη βάπτιση πάνω στις εκλογές!!:unsure:Αυτό θα πει περίεργο timing...

Και εγώ έχω μπερδευτεί με τα καρεκλακια.

Just now, Cath3rine είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου.. Τι κάνετε;; καιρο έχω να σας μιλήσω... Αλλα την Κυριακή είχαμε την βάφτιση.. Σημερα το λούσιμο... Μετα τις κοινωνίες... Κ σιγα σιγα τα μπανάκια μας στη θάλασσα!! 

Διαβασα όσα πρόλαβα..! Μια χαρά πανε τα παιδάκια σας με στερεες εγω αυριο θα ξεκινήσω να είμαστε ήρεμοι κ ήσυχοι γτ με τόσο τρέξιμο δεν προλαβαίναμε τπτ.. 

Να σας ζήσει ο νεοφωτιστος κοπέλα μου!!

Just now, loyloy είπε:

Ωωω να το χαίρεστε το Μπουμπουκι σας.πως αντεδρασε στο μπλουμ?

Ποιας εταιρειας να ξερω αν ειναι να μη τπυ παρω γτ απο το φαρμακείο ελεγα να παρω.αλλιως κλασσικα κρεμες γιωτης οπως μεγαλωσαμε και εμεις.καο ειναξ ωραιες και παχυντικες γαμωτο. Θα καταστραφουμε

Εννοειται οτι θα σας δει αλλος παιδοατρος που δν σας παρακολουθει.να εισαι ηρεμη ρε συ.γτ να σε τρωει αυτο μεσα σοθ?

Κάθε φορά που κάνουμε μπάνιο είμαι να σκάσω και το περίεργο είναι ότι ο άντρας μου λέει ότι είμαι τρελή.

Link to comment
Share on other sites

Just now, sunshine83 είπε:

Ωραίο καρεκλάκι αυτό! Εγώ μέχρι τώρα στο καροτσάκι τον ταϊζω, αλλά πρέπει επειγόντως να πάρω ένα γιατί δεν πολυβολεύει.

Ναι καλο ειναι εγω να σ πω την αληθεια απο τα 3γευματα μονο 1γευμα δινω εκει γτ εχω ρηλαξ σε ημιξαπλωτη θεση π ακομα με βολευει πολυ κ αυτη παιζει με τα κρεμαστα κ τρωει κιολας απασχολειται πιο καλα!!!

Just now, Perple18 είπε:

Καλημέρα σε όλες!! @ΒαλεντιναΧρηστος και χαλάρωση και ραγάδες μετά την γέννα και εγώ,μου έφτιαξε φαρμακοποιός μια κρέμα να βάζω αλλά δεν πιστεύω ότι θα φύγουν και όντως από όλα είναι το πιο ενοχλητικό. @Dimitra K δεν μου το είχε αναφέρει καν για τα γαλατα κακώς θα το ψάξω.

Και εγώ έχω μπερδευτεί με τα καρεκλακια.

Να σας ζήσει ο νεοφωτιστος κοπέλα μου!!

Κάθε φορά που κάνουμε μπάνιο είμαι να σκάσω και το περίεργο είναι ότι ο άντρας μου λέει ότι είμαι τρελή.

Εγω εχω δει για μια κρεμα αναπλαστικη αλλα ολο λεω να παρω κ ολο δεν περνω...ουτε εγω φυσικα θεωρω οτι θα φυγουν απλα ισως δεν φαινονταο τοσο εντονα; 

Μην ανχωνεσαι για τον αφαλο πανε παρε μια 2η γνωμη απο αλλο παιδιατρο αν εχεις τοσο αγχος! Αν κ νομιζω πως δεν ειναι κατι!

Παντως θα το τολμησω και θα την παρω την αναπλαστικη εχω ακουσει πολλες καλες κριτικες απο γυναικες π την δοκιμασαν λεγεται kelosoft!


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Perple18 είπε:

Καλημέρα σε όλες!! @ΒαλεντιναΧρηστος και χαλάρωση και ραγάδες μετά την γέννα και εγώ,μου έφτιαξε φαρμακοποιός μια κρέμα να βάζω αλλά δεν πιστεύω ότι θα φύγουν και όντως από όλα είναι το πιο ενοχλητικό. @Dimitra K δεν μου το είχε αναφέρει καν για τα γαλατα κακώς θα το ψάξω.

Και εγώ έχω μπερδευτεί με τα καρεκλακια.

Να σας ζήσει ο νεοφωτιστος κοπέλα μου!!

Κάθε φορά που κάνουμε μπάνιο είμαι να σκάσω και το περίεργο είναι ότι ο άντρας μου λέει ότι είμαι τρελή.

