Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 32 λεπτά , Nels είπε:

      Η εμφύτευση στην περίπτωση της κοπέλας έχει γίνει και για την προεκλαμψια πιθανον να χρειάζεται μόνο αν υπάρχει ένδειξη για αυξημενη πιθανότητα προεκλαμψιας, και πάλι καλύτερα αντιπηκτικες. Πάντως στην περίπτωση της κοπέλας, συνήθως όταν δουν αποκόλληση κόβουν αν δίνεται προληπτικα γι αυτό ρώτησα 

      Ναι δεν ξέρω κ εγώ γενικά μίλησα κ για τι Μ έχουν πει. Πάντως κ μένα στο παρελθόν που είχε γίνει εμφύτευση και δεν ξέραμε για θρομβοφιλια δεν Μ την έκοψαν. Τώρα δεν ξέρω τι ισχύει ακριβώς γιατί δεν είχα ρωτήσει τότε

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

πρίν από 6 λεπτά , eleni 21 είπε:

Neli μου καλώς σας βρήκα Κ εύχομαι αυτή η χρονιά να μας φέρει όλες μας μωράκια. και εγώ αναρωτιέμαι γιατί ρώτησα τον γιατρό Κ του είπα γιατρέ να περάσω επιτροπή Κ μου είπε δεν θα χρειαστεί γιατί δεν θα κανεις ενέσεις Ελενη και δεν περνάνε από επιτροπή όσες πάνε με δωρεά... τώρα αλήθεια ψέματα δεν ξέρω.. Ίσως στο ποσό που δεν έχουμε μιλήσει ακόμα να είναι και τα φάρμακα της δοτριας..και η αλήθεια είναι ότι δεν ξέρω πόσο θα βγεί..δεν μιλήσαμε ακόμη.. μου είπε να σκεφτώ Κ να του πω αν δεχτώ

Ναι στο ποσο που θα σου πει ειναι και τα φαρμακα της δοτριας...δεν ξερω γιατι στο ειπαν αυτο..εμενα μου ειχαν πει να περασω επιτροπη αν θελω και θα γλιτωνα 500€..

  • Μου αρέσει 3

nzSsp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

πρίν από 7 λεπτά , eleni 21 είπε:

Neli μου καλώς σας βρήκα Κ εύχομαι αυτή η χρονιά να μας φέρει όλες μας μωράκια. και εγώ αναρωτιέμαι γιατί ρώτησα τον γιατρό Κ του είπα γιατρέ να περάσω επιτροπή Κ μου είπε δεν θα χρειαστεί γιατί δεν θα κανεις ενέσεις Ελενη και δεν περνάνε από επιτροπή όσες πάνε με δωρεά... τώρα αλήθεια ψέματα δεν ξέρω.. Ίσως στο ποσό που δεν έχουμε μιλήσει ακόμα να είναι και τα φάρμακα της δοτριας..και η αλήθεια είναι ότι δεν ξέρω πόσο θα βγεί..δεν μιλήσαμε ακόμη.. μου είπε να σκεφτώ Κ να του πω αν δεχτώ

Καλώς ήρθες!!! Όντως δεν χρειάζεται στην δωρεά να περάσεις από επιτροπή  στο ποσό που θα σου πει θεωρητικά είναι και τα φάρμακα της δοτριας. Σε ποιον γιατρό είσαι;; Γιατί κ εμένα ο δικός μου παρόλο που μιλήσαμε για δωρεά και αναλύσαμε οικονομικό και διαδικασία με άφησε να το σκεφτώ πρώτα. Ε τι να σκεφτώ αφού το είχα ήδη αποφασίσει τον πήρα τηλ λοιπόν την επόμενη και του λέω είμαι έτοιμη!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 35 λεπτά , chitaneta είπε:

Κορίτσια!

Καλά το καταλαβατε, για να μην έχω μπει ως τωρα, τα καταφεραμε και πήγαμε!!! Συγγνώμη για την καθηστέρηση αλλά ήταν όλο μια τρέλα!

Γυρίσαμε στις 3 η ωρα και πριν λίγο τελειώσαμε το φαι!

