Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 14 minutes ago, Blue Velvet said:

      Συγχαρητήρια ❤️🥰Με το καλό μια γλυκιά εγκυμοσύνη και να γεμίσει η αγκαλιά σου μωράκια 🥰🥰🥰

      Ευχαριστω πολύ κοπέλα  μου αμήν !!! Εύχομαι και σε σενα γρήγορη εμβρυομεταφορα με θετικά αποτελέσματα !!! Να χαίρεσαι την κορούλα σου !

      • Ευχαριστώ 1

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση??? κορίτσια την βοήθεια σας παρακαλώ!!!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Ellidr είπε:

Πάντως κοριτσάκια και εμένα σήμερα η κοιλίτσα μου με ψιλοποναει έχω αρκετά υγρά 

Και είδα και το πρωί μια τελείτσα αίμα στο σκούπισμα 

Αυτά μέχρι στιγμής 

Μέχρι το βράδυ ,θα έρθει προφανώς 

Πάμε γ άλλα

μμμ περιμενε λιγο κ θα δουμε, θερμοκρασία υψηλη δεν εχεις ακομα?αν εχεις και σήμερα υψηλη σιγουρα δεν θα ερθει σήμερα.


url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

Just now, *ζουζουνα*!!! είπε:

μμμ περιμενε λιγο κ θα δουμε, θερμοκρασία υψηλη δεν εχεις ακομα?αν εχεις και σήμερα υψηλη σιγουρα δεν θα ερθει σήμερα.

Όχι κορίτσι μου το πρωί είχα 36.6 

Έπεσε 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 32 λεπτά , tina79 είπε:

Χαχαχαχαχχαχαχαχα...α μπραβο, ετσι σε θελω!!! Κ γω οταν εχω τα νευρα μου πλακωνομαι κ μανουριαζω με το σπιτι!! Ξεσπασε εκει!

Κοίτα αν με πάρει μπογιές ο δικός μου θα αρχίσω να βάφω ένα δοματειο που θέλω να αλλάξω χρώμα.θα τον πω τώρα για την επέτειο αντί δώρο θέλω δύο κούτες τεστ κ ένα ντενεκε χρωμα.να πιάσω δουλειά να φύγουν όλα.να σου πω τώρα που το σκέφτομαι θα τον πω κ ασβέστη να πάρει να κάνω τα τοιχακια γύρω γύρω κ λίγο στόκο κάτι να γεμίσω..κ να ρωτήσω κ τι λαχανικά εποχής παίζουν να οργώνω κ ένα μπαχτσέ κ τέλος όλα καλά χαχαχαχαχαχαχα.

  • Χαχα 7
Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Κοίτα αν με πάρει μπογιές ο δικός μου θα αρχίσω να βάφω ένα δοματειο που θέλω να αλλάξω χρώμα.θα τον πω τώρα για την επέτειο αντί δώρο θέλω δύο κούτες τεστ κ ένα ντενεκε χρωμα.να πιάσω δουλειά να φύγουν όλα.να σου πω τώρα που το σκέφτομαι θα τον πω κ ασβέστη να πάρει να κάνω τα τοιχακια γύρω γύρω κ λίγο στόκο κάτι να γεμίσω..κ να ρωτήσω κ τι λαχανικά εποχής παίζουν να οργώνω κ ένα μπαχτσέ κ τέλος όλα καλά χαχαχαχαχαχαχα.

Πόση θετική ενέργεια έχεις πχια κοριτσι μου!!!!


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΒαλεντιναΧ είπε:

Πόση θετική ενέργεια έχεις πχια κοριτσι μου!!!!

Δεν έχω θετική...μόνο ενέργεια...να με έβλεπες πριν δύο χρόνια που έπεσα από την σκαλωσιά μέσα στον κουβά.....αχ ήταν από τις δύσκολες εποχές κ έδωσα ρέστα.μονο πλακάκια δεν πέρασα.

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, sofiadu είπε:

Εγω τωρα ειμαι σε φαση που κανω τα τεστ ωορρηξιας, ακομα δεν εχει βγει θετικο ! πολυ πιθανον να κατσει σκ η ωορρηξια αλλα θα λειπουμε επαρχια το σκ για μια βαφτιση και δενθα ειμαστε μονοι στο σπιτι για να κανουμε επαφη. αν μπορεσουμε θα κανουμε τις προηγουμενες μερες επαφη κ ο,τι γινει.

