Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση??? κορίτσια την βοήθεια σας παρακαλώ!!!


Recommended Posts

Just now, λιλιτο είπε:

Καλημέρα. Εύχομαι σε όσες κοπέλες προσπαθούν να έρθει το πολυπόθητο μπεμπακι αυτό το μήνα. Εγώ έχω ήδη μια κόρη 2 χρόνων, και αρχίσαμε προσπαθειες για το δεύτερο μωρό. Ο πρώτος μήνας απετυχε και το πήρα λίγο κατάκαρδα, γιατί στο πρώτο έμεινα κατευθειαν στον πρώτο μήνα προσπαθειας και πίστευα ότι στο δεύτερο θα γίνει ξανά έτσι.και τώρα άρχισα να αγχωνομαι....

Έχε υπομονή και πίστη 

Είναι πάρα πολύ νωρίς ακόμα για να αγχώνεσαι 

Επειδή έπιασες με την μια το πρώτο 

Δεν είναι κανόνας να ξέρεις 

Απλά οι συνθήκες και το timing 

Ήταν κατάλληλο 

Υπάρχουν κοπέλες που προσπαθούν χρόνια και κ χρόνια για το πρώτο  αν διαβάσεις εδώ μέσα θα καταλάβεις 

Κ ίσως σου δώσει και λίγο κουράγιο παραπάνω.

Και συνεχίζουν και δεν απογοητεύονται 

Οπότε συνιστώ ηρεμία ....

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

13 ώρες πρίν, Evouska είπε:

Άρα κορίτσια μου αυτό το πονάκι που ενιωσα κ εγώ την 11η μέρα του κύκλου παίζει να ήταν ωορρηξία; γίνεται τόσο νωρίς;;  

Το άλλο το κουλό που έπαθα χθες βράδυ που το πατε;!  Ο άντρας μου δουλευε βράδυ κ ήθελα να τον περιμένω αλλα με πήρε ο ύπνος στον καναπέ! Και όταν σηκώθηκα ένιωσα μια ζαλάδα και πήγα κ έκανα εμετό!! Αυτό πάλι τι μπορεί να είναι;!

Καλημερα,

Ναι ειναι πιθανο ναεγινε τοσο νωρις ωορηξια. Τι κυκλο εχεις? Εγω πχ, εχω 24 μερες κυκλο κ δεν εχω κανει ποτε την 12η μερα ωορηξια. Γινεται απο 9η-11η μερα του κυκλου

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ellidr είπε:

Έχε υπομονή και πίστη 

Είναι πάρα πολύ νωρίς ακόμα για να αγχώνεσαι 

Επειδή έπιασες με την μια το πρώτο 

Δεν είναι κανόνας να ξέρεις 

Απλά οι συνθήκες και το timing 

Ήταν κατάλληλο 

Υπάρχουν κοπέλες που προσπαθούν χρόνια και κ χρόνια για το πρώτο  αν διαβάσεις εδώ μέσα θα καταλάβεις 

Κ ίσως σου δώσει και λίγο κουράγιο παραπάνω.

Και συνεχίζουν και δεν απογοητεύονται 

Οπότε συνιστώ ηρεμία ....

Ναι το ξέρω ότι είμασταν πολύ τυχεροί στο πρώτο. Δεν θέλω να φανώ αχάριστη ειδικά προς τις κοπέλες που προσπαθούν χρονια. Θεωρώ ότι έχουν μεγάλη ψυχική δύναμη . Δεν έχω και σταθερό κύκλο λόγω πολυκυστικων. Ούτε καταλαβαίνω ωορρηξία.θα προσπαθήσω να σταματήσω να το σκέφτομαι. Αν και προσπαθουσα να πείσω τον άντρα μου για το δεύτερο εδώ και ένα εξαμηνο.


