Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 32 λεπτά , Lila ki είπε:

      Τι κάμετε κορίτσια μου !!! Μου έκλεισαν το πρώτο υπέρηχο να δπυμε πως προχωράμε κ εάν είναι όλα καλα στις 7 εβδομάδες … αλλά νιώθω τρομερή αδυναμία … λαχάνιασμα θέλω να είμαι μόνο στο κρεβάτι να κοιμάμαι … μήπως μου λείπει Σίδηρος ; Τους πήρα τηλέφωνο σήμερα αλλά δεν με έχουν καλέσει ακόμα πίσω .. 

      Χριστος Ανεστη! Και εγώ λαχανιαζω πολύ εύκολα. Εγώ έχω επαναληπτική χοριακης την Τετάρτη...αν πάνε όλα καλά λογικά θα μου πούνε να κλείσω για τον πρώτο υπέρηχο.

      On 4/5/2024 at 2:43 ΜΜ, Faith22 είπε:

      Κορίτσια μου πρότειναν έναν γιατρό στο δημόσιο,στο Αλεξάνδρας.Δεν είναι τεράστιο ρίσκο λέτε?

      Δυστυχώς δε γνωρίζω καθόλου πόσο ρίσκο είναι. Οι κοπέλες που έχουν προχωρημένη εγκυμοσύνη ή έχουν ήδη παιδάκι μπορούν να βοηθήσουν...Έχεις αποφασίσει να φύγεις ε? 

      On 4/5/2024 at 3:47 ΜΜ, Angot είπε:

      έφαγα τώρα σαλατουλα με φετα και συνήλθα ! πάντως με το λίγο που έφαγα πριν πιροσκί και λίγους ξηρούς καρπούς δεν μου πέρασε  ! 

      Πως είσαι?? Ελπίζω να μην ξαναειχες το ίδιο...

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση??? κορίτσια την βοήθεια σας παρακαλώ!!!


Recommended Posts

Just now, *Vasoula said:

Ααααααααα και μετα την ωορηξια να τρώτε αβοκάντο!!!βοηθάει την μήτρα και να πιαστεί το εμβρυο λένε!!!!χαχαχααχα

Κατάλαβα Βασούλα πως γίνεται όποτε σου εύχομαι σύντομα ένα 2 έμβρυο το συντομότερο και να ρυζοσουν και τα δύο στην κοιλιτσα σου...να φανταστώ ότι όλα αυτά τα κάνεις στην ΜΗΤΕΡΑ Η σε άλλη κλινική..εάν μέχρι τις γιορτές δεν έχω πετύχει κάτι θα το ψάξω και εγώ διαφορετικά..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, kons27 είπε:

Sofiamar93 σε θυμήθηκα εσύ είσαι!

Κι εγω στο πρωτο παιδι 33 και ο αντρας μου 35 και επιασα μετα απο 1 χρονο προσπαθειων! Με οργανωση, τεστ ωορρηξιας, σταθεροτατο κυκλο κλπ

  • Μου αρέσει 1

TQjIp3.pngj1MYp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, *Vasoula είπε:

Ααααααααα και μετα την ωορηξια να τρώτε αβοκάντο!!!βοηθάει την μήτρα και να πιαστεί το εμβρυο λένε!!!!χαχαχααχα

Ανανα λέτε αβοκάντο λέτε φουντούκια λέτε δεν ρα τρώω ολα αυτά χαχαχαχ.αλλες επιλογές δεν υπάρχουν 

Link to comment
Share on other sites

Just now, vasiliki2020 said:

Ανανα λέτε αβοκάντο λέτε φουντούκια λέτε δεν ρα τρώω ολα αυτά χαχαχαχ.αλλες επιλογές δεν υπάρχουν 

Είπανε και ρόδια παντζάρια...καρύδια...χαχα

Link to comment
Share on other sites

Just now, tina79 είπε:

Με τα σε κ τα με που με λες, μενεις Θες/νικη απ οτι εχω καταλαβει? Εισαι κ μακρυα ρε γμτ να σε επαιρνα support να πηγαιναμε για σαλπιγγογραφια..

