Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση??? κορίτσια την βοήθεια σας παρακαλώ!!!


Recommended Posts

Just now, Ellidr είπε:

Σήμερα κατά τις 12 το μεσημέρι 

Κάθε μέρα την ίδια ώρα το κάνω 

Κ εγώ έτσι πιστεύω 

Θα κάνω και αύριο πάλι την ίδια ώρα και θα δω 

Κ ελπίζω να καταφέρω και αύριο και μεθαύριο επαφή θα δούμε 

Βάλε κορίτσι μου το τεστ η πιο δεξιά η πιο αριστερά στη φωτό για να φαίνεται καλύτερα 

Χμμ δε μπορώ να το μετακινήσω δεξιά αριστερά μόνο κάτω... το έβαλα κάτω κάτω.. ελπίζω να βοηθάει ...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Εγώ κορίτσια σήμερα το μεσημέρι μετά από 14 μήνες προσπάθειας είχα θετικό τεστ εγκυμοσυνης...περίμενα κανονικά 15/12 

Σας εύχομαι να νοιώσετε το συντομότερο αυτή την χαρα!

  • Μου αρέσει 13
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ria_ είπε:

Εγώ είμαι 29 και εκείνος 45

η παλλινδρομη δειχνει οτι μια χαρα μπορεις να μεινεις εγκυος μην ανχωνεσε οι περισσοτερες γυναικες ειχαν παλινδρομες. 

εισαι μικρουλα ακομα σιγουρα μπορεις να κανεις υπομονη με την δουλεια του συζηγου σου για λιγους μηνες ακομα . αν βεβαια αυτο συνεχιζετε τι να σου πω βρε κοριτσι μου 6 φορες το μηνα ειναι λιγες γενικα αμα παει δηλαδη 55 που θα ειναι πιο δυσκολο σωματικα μια φορα το χρονο το υπολογιζει?

Just now, Τονιαα είπε:

Εγώ κορίτσια σήμερα το μεσημέρι μετά από 14 μήνες προσπάθειας είχα θετικό τεστ εγκυμοσυνης...περίμενα κανονικά 15/12 

Σας εύχομαι να νοιώσετε το συντομότερο αυτή την χαρα!

συνχαρητηρια βρε κοριτσι~!! να πανε ολα καλα !!

Just now, xenia^^ είπε:

Χμμ δε μπορώ να το μετακινήσω δεξιά αριστερά μόνο κάτω... το έβαλα κάτω κάτω.. ελπίζω να βοηθάει ...

δεν καλοφαινετε βγαλε αλλιως την φωτογραφια αν μπορεις . κατι φαινετε αχνα αλλα πεφτει το μαυρο φοντο

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, xenia^^ said:

Χμμ δε μπορώ να το μετακινήσω δεξιά αριστερά μόνο κάτω... το έβαλα κάτω κάτω.. ελπίζω να βοηθάει ...

Θετικό είναι γλυκιά μου!!! Σου εύχομαι μια τελιομηνει εγκυμοσυνη και όλα να πάνε κάτι ευχήν ❤❤

Link to comment
Share on other sites

Just now, Τονιαα είπε:

Εγώ κορίτσια σήμερα το μεσημέρι μετά από 14 μήνες προσπάθειας είχα θετικό τεστ εγκυμοσυνης...περίμενα κανονικά 15/12 

Σας εύχομαι να νοιώσετε το συντομότερο αυτή την χαρα!

Πολλά πολλά συγχαρητήρια !!!!!! Εύχομαι όλα να πάνε υπέροχα !!!! 

Just now, Τονιαα είπε:

Θετικό είναι γλυκιά μου!!! Σου εύχομαι μια τελιομηνει εγκυμοσυνη και όλα να πάνε κάτι ευχήν ❤❤

Μακάρι Παναγία μου να είναι όντως θετικό κι αυτή τη φορά να Πάνε όλα όμορφα !!!! Και σε εσένα εύχομαι ότι καλύτερο και να είμαστε εδώ να μοιραζόμαστε τις εμπειριες μας!!!!!❤️❤️

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Ellidr είπε:

Είμαστε σπίτι τώρα 

Όλα καλά προς το παρόν

κοριτσι περαστικα σας ! χαιρομαι που επεστρεψες!

Just now, linaa είπε:

κοριτσι περαστικα σας ! χαιρομαι που επεστρεψες!

νομιζω το πανω τεστακι ειναι θετικο

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Τονιαα είπε:

Εγώ κορίτσια σήμερα το μεσημέρι μετά από 14 μήνες προσπάθειας είχα θετικό τεστ εγκυμοσυνης...περίμενα κανονικά 15/12 

Σας εύχομαι να νοιώσετε το συντομότερο αυτή την χαρα!

Καλά και μας το λες έτσι απλά κ απεριττα 

Χαχαχαχαχα

Μπρααααβοοοο

Θέλουμε τεστ στο προφίλ 

 

 

 

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Τονιαα είπε:

Θετικό είναι γλυκιά μου!!! Σου εύχομαι μια τελιομηνει εγκυμοσυνη και όλα να πάνε κάτι ευχήν ❤❤

Συγχαρητηρια κοριτσι μουυυυ..να ειμαστε μαζι στις μανουλες αυγουστου.. ❤️

Just now, Ellidr είπε:

Καλά και μας το λες έτσι απλά κ απεριττα 

Χαχαχαχαχα

Μπρααααβοοοο

Θέλουμε τεστ στο προφίλ 

 

 

 

 

Καλως ηρθες πισωωω. Ανησυχήσαμε.. Ολα καλα?? Πως εισαι?? Αντε βουρ στον πατσα τωρα

Link to comment
Share on other sites

Just now, xenia^^ είπε:

Χμμ δε μπορώ να το μετακινήσω δεξιά αριστερά μόνο κάτω... το έβαλα κάτω κάτω.. ελπίζω να βοηθάει ...

