Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 hours ago, Eflenew said:

      Σήμερα είναι 9η ημέρα.. ήταν να κάνω αύριο χοριακη αλλά λόγω Κυριακής θα την κάνω Δευτέρα. Την προηγούμενη Παρασκευή εβαλα 2 βλαστοκυστες. Ξέρεις όμως τι με προβληματίζει? Ότι βγήκε τόσο αχνό 9η ημέρα...δεδομένου ότι κανονικά αύριο θα γινόταν η χοριακη θα έπρεπε να είχε πολύ πιο σκούρη γραμμή. Όχι τόσο αχνη μια μέρα πριν τη χοριακη...

      Δεν είναι καθόλου αχνό …. Είναι μια ωραιότατη γραμμή εγκυμοσύνης … εγώ έκανα σήμερα και είναι αχνη που κε το ζόρι φαίνεται και πέρασαν οι ώρες και φαίνεται ακόμα λίγοτερο σχεδόν καθόλου … με το καλό . Σπυ εύχομαι ολόψυχα μια μεγάλη χοριακη γιατί το αξίζεις και νομίζω ήρθε η ώρα να λάβεις το πολυπόθητο πλασματάκι σου ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Εννοείται πως θα ενημερώσω,αν και δεν βλέπω να προχωράει..Και εγώ πιστεύω πως το τεστ της @Eflenewδεν είναι απλά αχνό και θα δείξει καλή χοριακη🥰

      Άσε τα δεν βλέπω να προχωράει … θέλω αισιοδοξία … ολα καλα θα πάνε ! Εμένα μου έχουν μείνει κατάψυξη 4 βλαστοκυστες εκ των οποίων η μια είναι άριστη όπως αυτή που έβαλα όπως συζητήσαμε εάν δεν έχω επιτυχία τώρα θα έχω την επόμενη ! Αλλά ούτε έτσι θέλω να σκέφτομαι … γιατί να μην προσχωρήσουν βρε κορίτσια μου τα εμβρυακια μας ; Άντε να πάρουμε τα πάνω μας λίγο !! Εύχομαι αύριο μια γερη χοριακη !!!

      • Ευχή 1

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση??? κορίτσια την βοήθεια σας παρακαλώ!!!


Recommended Posts

Just now, Emilly είπε:

Ναι γλυκούλα...σήμερα Μ έρχεται να πάρω δρόμο κ να τρέχω αλλά έχω να κάνω τις ντουλάπες.

Ευχαριστώ γλυκειά μου.

Ε ναι τι να κάνω η μαύρη...μπορώ να κάνω αλλιώς.

Χαχαχαχαχχαχαχαχα...α μπραβο, ετσι σε θελω!!! Κ γω οταν εχω τα νευρα μου πλακωνομαι κ μανουριαζω με το σπιτι!! Ξεσπασε εκει!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Marialena86 είπε:

Σε ποιο μηνα προσπαθειών εννοεις φαντάζομαι...! Αν κ θα ηθελα πολυ να ήταν εγκυμοσύνης! Χαχα! Ειμαστε στον τρίτο μηνα προσπαθειών μετα την παλίνδρομη. Αυτο το μήνα κανω κ τεστακια ωορηξιας. Απο μερα σε μερα φαίνεται πως θα δω θετικο τεστ ωορηξιας. Αντε να δούμε! 

Παντως βρε κοριτσι μπράβο! Μας ειπες τα ευχαριστα κ νομιζω ολες μας παιρνουμε θαρρος!

@Emilly Μπορεις να πεσεις λιγο σήμερα, αλλα απο αύριο παμε γερα για τον επομενο μήνα!!

@ΒαλεντιναΧ Έρχεται το θετικό τεστακι, το βλέπω!!

Και όσες ξεχνάω συγνώμη αλλά δεν σας προλαβαίνω και χάνω αρκετά!! Περιμένουμε κι άλλα τεστ σίγουρα!