Έτσι γράφω...μαρεσει χαχαχαχαχαχαχα.ναι προς τα δω είμαι αλλά τα γράφω έτσι να δώσω έμφαση.κ εγώ σκεφτόμουν για Σαλπιγγογραφια κ για τα πάντα μη σου πω αλλά τρώω πολύ ξενέρωσα κ σκέφτομαι από που να το πρώτο πιάσω.καναμε πακέτο στην αιματολογο τον Ιανουάριο εγώ κ ο άντρας μου.αλλα έχει τόσα ακόμα να ψάξουμε....κ δεν θέλω...το χω αφήσει στην απόφαση του υψηστου.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Τονιαα είπε:

Κατάλαβα Βασούλα πως γίνεται όποτε σου εύχομαι σύντομα ένα 2 έμβρυο το συντομότερο και να ρυζοσουν και τα δύο στην κοιλιτσα σου...να φανταστώ ότι όλα αυτά τα κάνεις στην ΜΗΤΕΡΑ Η σε άλλη κλινική..εάν μέχρι τις γιορτές δεν έχω πετύχει κάτι θα το ψάξω και εγώ διαφορετικά..

Οχι τονια μου...στο Ασκληπιείο παω....εχει παράρτημα το γενεσις της Αθήνας εκει....ευχαριστώ τοοοοοσο πολυ!!!!!!!!!πάντως βρες ενα καλο γιατρο να ελέγχετε την ωορηξια σου για αρχή πριν ψάξεις κάτι άλλο!!!!πάρα πολλά κοριτσια πετυχαίνουν έτσι!!!!!:wub:

Link to comment
Share on other sites

Just now, *Vasoula είπε:

Οχι τονια μου...στο Ασκληπιείο παω....εχει παράρτημα το γενεσις της Αθήνας εκει....ευχαριστώ τοοοοοσο πολυ!!!!!!!!!πάντως βρες ενα καλο γιατρο να ελέγχετε την ωορηξια σου για αρχή πριν ψάξεις κάτι άλλο!!!!πάρα πολλά κοριτσια πετυχαίνουν έτσι!!!!!:wub:

Στο Ασκληπιείο εε;

Εκεί έκανα τη σαλπιγγογραφια

Πρέπει σιγά σιγά να το ψάχνω 

Ηράκλειο;; Έτσι;;

Εγώ τώρα την σπερματεγχυση πρώτα ο Θεός ,θα την κάνω στο spermatogenesis

Το γνωρίζεις;;;

Link to comment
Share on other sites

Just now, vasiliki2020 είπε:

Ανανα λέτε αβοκάντο λέτε φουντούκια λέτε δεν ρα τρώω ολα αυτά χαχαχαχ.αλλες επιλογές δεν υπάρχουν 

 

Just now, Τονιαα είπε:

Είπανε και ρόδια παντζάρια...καρύδια...χαχα

Ναιιι και ασπράδια!!!αλλα γενικά βιταμίνη c,σύμπλεγμα βιταμινών  b,d3,Μαγνήσιο,φολικό,ασβεστιο και σίδηρο...αυτά χρειάζονται τα "καλα" ωαρια....μπορείς αν δεν τρως τις τροφές αυτές να βρεις βιταμίνες να παίρνεις π να έχουν αυτά τα συστατικά....

Just now, Ellidr είπε:

Στο Ασκληπιείο εε;

Εκεί έκανα τη σαλπιγγογραφια

Πρέπει σιγά σιγά να το ψάχνω 

Ηράκλειο;; Έτσι;;

Εγώ τώρα την σπερματεγχυση πρώτα ο Θεός ,θα την κάνω στο spermatogenesis

Το γνωρίζεις;;;

Και εγω εκεί εκανα τη σαλπιγγογραφια...δεν ήταν καταπληκτικός ο γιατρος και ο βοηθός?και η κοπέλα στο τηλέφωνο!!τους αγάπησα!χαχαχχαχαχχα

Το έχω ακουσει αλλα δεν εχω προσωπική άποψη κουκλι μου!!!όμως θεωρείτε το καλύτερο στο είδος του εδώ!

Link to comment
Share on other sites

Just now, *Vasoula είπε:

 

Ναιιι και ασπράδια!!!αλλα γενικά βιταμίνη c,σύμπλεγμα βιταμινών  b,d3,Μαγνήσιο,φολικό,ασβεστιο και σίδηρο...αυτά χρειάζονται τα "καλα" ωαρια....μπορείς αν δεν τρως τις τροφές αυτές να βρεις βιταμίνες να παίρνεις π να έχουν αυτά τα συστατικά....

Και εγω εκεί εκανα τη σαλπιγγογραφια...δεν ήταν καταπληκτικός ο γιατρος και ο βοηθός?και η κοπέλα στο τηλέφωνο!!τους αγάπησα!χαχαχχαχαχχα

Το έχω ακουσει αλλα δεν εχω προσωπική άποψη κουκλι μου!!!όμως θεωρείτε το καλύτερο στο είδος του εδώ!