Το τι περάσαμε για να φτασουμε δεν μπορω να σας το περιγράψω! Άπό τις πιο μεγαλες σουρεαλ περιπετειες της ζωης μου! Και έχω ζησει αρκετες μην νομίζετε χαχα

 Φάση πρώτη, πάμε να παρουμε το αμαξι μας., και δεν παίρνει μπρος, απο μπαταρία! Ευτυχώς που ειμασταν σε κεντρικο σημειο και ειχαν καθαρισει τους πολυ κεντρικους δρομους. Παίρνουμε ταξί, μας πάει ως το φαρο ψυχικου, περπαταμε σχεδον μια ωρα μεσα στα χιονια, βρισκουμε τον καλο μας τον γιατρο μεσα στα χιονια και με πολυ ζορι και αλυσιδες καταφεραμε να φτασουμε στο Μητέρα! (παρεπιπτόντως στο νεο τμημα εξωσωματικης του Υγεία)

Η κηφισιας ηταν καθαρισμενη αλλα όλοι οι αλλοι δρομοι...

Θέλω να τονίσω ότι ο γιατρός μας, φερθηκε κάτι παραπάνω απο ανθρώπινα! Πραγματικά μας συγκινησε πολύ με το ποσο προσπάθησε να γίνει σήμερα η μεταφορά. Μονο που δεν τρακαρε για χαρη μας!

Μακάρι να μπήκαν για να μεινουν τα εμβρυακια μετα απο τοσα. Κι αν παλι οχι, θα την θυμαμαι παντα σαν μια όμορφη, χιονισμενη μέρα!

Ευχαριστώ κ σας για το  μεγαλο ενδιαφέρον σας! Σίγουρα όλη αυτη η θετικη ενεργεια βοηθησε να πραγματοποιηθει η ετ!

Χοριακή στις 3/02

 

 

Συγχαρητηρια !! Ολα να πανε καλα και να εχεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη .. ο Γιατρος ειναι εκπληκτικός για εμενα ηρθε κυριακη πρωι με το κεντρο κλειστο την προηγουμενη φορα γιατι παω με φυσικό κυκλο και πραγματικα σημερα μιλησα με τη Στεφάνια του κ μου ειπε οτι ειχε μια περιπέτεια να φτασει και να παει λογικα ησασταν εσεις.. :)

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Chrussa1982 είπε:

Καλώς ήρθες!!! Όντως δεν χρειάζεται στην δωρεά να περάσεις από επιτροπή  στο ποσό που θα σου πει θεωρητικά είναι και τα φάρμακα της δοτριας. Σε ποιον γιατρό είσαι;; Γιατί κ εμένα ο δικός μου παρόλο που μιλήσαμε για δωρεά και αναλύσαμε οικονομικό και διαδικασία με άφησε να το σκεφτώ πρώτα. Ε τι να σκεφτώ αφού το είχα ήδη αποφασίσει τον πήρα τηλ λοιπόν την επόμενη και του λέω είμαι έτοιμη!!

Χαχαχαα και εγώ ήμουν έτοιμη να του πω ..τι να σκεφτώ ρε γιατρε μου άντε πάμε αλλά λέω..κρατησου λίγο.. μάλλον αύριο θα τον πάρω να τον πω..ξεκινααααα.... στον χριστοφ...δη Θεσσαλονίκη είμαι.. κορίτσια περίπου τι ποσό να περιμένω;;;;

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ πολύ καλα μου κοριτσια!

Ναι τωρα ξεκούραση... είμαι και κομματια μετα απο ολα αυτα...

@MELINASP αυτο που εχει ο αντρας σου το επαθε ο ανηψιος μου στις πανελληνιες απο το πολυ του αγχος και οπως ειπε η @Fili με ομοιοπαθητικο του ανοιξε και καθαρισε και δεν χρειαστηκε εγχειρηση. Μηπως να προσπαθουσε με ομοιοπαθητικη;

πρίν από 12 λεπτά , ksvolimi είπε:

Συγχαρητηρια !! Ολα να πανε καλα και να εχεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη .. ο Γιατρος ειναι εκπληκτικός για εμενα ηρθε κυριακη πρωι με το κεντρο κλειστο την προηγουμενη φορα γιατι παω με φυσικό κυκλο και πραγματικα σημερα μιλησα με τη Στεφάνια του κ μου ειπε οτι ειχε μια περιπέτεια να φτασει και να παει λογικα ησασταν εσεις.. :)

Ναι εμεις ειμασταν χαχαχα

 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 13 λεπτά , eleni 21 είπε:

