Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Maroxmarox είπε:

      Συγχαρητήρια κορίτσι μου 🎉🎉🎉Με το καλό μια τεράστια χοριακη!!

      Στις πόσες μέρες έκανες χοριακη μετά από βλαστοκυστες;

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Εννιά μέρες μετά την εμβρυομεταφορά έκανα την χοριακη και είναι λίγο χαμηλή..ελπίζω να διπλασιαστεί 

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση??? κορίτσια την βοήθεια σας παρακαλώ!!!


Recommended Posts

Just now, *Vasoula είπε:

Ααααα ε τότε ναι κάνε αύριο!!εκτός αν έχεις υπομονή μέχρι την Πέμπτη!!ζορικο ε??

Πολυ ζορικο ομως...κοιτα...σε γενικες γραμμες εχω συμπτωματα...αν ειμαι εγκυος για να εχω συμπτωματα σημαινει πως οι ορμονες αρχισαν να κανουν τα δικα τους αρα θα μπορει να μου δειξει το τεστ...αυτη ειναι η χαζη λογικη μου...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, sofiadu είπε:

αν ισχυει κ τωρα οτι κανεις κυκλο 33 ημρεων εισαι μεσα!!!!

Το θεμα που εχουμε ολες ειναι οτι εκει που νομιζουμε οτι εχουμε σταθερο κυκλο αρχιζουν τα σκαμπανεβασματα κ δεν ξερουμε τελικα ποτε πραγματικα κανουμε ωορρηξια.

Αν ισχυει κ αυτον τον μηνα , επιασες μια χαρα την ωορρηξια κ εκανες πολυ καλες επαφες. Ενα γονιμο αυγο αρκει τωρα!

Ωραία αφού πιάσαμε τις ημέρες παμε να δούμε...!!ξεκίνησα την λυγαριά τις βιταμίνες σταθεροποιηθούν κ τν κύκλο...μακάρι να βοήθησαν κ στην σύλληψη...μια φίλη τις πήρε 2 μήνες σταθεροποίησε την περίοδο κ τν επόμενο έμεινε έγκυος...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Vasiliki33 είπε:

Πολυ ζορικο ομως...κοιτα...σε γενικες γραμμες εχω συμπτωματα...αν ειμαι εγκυος για να εχω συμπτωματα σημαινει πως οι ορμονες αρχισαν να κανουν τα δικα τους αρα θα μπορει να μου δειξει το τεστ...αυτη ειναι η χαζη λογικη μου...

Συμφωνώ με αυτήν την λογική αν έχεις Καραμπάμ συμπτώματα τότε η ορμόνη έχει αρχίσει να ανεβαίνει και θα δείξει ειδικά αν είναι και ευαίσθητο το τεστ

Σηκώθηκα από τον καναπέ και έτρεξαν υγρά μέχρι τα μπούτια:shock: θυμήθηκα τις καλές εποχές της εγκυμοσύνης που φοβόμουν να κάτσω σε ξένο καναπε

  • Μου αρέσει 2

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΒαλεντιναΧ said:

Συμφωνώ με αυτήν την λογική αν έχεις Καραμπάμ συμπτώματα τότε η ορμόνη έχει αρχίσει να ανεβαίνει και θα δείξει ειδικά αν είναι και ευαίσθητο το τεστ

Σηκώθηκα από τον καναπέ και έτρεξαν υγρά μέχρι τα μπούτια:shock: θυμήθηκα τις καλές εποχές της εγκυμοσύνης που φοβόμουν να κάτσω σε ξένο καναπε

τι εννοεις καλε ετρεξαν υγρα;;; τωρα;;;

  • Μπερδεμένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 hour ago, Sofiamar93 said:

Καλημερα κοριτσια μου.. Εγω ειμαι χαλια σημερα.. Μηδεν ορεξη για δουλεια.. Δεν εγινε τιποτα εχθες εκανα τεστ ακομη και νυχτα και παλο βγηκε φατσουλα γιατι ειχα εντονο πονο και σημερα δςν εχω τιποτα. Που θα πει εγινε εχθες.. Την εχασα αυτον τον μηνα.. Εγω δεν εχω ελπίδες.. Αποκλειεται να μου μεινει 2 μερες εκει το σπερμα γιατι παω και συχνα τουαλετα.. Ειμαι να σκασω.. Αλλα ετυχε περιπτωση με κηδεια.. Τι να κανουμε? Τον αλλον μηνα.. Απλα νιωθω οτι ουτε καν προσπαθήσαμε αυτον τον μηνα και απογοητευομαι..