Θα σου ρθει συντομα!!! Με υπομονη και πιστη 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

On 16/10/2020 at 12:23 ΜΜ, sofiadu είπε:

Απο το καλοκαιρι με πρηζει! Με εχει δει να εχω ανοιχτη τη σελιδα του φορουμ και σου λεει αυτη ειναι εγκυος! Φιλε αν ημουν εγκυος δεν θα ημουν εδω, θα ημουν σπιτακι μου με τη πανδημια! ασε με στο πονο μου ψαχνω να βρω τη μερα της ωορρηξιας κ εχω πηξει στους αλγοριθμους εχω κ σενα !!! οφουυυυυυ δ@ολε τσαπολιμαρες σου,  που ελεγε κ η γιαγια μου στη Κρητη !!!

αα καλεεε το καλοκαιρι ημουν κοντα σου! Παραμυθια και Σύβοτα!!!! 

Σε εβαλαν 2 βδομαδες καραντίνα;;; πες παρακαλω βαλτε και τον αντρα μου να κανουμε δουλιτσα!!! Να το εκμεταλευτεις βρε παιδακι μου!! ΚΟυραγιο και υπομονη κοριστισ μου....

Εγω αληθεια νομιζα ειχα απαντησει.... Αι καλα χαχαχαχ οσο για την καραντινα μη το γελας τον ειχα παρει τηλ κ του ειπα να πω οτι ηρθαμε σε επαφη να ερθεις εδω δυο βδομαδες?! Χαχαχαχα. Σημερα τελειωνει κ μενα η περιοδος... Την αλλη βδομαδα θα αρχισω κ τα τεστ ωορρεξιας... Κ ναι ηρθαν ... Ειχα τετοιο ενθουσιασμο παιζει κ το παιδι που μ τα εφερε να το ενιωσε στ πετσι του χαχαχαχαχα

  • Χαχα 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Sadri09 said:

Εγω αληθεια νομιζα ειχα απαντησει.... Αι καλα χαχαχαχ οσο για την καραντινα μη το γελας τον ειχα παρει τηλ κ του ειπα να πω οτι ηρθαμε σε επαφη να ερθεις εδω δυο βδομαδες?! Χαχαχαχα. Σημερα τελειωνει κ μενα η περιοδος... Την αλλη βδομαδα θα αρχισω κ τα τεστ ωορρεξιας... Κ ναι ηρθαν ... Ειχα τετοιο ενθουσιασμο παιζει κ το παιδι που μ τα εφερε να το ενιωσε στ πετσι του χαχαχαχαχα

Ποτε λες να ερθει σπιτι ; ελπιζω να ερθει τις 3 μερες που πρεπει κ που θα βγει θετικο το τεστακι!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, sofiadu είπε:

Ποτε λες να ερθει σπιτι ; ελπιζω να ερθει τις 3 μερες που πρεπει κ που θα βγει θετικο το τεστακι!!!!!!!

Περιμενω να ερθει παρασκευη... Οπως τα υπολογισα σαββατο ειν η μεγαλη μερα... Βεβαια απο την παρασκευη θα παρταρω αλλα αλλο αυτο χαχαχαχαχαχαχααχα εσεις σε τι φαση ειστε? :)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Marialena86 είπε:

Σε ποιο μηνα προσπαθειών εννοεις φαντάζομαι...! Αν κ θα ηθελα πολυ να ήταν εγκυμοσύνης! Χαχα! Ειμαστε στον τρίτο μηνα προσπαθειών μετα την παλίνδρομη. Αυτο το μήνα κανω κ τεστακια ωορηξιας. Απο μερα σε μερα φαίνεται πως θα δω θετικο τεστ ωορηξιας. Αντε να δούμε! 

Παντως βρε κοριτσι μπράβο! Μας ειπες τα ευχαριστα κ νομιζω ολες μας παιρνουμε θαρρος!

@Emilly Μπορεις να πεσεις λιγο σήμερα, αλλα απο αύριο παμε γερα για τον επομενο μήνα!!

