Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

Κορίτσια Καλημερα! Εχω καιρό να γραψω αλλα σας διαβάζω οποτε εχω λιγο χρόνο. Εχω ενα θεμα τεχνικό,αν μπορει καποια να βοηθησει. Εχω ξεχάσει τον κωδικό εγγραφής μου στο καφέ και θέλω να μπω απο άλλη συσκευη. Εκανα την διαδικαςια επανάκτησης κωδικού,υποτίθεται μου έστειλαν μαιλ το οποιο όμως δεν έλαβα ποτε! Ξανά στελνω αίτημα και μου γράφει οτι δεν μπορει να το δεχτεί γιατι εχουν ήδη στείλει μαιλ! Οκ! Το μαιλ πουθενά,ουτε στα κυρια ουτε στα ανεπιθύμητα,πουθενά! Τι κάνω; Με τα λιγα πιυ ξερω σκέφτηκα να κάνω νέα εγγραφή με νέο ονομα κλπ. Εχετε καποια άλλη ιδέα; Δεν θέλω σε καμια περιπτωςη να χάσω την παρέα σας!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

Just now, Fleabag είπε:

Κορίτσια Καλημερα! Εχω καιρό να γραψω αλλα σας διαβάζω οποτε εχω λιγο χρόνο. Εχω ενα θεμα τεχνικό,αν μπορει καποια να βοηθησει. Εχω ξεχάσει τον κωδικό εγγραφής μου στο καφέ και θέλω να μπω απο άλλη συσκευη. Εκανα την διαδικαςια επανάκτησης κωδικού,υποτίθεται μου έστειλαν μαιλ το οποιο όμως δεν έλαβα ποτε! Ξανά στελνω αίτημα και μου γράφει οτι δεν μπορει να το δεχτεί γιατι εχουν ήδη στείλει μαιλ! Οκ! Το μαιλ πουθενά,ουτε στα κυρια ουτε στα ανεπιθύμητα,πουθενά! Τι κάνω; Με τα λιγα πιυ ξερω σκέφτηκα να κάνω νέα εγγραφή με νέο ονομα κλπ. Εχετε καποια άλλη ιδέα; Δεν θέλω σε καμια περιπτωςη να χάσω την παρέα σας!

Kαλημερα! Τι κανουν οι κουκλες σου?

Κι εγω εχω θεμα κ αναγκαστηκα να δωσω το e mail του αντρα μου. Δεχεται το e mail σου με το νεο ονομα?

Καλες γιορτες να εχετε!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σήμερα δεν άντεξα και έκανα τεστ αρνητικό.....:::(((( κανονικά θα πάω αύριο για χοριακη στην 9 ημέρα....

Είχε μια δευτερη γραμουλα που αχνοφαίνεται.... Με πολύ προσοχή να την δεις...

Το είχα απωθημένο να δω μια φορά ατη ζωή μου 2 γραμμουλες ......::(((

Link to comment
Share on other sites

Just now, kallaki said:

Καλημέρα σήμερα δεν άντεξα και έκανα τεστ αρνητικό.....:::(((( κανονικά θα πάω αύριο για χοριακη στην 9 ημέρα....

Είχε μια δευτερη γραμουλα που αχνοφαίνεται.... Με πολύ προσοχή να την δεις...

Το είχα απωθημένο να δω μια φορά ατη ζωή μου 2 γραμμουλες ......::(((

Κ εμενα αρνητικο ειχε βγει κ την αλλη μερα χοριακη 350. Δε λεει τιποτα! Καλη επιτυχια, ευχομαι να εχεις την πιο χαρουμενη εκπληξη!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Blondie 2020 said:

Κ εμενα αρνητικο ειχε βγει κ την αλλη μερα χοριακη 350. Δε λεει τιποτα! Καλη επιτυχια, ευχομαι να εχεις την πιο χαρουμενη εκπληξη!!

Αλήθεια..... Να ελπίζω...???? 

Μα πως γίνετε αυτό.... Υποτίθεται ανιχνεύει 10 και πάνω....

Μήπως έκανες κανένα λάθος????

Μακάρι να έχω την έκπληξη αλλά πολύ δύσκολο.....

Σε ευχαριστώ.....:::(((×××

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, kallaki είπε:

Καλημέρα σήμερα δεν άντεξα και έκανα τεστ αρνητικό.....:::(((( κανονικά θα πάω αύριο για χοριακη στην 9 ημέρα....

Είχε μια δευτερη γραμουλα που αχνοφαίνεται.... Με πολύ προσοχή να την δεις...

Το είχα απωθημένο να δω μια φορά ατη ζωή μου 2 γραμμουλες ......::(((

Ποια μερα εκανες το τεστ κ τι τεστ εκανες? Γιατι μπορει να μη φαινεται ακομη

Μην ανησυχεις θα δεις κ εσυ  δυο  γραμμουλες .Περιμενε

Link to comment
Share on other sites

Just now, MaryH είπε:

Kαλημερα! Τι κανουν οι κουκλες σου?