Ναι ρε συ ο γιατρός όλα τα λεφτά 

Και ευγενικοτατος ,ο βοηθός με τα μαλλιά και τα τατου 

Χαχα στην αρχή λίγο ένιωσα κάπως αλλά εντάξει φοβερός κ αυτός

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ellidr είπε:

Ναι ρε συ ο γιατρός όλα τα λεφτά 

Και ευγενικοτατος ,ο βοηθός με τα μαλλιά και τα τατου 

Χαχα στην αρχή λίγο ένιωσα κάπως αλλά εντάξει φοβερός κ αυτός

 

Ναι ναι αυτός ακριβώς!!αχχαχαχαχα ηταν τόσο ευγενικοί και διακριτικοί που με βοήθησαν πολυ ενω πήγα με τόσο αγχος!χαχαχαχα

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, *Vasoula said:

Οχι τονια μου...στο Ασκληπιείο παω....εχει παράρτημα το γενεσις της Αθήνας εκει....ευχαριστώ τοοοοοσο πολυ!!!!!!!!!πάντως βρες ενα καλο γιατρο να ελέγχετε την ωορηξια σου για αρχή πριν ψάξεις κάτι άλλο!!!!πάρα πολλά κοριτσια πετυχαίνουν έτσι!!!!!:wub:

Δίπλα μου είναι το Ασκληπιείο...η αλήθεια είναι ότι καλό γιατρό δεν έχω βρει γιατί ζούσα Αθήνα και 1.5 χρόνο ζω στο Ηράκλειο...πήγα σε 2 αλλά κανένας από τους 2 δεν με μου άρεσε...Ο πρώτος μου ρίχτηκε την 2 φορά...χαχαχαχα...την ωορρηξία την βρίσκω όλες οι εξετάσεις είναι καλές θέλει χρόνο κάτι το οποίο δεν έχω...για ταύρο σου είπα ότι μερα της γιορτές θα το ψάξω αλλιως

Just now, Ellidr said:

Στο Ασκληπιείο εε;

Εκεί έκανα τη σαλπιγγογραφια

Πρέπει σιγά σιγά να το ψάχνω 

Ηράκλειο;; Έτσι;;

Εγώ τώρα την σπερματεγχυση πρώτα ο Θεός ,θα την κάνω στο spermatogenesis

Το γνωρίζεις;;;

Στην 62 μαρτυρούν που ειναι;

Link to comment
Share on other sites

Just now, Τονιαα είπε:

Δίπλα μου είναι το Ασκληπιείο...η αλήθεια είναι ότι καλό γιατρό δεν έχω βρει γιατί ζούσα Αθήνα και 1.5 χρόνο ζω στο Ηράκλειο...πήγα σε 2 αλλά κανένας από τους 2 δεν με μου άρεσε...Ο πρώτος μου ρίχτηκε την 2 φορά...χαχαχαχα...την ωορρηξία την βρίσκω όλες οι εξετάσεις είναι καλές θέλει χρόνο κάτι το οποίο δεν έχω...για ταύρο σου είπα ότι μερα της γιορτές θα το ψάξω αλλιως

Στην 62 μαρτυρούν που ειναι;

Σου ρίχτηκε???????????????σου ρίχτηκε?????????????????????ε δεν πάμε καλά!!!

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, *Vasoula said:

Ααααααααα και μετα την ωορηξια να τρώτε αβοκάντο!!!βοηθάει την μήτρα και να πιαστεί το εμβρυο λένε!!!!χαχαχααχα

 

Just now, Τονιαα said:

Είπανε και ρόδια παντζάρια...καρύδια...χαχα

 

Just now, vasiliki2020 said:

Ανανα λέτε αβοκάντο λέτε φουντούκια λέτε δεν ρα τρώω ολα αυτά χαχαχαχ.αλλες επιλογές δεν υπάρχουν 

Καλά λέω εγώ τροφική δηλητηρίαση θα πάθουμε αχαχχαχαχαχχα πρέπει να τα αρχειοθετησουμε και αυτα!!! 

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, SerafinaPekala είπε:

 

 

Καλά λέω εγώ τροφική δηλητηρίαση θα πάθουμε αχαχχαχαχαχχα πρέπει να τα αρχειοθετησουμε και αυτα!!! 

Να δω τι άλλο θα κάνουμε για να τα καταφέρουμε χαχαχ 

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Ειπατε για φουντουκια και θυμηθηκα που ο δικος μου ετρωγε εχθες. Ευτυχως που δεν το ειπατε νωριτερα γιατι θα του εδινα με το ζορι να φαει ολο το σακουλακι.

Κοριτσια πως θα περασουν 2 εβδομαδες αναμονης;

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...