Να σου πω την αληθεια το εχω παρει λιγο χαλαρα, δεν θελω να αγχωθω αυτο το μηνα ουτε να στρεσαριστω. εξαλλου κανω οτι καλυτερο μπορω δεδομενων των συνθηκων κ ελπιζω στο καλυτερο!! :wub::wub:

Μεχρι να ερθει η περιοδος τιποτα δεν εχει τελειωσει! Ευχομαι το ενστικτο σου να ειναι λαθος και να εισαι η επομενη που θα μας ανακοινωσει τα ευχαριστα !!! εγω ελπιζω πολυ σε σενα!!! :wub:

Σοφακι μου για κάποιο λόγο νομίζω αυτός θα είναι ο μηνας σου....καλές οι εξετάσεις,βγαίνουν σωστά τα τέστ ωορηξιας...σε περιμένω να ξέρεις!!!!!:x

 

2 ώρες πρίν, Τονιαα είπε:

Βασούλα δεν έχω ιδέα πως γίνεται αυτό που κάνεις...μακάρι να πάνε όλα καλά 

Σε ευχαριστώ κοριτσαρα μου....μολις μου έρθει περίοδος περίπου την 6η μερα ξεκινάω να κανω υπερηχους για να βλέπουμε το ωοθηλακιο που μεγαλώνει....μολις φτάσει ενα καλο μέγεθος κανω μια ενεση και αντί να γίνει κανονικά η ωορρηξία παω στη κλινική και το παίρνει ο γιατρος....αν πάει καλά και υπάρχει το γονιμοποιουν σε ενα ειδικό μέρος που λειτουργεί σαν τη μήτρα της γυναίκας και κάνω το σταυρό μου να παει καλα....προς το παρόν από 4 προσπάθειες εχω ενα εμβρυακι στη καταψυξη!!!αλλο ενα θέλω να πετύχουμε για να τα μεταφέρουμε σε έμενα και να κανω το σταυρο μου να τα πιάσω και να  μεονω έγκυος....μαζεμένα στα είπα ελπιζω να μη σε μπερδεψα!!!!χαχαχα

2 ώρες πρίν, Vasiliki33 είπε:

Πολυ ζορικο ομως...κοιτα...σε γενικες γραμμες εχω συμπτωματα...αν ειμαι εγκυος για να εχω συμπτωματα σημαινει πως οι ορμονες αρχισαν να κανουν τα δικα τους αρα θα μπορει να μου δειξει το τεστ...αυτη ειναι η χαζη λογικη μου...

Μακάρι να είσαι να μας κάνεις μια λίστα με τα συμπτώματα σου!!!θα περιμένω αύριο τα νεα σου!!!!:wub:

2 ώρες πρίν, ΒαλεντιναΧ είπε:

Ναι ναι τι να πω εγώ πάντως το τεστ θα το κανω Παρασκευή μην φάω καμία φολα

Σου εύχομαι να ειναι αυτο το δώρο επετείου σας!!!

2 ώρες πρίν, Emilly είπε:

Τέλος κ για μένα οι ελπίδες αυτό τον μήνα βγήκε η χοριακη μου αρνητική.και τώρα θέλω να μου έρθει περίοδος.απλα.μαζι θα το περάσουμε κ αυτό γλυκούλα κ θα λέμε πάλι τρελές σε λίγες μέρες.

Σκατουλες.....οκ....σημερα θα στεναχωρηθουμε λιγο και αυριο σε θέλω παλι δυναμική και χαρούμενη όπως είσαι πάντα!!!!!!

Just now, SerafinaPekala είπε:

Αχ ορίστε το γκρουπακι μας, ρε κορίτσια με βάζετε σε πειρασμό να πάρω και εγω τεστακια ωοριξιας δεν κάνουμε που δεν κάνουμε συχνά τουλάχιστον να στοχευσουμε, χμμ αλλά θέλω να δώσω λίγο χρόνο ακόμα κάνα δυο μήνες, να το πάω λαού λαού, βλέπουμε!! 