Περιμενουμε σημερα τεστ απο την @Avmar

Μη στεναχωριέσαι γιατί έκανες το καλύτερο δυνατό με τις παρούσες συνθήκες και έχεις φυσικά ελπίδες!! Επίσης πόσο τυχερή είσαι γιατί καταλαβαίνεις την ωορηξια σου, εγώ μήνας μπαίνει μήνας βγαίνει χαμπάρι δεν παίρνω πιφφφ

1 hour ago, Τονιαα said:

Θα τα καταφέρεις κορίτσι μου και εγώ 41 είμαι και το προσπαθώ 

Καλημέρα κορίτσια!! Ελπίζω να είστε όλες καλά...Και να έχουμε ευχάριστα νέα...Εγώ σήμερα το πρωί έκανα τεστ εγκυμοσυνης και βγήκε αρνιτικο...ουσιαστικά χθες η σήμερα περίμενα...Δεν πειράζει πάμε για το άλλο μήνα με περισσότερες προσπάθειες...

Πάμε δυναμικαα όσο προσπαθούμε υπάρχει ελπίδα για όλες μας!!! 

Just now, sofiadu said:

Καλημερα! αχ βρε Σοφακι ποσο σε καταλαβαινω...να βλεπεις την ωορρηξια σου να περναει κ να μημπορεις να κανεις κ τπτ...Κ τι να του πεις του ανθρωπου στο πονο του...Ξερω γιατι κ εγω βλεπω μηνες να περνανε χωρις να μπορω να κανω προσπαθεια (για αλλους λογους βεβαια) κ ειναι πολυ απογοητευτικο. Δυστυχως σας ετυχε αυτο το γεγονος τωρα...

Ναι περιμενουμε την @Avmar κ πιστευω θα ξεκινησει ομορφα η μερα μας, περιμενω τα καλα της νεα!!!

Τι απαίσιο συναίσθημα όντως εγώ έτσι ένιωσα αυτόν τον μήνα, γμτ αλλά τι να κάνουμε έχουμε τα πάνω μας τα κάτω μας αλλά που θα πάει θα μας κάτσει η φαση

Just now, Avmar said:

Καλημερα κοριτσια , 

Ευχομαι να ειστε ολες καλα. Εκανα το τεστ σημερα το πρωι και ειναι δυο γραμμουλλες μωβ :) 

Μπραβοοοο είδες όλες το λέγαμε!!! Αχ μια υπέροχη τελειομηνη εγκυμοσύνη να έχεις με ένα ζουζούνι γερό και καλοτυχο!!! 

Just now, ΒαλεντιναΧ said:

Καλημέρα κορίτσια για να μαζευόμαστε σιγά σιγά!!!

@Avmar σήμερα τεστ

@Emilly αύριο χοριακη

@Ellidr νομίζω είπε επίσης χοριακη αύριο???

@Vasiliki33 αύριο τεστ

@kons27 Παρασκευή τεστ

@ΒαλεντιναΧ Παρασκευή τεστ....

Αν ξέχασα κάποια ας πει να προσθέσω....έλα πάμε να βλεπουμε τα θετικά!!!

Όπα να τα τα θετικά με το καλό!!!!

Έτσι έτσι μιας και είσαι το μικρό μας εσύ!! Θα μας κάνεις την αρχειοθέτηση μια και κατέχεις κ την δουλειά χαχαχ όπως έκανες στους καθηγητές, καλά καθηγητές εμείς δεν είμαστε αλλά λόγο ηλικίας ένα αλτσαιχμερακι το χουμε χαχαχ

Just now, *Vasoula said:

Εγω εν αναμονή περιόδου να ξεκινήσω παλι το φυσικό μου κύκλο!!!και έχω κάτι πονάκια και όλο χαίρομαι πως έρχονται και όλο δεν έρχεται!!!η ανώμαλη εγω καταλάβες???ολο το καιρο ευχόμουν να μην δω περίοδο και τους τελευταίους μηνεα την παρακαλαω να έρχεται!χαχαχααχα

Πότε θα  πας στο γιατρο??????