Κι εγω εχω θεμα κ αναγκαστηκα να δωσω το e mail του αντρα μου. Δεχεται το e mail σου με το νεο ονομα?

Καλες γιορτες να εχετε!!!

Καλημερα! Οι μικρές μια χαρά! Η μια εχει 3 δοντάκια η άλλη κανένα ακομα! Μπουσουλανε,λένε τα δικά τους,μαλώνουν,τα ξαναβρίσκουν μεσα σε δευτερόλεπτα! Τις χαζεύω! Οι νύχτες ζόρικες τωρα με τα δοντάκια αλλα που θα παει,θα ηρεμήσουμε καποια στιγμή! Δεν δοκίμασα ακομα να κάνω κάτι,μάλλον όμως θα κάνω αλλο μαιλ. Φιλια στη Μπουμπου!

  • Μου αρέσει 7
Link to comment
Share on other sites

Just now, MaryH said:

Ποια μερα εκανες το τεστ κ τι τεστ εκανες? Γιατι μπορει να μη φαινεται ακομη

Μην ανησυχεις θα δεις κ εσυ  δυο  γραμμουλες .Περιμενε

Το έκανα σήμερα που είναι η 8η μέρα. Οι οδηγίες λέγανε ότι ανιχνεύει μετά από 7 μέρες επαφής.. Δεν χρειάζεστε να περιμένεις καθυστέρηση.... Απο 10 και πάνω....

Link to comment
Share on other sites

Just now, kallaki said:

Αλήθεια..... Να ελπίζω...???? 

Μα πως γίνετε αυτό.... Υποτίθεται ανιχνεύει 10 και πάνω....

Μήπως έκανες κανένα λάθος????

Μακάρι να έχω την έκπληξη αλλά πολύ δύσκολο.....

Σε ευχαριστώ.....:::(((×××

Αστα τα ειχα βαψει μαυρα. Τωρα τι να σου πω. Το εχω ξανακουσει παντως. Εχε πιστη, κανε κ καμισ φανουροπιτα!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, kallaki είπε:

Το έκανα σήμερα που είναι η 8η μέρα. Οι οδηγίες λέγανε ότι ανιχνεύει μετά από 7 μέρες επαφής.. Δεν χρειάζεστε να περιμένεις καθυστέρηση.... Απο 10 και πάνω....

Ο ντοκ μου ειχε πει να μην κανω μεχρι ενατη μερα γιατι μπορει να μην το ανιχνευσει. Μηπως δεν ειναι αξιοπιστο το τεστ ή χαμηλη η χοριακη κ δεν την πιανει?

Περιμενε μεχρι αυριο

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, kallaki said:

Καλημέρα σήμερα δεν άντεξα και έκανα τεστ αρνητικό.....:::(((( κανονικά θα πάω αύριο για χοριακη στην 9 ημέρα....

Είχε μια δευτερη γραμουλα που αχνοφαίνεται.... Με πολύ προσοχή να την δεις...

Το είχα απωθημένο να δω μια φορά ατη ζωή μου 2 γραμμουλες ......::(((

Αν έχει και 2η γραμμή ακόμα κι αν αχνοφαινεται είναι θετικό. Όπως και να έχει κάνε τη χοριακή αύριο και μόλις βγει θετική ξανακάνε ένα τεστακι να δεις και τη 2η πιο έντονη!

  • Μου αρέσει 3

4wnKp2.png 

Link to comment
Share on other sites

Just now, MaryH said:

Ο ντοκ μου ειχε πει να μην κανω μεχρι ενατη μερα γιατι μπορει να μην το ανιχνευσει. Μηπως δεν ειναι αξιοπιστο το τεστ ή χαμηλη η χοριακη κ δεν την πιανει?

Περιμενε μεχρι αυριο

Θα περιμένω μέχρι αύριο δεν έχω και επιλογή.....

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, kallaki said:

Καλημέρα σήμερα δεν άντεξα και έκανα τεστ αρνητικό.....:::(((( κανονικά θα πάω αύριο για χοριακη στην 9 ημέρα....

Είχε μια δευτερη γραμουλα που αχνοφαίνεται.... Με πολύ προσοχή να την δεις...

Το είχα απωθημένο να δω μια φορά ατη ζωή μου 2 γραμμουλες ......::(((

Καλημέρα! Γιατί λες αρνητικό αφού είχε και μια δεύτερη γραμμούλα? Εμένα η 2η γραμμούλα ήταν τόσο μα τόσο αχνή που τη κοιτάζαμε κ οι 2 να σιγουρευτούμε ότι κάτι υπάρχει και δε γελιούνται τα μάτια μας κι όμως θετικό ήταν...

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, Clue said:

Αν έχει και 2η γραμμή ακόμα κι αν αχνοφαινεται είναι θετικό. Όπως και να έχει κάνε τη χοριακή αύριο και μόλις βγει θετική ξανακάνε ένα τεστακι να δεις και τη 2η πιο έντονη!

Αγάπη μου μακάρι να είναι έτσι .....:::(((××

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...