Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 hours ago, Eflenew said:

      Σήμερα είναι 9η ημέρα.. ήταν να κάνω αύριο χοριακη αλλά λόγω Κυριακής θα την κάνω Δευτέρα. Την προηγούμενη Παρασκευή εβαλα 2 βλαστοκυστες. Ξέρεις όμως τι με προβληματίζει? Ότι βγήκε τόσο αχνό 9η ημέρα...δεδομένου ότι κανονικά αύριο θα γινόταν η χοριακη θα έπρεπε να είχε πολύ πιο σκούρη γραμμή. Όχι τόσο αχνη μια μέρα πριν τη χοριακη...

      Δεν είναι καθόλου αχνό …. Είναι μια ωραιότατη γραμμή εγκυμοσύνης … εγώ έκανα σήμερα και είναι αχνη που κε το ζόρι φαίνεται και πέρασαν οι ώρες και φαίνεται ακόμα λίγοτερο σχεδόν καθόλου … με το καλό . Σπυ εύχομαι ολόψυχα μια μεγάλη χοριακη γιατί το αξίζεις και νομίζω ήρθε η ώρα να λάβεις το πολυπόθητο πλασματάκι σου ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Εννοείται πως θα ενημερώσω,αν και δεν βλέπω να προχωράει..Και εγώ πιστεύω πως το τεστ της @Eflenewδεν είναι απλά αχνό και θα δείξει καλή χοριακη🥰

      Άσε τα δεν βλέπω να προχωράει … θέλω αισιοδοξία … ολα καλα θα πάνε ! Εμένα μου έχουν μείνει κατάψυξη 4 βλαστοκυστες εκ των οποίων η μια είναι άριστη όπως αυτή που έβαλα όπως συζητήσαμε εάν δεν έχω επιτυχία τώρα θα έχω την επόμενη ! Αλλά ούτε έτσι θέλω να σκέφτομαι … γιατί να μην προσχωρήσουν βρε κορίτσια μου τα εμβρυακια μας ; Άντε να πάρουμε τα πάνω μας λίγο !! Εύχομαι αύριο μια γερη χοριακη !!!

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση??? κορίτσια την βοήθεια σας παρακαλώ!!!


Recommended Posts

Just now, kons27 said:

Εμένα τώρα άρχισε να Μ πονάει η κοιλιά σαν να έρχεται. 

μεχρι να ερθει δεν εχει τελειωσει τιποτα!!!!! μερες επιασες , αυτο μη σε προβληματιζει! οι επαφες σουηταν αυτες που επρεπε , τωρα ειναι θεμα να δουμε το σωμα τι εκανε!!! πιστευω σε κατι καλο :wub:

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Sadri09 said:

Περιμενω να ερθει παρασκευη... Οπως τα υπολογισα σαββατο ειν η μεγαλη μερα... Βεβαια απο την παρασκευη θα παρταρω αλλα αλλο αυτο χαχαχαχαχαχαχααχα εσεις σε τι φαση ειστε? :)

Αχ ορίστε το γκρουπακι μας, ρε κορίτσια με βάζετε σε πειρασμό να πάρω και εγω τεστακια ωοριξιας δεν κάνουμε που δεν κάνουμε συχνά τουλάχιστον να στοχευσουμε, χμμ αλλά θέλω να δώσω λίγο χρόνο ακόμα κάνα δυο μήνες, να το πάω λαού λαού, βλέπουμε!! 

Just now, kons27 said:

Εμένα τώρα άρχισε να Μ πονάει η κοιλιά σαν να έρχεται. 

Τα συμπτώματα εγκυμοσύνης είπαμε είναι ίδια οπότε δεν απογοητευομαστε αν δεν Ερθει

Εντωμεταξύ ώρες ώρες γελάω με τον εαυτό μου σ@ξ δεν κάνουμε, σε γιατρούς δεν πάμε, εμπειρία δεν έχουμε τι σκατα συμβουλές δίνω κ το παίζω κ ειδικός αχαχχα

@Avmar Πήγα πήρα παντζάριααα, Πήρα και ανανά δεν θυμάμαι εντωμεταξύ ποια, πότε το είχε πει και που βοηθάει αλλά τεσπα με βλέπω να παθαίνω καμία τροφική δηλητηρίαση στο τέλος αχαχααχαχ κλαιωωω

  • Χαχα 8
Link to comment
Share on other sites

Just now, SerafinaPekala said:

Αχ ορίστε το γκρουπακι μας, ρε κορίτσια με βάζετε σε πειρασμό να πάρω και εγω τεστακια ωοριξιας δεν κάνουμε που δεν κάνουμε συχνά τουλάχιστον να στοχευσουμε, χμμ αλλά θέλω να δώσω λίγο χρόνο ακόμα κάνα δυο μήνες, να το πάω λαού λαού, βλέπουμε!! 

