Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση??? κορίτσια την βοήθεια σας παρακαλώ!!!


Recommended Posts

Just now, *Vasoula είπε:

Μην σε παίρνει από κάτω σοφακι!!!γιατί χρειάζεσαι μία επαφη καλη....σίγουρα με ποιο συχνές έχεις πιο πολλές πιθανότητες όμως και πάλι μην αποκλείεις τίποτα!!!!!

ΝΑΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ!!!! Μα ήμασταν ολες και εγω μαζι τοσο σίγουρες για εσενα!!!να εχεις μια ήρεμη και τελειομηνη εγκυμοσύνη και ενα δυνατό υγιες μωράκι!!μπράβο βρε κορίτσι μου!έδωσες φως στις μουντες αυτες μέρες!!!!!

Πολύ καλά το έκανες!ενα διάλειμμα ναι σας χρειάζεται!χαχαχαχαχχα και τωρα μπαίνεις στο πιο δύσκολο κομμάτι της διαδικασίας!!μακαρι στο τέλος να σε ανταμείψει αυτή η αναμονή!!!

Το λένε όντως πολλα κοριτσια....αλλα και ποσα ακόμα λένε δεν είχα ιδέα????και αν ανήκεις σε αυτα?????

Σε ευχαριστω για τα καλα σου λογια κοριτσι μου! Ευχομαι συντομα και σε σενα εσυ πως εισαι;

Just now, kons27 είπε:

Εμένα σήμερα με πονάει πολύ το στήθος μου... Δεν νιώθω έγκυος όμως...δεν ξέρω.. πιστεύω ότι όταν γίνει θα τ νιώσω...έτσι δεν λένε τα περισσότερα κορίτσια?

Κι εγω το ενιωσα μια βδομαδα πριν την αναμενομενη περιοδο. Αλλα καθε γυναικα διαφερει. Ποτε δεν ξερεις!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, kons27 said:

Εμένα σήμερα με πονάει πολύ το στήθος μου... Δεν νιώθω έγκυος όμως...δεν ξέρω.. πιστεύω ότι όταν γίνει θα τ νιώσω...έτσι δεν λένε τα περισσότερα κορίτσια?

Εμενα στο 1ο μονο στηθος πονουσε. Υπερβολικα και απο κει καταλαβα οτι κατι επαιζε. Δεν ειχα κανενα αλλο συμπτωμα

Just now, Τονιαα said:

Το οποίο στην αρχή το πέρνεις χαλαρά και όσο περνάνε οι μέρες αρχίζεις και φουντωνεις και τα βλέπεις όλα ύποπτα....χαχαχα...εύχομαι όλα καλά να πάνε!

Εννοειται και τα μυαλα στα καγκελα σε λιγες μερες χαχαχα

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Avmar είπε:

Σε ευχαριστω για τα καλα σου λογια κοριτσι μου! Ευχομαι συντομα και σε σενα εσυ πως εισαι;

Κι εγω το ενιωσα μια βδομαδα πριν την αναμενομενη περιοδο. Αλλα καθε γυναικα διαφερει. Ποτε δεν ξερεις!

Εγω εν αναμονή περιόδου να ξεκινήσω παλι το φυσικό μου κύκλο!!!και έχω κάτι πονάκια και όλο χαίρομαι πως έρχονται και όλο δεν έρχεται!!!η ανώμαλη εγω καταλάβες???ολο το καιρο ευχόμουν να μην δω περίοδο και τους τελευταίους μηνεα την παρακαλαω να έρχεται!χαχαχααχα

Πότε θα  πας στο γιατρο??????

@Ellidr πως είσαι σήμερα??????

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια! 
Σας υπερευχαριστω πολυ οοοολεεες, οσες μπηκατε στο κοπο να μου δωσετε θαρρος κ ελπιδα!! Με πιασανε τα ψυχολογικα μου κ με συγκινησατε ολες, καθε μια ξεχωριστα με τα ομορφα παρηγορα μνμ σας!! Σημερα ειναι μια καινουρια μερα κ ξεκιναει ενας καινουριος κυκλος, με νεες ελπιδες..  

  • Μου αρέσει 5
Link to comment
Share on other sites

Just now, tina79 είπε:

Καλημερα κοριτσια! 
Σας υπερευχαριστω πολυ οοοολεεες, οσες μπηκατε στο κοπο να μου δωσετε θαρρος κ ελπιδα!! Με πιασανε τα ψυχολογικα μου κ με συγκινησατε ολες, καθε μια ξεχωριστα με τα ομορφα παρηγορα μνμ σας!! Σημερα ειναι μια καινουρια μερα κ ξεκιναει ενας καινουριος κυκλος, με νεες ελπιδες..  