@ΒαλεντιναΧ Έρχεται το θετικό τεστακι, το βλέπω!!

Και όσες ξεχνάω συγνώμη αλλά δεν σας προλαβαίνω και χάνω αρκετά!! Περιμένουμε κι άλλα τεστ σίγουρα!

Εγώ κορίτσια κρατάω μικρό καλάθι για εμένα το νιώθω βρε παιδί μου δεν είναι αυτός ο μήνας μου....δεν πηραζει όταν είναι να έρθει καλοδεχούμενο....


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Sadri09 said:

Περιμενω να ερθει παρασκευη... Οπως τα υπολογισα σαββατο ειν η μεγαλη μερα... Βεβαια απο την παρασκευη θα παρταρω αλλα αλλο αυτο χαχαχαχαχαχαχααχα εσεις σε τι φαση ειστε? :)

Εγω τωρα ειμαι σε φαση που κανω τα τεστ ωορρηξιας, ακομα δεν εχει βγει θετικο ! πολυ πιθανον να κατσει σκ η ωορρηξια αλλα θα λειπουμε επαρχια το σκ για μια βαφτιση και δενθα ειμαστε μονοι στο σπιτι για να κανουμε επαφη. αν μπορεσουμε θα κανουμε τις προηγουμενες μερες επαφη κ ο,τι γινει.

Να σου πω την αληθεια το εχω παρει λιγο χαλαρα, δεν θελω να αγχωθω αυτο το μηνα ουτε να στρεσαριστω. εξαλλου κανω οτι καλυτερο μπορω δεδομενων των συνθηκων κ ελπιζω στο καλυτερο!! :wub::wub:

Just now, ΒαλεντιναΧ said:

Εγώ κορίτσια κρατάω μικρό καλάθι για εμένα το νιώθω βρε παιδί μου δεν είναι αυτός ο μήνας μου....δεν πηραζει όταν είναι να έρθει καλοδεχούμενο....

Μεχρι να ερθει η περιοδος τιποτα δεν εχει τελειωσει! Ευχομαι το ενστικτο σου να ειναι λαθος και να εισαι η επομενη που θα μας ανακοινωσει τα ευχαριστα !!! εγω ελπιζω πολυ σε σενα!!! :wub:

Link to comment
Share on other sites

Just now, sofiadu είπε:

Εγω τωρα ειμαι σε φαση που κανω τα τεστ ωορρηξιας, ακομα δεν εχει βγει θετικο ! πολυ πιθανον να κατσει σκ η ωορρηξια αλλα θα λειπουμε επαρχια το σκ για μια βαφτιση και δενθα ειμαστε μονοι στο σπιτι για να κανουμε επαφη. αν μπορεσουμε θα κανουμε τις προηγουμενες μερες επαφη κ ο,τι γινει.

Να σου πω την αληθεια το εχω παρει λιγο χαλαρα, δεν θελω να αγχωθω αυτο το μηνα ουτε να στρεσαριστω. εξαλλου κανω οτι καλυτερο μπορω δεδομενων των συνθηκων κ ελπιζω στο καλυτερο!! :wub::wub:

Μεχρι να ερθει η περιοδος τιποτα δεν εχει τελειωσει! Ευχομαι το ενστικτο σου να ειναι λαθος και να εισαι η επομενη που θα μας ανακοινωσει τα ευχαριστα !!! εγω ελπιζω πολυ σε σενα!!! :wub:

Εγώ πάλι το έχω πάρει πολύ χαλαρά γιατί κάθε φορά που αγχώνομαι η περίοδος αργεί λογω άγχους οπότε είμαι χαλαρή να μου έρθει στην ώρα της να ξεκινήσουμε μεθοδικά!!!


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΒαλεντιναΧ said:

Εγώ πάλι το έχω πάρει πολύ χαλαρά γιατί κάθε φορά που αγχώνομαι η περίοδος αργεί λογω άγχους οπότε είμαι χαλαρή να μου έρθει στην ώρα της να ξεκινήσουμε μεθοδικά!!!