@Ellidr πως είσαι σήμερα??????

Τα ίδια κ εγώ όταν αφού έχασα αυτόν τον μήνα περιμένω να μου ρθει πως κ πως να τελειώνει για να μπούμε σε νέο κύκλο!! 

Just now, sofiadu said:

μα δεν παιζουν! Απλα εμεις σε δουλεια να βρισκομαστε! Επαφες σε γονιμες θελει κ καλο ωαριο. μπορει να τυχει να εχεις συμπτωματα , μπορει κ οχι...ενα χαος ασε...εγω δεν κοιταω πλεον συμπτωματα γιατι θα το χασω το μυαλο μου. πονακια, σουβλιες μπορει να σημαινουν οτι ερχεται η περιοδος , μπορει να σημαινει κ εγκυμοσυνη...ζουρλομανυας δλδ...να σκεφτεις πριν λιγες μερες ειχα αναγουλα εντονη..ευτυχως ημουν αδιαθετη γιατι θα πιστευα οτι ειμαι εγκυος!! ασεε

παρε τον χρονο σου σημερα γιατι η πρωτη μερα μετα απο ελπιδες ειναι λιγο σοκ...κ απο αυριο ειμαι σιγουρη θα εισαι καλυτερα κ με ελπιδες παλι για τον επομενο μηνα!

Πως δεν παίζουν, δεν μπορεί να μαστε τρελές εγώ τα ένιωσα σίγουρα τον προηγούμενο μήνα  απλά πιστεύω κάτι γίνετε μια χημική αντίδραση με το σπέρμα δεν μπορεί!! 

Just now, Emilly said:

Αχ μη με κάνεις τέτοια γιατί έχω έτοιμα τα ποτάμια να τρέχουν.μια φορά τον μήνα δικαιούμαι. Αλλιως είμαι σκυλί.πιο πολύ κλαίει ο άντρας μου από μένα.ιδιως μπροστά σε κόσμο;;;;στο πρώτο μωρό που δεν πήγε καλά να κάθεται κ να κλαίει κ να του φέρνουν χαρτομάντιλα οι γιατροί.ρεζιλι με έκανε.εγω κάθομαι κ τα πνιγώ μπροστά στους άλλους κ κάνω τσιμέντο το στομάχι μέχρι να μείνω μόνη.

Τι γλυκούλης θησαυρό έχεις, δεν παίζονται οι Αντρές μικρά παιδιά, άστα είτε είναι εκδηλωτικοι είτε όχι είναι τα στιρηγματα μας, οι συνεργοί στο έγκλημα, τι ωραίο πράγμα η συντροφικοτητα, νιώθω τόσο τυχερή που βρήκα κάποιον ας πάρουμε αυτό για αρχή, γιατί κακά τα ψέματα κορίτσια στην εποχή μας αυτό είναι το πιο δύσκολο να βρεις και διατηρήσεις σχέση ζωής, όλα τα άλλα θα έρθουν αργά ή γρήγορα για όλες μας!! 

Just now, Avmar said:

Ποτε αναμενεις κανονικα περιοδο που ευχομαι να μην ερθει;;; 
 

δεν ξερω ποτε πρεπει να κλεισω ραντεβου; 

Λετε να ειναι τριπλο το στοιχημα αυτο το μηνα;;; 

Οχιι νομίζω εσύ είσαι σε αυτόν τον μήνα ακόμα του στοιχήματος, οπότε το χάσαμε κορίτσιαααα πάνω από 4 δεν ήταν αυτό τον μήνα? Αρχείοθετη που είσαι? @ΒαλεντιναΧ που είσαι? Καλά νομίζω κορίτσια μας πήγε τόσο γουρικο το στοιχήματακι, τον επόμενο μήνα θα βάλουμε και άλλο!! Πλησιάζειιι