Πώς εισαι;;;;τι μέρα;;;;εγω 32 με ανεβασμένη πρωινή,σκούπισμα λίγο αίμα κ ακόμα ελπίζω χαχαχαχαχαχαχα..

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, *Vasoula είπε:

Εγω εν αναμονή περιόδου να ξεκινήσω παλι το φυσικό μου κύκλο!!!και έχω κάτι πονάκια και όλο χαίρομαι πως έρχονται και όλο δεν έρχεται!!!η ανώμαλη εγω καταλάβες???ολο το καιρο ευχόμουν να μην δω περίοδο και τους τελευταίους μηνεα την παρακαλαω να έρχεται!χαχαχααχα

Πότε θα  πας στο γιατρο??????

@Ellidr πως είσαι σήμερα??????

Εγώ σήμερα ξύπνησα με πονοκέφαλο 

Τίποτα ακόμα ,περίοδος πουθενά 

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, TATAKI said:

Εμενα στο 1ο μονο στηθος πονουσε. Υπερβολικα και απο κει καταλαβα οτι κατι επαιζε. Δεν ειχα κανενα αλλο συμπτωμα

Εννοειται και τα μυαλα στα καγκελα σε λιγες μερες χαχαχα

Εγώ μόλις αδιαθετισα...Αυτό το μήνα είχα πολλά συμπτώματα και πολλές ελπίδες...κάπου αρχίζω και πιστεύω ότι τα συμπτώματα δεν παίζουν κανένα ρόλο...

Link to comment
Share on other sites

Just now, *Vasoula είπε:

Εγω εν αναμονή περιόδου να ξεκινήσω παλι το φυσικό μου κύκλο!!!και έχω κάτι πονάκια και όλο χαίρομαι πως έρχονται και όλο δεν έρχεται!!!η ανώμαλη εγω καταλάβες???ολο το καιρο ευχόμουν να μην δω περίοδο και τους τελευταίους μηνεα την παρακαλαω να έρχεται!χαχαχααχα

Πότε θα  πας στο γιατρο??????

@Ellidr πως είσαι σήμερα??????

Βασούλα μαζί θα έχουμε περίοδο;;;αχ τι ωραία θα περάσουμε εσύ θα παρακολουθείς το αβγό,,,εγώ θα πλακωθω στις εξετάσεις κ στο σ,,,ξ παλι...αχ...σπα...

Link to comment
Share on other sites

Just now, tina79 είπε:

Καλημερα κοριτσια! 
Σας υπερευχαριστω πολυ οοοολεεες, οσες μπηκατε στο κοπο να μου δωσετε θαρρος κ ελπιδα!! Με πιασανε τα ψυχολογικα μου κ με συγκινησατε ολες, καθε μια ξεχωριστα με τα ομορφα παρηγορα μνμ σας!! Σημερα ειναι μια καινουρια μερα κ ξεκιναει ενας καινουριος κυκλος, με νεες ελπιδες..  

 

Just now, Emilly είπε:

Πώς εισαι;;;;τι μέρα;;;;εγω 32 με ανεβασμένη πρωινή,σκούπισμα λίγο αίμα κ ακόμα ελπίζω χαχαχαχαχαχαχα..

Ετσι ακριβώς πρέπει!!να είμαστε αισιόδοξες και να μη χάνουμε την ελπίδα μας!όπως είπε και ο Αριστοτέλης η ελπίδα είναι τα όνειρα που κανουμε ξύπνιοι!!!!(να να αν ξεκίνησα και τα αποφθέγματα δεν παω καλά!!!!χαχαχαχα!!!)

  • Μου αρέσει 2
  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Τονιαα said:

Εγώ μόλις αδιαθετισα...Αυτό το μήνα είχα πολλά συμπτώματα και πολλές ελπίδες...κάπου αρχίζω και πιστεύω ότι τα συμπτώματα δεν παίζουν κανένα ρόλο...