Τα συμπτώματα εγκυμοσύνης είπαμε είναι ίδια οπότε δεν απογοητευομαστε αν δεν Ερθει

Εντωμεταξύ ώρες ώρες γελάω με τον εαυτό μου σ@ξ δεν κάνουμε, σε γιατρούς δεν πάμε, εμπειρία δεν έχουμε τι σκατα συμβουλές δίνω κ το παίζω κ ειδικός αχαχχα

@Avmar Πήγα πήρα παντζάριααα, Πήρα και ανανά δεν θυμάμαι εντωμεταξύ ποια, πότε το είχε πει και που βοηθάει αλλά τεσπα με βλέπω να παθαίνω καμία τροφική δηλητηρίαση στο τέλος αχαχααχαχ κλαιωωω

εμεις οι 2 ρε κοριτσι αληθεια τι περιμενουμε δεν ξερω!! το θαυμα! εγω πρωτη φορα κανω τεστακια ωορρηξιας μηπως οταν βγει θετικο καταφερω κ εχω επαφη! ετσι απλα να ξερω , τι να κανω με την ελπιδα ειμαι οτι ισως καποια μερα συντονιστει ο οργανισμος μου με τα ωραρια του αντρα μου κ ως τοτε χαλαρα κ ο,τι θελει ας γινει!! 

να μαστε καλα ολες, να κανουμε επαφες και προσπαθειες κ που θα παει κατι θα γινει! 

Just now, SerafinaPekala said:

 

@Avmar Πήγα πήρα παντζάριααα, Πήρα και ανανά δεν θυμάμαι εντωμεταξύ ποια, πότε το είχε πει και που βοηθάει αλλά τεσπα με βλέπω να παθαίνω καμία τροφική δηλητηρίαση στο τέλος αχαχααχαχ κλαιωωω

ρε κοριτσια σιχαινομαι τα πατζαρια!!! βρειτε κατι αλλο!!!

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, ΒαλεντιναΧ είπε:

Και εμένα με πονάει!!!!

Αφού λέω μην έρθει νωρίτερα

Κ εγώ έτσι....

Θυμάμαι τον προηγούμενο μήνα εδώ πέρα λέγαμε με ένα κορίτσι ότι κ αυτή είναι 27 κ ο άντρας της 35 κ είναι στον 5 μήνα προσπαθειών..ποια είναι γιατί δεν μπορώ να θυμηθώ???

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, ΒαλεντιναΧ said:

Και εμένα με πονάει!!!!

Αφού λέω μην έρθει νωρίτερα

Καλε δεν σας εχει ερθει λεμεεεεε!!!!

τιποτα δεν εχει τελειωσει!!! Βαλεντινα εγω πιστευω σε σενα κ @kons27 !!!! αναμενατε !!!!! μπορει να ειναι καλοι πονοι!!!!

  • Μου αρέσει 2
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, sofiadu είπε:

εμεις οι 2 ρε κοριτσι αληθεια τι περιμενουμε δεν ξερω!! το θαυμα! εγω πρωτη φορα κανω τεστακια ωορρηξιας μηπως οταν βγει θετικο καταφερω κ εχω επαφη! ετσι απλα να ξερω , τι να κανω με την ελπιδα ειμαι οτι ισως καποια μερα συντονιστει ο οργανισμος μου με τα ωραρια του αντρα μου κ ως τοτε χαλαρα κ ο,τι θελει ας γινει!! 

να μαστε καλα ολες, να κανουμε επαφες και προσπαθειες κ που θα παει κατι θα γινει! 

ρε κοριτσια σιχαινομαι τα πατζαρια!!! βρειτε κατι αλλο!!!