Just now, Vasiliki33 said:

Κοριτσι καλημερα!!!δεν κρατιεμαι...θελω να κανω το τεστ τωρα!!τι λετε;;θα δειξει η να περιμενω αυριο;;

Καλά εγώ τι θα λεγα βρε δεν κάνεις, χεχε αν έχεις ειδικά τα φτηνά ριχτό απλά μην απογοητευτεις καθόλου είναι νωρίς ακομα

Πάλι κατεβατό έγραψα ουφφ σε όλες μια μια θέλω να γράφω αλλά δεν μπορώ τελείωσαν κ οι φατσουλες κ μέχρι να το γράψω και δημοσιευτεί αλλά χίλια μηνύματα θα χετε γράψει ουφφ κορίτσια έχουμε βάλει φωτιά το θέμα, θα ψάχνουμε για χορηγούς, δέχομαι οποιοδήποτε τεστακι δώρο αχαχχα Κάντε μας εικόνα κάπου όλες μαζί για καφέ αχαχαχ κλαιωω

  • Μου αρέσει 2
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, ΒαλεντιναΧ said:

Ναι ναι τι να πω εγώ πάντως το τεστ θα το κανω Παρασκευή μην φάω καμία φολα

πλακα κανεις;;;;;;;;;;!!!!!!!!!!!!!!

ποποποοοοο κιαλλο θετικο ερχεται στη παρεαααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, sofiadu είπε:

πλακα κανεις;;;;;;;;;;!!!!!!!!!!!!!!

ποποποοοοο κιαλλο θετικο ερχεται στη παρεαααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Μην τρελενεσαι μια επαφή είχαμε δύο μέρες πριν την ωορρηξία


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, SerafinaPekala είπε:

Μη στεναχωριέσαι γιατί έκανες το καλύτερο δυνατό με τις παρούσες συνθήκες και έχεις φυσικά ελπίδες!! Επίσης πόσο τυχερή είσαι γιατί καταλαβαίνεις την ωορηξια σου, εγώ μήνας μπαίνει μήνας βγαίνει χαμπάρι δεν παίρνω πιφφφ

Πάμε δυναμικαα όσο προσπαθούμε υπάρχει ελπίδα για όλες μας!!! 

Τι απαίσιο συναίσθημα όντως εγώ έτσι ένιωσα αυτόν τον μήνα, γμτ αλλά τι να κάνουμε έχουμε τα πάνω μας τα κάτω μας αλλά που θα πάει θα μας κάτσει η φαση

Μπραβοοοο είδες όλες το λέγαμε!!! Αχ μια υπέροχη τελειομηνη εγκυμοσύνη να έχεις με ένα ζουζούνι γερό και καλοτυχο!!! 

Έτσι έτσι μιας και είσαι το μικρό μας εσύ!! Θα μας κάνεις την αρχειοθέτηση μια και κατέχεις κ την δουλειά χαχαχ όπως έκανες στους καθηγητές, καλά καθηγητές εμείς δεν είμαστε αλλά λόγο ηλικίας ένα αλτσαιχμερακι το χουμε χαχαχ

Τα ίδια κ εγώ όταν αφού έχασα αυτόν τον μήνα περιμένω να μου ρθει πως κ πως να τελειώνει για να μπούμε σε νέο κύκλο!! 

Πως δεν παίζουν, δεν μπορεί να μαστε τρελές εγώ τα ένιωσα σίγουρα τον προηγούμενο μήνα  απλά πιστεύω κάτι γίνετε μια χημική αντίδραση με το σπέρμα δεν μπορεί!! 

Τι γλυκούλης θησαυρό έχεις, δεν παίζονται οι Αντρές μικρά παιδιά, άστα είτε είναι εκδηλωτικοι είτε όχι είναι τα στιρηγματα μας, οι συνεργοί στο έγκλημα, τι ωραίο πράγμα η συντροφικοτητα, νιώθω τόσο τυχερή που βρήκα κάποιον ας πάρουμε αυτό για αρχή, γιατί κακά τα ψέματα κορίτσια στην εποχή μας αυτό είναι το πιο δύσκολο να βρεις και διατηρήσεις σχέση ζωής, όλα τα άλλα θα έρθουν αργά ή γρήγορα για όλες μας!! 