μα δεν παιζουν! Απλα εμεις σε δουλεια να βρισκομαστε! Επαφες σε γονιμες θελει κ καλο ωαριο. μπορει να τυχει να εχεις συμπτωματα , μπορει κ οχι...ενα χαος ασε...εγω δεν κοιταω πλεον συμπτωματα γιατι θα το χασω το μυαλο μου. πονακια, σουβλιες μπορει να σημαινουν οτι ερχεται η περιοδος , μπορει να σημαινει κ εγκυμοσυνη...ζουρλομανυας δλδ...να σκεφτεις πριν λιγες μερες ειχα αναγουλα εντονη..ευτυχως ημουν αδιαθετη γιατι θα πιστευα οτι ειμαι εγκυος!! ασεε

παρε τον χρονο σου σημερα γιατι η πρωτη μερα μετα απο ελπιδες ειναι λιγο σοκ...κ απο αυριο ειμαι σιγουρη θα εισαι καλυτερα κ με ελπιδες παλι για τον επομενο μηνα!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Τονιαα είπε:

Εγώ μόλις αδιαθετισα...Αυτό το μήνα είχα πολλά συμπτώματα και πολλές ελπίδες...κάπου αρχίζω και πιστεύω ότι τα συμπτώματα δεν παίζουν κανένα ρόλο...

Ναι κανένα απολύτως ρόλο.και μαζί σου θα έχω να περιμένω τον άλλο μήνα.κσι μένα κατεβαίνει σε λίγο.θα παραγγείλω τεστ.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Βασούλα μαζί θα έχουμε περίοδο;;;αχ τι ωραία θα περάσουμε εσύ θα παρακολουθείς το αβγό,,,εγώ θα πλακωθω στις εξετάσεις κ στο σ,,,ξ παλι...αχ...σπα...

Γιατι σου ηρθε κανονικά???αν δεν κατέβει αιμα δε δέχομαι κουβέντα!!!!!!:lol:

 

Just now, Ellidr είπε:

Εγώ σήμερα ξύπνησα με πονοκέφαλο 

Τίποτα ακόμα ,περίοδος πουθενά 

 

Ωωωωωω αυτό είναι πολυυυυυυυυυυ ευχάριστο!!όχι ο πονοκέφαλος αυτός είναι σκατα......

  • Χαχα 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly said:

Ναι κανένα απολύτως ρόλο.και μαζί σου θα έχω να περιμένω τον άλλο μήνα.κσι μένα κατεβαίνει σε λίγο.θα παραγγείλω τεστ.

φιλεναδα παρηγγειλα χθες το βραδυ δευτερο πακετο ωορρηξιας γιατι φοβαμαι δεν θα με φτασουν αυτα που εχω. εχω σκοπο να ξεκινησω διπλο τεστ την ημερα μηπως χασω κορυφωση...νταξει θα μας βλεπουν στην εταιρια κ θα λενε ακομα αυτη να γκαστρωθει;;; παλι παραγγελνει;;; αν σταματησουμε να παραγγελνουμε αναμενω ανθοδεσμη!!!

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, *Vasoula είπε:

 

Ετσι ακριβώς πρέπει!!να είμαστε αισιόδοξες και να μη χάνουμε την ελπίδα μας!όπως είπε και ο Αριστοτέλης η ελπίδα είναι τα όνειρα που κανουμε ξύπνιοι!!!!(να να αν ξεκίνησα και τα αποφθέγματα δεν παω καλά!!!!χαχαχαχα!!!)

Αχ μη με κάνεις τέτοια γιατί έχω έτοιμα τα ποτάμια να τρέχουν.μια φορά τον μήνα δικαιούμαι. Αλλιως είμαι σκυλί.πιο πολύ κλαίει ο άντρας μου από μένα.ιδιως μπροστά σε κόσμο;;;;στο πρώτο μωρό που δεν πήγε καλά να κάθεται κ να κλαίει κ να του φέρνουν χαρτομάντιλα οι γιατροί.ρεζιλι με έκανε.εγω κάθομαι κ τα πνιγώ μπροστά στους άλλους κ κάνω τσιμέντο το στομάχι μέχρι να μείνω μόνη.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Τονιαα είπε:

Εγώ μόλις αδιαθετισα...Αυτό το μήνα είχα πολλά συμπτώματα και πολλές ελπίδες...κάπου αρχίζω και πιστεύω ότι τα συμπτώματα δεν παίζουν κανένα ρόλο...

Δεν εχεις και άδικο κοριτσι μου...αλλα ολες θέλοντας να ελπίζουμε ψάχνουμε και το παραμικρό!!!!!πάμε τώρα για τον επόμενο μήνα!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...