Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση??? κορίτσια την βοήθεια σας παρακαλώ!!!


Recommended Posts

Just now, ΒαλεντιναΧ said:

Αν είμαι πάντως πάνε χαμένα τόσα τεστ ωορρηξίας και εγκυμοσύνης 30+10 τα κάνα και καβατζα χαχαχχαχαχα

χαλαλι να τα πεταξεις ολα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

1000 φορες να ησυχασεις απο αυτο το κηνυγητο κ να τα πεταξεις παρα αυτο το αγχος καθε μηνα!!!!! ευχομαι να τα αγορασες ολα τσαμπα κοριτσι μου!!!!!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, sofiadu είπε:

χαλαλι να τα πεταξεις ολα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

1000 φορες να ησυχασεις απο αυτο το κηνυγητο κ να τα πεταξεις παρα αυτο το αγχος καθε μηνα!!!!! ευχομαι να τα αγορασες ολα τσαμπα κοριτσι μου!!!!!!!

Χαχαχαχα! Μακάρι μακάρι αλλιώς τον επομενο δυναμικά!!!!

  • Μου αρέσει 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 18 λεπτά , Avmar είπε:

Καλημερα κοριτσια , 

Ευχομαι να ειστε ολες καλα. Εκανα το τεστ σημερα το πρωι και ειναι δυο γραμμουλλες μωβ :) 

τι τελεια νέα ειναι αυτά!!συγχαρητήρια με το καλο!!!αντε στο λέγαμε εμείς!!


url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

Just now, tina79 είπε:

Καλα ειμαι.. Εχθες ηρθε, αφου ποναγα για 6 ωρες, εχουν αλλαξει τα πραγματα, μεγαλωνοντας αλλαζουν ολα. Να επλιζεις κ πολυ καλα κανεις!!!

Τέλος κ για μένα οι ελπίδες αυτό τον μήνα βγήκε η χοριακη μου αρνητική.και τώρα θέλω να μου έρθει περίοδος.απλα.μαζι θα το περάσουμε κ αυτό γλυκούλα κ θα λέμε πάλι τρελές σε λίγες μέρες.

  • Λυπημένη/-ος 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, SerafinaPekala είπε:

Μη στεναχωριέσαι γιατί έκανες το καλύτερο δυνατό με τις παρούσες συνθήκες και έχεις φυσικά ελπίδες!! Επίσης πόσο τυχερή είσαι γιατί καταλαβαίνεις την ωορηξια σου, εγώ μήνας μπαίνει μήνας βγαίνει χαμπάρι δεν παίρνω πιφφφ

Πάμε δυναμικαα όσο προσπαθούμε υπάρχει ελπίδα για όλες μας!!! 

Τι απαίσιο συναίσθημα όντως εγώ έτσι ένιωσα αυτόν τον μήνα, γμτ αλλά τι να κάνουμε έχουμε τα πάνω μας τα κάτω μας αλλά που θα πάει θα μας κάτσει η φαση

Μπραβοοοο είδες όλες το λέγαμε!!! Αχ μια υπέροχη τελειομηνη εγκυμοσύνη να έχεις με ένα ζουζούνι γερό και καλοτυχο!!! 

Έτσι έτσι μιας και είσαι το μικρό μας εσύ!! Θα μας κάνεις την αρχειοθέτηση μια και κατέχεις κ την δουλειά χαχαχ όπως έκανες στους καθηγητές, καλά καθηγητές εμείς δεν είμαστε αλλά λόγο ηλικίας ένα αλτσαιχμερακι το χουμε χαχαχ

Τα ίδια κ εγώ όταν αφού έχασα αυτόν τον μήνα περιμένω να μου ρθει πως κ πως να τελειώνει για να μπούμε σε νέο κύκλο!! 

Πως δεν παίζουν, δεν μπορεί να μαστε τρελές εγώ τα ένιωσα σίγουρα τον προηγούμενο μήνα  απλά πιστεύω κάτι γίνετε μια χημική αντίδραση με το σπέρμα δεν μπορεί!! 

Τι γλυκούλης θησαυρό έχεις, δεν παίζονται οι Αντρές μικρά παιδιά, άστα είτε είναι εκδηλωτικοι είτε όχι είναι τα στιρηγματα μας, οι συνεργοί στο έγκλημα, τι ωραίο πράγμα η συντροφικοτητα, νιώθω τόσο τυχερή που βρήκα κάποιον ας πάρουμε αυτό για αρχή, γιατί κακά τα ψέματα κορίτσια στην εποχή μας αυτό είναι το πιο δύσκολο να βρεις και διατηρήσεις σχέση ζωής, όλα τα άλλα θα έρθουν αργά ή γρήγορα για όλες μας!! 

Οχιι νομίζω εσύ είσαι σε αυτόν τον μήνα ακόμα του στοιχήματος, οπότε το χάσαμε κορίτσιαααα πάνω από 4 δεν ήταν αυτό τον μήνα? Αρχείοθετη που είσαι? @ΒαλεντιναΧ που είσαι? Καλά νομίζω κορίτσια μας πήγε τόσο γουρικο το στοιχήματακι, τον επόμενο μήνα θα βάλουμε και άλλο!! Πλησιάζειιι

Καλά εγώ τι θα λεγα βρε δεν κάνεις, χεχε αν έχεις ειδικά τα φτηνά ριχτό απλά μην απογοητευτεις καθόλου είναι νωρίς ακομα

Πάλι κατεβατό έγραψα ουφφ σε όλες μια μια θέλω να γράφω αλλά δεν μπορώ τελείωσαν κ οι φατσουλες κ μέχρι να το γράψω και δημοσιευτεί αλλά χίλια μηνύματα θα χετε γράψει ουφφ κορίτσια έχουμε βάλει φωτιά το θέμα, θα ψάχνουμε για χορηγούς, δέχομαι οποιοδήποτε τεστακι δώρο αχαχχα Κάντε μας εικόνα κάπου όλες μαζί για καφέ αχαχαχ κλαιωω

Χαχα...τωρα φευγω για δουλεια...οποτε αυριο το τεστ πρωι πρωι πριν τη δουλεια...να περιμενετε νεα μου!!