MBIdp2.png00R4p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, λιλιτο είπε:

Ναι το ξέρω ότι είμασταν πολύ τυχεροί στο πρώτο. Δεν θέλω να φανώ αχάριστη ειδικά προς τις κοπέλες που προσπαθούν χρονια. Θεωρώ ότι έχουν μεγάλη ψυχική δύναμη . Δεν έχω και σταθερό κύκλο λόγω πολυκυστικων. Ούτε καταλαβαίνω ωορρηξία.θα προσπαθήσω να σταματήσω να το σκέφτομαι. Αν και προσπαθουσα να πείσω τον άντρα μου για το δεύτερο εδώ και ένα εξαμηνο.

Όλα τέλεια θα πάνε θα δεις 

Πόσο χρονών είσαι;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, tina79 είπε:

Καλημερα,

Ναι ειναι πιθανο ναεγινε τοσο νωρις ωορηξια. Τι κυκλο εχεις? Εγω πχ, εχω 24 μερες κυκλο κ δεν εχω κανει ποτε την 12η μερα ωορηξια. Γινεται απο 9η-11η μερα του κυκλου

Ναι και μένα το ίδιο από την 9 έως την 11 το πολύ ,με 25 ,26 μέρες κύκλου

Just now, λιλιτο είπε:

Ευχαριστώ πολύ!!! Είμαι 30 χρόνων. Εσύ? Παιδάκια έχεις?

Μια χαρά κοριτσάκι είσαι ,χαλάρωσε κ απόλαυσε το 

Όχι προσπαθουμε εδώ και ένα χρόνο και κάτι 

Και οδευω στα 39 οπότε καταλαβαίνεις 

Και δε το βάζω κάτω θα κάνω ότι χρειαστεί για να γίνω μανούλα

Τι σου λέει ρε κορίτσια και Μ αυτά τα όνειρα 

Όλα τα βγάζει το υποσυνείδητο μου να δείτε 

Λοιπόν είδα στον ύπνο μου ότι πήγα για χοριακη 

Και μου την έβγαλε 4,5 

Χαχαχαχα 

Τρέλα πολυυυ τρέλα 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ellidr είπε:

Ναι και μένα το ίδιο από την 9 έως την 11 το πολύ ,με 25 ,26 μέρες κύκλου

Μια χαρά κοριτσάκι είσαι ,χαλάρωσε κ απόλαυσε το 

Όχι προσπαθουμε εδώ και ένα χρόνο και κάτι 

Και οδευω στα 39 οπότε καταλαβαίνεις 

Και δε το βάζω κάτω θα κάνω ότι χρειαστεί για να γίνω μανούλα

Ελπίζω να έχεις γρηγορα ένα θετικό τεστακι στα χέρια σου. Και μην σε αγχωνει η ηλικία. 

  • Ευχαριστώ 1

MBIdp2.png00R4p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ellidr είπε:

Ελα ξυπνήστε ,ξημέρωσε

Καλή και ευλογημένη Κυριακή να έχουμε 

Με υγεία κορίτσια ,το πολυτιμότερο αγαθό.

Βρε λες

Αν δεν έχει κ αύριο αίμα 

Εγώ λέω να κάνεις κάνα τεστ να δούμε

Καλημέρα elidir και σε όλα τα κορίτσια.μιλησαμε με τον άντρα μου χθες κ μετά φουλ ρομάντζο,και αποφάσισα να χαίρομαι την ζωή μου κ την οικογένεια μου κ να παλέψω να μην με θλιβει τόσο αν δεν έρθει ποτέ ξανά εγκυμοσύνη.σας εύχομαι όλες εκτός από γεμάτη κοιλίτσα στα πολύ πολύ κοντά,να είστε πολύ αγαπημένοι με τους άντρες σας είναι η βάση δεν γίνεται τίποτα χωρίς την βάση.οσο πιο κοντά κ αγαπημένοι είστε τόσο πιο αποτελεσματικά θα λύνονται όλα τα εμπόδια στην ζωουλα σας.

Just now, tina79 είπε:

Καλημερα,

Ναι ειναι πιθανο ναεγινε τοσο νωρις ωορηξια. Τι κυκλο εχεις? Εγω πχ, εχω 24 μερες κυκλο κ δεν εχω κανει ποτε την 12η μερα ωορηξια. Γινεται απο 9η-11η μερα του κυκλου

Tina αν το 79 είναι χρονολογία γέννησης;;εγώ είμαι το 80 πες μου ότι εχω κ μια συνομηλικη γιατί οι υπόλοιπες είναι κάτω από 35 κ θα κλάψω χιχιχιχι.