Φουντούκια και ρογδια 

Τα φουντούκια βοηθάνε την λίμπιντο και την αντρική γονιμότητα  γενικά οι ξηροί καρποί οι αναλατοι έχουν κάποια ιχνοστοιχεία και βιταμίνες που βοηθούν και τους δύο

Και το ρογδι το ενδομήτριο 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ellidr said:

Φουντούκια και ρογδια 

Τα φουντούκια βοηθάνε την λίμπιντο και την αντρική γονιμότητα  γενικά οι ξηροί καρποί οι αναλατοι έχουν κάποια ιχνοστοιχεία και βιταμίνες που βοηθούν και τους δύο

Και το ρογδι το ενδομήτριο 

ροδι εγω τοτε, ο συζυγος εχει αλλεργια σχεδον σε ολα τα ξηροκαρπια! χαχαχαχαχαχαχαχα

το ροδι συγνωμη τωρα παιρνεις τα σπορια κ τα τρως;; κρακ κρακ στο στομα; ετσι τρωγεται;

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, sofiadu είπε:

ροδι εγω τοτε, ο συζυγος εχει αλλεργια σχεδον σε ολα τα ξηροκαρπια! χαχαχαχαχαχαχαχα

το ροδι συγνωμη τωρα παιρνεις τα σπορια κ τα τρως;; κρακ κρακ στο στομα; ετσι τρωγεται;

Χαχαχαχα ναι καλέ τα σπορακια τα κόκκινα τρως 

Link to comment
Share on other sites

Just now, kons27 είπε:

Κ εγώ έτσι....

Θυμάμαι τον προηγούμενο μήνα εδώ πέρα λέγαμε με ένα κορίτσι ότι κ αυτή είναι 27 κ ο άντρας της 35 κ είναι στον 5 μήνα προσπαθειών..ποια είναι γιατί δεν μπορώ να θυμηθώ???

Sofiamar93 σε θυμήθηκα εσύ είσαι!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Πάντως κοριτσάκια και εμένα σήμερα η κοιλίτσα μου με ψιλοποναει έχω αρκετά υγρά 

Και είδα και το πρωί μια τελείτσα αίμα στο σκούπισμα 

Αυτά μέχρι στιγμής 

Μέχρι το βράδυ ,θα έρθει προφανώς 

Πάμε γ άλλα

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ellidr said:

Πάντως κοριτσάκια και εμένα σήμερα η κοιλίτσα μου με ψιλοποναει έχω αρκετά υγρά 

Και είδα και το πρωί μια τελείτσα αίμα στο σκούπισμα 

Αυτά μέχρι στιγμής 

Μέχρι το βράδυ ,θα έρθει προφανώς 

Πάμε γ άλλα

Ελλη μου , περιμενε λιγο ακομα...

Τα υγρα ειναι καλο, εγω συνηθως ειμαι στεγνη κ ερχεται η περιοδος.

Κατσε να δουμε ως το βραδυ...εντομεταξυ τοσο καιρο καθε φορα η περιοδος εκανε ενα τσουφ καφε κ μετα αιμα κ το καταλαβαινες οτι αδιαθετησες. τι παιχνιδακια ειναι αυτα με τις κοκκινες τελιτσες κ μετα εξαφανισμενη ;; κ εμενα κατι τετοια κολπα μου κανει απο τοτε που ξεκινησαμε προσπαθειες. ή ελα κατευθειαν ή μην ερθεις καν! 

παντως περιμενε κ εσυ να δουμε πως θα παει..ευχομαι να μην ειναι περιοδος!!! :-?

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, sofiadu είπε:

Ελλη μου , περιμενε λιγο ακομα...

Τα υγρα ειναι καλο, εγω συνηθως ειμαι στεγνη κ ερχεται η περιοδος.

Κατσε να δουμε ως το βραδυ...εντομεταξυ τοσο καιρο καθε φορα η περιοδος εκανε ενα τσουφ καφε κ μετα αιμα κ το καταλαβαινες οτι αδιαθετησες. τι παιχνιδακια ειναι αυτα με τις κοκκινες τελιτσες κ μετα εξαφανισμενη ;; κ εμενα κατι τετοια κολπα μου κανει απο τοτε που ξεκινησαμε προσπαθειες. ή ελα κατευθειαν ή μην ερθεις καν! 

παντως περιμενε κ εσυ να δουμε πως θα παει..ευχομαι να μην ειναι περιοδος!!! :-?

 

Ναι ρε φίλε 

Κ εμένα πριν τις προσπάθειες πόνος ,τουαλέτα , πλυμμηρα 

Τώρα ότι να ναι

Πφφφφ

  • Μπερδεμένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ellidr said:

Ναι ρε φίλε 

Κ εμένα πριν τις προσπάθειες πόνος ,τουαλέτα , πλυμμηρα 

Τώρα ότι να ναι

Πφφφφ

μας "παιζει" κανονικα , ετσι;;;;

περιμενε να δουμε βρε κοριτσι μου!!!! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...