  • Μου αρέσει 5
Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Τέλος κ για μένα οι ελπίδες αυτό τον μήνα βγήκε η χοριακη μου αρνητική.και τώρα θέλω να μου έρθει περίοδος.απλα.μαζι θα το περάσουμε κ αυτό γλυκούλα κ θα λέμε πάλι τρελές σε λίγες μέρες.

Πάμε παρακάτω

Just now, Vasiliki33 είπε:

Χαχα...τωρα φευγω για δουλεια...οποτε αυριο το τεστ πρωι πρωι πριν τη δουλεια...να περιμενετε νεα μου!!

Περιμένουμε νέα σου 

  • Μου αρέσει 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Τέλος κ για μένα οι ελπίδες αυτό τον μήνα βγήκε η χοριακη μου αρνητική.και τώρα θέλω να μου έρθει περίοδος.απλα.μαζι θα το περάσουμε κ αυτό γλυκούλα κ θα λέμε πάλι τρελές σε λίγες μέρες.

Τον άλλο μήνα δυναμικά κοριτσάρα μου!!!!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Τέλος κ για μένα οι ελπίδες αυτό τον μήνα βγήκε η χοριακη μου αρνητική.και τώρα θέλω να μου έρθει περίοδος.απλα.μαζι θα το περάσουμε κ αυτό γλυκούλα κ θα λέμε πάλι τρελές σε λίγες μέρες.

Σου επιτρεπω να πεσεις μονο σημερα!

Αυριο σε θελω παλι διπλα μας!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 27 λεπτά , Avmar είπε:

Καλημερα κοριτσια , 

Ευχομαι να ειστε ολες καλα. Εκανα το τεστ σημερα το πρωι και ειναι δυο γραμμουλλες μωβ :) 

Συγχαρητήρια κορίτσι!! Ηταν αναμενόμενο αλλιως ειναι να το βλεπεις κιολας!! Σου ευχομαι μια υπέροχη κ τελειομηνη εγκυμοσυνη!!


TZSkp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, *ζουζουνα*!!! είπε:

τι τελεια νέα ειναι αυτά!!συγχαρητήρια με το καλο!!!αντε στο λέγαμε εμείς!!

Σε ευχαριστω ζουζουνα !!!!!

Just now, Marialena86 είπε:

Συγχαρητήρια κορίτσι!! Ηταν αναμενόμενο αλλιως ειναι να το βλεπεις κιολας!! Σου ευχομαι μια υπέροχη κ τελειομηνη εγκυμοσυνη!!

Σε ευχαριστω Μαριαλενα, εσυ σε ποιο μηνα βρισκεσαι; Θυμησε μου!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, ΒαλεντιναΧ είπε:

Αν είμαι πάντως πάνε χαμένα τόσα τεστ ωορρηξίας και εγκυμοσύνης 30+10 τα κάνα και καβατζα χαχαχχαχαχα

και εγώ πήρα να εχω κ για τον άλλο κυκλο αλλα βλεπω να τελειώνουν χαχαχα 

  • Χαχα 1

url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

Just now, tina79 είπε:

Σου επιτρεπω να πεσεις μονο σημερα!

Αυριο σε θελω παλι διπλα μας!

Ναι γλυκούλα...σήμερα Μ έρχεται να πάρω δρόμο κ να τρέχω αλλά έχω να κάνω τις ντουλάπες.

Just now, kons27 είπε:

Τον άλλο μήνα δυναμικά κοριτσάρα μου!!!!

Ευχαριστώ γλυκειά μου.

Just now, ΒαλεντιναΧ είπε:

Πάμε παρακάτω

Περιμένουμε νέα σου 

Ε ναι τι να κάνω η μαύρη...μπορώ να κάνω αλλιώς.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Avmar είπε:

Σε ευχαριστω ζουζουνα !!!!!

Σε ευχαριστω Μαριαλενα, εσυ σε ποιο μηνα βρισκεσαι; Θυμησε μου!!

Σε ποιο μηνα προσπαθειών εννοεις φαντάζομαι...! Αν κ θα ηθελα πολυ να ήταν εγκυμοσύνης! Χαχα! Ειμαστε στον τρίτο μηνα προσπαθειών μετα την παλίνδρομη. Αυτο το μήνα κανω κ τεστακια ωορηξιας. Απο μερα σε μερα φαίνεται πως θα δω θετικο τεστ ωορηξιας. Αντε να δούμε! 

Παντως βρε κοριτσι μπράβο! Μας ειπες τα ευχαριστα κ νομιζω ολες μας παιρνουμε θαρρος!

@Emilly Μπορεις να πεσεις λιγο σήμερα, αλλα απο αύριο παμε γερα για τον επομενο μήνα!!

@ΒαλεντιναΧ Έρχεται το θετικό τεστακι, το βλέπω!!

Και όσες ξεχνάω συγνώμη αλλά δεν σας προλαβαίνω και χάνω αρκετά!! Περιμένουμε κι άλλα τεστ σίγουρα!

  • Μου αρέσει 3
  • Ευχαριστώ 1

TZSkp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...