Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

πρίν από 48 λεπτά , Chrussa1982 είπε:

Μπράβο κορίτσι μου!!! Τέλεια νέα!! Γιουπι γιουπι!!! Και άλλα διδυμακια έρχονται στην παρέα!! @Villiμου πως είσαι;; Τρως σίδερα η είσαι σε φάση οοοομμμμ; Ο μπαμπακας σου;; @Neli83 διδυμομανουλα πως είσαι;; Τι κάνουν τα μωράκια μας;

Σας ευχαριστώ πολύ κορίτσια μου καλά, όλες σας, σήμερα πεταω από την χαρά μου, 

  • Μου αρέσει 6
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

1 hour ago, Chrussa1982 είπε:

Μπράβο κορίτσι μου!!! Τέλεια νέα!! Γιουπι γιουπι!!! Και άλλα διδυμακια έρχονται στην παρέα!! @Villiμου πως είσαι;; Τρως σίδερα η είσαι σε φάση οοοομμμμ; Ο μπαμπακας σου;; @Neli83 διδυμομανουλα πως είσαι;; Τι κάνουν τα μωράκια μας;

Χρυσουλακι μου γλυκο,καλα ειμαι...τα μικρακια εχω αρχισει και τα νιωθω...το ενα πολυ καλα..την τριτη εχω β επιπεδου να δουμε αν προχωραμε καλα..

  • Μου αρέσει 5

nzSsp2.png

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Xristina xristina said:

Κορίτσια γειά σας έκανα τον πρώτο υπέρηχο τελικά είναι διδυμακια, και ακούσαμε και τισωκαρδουλεσ

Συγχαρητήρια Χριστίνα!!! Με το καλό κορίτσι μου. Μια τελειομηνη κι εύκολη εγκυμοσύνη να έχεις ❤️❤️❤️❤️

7 minutes ago, Neli83 said:

Χρυσουλακι μου γλυκο,καλα ειμαι...τα μικρακια εχω αρχισει και τα νιωθω...το ενα πολυ καλα..την τριτη εχω β επιπεδου να δουμε αν προχωραμε καλα..

Νεραιδουλα τι όμορφα!!!! Μεγαλώνουν τα παιδάκια σου. 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Neli83 είπε:

Κοριτσι μου!!! Τι ομορφα νεα!! Συγχαρητηρια!! Δυο καρδουλες!! Να προσεχεις τωρα και να ξεκουραζεσαι!!! ❤

Ναι πολύ όμορφα νέα, όνειρο ζω, και μην με ξυπνατεεε,,,, κορίτσια να ρωτήσω γνωρίζετε τι ακριβώς είναι ο προεμφυτευτικοσ ελενγοσ; και πότε πρέπει να γίνει; σήμερα μου το είπε η γυναικολόγος μου, στο κέντρο πληροφορήθηκα ότι δεν το έκαναν, 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 24 λεπτά , Xristina xristina είπε:

Ναι πολύ όμορφα νέα, όνειρο ζω, και μην με ξυπνατεεε,,,, κορίτσια να ρωτήσω γνωρίζετε τι ακριβώς είναι ο προεμφυτευτικοσ ελενγοσ; και πότε πρέπει να γίνει; σήμερα μου το είπε η γυναικολόγος μου, στο κέντρο πληροφορήθηκα ότι δεν το έκαναν, 

Συγχαρητήρια!!! Να πάνε όλα καλά εύχομαι!!❤️ 

Ο προεμφυτευτικος δεν γίνεται συνήθως. Ειδικά από δωρεά. Είναι μια έξτρα διαδικασία που συνήθως γίνεται όταν υπάρχει λόγος να ελεγχθούν τα γονίδια ή αν υπάρχουν επαναλαμβανόμενες αποτυχίες. Άσε που κοστίζει κ πολύ κ δεν το κάνουν αν δεν υπάρχει λόγος. Οπότε λογικό που δεν το έκαναν.