Just now, λιλιτο είπε:

Καλημέρα. Εύχομαι σε όσες κοπέλες προσπαθούν να έρθει το πολυπόθητο μπεμπακι αυτό το μήνα. Εγώ έχω ήδη μια κόρη 2 χρόνων, και αρχίσαμε προσπαθειες για το δεύτερο μωρό. Ο πρώτος μήνας απετυχε και το πήρα λίγο κατάκαρδα, γιατί στο πρώτο έμεινα κατευθειαν στον πρώτο μήνα προσπαθειας και πίστευα ότι στο δεύτερο θα γίνει ξανά έτσι.και τώρα άρχισα να αγχωνομαι....

Μην αγχώνεσαι καθόλου δεν έχεις ούτε έναν λόγο να πιστεύεις ότι κάτι θα πάει στραβά.θα το πιάσεις πολύ σύντομα.κ εγώ σε τέσσερις εγκυμοσυνες,στην πρώτη δεύτερο μήνα στην δεύτερη δεύτερο μήνα 7χρόνια μετά κιόλας που ημουν 37 στην τρίτη 8 μήνες και Τετάρτη τρεις μήνες.οι τρεις τελευταίες δεν πήγαν καλά αλλά απλά σου δείχνω πόσο διαφορά μπορεί να έχεις σε διάφορες φάσεις,από κατ ευθείαν ως σχεδόν χρόνο.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Καλημέρα elidir και σε όλα τα κορίτσια.μιλησαμε με τον άντρα μου χθες κ μετά φουλ ρομάντζο,και αποφάσισα να χαίρομαι την ζωή μου κ την οικογένεια μου κ να παλέψω να μην με θλιβει τόσο αν δεν έρθει ποτέ ξανά εγκυμοσύνη.σας εύχομαι όλες εκτός από γεμάτη κοιλίτσα στα πολύ πολύ κοντά,να είστε πολύ αγαπημένοι με τους άντρες σας είναι η βάση δεν γίνεται τίποτα χωρίς την βάση.οσο πιο κοντά κ αγαπημένοι είστε τόσο πιο αποτελεσματικά θα λύνονται όλα τα εμπόδια στην ζωουλα σας.

Tina αν το 79 είναι χρονολογία γέννησης;;εγώ είμαι το 80 πες μου ότι εχω κ μια συνομηλικη γιατί οι υπόλοιπες είναι κάτω από 35 κ θα κλάψω χιχιχιχι.

Ειμαι ενα χρονο μεγαλυτερη σου, ναι, χαχαχα..

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Emilly είπε:

Καλημέρα elidir και σε όλα τα κορίτσια.μιλησαμε με τον άντρα μου χθες κ μετά φουλ ρομάντζο,και αποφάσισα να χαίρομαι την ζωή μου κ την οικογένεια μου κ να παλέψω να μην με θλιβει τόσο αν δεν έρθει ποτέ ξανά εγκυμοσύνη.σας εύχομαι όλες εκτός από γεμάτη κοιλίτσα στα πολύ πολύ κοντά,να είστε πολύ αγαπημένοι με τους άντρες σας είναι η βάση δεν γίνεται τίποτα χωρίς την βάση.οσο πιο κοντά κ αγαπημένοι είστε τόσο πιο αποτελεσματικά θα λύνονται όλα τα εμπόδια στην ζωουλα σας.

Tina αν το 79 είναι χρονολογία γέννησης;;εγώ είμαι το 80 πες μου ότι εχω κ μια συνομηλικη γιατί οι υπόλοιπες είναι κάτω από 35 κ θα κλάψω χιχιχιχι.