Εχω καλη διαισθηση για σενα ! εχεις κ φουλ υγρα ειπες το πρωι αρα πολυ καλο σημαδι.

Καλα κανεις κ εισαι χαλαρη. Και εγω αποφασισα να χαλαρωσω λιγο , εξαλλου με το να αγχωθω δεν θα παει πιο γρηγορα το σπερμα στο αυγο , ουτε θα καλυτερεψω τη κατασταση. Ο,τι γινει και απλα κανουμε ο,τι καλυτερο μπορουμε με επαφες ώστε να ειμαστε καλυμενες απο εκει. Τα υπολοιπα ειναι κ θεμα οργανισμου πως θα κατσει,. δεν ειναι ολα στο χερι μας, δυστυχως! Μη χανουμε ομως την ελπιδα μας κ θα γινει το θαυματακι!!! Αισιοδοξια κ ψυχραιμια!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, sofiadu είπε:

Εχω καλη διαισθηση για σενα ! εχεις κ φουλ υγρα ειπες το πρωι αρα πολυ καλο σημαδι.

Καλα κανεις κ εισαι χαλαρη. Και εγω αποφασισα να χαλαρωσω λιγο , εξαλλου με το να αγχωθω δεν θα παει πιο γρηγορα το σπερμα στο αυγο , ουτε θα καλυτερεψω τη κατασταση. Ο,τι γινει και απλα κανουμε ο,τι καλυτερο μπορουμε με επαφες ώστε να ειμαστε καλυμενες απο εκει. Τα υπολοιπα ειναι κ θεμα οργανισμου πως θα κατσει,. δεν ειναι ολα στο χερι μας, δυστυχως! Μη χανουμε ομως την ελπιδα μας κ θα γινει το θαυματακι!!! Αισιοδοξια κ ψυχραιμια!

Εννοειται αυτό με το άγχος δεν βοηθάμε κάπου στην όλη φάση στο χέρι μας είναι μόνο σωστές επαφές τίποτα άλλο!!! Θα έρθει για όλες μας

  • Μου αρέσει 2

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπέρα κορίτσια! Δεν σας προλαβαίνω! Με δύο δουλειές, τρέχω σαν παλαβή κάθε μέρα. Εμένα τώρα μου τελείωσε η περίοδος, οπότε έχω αρκετή αναμονή μέχρι τον επόμενο μήνα.. Καλή τύχη σε όλες! 

@Avmar Συγχαρητήρια!!! Όλα τα καλά σου εύχομαι!!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Dimitra94 said:

Καλησπέρα κορίτσια! Δεν σας προλαβαίνω! Με δύο δουλειές, τρέχω σαν παλαβή κάθε μέρα. Εμένα τώρα μου τελείωσε η περίοδος, οπότε έχω αρκετή αναμονή μέχρι τον επόμενο μήνα.. Καλή τύχη σε όλες! 

@Avmar Συγχαρητήρια!!! Όλα τα καλά σου εύχομαι!!!

καλες επαφες Δημητρα! Ευχομαι να ειναι ο τυχερος μηνας για ολες μας!! :-D

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, ΒαλεντιναΧ είπε:

Εγώ κορίτσια κρατάω μικρό καλάθι για εμένα το νιώθω βρε παιδί μου δεν είναι αυτός ο μήνας μου....δεν πηραζει όταν είναι να έρθει καλοδεχούμενο....

Εμένα τώρα άρχισε να Μ πονάει η κοιλιά σαν να έρχεται. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Dimitra94 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! Δεν σας προλαβαίνω! Με δύο δουλειές, τρέχω σαν παλαβή κάθε μέρα. Εμένα τώρα μου τελείωσε η περίοδος, οπότε έχω αρκετή αναμονή μέχρι τον επόμενο μήνα.. Καλή τύχη σε όλες! 

@Avmar Συγχαρητήρια!!! Όλα τα καλά σου εύχομαι!!!

Σε ευχαριστω πολυ κοριτσακι μου :) 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...