Τα συμπτώματα εγκυμοσύνης είπαμε είναι ίδια οπότε δεν απογοητευομαστε αν δεν Ερθει

Εντωμεταξύ ώρες ώρες γελάω με τον εαυτό μου σ@ξ δεν κάνουμε, σε γιατρούς δεν πάμε, εμπειρία δεν έχουμε τι σκατα συμβουλές δίνω κ το παίζω κ ειδικός αχαχχα

@Avmar Πήγα πήρα παντζάριααα, Πήρα και ανανά δεν θυμάμαι εντωμεταξύ ποια, πότε το είχε πει και που βοηθάει αλλά τεσπα με βλέπω να παθαίνω καμία τροφική δηλητηρίαση στο τέλος αχαχααχαχ κλαιωωω

Χαχαχαχαχχαχαχαχχαχα μόνο παντζάρια δεν έχω πάρει....κατά τα άλλα τρωω και ρόδι και ανανά και ασπράδια και σπόρια  και πηρα και κατι βιταμινεα βρε κορίτσια που ειναι λεει για την ενίσχυση των ωαριων...μου τις πρότεινε ο γιατρος και διαβασα τις καλύτερες κριτικές...ακριβες βέβαια αλλά χαλάλι αν κανουν δουλειά!!!!αχ παναγια μου!!θα πάω να πάρω και παντζάρια βέβαια ποτέ δε ξέρεις!!!και η θα πιάσω παιδί η θα βαρυστομαχιασω!!!χαχαχαχα 

  • Μου αρέσει 2
  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, sofiadu said:

εμεις οι 2 ρε κοριτσι αληθεια τι περιμενουμε δεν ξερω!! το θαυμα! εγω πρωτη φορα κανω τεστακια ωορρηξιας μηπως οταν βγει θετικο καταφερω κ εχω επαφη! ετσι απλα να ξερω , τι να κανω με την ελπιδα ειμαι οτι ισως καποια μερα συντονιστει ο οργανισμος μου με τα ωραρια του αντρα μου κ ως τοτε χαλαρα κ ο,τι θελει ας γινει!! 

να μαστε καλα ολες, να κανουμε επαφες και προσπαθειες κ που θα παει κατι θα γινει! 

ρε κοριτσια σιχαινομαι τα πατζαρια!!! βρειτε κατι αλλο!!!

Μμμ τρλενομαι για παντζάρια δοκίμασε τα με βαλσαμικο ίσως σου αρέσουν!! 

Just now, Ellidr said:

Φουντούκια και ρογδια 

Τα φουντούκια βοηθάνε την λίμπιντο και την αντρική γονιμότητα  γενικά οι ξηροί καρποί οι αναλατοι έχουν κάποια ιχνοστοιχεία και βιταμίνες που βοηθούν και τους δύο

Και το ρογδι το ενδομήτριο 

Λίμπιντο είπες ε? Χμμμ εγώ όχι φουντούκια, άλλο πράμα χρειάζομαι κάτι δραστικό ρε παιδί μου, κάτι να γίνει τούμπανο και να μην τον περνει ο ύπνος αχχαχα, αχχ ας τα πάρουμε κ τα φουντούκια και τα ρόδια 

Just now, *Vasoula said:

Σοφακι μου για κάποιο λόγο νομίζω αυτός θα είναι ο μηνας σου....καλές οι εξετάσεις,βγαίνουν σωστά τα τέστ ωορηξιας...σε περιμένω να ξέρεις!!!!!:x

 

Σε ευχαριστώ κοριτσαρα μου....μολις μου έρθει περίοδος περίπου την 6η μερα ξεκινάω να κανω υπερηχους για να βλέπουμε το ωοθηλακιο που μεγαλώνει....μολις φτάσει ενα καλο μέγεθος κανω μια ενεση και αντί να γίνει κανονικά η ωορρηξία παω στη κλινική και το παίρνει ο γιατρος....αν πάει καλά και υπάρχει το γονιμοποιουν σε ενα ειδικό μέρος που λειτουργεί σαν τη μήτρα της γυναίκας και κάνω το σταυρό μου να παει καλα....προς το παρόν από 4 προσπάθειες εχω ενα εμβρυακι στη καταψυξη!!!αλλο ενα θέλω να πετύχουμε για να τα μεταφέρουμε σε έμενα και να κανω το σταυρο μου να τα πιάσω και να  μεονω έγκυος....μαζεμένα στα είπα ελπιζω να μη σε μπερδεψα!!!!χαχαχα