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 52 λεπτά , marina_86 είπε:

Συγχαρητήρια!!! Να πάνε όλα καλά εύχομαι!!❤️ 

Ο προεμφυτευτικος δεν γίνεται συνήθως. Ειδικά από δωρεά. Είναι μια έξτρα διαδικασία που συνήθως γίνεται όταν υπάρχει λόγος να ελεγχθούν τα γονίδια ή αν υπάρχουν επαναλαμβανόμενες αποτυχίες. Άσε που κοστίζει κ πολύ κ δεν το κάνουν αν δεν υπάρχει λόγος. Οπότε λογικό που δεν το έκαναν.

Ευχαριστω πολυ για την πληροφορία!! Και σε ευχαριστω για τις ευχεσ

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Neli83 είπε:

Χρυσουλακι μου γλυκο,καλα ειμαι...τα μικρακια εχω αρχισει και τα νιωθω...το ενα πολυ καλα..την τριτη εχω β επιπεδου να δουμε αν προχωραμε καλα..

Ωωω κάνανε την εμφάνιση τους!! Τι καλά. Τι όμορφο συναίσθημα. Μια χαρά προχωράνε αγάπη μου θα δεις. Από κιλά πως πας; Πήρες και άλλα;

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 18 λεπτά , Chrussa1982 είπε:

Ωωω κάνανε την εμφάνιση τους!! Τι καλά. Τι όμορφο συναίσθημα. Μια χαρά προχωράνε αγάπη μου θα δεις. Από κιλά πως πας; Πήρες και άλλα;

Απο κιλα εχω παρει 11..τωρα που μου εκοψε και τα γλυκα πιστευω να μην παρω πολλα ακομα...ειμαι σταθερη κανα δυο βδομαδες..

  • Μου αρέσει 4

nzSsp2.png

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, Natalia85 είπε:

Συγχαρητήρια!!όλα να πάνε καλά σου εύχομαι! Είχατε βάλει 2 βλαστοκυστες ή 1 που διαιρεθηκε;

 

2 βλαστοκυστες βάλαμε και ευτυχώς πήγαν καλα, ευχαριστώ και για τις ευχές σου καλό μου κοριτσι

 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

On 11/5/2022 at 9:10 ΜΜ, vik80 είπε:

Πρώτη φορά είναι δοκιμαστική έτσι μου έλεγε ο πρώτος εξωσωματικος που είχα. Μην το βάζεις κάτω και προχωραααα

Ευχαριατω κοριτσακι μου! Ισχυει ναι! Συνεχιζουμε δυνατα!

@Xristina xristina πιλυ χαρηκα με τα νεα σου!!! Με το καλο κουκλα μου! Μια υπεροχη τελειομηνη εγκυμοσυνη ευχομαι!

 

21 ώρες πρίν, Neli83 είπε:

Χρυσουλακι μου γλυκο,καλα ειμαι...τα μικρακια εχω αρχισει και τα νιωθω...το ενα πολυ καλα..την τριτη εχω β επιπεδου να δουμε αν προχωραμε καλα..

Τελεια Νελακι!!!! Μπραβο νεραιδουλα μας!

 

20 ώρες πρίν, Xristina xristina είπε:

Ναι πολύ όμορφα νέα, όνειρο ζω, και μην με ξυπνατεεε,,,, κορίτσια να ρωτήσω γνωρίζετε τι ακριβώς είναι ο προεμφυτευτικοσ ελενγοσ; και πότε πρέπει να γίνει; σήμερα μου το είπε η γυναικολόγος μου, στο κέντρο πληροφορήθηκα ότι δεν το έκαναν, 

Το κσνουν μονο αν κρινουν οτι χρειαζεται οπωσδηποτε γιατι κατα τη διαδικασια υπαρχει μεγσλη πιθανοτητα να τραυματισουν το εμβρυο.

 

19 ώρες πρίν, Neli83 είπε:

Απο κιλα εχω παρει 11..τωρα που μου εκοψε και τα γλυκα πιστευω να μην παρω πολλα ακομα...ειμαι σταθερη κανα δυο βδομαδες..

Τα γλυκα γιατι στα εκοψε μαναρι μου; Ανεβασες ζαχαρο;

@Villi μου πως εισαι; Ο μπαμπας ; Ελπιζω να μην εισαι πολυ στρεσσαρισμενη με ολη αυτη τη διαφικασια του χειρουργειου. Ευχομαι ολα να πηγαν καλα και να δεις συντομα μια ωραια χορισκη μεγαλη μεγαλη!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 25 λεπτά , Viv37 είπε:

Ευχαριατω κοριτσακι μου! Ισχυει ναι! Συνεχιζουμε δυνατα!

