Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

10 ώρες πρίν, Villi είπε:

Καλημερα κοριτσάκια μου. Μεγάλη μέρα ξημέρωσε…232,6 χοριακή κι αγαπώ όλο τον κόσμο!!!!

Μπράβο κορίτσι μου συγχαρητήρια εύχομαι όλα καλά από εδώ και πέρα πολύ καλή χοριακη!!!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Villi said:

Καλημερα κοριτσάκια μου. Μεγάλη μέρα ξημέρωσε…232,6 χοριακή κι αγαπώ όλο τον κόσμο!!!!

Γιουπι γιουπι και πάλι γιουπι!!!

Τι όμορφα νεα Βιλακι μου!!!Πολύ ωραιο νούμερο!!!

Μετά απο τοσες ταλαιπωρίες το αξιζες και με το παραπάνω! Σου εύχομαι απο εδω και πέρα να πανε ολα τέλεια! Χαρηκα παρα πολύ!

Σου στελνω μια μεγαλη αγκαλιά! Φιλιά πολλά!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

12 ώρες πρίν, Villi είπε:

Καλημερα κοριτσάκια μου. Μεγάλη μέρα ξημέρωσε…232,6 χοριακή κι αγαπώ όλο τον κόσμο!!!!

Mπραβο κοπελα μου! Πολλα συγχαρητηρια κ απο δω κ μπρος καλη εγκυμοσυνη ευχομαι!!! Λες να ναι διδυμακια?

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

23 hours ago, Villi said:

Καλημερα κοριτσάκια μου. Μεγάλη μέρα ξημέρωσε…232,6 χοριακή κι αγαπώ όλο τον κόσμο!!!!

Βιλακι μουυυυυυυυυυυυυυ τι τρελεια νέα!!!!!! Συγχαρητήρια ψυχούλα μου ❤️❤️❤️ να έχεις καλούς διπλασιασμόυς και μια καλή τελειομηνη εγκυμοσύνη!!!! 

Εσύ αγαπάς όλο τον κόσμο κι όλος ο κόσμος στο ανταποδίδει επιτέλους!!!!!! 

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, Villi είπε:

Κορίτσια μου σας ευχαριστώ  πάρα πάρα πολύ για τις ευχές σας, περιττό να σας πω ότι τις διαβάζω όλη μέρα και νομίζω οτι αφορούν κάποια άλλη και οχι εμένα. Μου φαίνεται απίστευτο ότι πήρα θετική χοριακή και ότι  εύχεστε σε εμένα καλούς  διπλασιασμούς και τελειομηνη εγκυμοσύνη… what ??? Σαν όνειρο είναι.  Νιώθω τεράστια χαρά αλλά προσπαθώ να είμαι συγκρατημένη γιατί φοβάμαι πάρα πολύ  μη στραβώσει κάτι,  εύχομαι και προσεύχομαι να πάνε όλα καλά. Η επόμενη χοριακή μου είναι την Πέμπτη και νομίζω ότι θα πεθάνω απο την αγωνία μου μέχρι τότε ❤️❤️❤️

Διάβασα όλα τα ποστ σε δύο μέρες! Έχω και απορίες αλλά δεν είναι της παρούσης! Θα τις εκφράσω άλλη στιγμή!!! Τώρα θα σου πω συγχαρητήρια πολλά, καλούς διπλασιασμούς και μία ήηηηηρεμη εγκυμοσύνη!!!! Μπράβο κορίτσι!!!!:wub:

  • Μου αρέσει 1

tvXOp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


11 hours ago, Villi said:

Κορίτσια μου σας ευχαριστώ  πάρα πάρα πολύ για τις ευχές σας, περιττό να σας πω ότι τις διαβάζω όλη μέρα και νομίζω οτι αφορούν κάποια άλλη και οχι εμένα. Μου φαίνεται απίστευτο ότι πήρα θετική χοριακή και ότι  εύχεστε σε εμένα καλούς  διπλασιασμούς και τελειομηνη εγκυμοσύνη… what ??? Σαν όνειρο είναι.  Νιώθω τεράστια χαρά αλλά προσπαθώ να είμαι συγκρατημένη γιατί φοβάμαι πάρα πολύ  μη στραβώσει κάτι,  εύχομαι και προσεύχομαι να πάνε όλα καλά. Η επόμενη χοριακή μου είναι την Πέμπτη και νομίζω ότι θα πεθάνω απο την αγωνία μου μέχρι τότε ❤️❤️❤️

Villi συγχαρητηρια, μολις διαβασα τα νεα σου και χαρηκα παρα πολυ. Να σου πανε ολα καλα απο εδω και περα!!!!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

On 15/5/2022 at 9:27 ΠΜ, Villi είπε:

Καλημερα κοριτσάκια μου. Μεγάλη μέρα ξημέρωσε…232,6 χοριακή κι αγαπώ όλο τον κόσμο!!!!