Μακάρι να είσαι να μας κάνεις μια λίστα με τα συμπτώματα σου!!!θα περιμένω αύριο τα νεα σου!!!!:wub:

Σου εύχομαι να ειναι αυτο το δώρο επετείου σας!!!

Σκατουλες.....οκ....σημερα θα στεναχωρηθουμε λιγο και αυριο σε θέλω παλι δυναμική και χαρούμενη όπως είσαι πάντα!!!!!!

Αχ Βασούλα, τι μαγική διαδικασία, να ξέρεις ότι είναι κάπου εκεί στην άκρη ένα μαγικό ζουζουνακι να σε περιμένει... πολύ συγκινητικό... 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, SerafinaPekala είπε:

Μμμ τρλενομαι για παντζάρια δοκίμασε τα με βαλσαμικο ίσως σου αρέσουν!! 

Λίμπιντο είπες ε? Χμμμ εγώ όχι φουντούκια, άλλο πράμα χρειάζομαι κάτι δραστικό ρε παιδί μου, κάτι να γίνει τούμπανο και να μην τον περνει ο ύπνος αχχαχα, αχχ ας τα πάρουμε κ τα φουντούκια και τα ρόδια 

Αχ Βασούλα, τι μαγική διαδικασία, να ξέρεις ότι είναι κάπου εκεί στην άκρη ένα μαγικό ζουζουνακι να σε περιμένει... πολύ συγκινητικό... 

Πιστεύω πολύ στο κατεψυγμένο μου είναι η αλήθεια.....και οταν απογοητευομαι σκέφτομαι οτι υπάρχει αυτό εκει και πραγματικά μου φτιάχνει το κέφι...άντε να δούμε!!!!

Πάντως ναι τα φουντούκια είναι ότι καλύτερο λένε!!:wink:

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Κοίτα αν με πάρει μπογιές ο δικός μου θα αρχίσω να βάφω ένα δοματειο που θέλω να αλλάξω χρώμα.θα τον πω τώρα για την επέτειο αντί δώρο θέλω δύο κούτες τεστ κ ένα ντενεκε χρωμα.να πιάσω δουλειά να φύγουν όλα.να σου πω τώρα που το σκέφτομαι θα τον πω κ ασβέστη να πάρει να κάνω τα τοιχακια γύρω γύρω κ λίγο στόκο κάτι να γεμίσω..κ να ρωτήσω κ τι λαχανικά εποχής παίζουν να οργώνω κ ένα μπαχτσέ κ τέλος όλα καλά χαχαχαχαχαχαχα.

Με τα σε κ τα με που με λες, μενεις Θες/νικη απ οτι εχω καταλαβει? Εισαι κ μακρυα ρε γμτ να σε επαιρνα support να πηγαιναμε για σαλπιγγογραφια..

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

@Avmar συγχαρητήρια κοριτσακι ολα να σου πάνε δεξιά ν χαρείς την εγκυμοσύνη σου.μην μας ξεχάσεις και εμάς εδώ να μας λες τα νέα σου:x

@Τονιαα αυτο το "γιατι" μου το έχει πει και ο άντρας μου από κοντά και κόντεψα να τον δολοφονήσω χαχαχαχ

@Emilly δεν μασάμε θα τα καταφέρουμε τον άλλο μήνα . αύριο περιμένω και τα 30 τεστακια θα παίρνω μαζί μου και στη δουλεια να κάνω χαχαχα

@Ellidr εγω ακομα έχω ελπιδες για εσένα να ξέρεις

και όλα τ υπόλοιπα κορίτσια ελπ7ζω να είσαστε καλά.ειχατε γράψει 14 σελίδες από το πρωι τα έχω ξεχάσει τα περισσότερα χαχχα

  • Μου αρέσει 4
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...