Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

      • Χαχα 2

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

8 ώρες πρίν, Condios είπε:

Συγχαρητήρια κοριτσάκι ,,,απόλαυσε την εγκυμοσύνη σου και έρχονται τα μωράκια τα όμορφα!!!!!!!!! 

Αστεράκι μας? Γουρλου μας? Με το καλό και η β επιπέδου,,να είναι όλα υπέροχα,,,,που θα την κάνεις ? Στη Σκεντου,,, ή στον Σωτηρίου? Ή σε κάποιον άλλον? 

Βιλλακι μου μεγάλη αγκαλιά για όλα !!!!!! Ελπίζω να είσαι καλά και όσο μπορείς ήρεμη αγαπημένη μας !!!!! Σε σκέφτομαι και σου στέλνω άπειρη θετική ενέργεια και αγάπη !!!! 

@Viv37 ορχιδέα μας απόλαυσε τώρα ότι μπορείς από βόλτες και ηρεμία και βήμα βήμα πάμε δυνατά για την επόμενη και τυχερή !!!! 

Α ρε συμπεθέρα με τα ωραία σου!❤️❤️❤️

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

πρίν από 56 λεπτά , Villi είπε:

Καλημερα κοριτσάκια μου. Μεγάλη μέρα ξημέρωσε…232,6 χοριακή κι αγαπώ όλο τον κόσμο!!!!

Φίλη μου! Και δημοσίως συγχαρητήρια αγαπημένη μου!!! Γλυκούλα μου, όλα θα πάνε καλά από εδώ κ πέρα! Τσιμπήσου γιατί δεν ζεις όνειρο! Είσαι έγκυος!!!❤️❤️❤️ Επισήμως!!!❤️❤️❤️ 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Villi είπε:

Καλημερα κοριτσάκια μου. Μεγάλη μέρα ξημέρωσε…232,6 χοριακή κι αγαπώ όλο τον κόσμο!!!!

Ααααα θα τρελαθω!!!!! Τον αγαπαμε κι εμεις ολο τον κοσμο!!! Ναιιιι!!!!! Τι χαρα πηρα πρωι πρωι!!! Συγχαρητηρια αγαπη μου!!! ❤❤❤

  • Ευχαριστώ 1

nzSsp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 hour ago, Villi είπε:

Καλημερα κοριτσάκια μου. Μεγάλη μέρα ξημέρωσε…232,6 χοριακή κι αγαπώ όλο τον κόσμο!!!!

Καλημέρα!!

Συγχαρητήρια!!

Άξιζε η ταλαιπωρία!! Δόξα τω θεώ!!

Είσαι έγκυος,  πίστεψέ το!! Το θαύμα έγινε!! Η Παναγία μαζί σου!! 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Villi said:

Καλημερα κοριτσάκια μου. Μεγάλη μέρα ξημέρωσε…232,6 χοριακή κι αγαπώ όλο τον κόσμο!!!!

Μπραβοοοοο!!!Σούπερ!!Μια ομαλή και ανέφελη εγκυμοσύνη με όλη μου την καρδιά!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

On 12/5/2022 at 1:02 ΜΜ, Xristina xristina είπε:

Κορίτσια γειά σας έκανα τον πρώτο υπέρηχο τελικά είναι διδυμακια, και ακούσαμε και τισωκαρδουλεσ

Με το καλό!! Καλή και ήρεμη εγκυμοσύνη!!

Welcome to the club των διδυμομαμάδων!!

 

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Villi είπε:

Καλημερα κοριτσάκια μου. Μεγάλη μέρα ξημέρωσε…232,6 χοριακή κι αγαπώ όλο τον κόσμο!!!!

συγχαρητήρια ψυχη μ....ολα με το καλο..μκαλη εγκυμοσύνη να εχεις.....τα κατάφερες κ το άξιζες.....μπραβο  σ μπραβο  σ.....

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Villi είπε:

Καλημερα κοριτσάκια μου. Μεγάλη μέρα ξημέρωσε…232,6 χοριακή κι αγαπώ όλο τον κόσμο!!!!

Συγχαρητήρια κορίτσι μου. Μια καλή και ήρεμη εγκυμοσύνη να έχεις 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


4 ώρες πρίν, Villi είπε:

Καλημερα κοριτσάκια μου. Μεγάλη μέρα ξημέρωσε…232,6 χοριακή κι αγαπώ όλο τον κόσμο!!!!

Και ντελαπονγκο και ντελαπονγκο και γιουπιιιιιιιιιιιιιιι,,,,αχ ρε Βιλακι μου καλό τί όμορφα υπέροχα νέα είναι αυτά?!?! Μπράβο κοριτσάκι μου,,,,επιτέλους λουλουδένια μου,,,να αναταθεί η ψυχή σου από χαρά και η κοιλίτσα σου να φέρει τ@ θαύμα σας !!!!!!! Η Παναγία μαζί σας !!!!!! 

@marina_86 βλέπεις???? Η χαρά έρχεται και καλύπτει τα πάντα όταν είναι η ώρα της καθεμίας μας....πάμε δυνατά προς τη χαρά λοιπόν και εμείς !!!!! 

@Neli83 ευχαριστώ για την πληροφορία, περιμένουμε τα δικά σου υπέροχα νέα της συνέχειας σας !!!! Μπεμπεδοσκονη φουλ λέμε ο Μάιος !!!

  • Μου αρέσει 3
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Villi είπε:

Καλημερα κοριτσάκια μου. Μεγάλη μέρα ξημέρωσε…232,6 χοριακή κι αγαπώ όλο τον κόσμο!!!!

Ιιιιιιι και γιουπιιιιιιι 

Μπράβο βιλακι μου. Καλέ είσαι εγκυουλα λέμε το έχεις συνειδητοποιήσει;; Να ηρεμήσει η ψυχή σου επιτέλους, αγάπη μου. Ήρθε η ώρα σου. Και η δική μας μαζί σου. Έχουμε πει και ξαναπεί. Κάθε μία επιτυχία είναι επιτυχία για όλες!! Μεγάλη χαρά πήρε!! Και κουράγιο για το επόμενο μου βήμα.

 

 

  • Μου αρέσει 3
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, Villi είπε:

Καλημερα κοριτσάκια μου. Μεγάλη μέρα ξημέρωσε…232,6 χοριακή κι αγαπώ όλο τον κόσμο!!!!

Αγαπη μου τι υπεροχα νεα!!!!!Μπραβο σου!!!! Καλους διολασιασμους και μια,τελειομηνη εγκυμοσυνη σου ευχομαι γιατι το αξιζεις!!! Πολυ χαρηκα με τα νεα σου! Χρειαζομαστε μπολικη μπεμπεδοσκονη εδω μεσα♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, Villi είπε:

Καλημερα κοριτσάκια μου. Μεγάλη μέρα ξημέρωσε…232,6 χοριακή κι αγαπώ όλο τον κόσμο!!!!

Χαχααα το ήξερα ααααα ψέματα το περίμενα μάλλον θα πω.να έχεις μια υπέροχη εγκυμοσυνη!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...