Χαχαχαα και εγώ ήμουν έτοιμη να του πω ..τι να σκεφτώ ρε γιατρε μου άντε πάμε αλλά λέω..κρατησου λίγο.. μάλλον αύριο θα τον πάρω να τον πω..ξεκινααααα.... στον χριστοφ...δη Θεσσαλονίκη είμαι.. κορίτσια περίπου τι ποσό να περιμένω;;;;

Για Θεσσαλονίκη δεν ξέρω έχουμε κορίτσια όμως εδώ που ίσως έχουν μια ιδέα. Πάντως πάνω κάτω 5 με 6 χιλιάρικα πάει με όλα μέσα

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 13 λεπτά , eleni 21 είπε:

Χαχαχαα και εγώ ήμουν έτοιμη να του πω ..τι να σκεφτώ ρε γιατρε μου άντε πάμε αλλά λέω..κρατησου λίγο.. μάλλον αύριο θα τον πάρω να τον πω..ξεκινααααα.... στον χριστοφ...δη Θεσσαλονίκη είμαι.. κορίτσια περίπου τι ποσό να περιμένω;;;;

5000-5500... 

  • Μου αρέσει 4

nzSsp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 48 λεπτά , chitaneta είπε:

Κορίτσια!

Καλά το καταλαβατε, για να μην έχω μπει ως τωρα, τα καταφεραμε και πήγαμε!!! Συγγνώμη για την καθηστέρηση αλλά ήταν όλο μια τρέλα!

Γυρίσαμε στις 3 η ωρα και πριν λίγο τελειώσαμε το φαι!

Το τι περάσαμε για να φτασουμε δεν μπορω να σας το περιγράψω! Άπό τις πιο μεγαλες σουρεαλ περιπετειες της ζωης μου! Και έχω ζησει αρκετες μην νομίζετε χαχα

 Φάση πρώτη, πάμε να παρουμε το αμαξι μας., και δεν παίρνει μπρος, απο μπαταρία! Ευτυχώς που ειμασταν σε κεντρικο σημειο και ειχαν καθαρισει τους πολυ κεντρικους δρομους. Παίρνουμε ταξί, μας πάει ως το φαρο ψυχικου, περπαταμε σχεδον μια ωρα μεσα στα χιονια, βρισκουμε τον καλο μας τον γιατρο μεσα στα χιονια και με πολυ ζορι και αλυσιδες καταφεραμε να φτασουμε στο Μητέρα! (παρεπιπτόντως στο νεο τμημα εξωσωματικης του Υγεία)

Η κηφισιας ηταν καθαρισμενη αλλα όλοι οι αλλοι δρομοι...

Θέλω να τονίσω ότι ο γιατρός μας, φερθηκε κάτι παραπάνω απο ανθρώπινα! Πραγματικά μας συγκινησε πολύ με το ποσο προσπάθησε να γίνει σήμερα η μεταφορά. Μονο που δεν τρακαρε για χαρη μας!

Μακάρι να μπήκαν για να μεινουν τα εμβρυακια μετα απο τοσα. Κι αν παλι οχι, θα την θυμαμαι παντα σαν μια όμορφη, χιονισμενη μέρα!

Ευχαριστώ κ σας για το  μεγαλο ενδιαφέρον σας! Σίγουρα όλη αυτη η θετικη ενεργεια βοηθησε να πραγματοποιηθει η ετ!

Χοριακή στις 3/02

 

 

Καλώς την !!!άντε βρε κορίτσι μου κ έχουμε σκάσει από το πρωί !!!!

Αυτή να ήταν η τελευταία σου ταλαιπωρία σου εύχομαι!!!να έχεις μια καλή εγκυμοσύνη !!!παρε συμβουλές από τα κορίτσια μας κ ξεκινά κ εσύ το κλωσσιμα ...χαχαχα...

Όντως τελικά ο κουρ αξίζει...

@Chrussa1982 εγώ σταμάτησα τα καφέ το Σάββατο κ ακόμα να έρθει η περίοδος.τα πονάκια όμως τα έχω...κ τα νεύρα κρόσσια ...επίσης τρώω τα πάντα χαχαχαχα

 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, chitaneta είπε:

Κορίτσια!

Καλά το καταλαβατε, για να μην έχω μπει ως τωρα, τα καταφεραμε και πήγαμε!!! Συγγνώμη για την καθηστέρηση αλλά ήταν όλο μια τρέλα!

Γυρίσαμε στις 3 η ωρα και πριν λίγο τελειώσαμε το φαι!