@Xristina xristina πιλυ χαρηκα με τα νεα σου!!! Με το καλο κουκλα μου! Μια υπεροχη τελειομηνη εγκυμοσυνη ευχομαι!

 

Τελεια Νελακι!!!! Μπραβο νεραιδουλα μας!

 

Το κσνουν μονο αν κρινουν οτι χρειαζεται οπωσδηποτε γιατι κατα τη διαδικασια υπαρχει μεγσλη πιθανοτητα να τραυματισουν το εμβρυο.

 

Τα γλυκα γιατι στα εκοψε μαναρι μου; Ανεβασες ζαχαρο;

@Villi μου πως εισαι; Ο μπαμπας ; Ελπιζω να μην εισαι πολυ στρεσσαρισμενη με ολη αυτη τη διαφικασια του χειρουργειου. Ευχομαι ολα να πηγαν καλα και να δεις συντομα μια ωραια χορισκη μεγαλη μεγαλη!

Δεν εχω κανει ακομα καμπυλη ζαχαρου..μου τα εκοψε γιατι ειπε οτι η ζαχαρη μονο επιπλοκες μπορει να φερει και δεν θελουμε να ερθουν τα μωρα προωρα..

  • Μου αρέσει 4

nzSsp2.png

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Viv37 είπε:

Ελπιζω να μην εισαι πολυ στρεσσαρισμενη με ολη αυτη τη διαφικασια του χειρουργειου. Ευχομαι ολα να πηγαν καλα και να δεις συντομα μια ωραια χορισκη μεγαλη μεγαλη!

Ευχαριστώ πολύ Βιβή μου, οχι καλά ήμουν,  γενικά ψύχραιμη και ευτυχώς όλα πήγαν καλά στο μέτρο του δυνατού βέβαια. 

  • Μου αρέσει 6
Link to comment
Share on other sites

On 12/5/2022 at 9:12 ΜΜ, Xristina xristina είπε:

 

2 βλαστοκυστες βάλαμε και ευτυχώς πήγαν καλα, ευχαριστώ και για τις ευχές σου καλό μου κοριτσι

 

Συγχαρητήρια κοριτσάκι ,,,απόλαυσε την εγκυμοσύνη σου και έρχονται τα μωράκια τα όμορφα!!!!!!!!! 

On 12/5/2022 at 5:43 ΜΜ, Neli83 είπε:

Απο κιλα εχω παρει 11..τωρα που μου εκοψε και τα γλυκα πιστευω να μην παρω πολλα ακομα...ειμαι σταθερη κανα δυο βδομαδες..

Αστεράκι μας? Γουρλου μας? Με το καλό και η β επιπέδου,,να είναι όλα υπέροχα,,,,που θα την κάνεις ? Στη Σκεντου,,, ή στον Σωτηρίου? Ή σε κάποιον άλλον? 

22 ώρες πρίν, Villi είπε:

Ευχαριστώ πολύ Βιβή μου, οχι καλά ήμουν,  γενικά ψύχραιμη και ευτυχώς όλα πήγαν καλά στο μέτρο του δυνατού βέβαια. 

Βιλλακι μου μεγάλη αγκαλιά για όλα !!!!!! Ελπίζω να είσαι καλά και όσο μπορείς ήρεμη αγαπημένη μας !!!!! Σε σκέφτομαι και σου στέλνω άπειρη θετική ενέργεια και αγάπη !!!! 

@Viv37 ορχιδέα μας απόλαυσε τώρα ότι μπορείς από βόλτες και ηρεμία και βήμα βήμα πάμε δυνατά για την επόμενη και τυχερή !!!! 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 58 λεπτά , Condios είπε:

Βιλλακι μου μεγάλη αγκαλιά για όλα !!!!!! Ελπίζω να είσαι καλά και όσο μπορείς ήρεμη αγαπημένη μας !!!!! Σε σκέφτομαι και σου στέλνω άπειρη θετική ενέργεια και αγάπη !!!! 

❤️❤️❤️❤️❤️

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...