Πωπω αμάν αυτοι οι άντρες.. Μαλλον είναι όλοι αναίσθητοι.. Εγώ παλαιότερα του έλεγα αχ κάτι έχει το μωρό γιατί εβηχε και μ λέει σιγά δεν είναι τίποτα δεν είναι τίποτα.. Εντάξει η αλήθεια είναι πως δεν ήταν τίποτα ανησυχητικό, αλλά πνιγοταν από τα σάλια του και είχε κ φλεματακι, κ φαντάσου μέχρι κ εμετό μ έκανε γτ δεν μπορούσε να βγάλει το φλεματακι. Εγώ τρόμαξα φυσικά, εκείνος ήταν στην δουλειά.. Εντάξει μωρέ χαλαράα δεν είναι τίποτα, ήθελα να ήξερα τι είναι ανησυχητικό για αυτούς.. 


aQhvp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Anneliz είπε:

Πωπω αμάν αυτοι οι άντρες.. Μαλλον είναι όλοι αναίσθητοι.. Εγώ παλαιότερα του έλεγα αχ κάτι έχει το μωρό γιατί εβηχε και μ λέει σιγά δεν είναι τίποτα δεν είναι τίποτα.. Εντάξει η αλήθεια είναι πως δεν ήταν τίποτα ανησυχητικό, αλλά πνιγοταν από τα σάλια του και είχε κ φλεματακι, κ φαντάσου μέχρι κ εμετό μ έκανε γτ δεν μπορούσε να βγάλει το φλεματακι. Εγώ τρόμαξα φυσικά, εκείνος ήταν στην δουλειά.. Εντάξει μωρέ χαλαράα δεν είναι τίποτα, ήθελα να ήξερα τι είναι ανησυχητικό για αυτούς.. 

Ωρες ωρες παρακαλαω και εγω να ηταν αναισθητος κ ο δικος μου.. με το παραμικρο παρε τον γιατρο τηλ... τον εχω ζαλισει τον ανθρωπο πραγματικα..  φοβαται πολυ με το τιποτα!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Katerina-90 είπε:

Ωρες ωρες παρακαλαω και εγω να ηταν αναισθητος κ ο δικος μου.. με το παραμικρο παρε τον γιατρο τηλ... τον εχω ζαλισει τον ανθρωπο πραγματικα..  φοβαται πολυ με το τιποτα!!!

Ωχ ωχ και εμενα ετσι κανει καπου στην μεση πολλα ζηταω μαλλον ε;;; κ εμενα με το παραμικρο παρε τηλ την παιδιατρο μηπως να την παμε απο εκει!; ολο αυτο ακουω! Εννοειται δεν την περνω καθε φορα π λεει παρτην γιατι ετσι ολη μερα θα μιλουσαμε στο τηλ με την παιδιατρο κωλος κ βρακι θα ειχαμε γινει!

  • Χαχα 6

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Χαχα τα ιδια και ο δικος μου...να περασουμε να τη δει λιγο αν μπορει ..  ολο αυτο.. πολλες φορες τον ηρεμω και δεν παιρνω... αλλα πολλες φορες παιρνω κιολας για να ηρεμησει να μην αγχωνεται... μην παθουν κατι οι κορες τους... χαχαχα 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Ναι καλο ειναι εγω να σ πω την αληθεια απο τα 3γευματα μονο 1γευμα δινω εκει γτ εχω ρηλαξ σε ημιξαπλωτη θεση π ακομα με βολευει πολυ κ αυτη παιζει με τα κρεμαστα κ τρωει κιολας απασχολειται πιο καλα!!!

Εγω εχω δει για μια κρεμα αναπλαστικη αλλα ολο λεω να παρω κ ολο δεν περνω...ουτε εγω φυσικα θεωρω οτι θα φυγουν απλα ισως δεν φαινονταο τοσο εντονα; 

Μην ανχωνεσαι για τον αφαλο πανε παρε μια 2η γνωμη απο αλλο παιδιατρο αν εχεις τοσο αγχος! Αν κ νομιζω πως δεν ειναι κατι!

Παντως θα το τολμησω και θα την παρω την αναπλαστικη εχω ακουσει πολλες καλες κριτικες απο γυναικες π την δοκιμασαν λεγεται kelosoft!

Αγάπη να τολμήσεις γιατί έστω και λίγο να βελτιωθεί η κατάσταση είναι σημαντικό.έιναι πολλές εσένα η μια εδώ μια εκει;

Just now, Anneliz είπε:

Πωπω αμάν αυτοι οι άντρες.. Μαλλον είναι όλοι αναίσθητοι.. Εγώ παλαιότερα του έλεγα αχ κάτι έχει το μωρό γιατί εβηχε και μ λέει σιγά δεν είναι τίποτα δεν είναι τίποτα.. Εντάξει η αλήθεια είναι πως δεν ήταν τίποτα ανησυχητικό, αλλά πνιγοταν από τα σάλια του και είχε κ φλεματακι, κ φαντάσου μέχρι κ εμετό μ έκανε γτ δεν μπορούσε να βγάλει το φλεματακι. Εγώ τρόμαξα φυσικά, εκείνος ήταν στην δουλειά.. Εντάξει μωρέ χαλαράα δεν είναι τίποτα, ήθελα να ήξερα τι είναι ανησυχητικό για αυτούς.. 