Το τι περάσαμε για να φτασουμε δεν μπορω να σας το περιγράψω! Άπό τις πιο μεγαλες σουρεαλ περιπετειες της ζωης μου! Και έχω ζησει αρκετες μην νομίζετε χαχα

 Φάση πρώτη, πάμε να παρουμε το αμαξι μας., και δεν παίρνει μπρος, απο μπαταρία! Ευτυχώς που ειμασταν σε κεντρικο σημειο και ειχαν καθαρισει τους πολυ κεντρικους δρομους. Παίρνουμε ταξί, μας πάει ως το φαρο ψυχικου, περπαταμε σχεδον μια ωρα μεσα στα χιονια, βρισκουμε τον καλο μας τον γιατρο μεσα στα χιονια και με πολυ ζορι και αλυσιδες καταφεραμε να φτασουμε στο Μητέρα! (παρεπιπτόντως στο νεο τμημα εξωσωματικης του Υγεία)

Η κηφισιας ηταν καθαρισμενη αλλα όλοι οι αλλοι δρομοι...

Θέλω να τονίσω ότι ο γιατρός μας, φερθηκε κάτι παραπάνω απο ανθρώπινα! Πραγματικά μας συγκινησε πολύ με το ποσο προσπάθησε να γίνει σήμερα η μεταφορά. Μονο που δεν τρακαρε για χαρη μας!

Μακάρι να μπήκαν για να μεινουν τα εμβρυακια μετα απο τοσα. Κι αν παλι οχι, θα την θυμαμαι παντα σαν μια όμορφη, χιονισμενη μέρα!

Ευχαριστώ κ σας για το  μεγαλο ενδιαφέρον σας! Σίγουρα όλη αυτη η θετικη ενεργεια βοηθησε να πραγματοποιηθει η ετ!

Χοριακή στις 3/02

 

 

Καλή επιτυχία κοριτσάκι μου:wub:

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

m0W3p3.png

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, Neli83 είπε:

Οχι δεν εχω ευτυχως...δεν ξερω αν ειναι νωρις αλλα ευχομαι να μην εχω.. πειναω επισης...παααααρα πολυ...αλλα αυτο νομιζω ειναι επειδη δεν καπνιζω...να δωσει ο θεος να πανε ολα καλα και ας γινω ντουλαπα!

Δηλαδή @Neli83 απο την ετ και μετα το τσιγάρο δεν το έβαλες στο στόμα σου; 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 36 λεπτά , Aria. είπε:

Καλώς την !!!άντε βρε κορίτσι μου κ έχουμε σκάσει από το πρωί !!!!

Αυτή να ήταν η τελευταία σου ταλαιπωρία σου εύχομαι!!!να έχεις μια καλή εγκυμοσύνη !!!παρε συμβουλές από τα κορίτσια μας κ ξεκινά κ εσύ το κλωσσιμα ...χαχαχα...

Όντως τελικά ο κουρ αξίζει...

@Chrussa1982 εγώ σταμάτησα τα καφέ το Σάββατο κ ακόμα να έρθει η περίοδος.τα πονάκια όμως τα έχω...κ τα νεύρα κρόσσια ...επίσης τρώω τα πάντα χαχαχαχα

 

Άμα τρως τα πάντα είσαι σε καλό δρόμο..ο γιατρός μας μας θέλει με τα κιλακια μας αυτό έχω καταλάβει χαχαχα . Πιστεύω όπου να ναι θα αδιαθετησεις αν έχεις σταματήσει από το Σάββατο.

Μη λες για φαι όσο πρόσεχα τον τελευταίο χρόνο μια το σκυλοπαιδι μου μια η κανονικοτατη πλέον περίοδος μου με τα λατρεμένα καφέ χαπακια καταλαβαίνεις τι τρώω.. τα πάντα! Σήμερα ειδικά που δεν πήγα γραφείο ξεσκιστηκα. Θα με δει ο Κουρ.. μεθαύριο και θα χαρεί χαχαχα.

  • Μου αρέσει 2
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, chitaneta είπε:

Κορίτσια!

Καλά το καταλαβατε, για να μην έχω μπει ως τωρα, τα καταφεραμε και πήγαμε!!! Συγγνώμη για την καθηστέρηση αλλά ήταν όλο μια τρέλα!

Γυρίσαμε στις 3 η ωρα και πριν λίγο τελειώσαμε το φαι!