Villi μου μόλις διάβασα τα ευχαριστα νέα!!!Συγχαρητήρια κοπέλα μου!! Εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να έχεις μια όμορφη εγκυμοσυνη!!! :x

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου καλησπερα!!! Εχω μια menopur 600 μονάδων σφραγισμενη που λήγει το Σεπτέμβριο . Εάν κάποια κοπέλα ενδιαφέρεται ή  γνωρίζει κάποιο κορίτσι που να την θελει ας  μου στείλει. 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια είναι η πρώτη μου φορά που συμμετέχω σε φόρουμ.

Είμαι απελπισμένη. Ακύρωσα την εμβρυομεταφορα μου που είχα το περασμένο Σάββατο. Είχα ζητήσει κάποιες βασικές πληροφορίες όσο αφορά την δότρια, μου είχαν πει χρώμα ματιών και μαλλιών. Θεώρησα δεδομένο να κοιτάνε για κάποια βασικά κοινά. 
Εγω ήθελα να μάθω το ύψος κ βάρος. 
Τελικα 2 μέρες πριν μου στέλνουν μνμ με τα χαρακτηριστικά σωματότυπο… και δεν έχει καμία σχέση με το πως είμαι εγώ και αυτά που μου είχαν πει αρχικά. 
Ειμαι σε άθλια ψυχολογική κατάσταση. 
Δεν ξέρω τι να πιστέψω… Τι να κάνω..
Εσάς πως ήταν η εμπειρία σας. Τι πληροφορίες σας δώσανε, πως εξελίχθηκε μετά; Ποναω παρά πολύ… Πιστεύω με καταλαβαίνετε…

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, Sodade είπε:

Καλησπέρα κορίτσια είναι η πρώτη μου φορά που συμμετέχω σε φόρουμ.

Είμαι απελπισμένη. Ακύρωσα την εμβρυομεταφορα μου που είχα το περασμένο Σάββατο. Είχα ζητήσει κάποιες βασικές πληροφορίες όσο αφορά την δότρια, μου είχαν πει χρώμα ματιών και μαλλιών. Θεώρησα δεδομένο να κοιτάνε για κάποια βασικά κοινά. 
Εγω ήθελα να μάθω το ύψος κ βάρος. 
Τελικα 2 μέρες πριν μου στέλνουν μνμ με τα χαρακτηριστικά σωματότυπο… και δεν έχει καμία σχέση με το πως είμαι εγώ και αυτά που μου είχαν πει αρχικά. 
Ειμαι σε άθλια ψυχολογική κατάσταση. 
Δεν ξέρω τι να πιστέψω… Τι να κάνω..
Εσάς πως ήταν η εμπειρία σας. Τι πληροφορίες σας δώσανε, πως εξελίχθηκε μετά; Ποναω παρά πολύ… Πιστεύω με καταλαβαίνετε…

Καλημέρα! Σ' εμένα είπαν κάποιες γενικές πληροφορίες για την εξωτερική της εμφάνιση (χρώμα μαλλιών και ματιών κ γενικά για τον σωματότυπο ότι είναι "ένα κανονικό κορίτσι"), επίσης μου είπαν την ηλικία της και χωρίς να ρωτήσω ή να μ' ενδιαφέρει και ιδιαίτερα μου ανέφεραν ότι είναι Ελληνίδα και φοιτήτρια.  Μου κάνει εντύπωση ότι στα έστειλαν και γραπτά. Σ' εμένα τα είπαν προφορικά. Τόσο μεγάλη διαφορά είχαν τα χαρακτηριστικά σας και απογοητευτηκες;

Να σε ρωτήσω κάτι άλλο, πόσα έμβρυα προέκυψαν και τι ποιότητας; 

Πίστεψέ με πάντως, καθόλου σημασία δεν έχει η εξωτερική ομοιότητα. Το σημαντικό είναι ν' αποκτήσεις ένα υγιές μωράκι! Και στο λέω εγώ που έχουμε κάνει διπλή δωρεά κ μετράω ήδη δύο αποτυχημένες εμβρυομεταφορες. Καθόλου δεν μας νοιάζει η εμφάνιση. Ας πετύχει κάποια στιγμή και για εμάς και αυτό θα είναι το τελευταίο που θα με αγχωσει. 

Ωστόσο, αν εσύ κρίνεις ότι αυτό θα παίξει ρόλο στη σχέση σου με το παιδί, καλά έκανες και σταμάτησες. Θα πρέπει πρώτα να το δουλέψεις, γιατί είναι μια πολύ σημαντική απόφαση. Έχεις κάνει κι άλλες προσπάθειες εξωσωματικής ή είναι η πρώτη;

  • Μου αρέσει 7
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...