Στις αρχές έτσι έκανε και εμένα,ελεγε συνεχεια παρε τηλ,τώρα με τον αφαλό τον βολεύει να είμαι εγώ η τρελή γιατί μ8υ έχει δηλώσει ότι αν κάτι έχει το παιδί και πρέπει να του κάνουν κάτι Τύπου νάρκωση καθαρισμό κτλ..Δεν έρχεται μαζι

Link to comment
Share on other sites

Just now, Perple18 είπε:

Αγάπη να τολμήσεις γιατί έστω και λίγο να βελτιωθεί η κατάσταση είναι σημαντικό.έιναι πολλές εσένα η μια εδώ μια εκει;

Στις αρχές έτσι έκανε και εμένα,ελεγε συνεχεια παρε τηλ,τώρα με τον αφαλό τον βολεύει να είμαι εγώ η τρελή γιατί μ8υ έχει δηλώσει ότι αν κάτι έχει το παιδί και πρέπει να του κάνουν κάτι Τύπου νάρκωση καθαρισμό κτλ..Δεν έρχεται μαζι

Γυρω απο τον αφαλο μαζεμενες μπολικες! Θα κανω ψηστηρι στον αντρα μ μολις ερθει απο την δουλεια να μ την παρει ειναι κ τσιμπημενη 30€ 

Γιατι δεν ερχεται;;;;μονο για τα ευκολα αυτοι οι αντρες!


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Γυρω απο τον αφαλο μαζεμενες μπολικες! Θα κανω ψηστηρι στον αντρα μ μολις ερθει απο την δουλεια να μ την παρει ειναι κ τσιμπημενη 30€ 

Γιατι δεν ερχεται;;;;μονο για τα ευκολα αυτοι οι αντρες!

Αχχ κ εγω εκει γυρω απο τον αφαλο εχω κανει πολλεεες!!!και ειναι το δερμα καπως πολυ μαλακο!!! Χαλαλι ομως παιδι καναμε... αλλα τωρα που το λες καλη θα ηταν και μια κρεμουλα αλλα δεν ξερω κατα ποσο κανουν δουλεια :shock:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Ωχ τι μας περιμενει 3εβδομαδες! Εμας μας το κανανε δωρο το καρεκλακι δεν ξερω απο π το πηρανε δεν ειναι καποια γνωστη μαρκα αλλα εχει πολλα πραγματακια π κανει ρυθμοζεται το υψος του καθισματος σε 6θεσεις η πλατη σε 4 ποσο ξαπλωτο ή καθιστο και τα ποδια σε 3 μια χαρα την δουλεια μας την κανουμε! Αυτο εχουμε IMG%5D

Αλλα το εχω ετσι ρυθμισμενοIMG%5D

Τωρα πηγα στην μικρη να την ετοιμασω για φαγητο κ ηταν ετσι ηθελε να την βγαλει για να το φαει καλυτερα! Ε την εφαγα κ εγω κ μετα εφαγε αυτην τον ποδι της!!! ΧαχαχχαIMG%5D

Χαχαχχα θα καταστραφουμε λεει!!!!

Πωπω μπουταααρες!!!! 

Just now, loyloy είπε:

Αυτες εθναι για ξυλο ρε συ.ειμακ καο εγω μελος κακ βλεπω δοαφορα καο φρικαρω.αν καποια πει για αποθηλασμο ειναι λεξη τζιζζζζζζζ και κρεμες σε σκονη.απαπαπαπα.εχω μια ξαδέρφη που ειναι απο αυτες τις πορωμενες.καο απο ενεργα μελη στην ομαδα ειδικα με τις αλλεργιες.εννοειται δν της ειπα οτο γεννησα με προκληση.γενικοτερα με ειχε ζαλισει πριν γεννήσω να μπω με προκληση καξ να θξλασω .και να θηλασω μεχρο να παεο το παιδι 3 σιγουρα καξ αλλα τετοια.καλα την πετυχσ τις προαλλες καξ εκανα το λαθος οτι εδωσα σρο παιδι χαμομήλι εννοειταο βεβαια με εντολη γιατρου και ρε συ μαλωσαμε.μου λεει δν πρεπεο καο να διαβασω τα αρχεια τξς ομαδας.να τα εχω σαν ευαγγέλιο.

Δηλαδη ελεος.