Το τι περάσαμε για να φτασουμε δεν μπορω να σας το περιγράψω! Άπό τις πιο μεγαλες σουρεαλ περιπετειες της ζωης μου! Και έχω ζησει αρκετες μην νομίζετε χαχα

 Φάση πρώτη, πάμε να παρουμε το αμαξι μας., και δεν παίρνει μπρος, απο μπαταρία! Ευτυχώς που ειμασταν σε κεντρικο σημειο και ειχαν καθαρισει τους πολυ κεντρικους δρομους. Παίρνουμε ταξί, μας πάει ως το φαρο ψυχικου, περπαταμε σχεδον μια ωρα μεσα στα χιονια, βρισκουμε τον καλο μας τον γιατρο μεσα στα χιονια και με πολυ ζορι και αλυσιδες καταφεραμε να φτασουμε στο Μητέρα! (παρεπιπτόντως στο νεο τμημα εξωσωματικης του Υγεία)

Η κηφισιας ηταν καθαρισμενη αλλα όλοι οι αλλοι δρομοι...

Θέλω να τονίσω ότι ο γιατρός μας, φερθηκε κάτι παραπάνω απο ανθρώπινα! Πραγματικά μας συγκινησε πολύ με το ποσο προσπάθησε να γίνει σήμερα η μεταφορά. Μονο που δεν τρακαρε για χαρη μας!

Μακάρι να μπήκαν για να μεινουν τα εμβρυακια μετα απο τοσα. Κι αν παλι οχι, θα την θυμαμαι παντα σαν μια όμορφη, χιονισμενη μέρα!

Ευχαριστώ κ σας για το  μεγαλο ενδιαφέρον σας! Σίγουρα όλη αυτη η θετικη ενεργεια βοηθησε να πραγματοποιηθει η ετ!

Χοριακή στις 3/02

Με το καλό!!

Επεισοδιακή μέρα, αλλά θα έχεις να την θυμάσαι και να γελάς! Και να λες, εγώ σε εκείνον τον χιονιά,  έμεινα έγκυος!! Χαχαχα!!

Καλοστέργιωτα και τα δύο,  σου εύχομαι!!

Τώρα, αισιοδοξία, κλώσσημα και προσευχή!

Θα περιμένουμε τα νέα σου!!

Φιλιά πολλά! 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 11 λεπτά , Villi είπε:

Δηλαδή @Neli83 απο την ετ και μετα το τσιγάρο δεν το έβαλες στο στόμα σου; 

Οχι,μαχαιρι το εκοψα...και δεν με πειραξε κ πολυ!!δεν το περιμενα,το σκεφτομαι πολυ λιγο αλλα τρωω παρα πολυ...:D

  • Μου αρέσει 1

nzSsp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Viv37 είπε:

Καλώς ήρθες στο παρεάκι μας! Λυπάμαι που ταλαιπωρήθηκες τόσο! Αν ήταν άριστες οι βλαστοκύστες ίσως υπάρχει κάποια φλεγμονή ή κάτι άλλο που πρέπει να ελέγξεις. Έχετε ελέγξει το θυρεοειδή σου?

Καλώς σας βρήκα!!! Είναι οκ ο θυρεοειδής μου, έκανα κ υστεροσκοπηση μια χαρά που πε ο γιατρός στο κέντρο που ήμουνα.μου χε πει απλά δεν ήταν τυχερά. Δεν με κάλυψε σαν απάντηση αυτό βέβαια. Έκανα κ κάποιες αιματολογικες(όχι αρκετές λόγω λάθος επιλογής αιματολογου). Δεν έδειξαν κάτι. Απλά   απόγοητευτηκα κ γω κ ο σύζυγος.κ είπα να προσπαθήσω μια τελευταία φορά είτε με ωαρια δότριας είτε με  έμβρυα.κ τώρα δεν ξέρω τι να κάνω...;;; δώστε κανενα χέρι βοηθειας!! ¡!! Please!!! 

  • Λυπημένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites

Αγαπημένη @chitaneta ημουν πολυ αισιόδοξη οτι ο γιατρός θα προχωρήσει, και νιώθω  και πολύ αισιόδοξη για το αποτέλεσμα. Σου εύχομαι να κυλήσουν όμορφα και ήρεμα οι επόμενες μέρες και αρχές Φεβρουαρίου να πάρετε τη μεγαλύτερη χαρά της ζωής σας. 

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...