Οχιι νομίζω εσύ είσαι σε αυτόν τον μήνα ακόμα του στοιχήματος, οπότε το χάσαμε κορίτσιαααα πάνω από 4 δεν ήταν αυτό τον μήνα? Αρχείοθετη που είσαι? @ΒαλεντιναΧ που είσαι? Καλά νομίζω κορίτσια μας πήγε τόσο γουρικο το στοιχήματακι, τον επόμενο μήνα θα βάλουμε και άλλο!! Πλησιάζειιι

Καλά εγώ τι θα λεγα βρε δεν κάνεις, χεχε αν έχεις ειδικά τα φτηνά ριχτό απλά μην απογοητευτεις καθόλου είναι νωρίς ακομα

Πάλι κατεβατό έγραψα ουφφ σε όλες μια μια θέλω να γράφω αλλά δεν μπορώ τελείωσαν κ οι φατσουλες κ μέχρι να το γράψω και δημοσιευτεί αλλά χίλια μηνύματα θα χετε γράψει ουφφ κορίτσια έχουμε βάλει φωτιά το θέμα, θα ψάχνουμε για χορηγούς, δέχομαι οποιοδήποτε τεστακι δώρο αχαχχα Κάντε μας εικόνα κάπου όλες μαζί για καφέ αχαχαχ κλαιωω

Εδώ είμαι λέω τα δικά μου


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, SerafinaPekala said:

Τι απαίσιο συναίσθημα όντως εγώ έτσι ένιωσα αυτόν τον μήνα, γμτ αλλά τι να κάνουμε έχουμε τα πάνω μας τα κάτω μας αλλά που θα πάει θα μας κάτσει η φαση

 

Απαισιο δεν λες τπτ...εγω κ εσυ με τις σπανιες επαφες, βλεπουμε τις μερες να ερχονται κ να φευγουν...πφφφφ

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, sofiadu είπε:

Ισως μια κ καλη!!!

Τι να σου πω το θεωρώ απίθανο άλλες προσπαθούν τόσο και εμείς την πρώτη φορά ήρθε το δεύτερο μήνα και να πιάσω με την μια επαφή αδιανόητο....

Just now, Τονιαα είπε:

Εάν έχεις τεστ κανε τωρα...επέτειο έχετε...το ωραιότερο δώρο 

Την Παρασκευή έχουμε γι'αυτό είπα εκείνη την ημέρα το πρωί να κάνω....έκλεισα και την τούρτα αχχ αγχώθηκα τώρα καλεεε


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΒαλεντιναΧ said:

Τι να σου πω το θεωρώ απίθανο άλλες προσπαθούν τόσο και εμείς την πρώτη φορά ήρθε το δεύτερο μήνα και να πιάσω με την μια επαφή αδιανόητο....

Καλε τι μου λες;;;; η κουμπαρα μου δεν ειχε περιοδο γιατι γεννησε πριν 5 μηνες...εκανε σεξ κ επεσε στην ωορρηξια της (χωρις να το ξερει) κ εμεινε παλι εγκυος!!!κ εμεις τη ψαχνουμε με το κυαλι την ατιμη!!! χαχαχαχ

μακαρι να εισαι απο τις τυχερες να μη ταλαιπωρηθεις!!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, sofiadu είπε:

Καλε τι μου λες;;;; η κουμπαρα μου δεν ειχε περιοδο γιατι γεννησε πριν 5 μηνες...εκανε σεξ κ επεσε στην ωορρηξια της (χωρις να το ξερει) κ εμεινε παλι εγκυος!!!κ εμεις τη ψαχνουμε με το κυαλι την ατιμη!!! χαχαχαχ

μακαρι να εισαι απο τις τυχερες να μη ταλαιπωρηθεις!!! 

Αν είμαι πάντως πάνε χαμένα τόσα τεστ ωορρηξίας και εγκυμοσύνης 30+10 τα κάνα και καβατζα χαχαχχαχαχα

  • Χαχα 2

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...