Στην πυρά και συ μαζι με την Δημητρα! Χαχαχα. Αυτες ειναι καμμενες ρε συ 

Just now, Cath3rine είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου.. Τι κάνετε;; καιρο έχω να σας μιλήσω... Αλλα την Κυριακή είχαμε την βάφτιση.. Σημερα το λούσιμο... Μετα τις κοινωνίες... Κ σιγα σιγα τα μπανάκια μας στη θάλασσα!! 

Διαβασα όσα πρόλαβα..! Μια χαρά πανε τα παιδάκια σας με στερεες εγω αυριο θα ξεκινήσω να είμαστε ήρεμοι κ ήσυχοι γτ με τόσο τρέξιμο δεν προλαβαίναμε τπτ.. 

Να τον χαιρεστε τον μπομπιρακο σας!!! 

  • Χαχα 3

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Katerina-90 είπε:

Αχχ κ εγω εκει γυρω απο τον αφαλο εχω κανει πολλεεες!!!και ειναι το δερμα καπως πολυ μαλακο!!! Χαλαλι ομως παιδι καναμε... αλλα τωρα που το λες καλη θα ηταν και μια κρεμουλα αλλα δεν ξερω κατα ποσο κανουν δουλεια :shock:

Μπραβο ετσι μαλακο αυτο εννοω χαλατοτητα ηδη εκανα γυμναστικουλα σημερα με εβλεπε η μικρη κ γελουσε!!! Εννοειται χαλαλι....εγω θα την δοκιμασω τοσα τζαμπα λεφτα χαλαμε ας χαλασω λιγα ακομα κ λιγο κατι αν κανει καλο θα ειναι

Just now, nanoula90 είπε:

Πωπω μπουταααρες!!!! 

Στην πυρά και συ μαζι με την Δημητρα! Χαχαχα. Αυτες ειναι καμμενες ρε συ 

Να τον χαιρεστε τον μπομπιρακο σας!!! 

Χαχαχα εχουμε εχουμε δοξα τω Θεω


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Μπραβο ετσι μαλακο αυτο εννοω χαλατοτητα ηδη εκανα γυμναστικουλα σημερα με εβλεπε η μικρη κ γελουσε!!! Εννοειται χαλαλι....εγω θα την δοκιμασω τοσα τζαμπα λεφτα χαλαμε ας χαλασω λιγα ακομα κ λιγο κατι αν κανει καλο θα ειναι

Χαχαχα εχουμε εχουμε δοξα τω Θεω

Τι γιατι καλε,γιατι ειναι χεστης...Χαχα το ιδιο σκεφτηκα και εγω τοσα λεφτα πεταμε για διάφορα.και εμένα ακριβή 32 ευρώ έκανε.. άντε να δούμε θα φύγουν έστω λίγο...εννοείται χαλάλι αλλά ήμαστε και λίγο γυναίκες, αν και τελευταία ψάχνω γύρω γύρω μια θηλυκότητα που κάπου αφησα αλλά δεν την βρίσκω.. 

  • Χαχα 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Perple18 είπε:

Τι γιατι καλε,γιατι ειναι χεστης...Χαχα το ιδιο σκεφτηκα και εγω τοσα λεφτα πεταμε για διάφορα.και εμένα ακριβή 32 ευρώ έκανε.. άντε να δούμε θα φύγουν έστω λίγο...εννοείται χαλάλι αλλά ήμαστε και λίγο γυναίκες, αν και τελευταία ψάχνω γύρω γύρω μια θηλυκότητα που κάπου αφησα αλλά δεν την βρίσκω.. 

Παρεα με την δικια μ ειναι....αν τις βρεις στειλτη δικη μ εδω μην την παρει κ την σηκωσει


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Ωχ τι μας περιμενει 3εβδομαδες! Εμας μας το κανανε δωρο το καρεκλακι δεν ξερω απο π το πηρανε δεν ειναι καποια γνωστη μαρκα αλλα εχει πολλα πραγματακια π κανει ρυθμοζεται το υψος του καθισματος σε 6θεσεις η πλατη σε 4 ποσο ξαπλωτο ή καθιστο και τα ποδια σε 3 μια χαρα την δουλεια μας την κανουμε! Αυτο εχουμε IMG%5D

Αλλα το εχω ετσι ρυθμισμενοIMG%5D

Τωρα πηγα στην μικρη να την ετοιμασω για φαγητο κ ηταν ετσι ηθελε να την βγαλει για να το φαει καλυτερα! Ε την εφαγα κ εγω κ μετα εφαγε αυτην τον ποδι της!!! ΧαχαχχαIMG%5D

Χαχαχχα θα καταστραφουμε λεει!!!!

Τζαμπο .το ίδιο ειχε η αδερφη μου.ρε συ ειναι πολυ καλα αυτα τα καρεκλακθα

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...