Μην αγχώνεσαι καθόλου δεν έχεις ούτε έναν λόγο να πιστεύεις ότι κάτι θα πάει στραβά.θα το πιάσεις πολύ σύντομα.κ εγώ σε τέσσερις εγκυμοσυνες,στην πρώτη δεύτερο μήνα στην δεύτερη δεύτερο μήνα 7χρόνια μετά κιόλας που ημουν 37 στην τρίτη 8 μήνες και Τετάρτη τρεις μήνες.οι τρεις τελευταίες δεν πήγαν καλά αλλά απλά σου δείχνω πόσο διαφορά μπορεί να έχεις σε διάφορες φάσεις,από κατ ευθείαν ως σχεδόν χρόνο.

Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου και λυπάμαι πραγματικά που δεν πήγαν καλά.


MBIdp2.png00R4p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, tina79 είπε:

Καλημερα,

Ναι ειναι πιθανο ναεγινε τοσο νωρις ωορηξια. Τι κυκλο εχεις? Εγω πχ, εχω 24 μερες κυκλο κ δεν εχω κανει ποτε την 12η μερα ωορηξια. Γινεται απο 9η-11η μερα του κυκλου

Καλημέρα κορίτσι μου! Έχω κύκλο 27-28 μέρες συνήθως ! 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Evouska είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου! Έχω κύκλο 27-28 μέρες συνήθως ! 

Οκ..ενδεχομενως αυτος ο κυκλος να ειναι λιγο πιο μικρος. Αν οντως εκανες ωορηξια την 11η μερα, θα προσθεσεις κ αλλες 12-16 μερες που ειναι στανταρ η ωχρινικη φαση κ θα σου ερθει περιοδος..αν ερθει..

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly said:

Καλημέρα elidir και σε όλα τα κορίτσια.μιλησαμε με τον άντρα μου χθες κ μετά φουλ ρομάντζο,και αποφάσισα να χαίρομαι την ζωή μου κ την οικογένεια μου κ να παλέψω να μην με θλιβει τόσο αν δεν έρθει ποτέ ξανά εγκυμοσύνη.σας εύχομαι όλες εκτός από γεμάτη κοιλίτσα στα πολύ πολύ κοντά,να είστε πολύ αγαπημένοι με τους άντρες σας είναι η βάση δεν γίνεται τίποτα χωρίς την βάση.οσο πιο κοντά κ αγαπημένοι είστε τόσο πιο αποτελεσματικά θα λύνονται όλα τα εμπόδια στην ζωουλα σας.

Tina αν το 79 είναι χρονολογία γέννησης;;εγώ είμαι το 80 πες μου ότι εχω κ μια συνομηλικη γιατί οι υπόλοιπες είναι κάτω από 35 κ θα κλάψω χιχιχιχι.

Μην αγχώνεσαι καθόλου δεν έχεις ούτε έναν λόγο να πιστεύεις ότι κάτι θα πάει στραβά.θα το πιάσεις πολύ σύντομα.κ εγώ σε τέσσερις εγκυμοσυνες,στην πρώτη δεύτερο μήνα στην δεύτερη δεύτερο μήνα 7χρόνια μετά κιόλας που ημουν 37 στην τρίτη 8 μήνες και Τετάρτη τρεις μήνες.οι τρεις τελευταίες δεν πήγαν καλά αλλά απλά σου δείχνω πόσο διαφορά μπορεί να έχεις σε διάφορες φάσεις,από κατ ευθείαν ως σχεδόν χρόνο.

Έτσι σε θέλω, αισιόδοξη και γεμάτη, φαίνεται ότι έχεις δίπλα σου διαμάντι για να σου μετέδωσε τόσο θετική σκέψη! Πόσο δίκιο έχεις και εγώ μόνο που έχω βρει το ταίρι μου νιώθω ευλογημένη και πλήρης κ από εκεί κ πέρα ότι έρθει καλοδεχούμενο :) άσε που δυσκολεύτηκα κ να τον βρω αχαχα, Το μόνο που θα θελα θα ταν να τον είχα γνωρίσει απ τα 20 μου χεχε αλλά ποιος ξέρει αν δεν περνούσαμε κ οι δύο ότι περάσαμε να μην εκτιμούσαμε ο ένας τον αλλον :)

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...