Κορίτσι μου φαίνεται πιο καθαρά 

Κάνε και το πρωί ένα 

Να δούμε 

Σίγουρα θα είναι πιο έντονο 

Συγχαρητήρια αααααααααα 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Τονιαα είπε:

Εγώ κορίτσια σήμερα το μεσημέρι μετά από 14 μήνες προσπάθειας είχα θετικό τεστ εγκυμοσυνης...περίμενα κανονικά 15/12 

Σας εύχομαι να νοιώσετε το συντομότερο αυτή την χαρα!

Μπράβο βρε κορίτσι, άντε δώσε και σε μας ελπίδες :x:)

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Sofiamar93 είπε:

Συγχαρητηρια κοριτσι μουυυυ..να ειμαστε μαζι στις μανουλες αυγουστου.. ❤️

Καλως ηρθες πισωωω. Ανησυχήσαμε.. Ολα καλα?? Πως εισαι?? Αντε βουρ στον πατσα τωρα

Και σε σένα συγχαρητήρια κορίτσι μου 

Να έχεις εννέα μήνες μελένιους 

Βουρ βουρ 

Θα τον ξεζουμισω @Emilly

Που είσαι ;;;;.

γυρισαααα

 

 

 

Just now, Τονιαα είπε:

Άμα κάνεις ένα τώρα σίγουρα θα είναι πιο έντονο....

Κάνε και ένα τώρα γιατί μέχρι αύριο μπορεί να έχει γίνει...Πάντως σίγουρα είναι πολύ κοντά 

Πάω να κάνω άλλο ένα τώρα να δω 

Θα το βάλω προφίλ

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Sofia89 said:

Καλησπέρα κορίτσια, εγώ περιμένω την έξω από εδώ την Πέμπτη... που μάλλον θα έρθει γιατί το βυζι έγινε παμελα!

Πειτε όμως κάτι, πια στιγμή της ημέρας να περνώ φολικο και βιταμίνη D ; πριν ή μετά το φαγητό; Μήπως χρειάζεται να πάρω και κάτι ακόμα;

Καλησπέρα, το φολικο το πρωι νηστικη και μετα απο μιση ωρα το πρωινο σου. Η D για καλυτερη απορρόφηση μετά από κυρίως γεύμα. Όσο αφορά κάτι άλλο καλό είναι να ρωτήσεις τον γιατρό σου. Μπορείς ομως να επιλέξεις ένα διαιτολόγιο που βοηθάει. Τροφές πλούσιες σε βιταμίνη Ε, ωμέγα 3 και τέτοια. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, xenia^^ said:

Πολλά πολλά συγχαρητήρια !!!!!! Εύχομαι όλα να πάνε υπέροχα !!!! 

Μακάρι Παναγία μου να είναι όντως θετικό κι αυτή τη φορά να Πάνε όλα όμορφα !!!! Και σε εσένα εύχομαι ότι καλύτερο και να είμαστε εδώ να μοιραζόμαστε τις εμπειριες μας!!!!!❤️❤️

Σίγουρα θετικό είναι απόλαυσε το και ηρέμησε πρωί πρωί χοριακη...

Link to comment
Share on other sites

Just now, Τονιαα είπε:

Εγώ κορίτσια σήμερα το μεσημέρι μετά από 14 μήνες προσπάθειας είχα θετικό τεστ εγκυμοσυνης...περίμενα κανονικά 15/12 

Σας εύχομαι να νοιώσετε το συντομότερο αυτή την χαρα!

Συγχαρητήριααααα με το καλό μια τελειομηνη εγκυμοσύνη με ένα υγιές μωράκι.

Just now, linaa είπε:

η παλλινδρομη δειχνει οτι μια χαρα μπορεις να μεινεις εγκυος μην ανχωνεσε οι περισσοτερες γυναικες ειχαν παλινδρομες. 

εισαι μικρουλα ακομα σιγουρα μπορεις να κανεις υπομονη με την δουλεια του συζηγου σου για λιγους μηνες ακομα . αν βεβαια αυτο συνεχιζετε τι να σου πω βρε κοριτσι μου 6 φορες το μηνα ειναι λιγες γενικα αμα παει δηλαδη 55 που θα ειναι πιο δυσκολο σωματικα μια φορα το χρονο το υπολογιζει?

συνχαρητηρια βρε κοριτσι~!! να πανε ολα καλα !!

δεν καλοφαινετε βγαλε αλλιως την φωτογραφια αν μπορεις . κατι φαινετε αχνα αλλα πεφτει το μαυρο φοντο

Η αλήθεια είναι έχω κάνει πολύ υπομονή τον ρίχνει πολύ η κούραση της δουλειάς , σήμερα που συζητήσαμε του λέω εφόσον θες και εσύ κάτι πρέπει να γίνει δε γίνεται έτσι ... Και μου έλεγε τα δικά του όπως έχω πει αν είναι να έρθει θα έρθει... Τ λέω δε γίνεται θέλει προσπάθεια, τι να πω δε ξέρω ναι εχεις δίκιο συμφωνώ μαζί σου , ελπίζω να περάσει αυτή η δύσκολη περίοδο στη δουλειά και να είναι καλυτερα

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ria_ είπε:

Συγχαρητήριααααα με το καλό μια τελειομηνη εγκυμοσύνη με ένα υγιές μωράκι.

Η αλήθεια είναι έχω κάνει πολύ υπομονή τον ρίχνει πολύ η κούραση της δουλειάς , σήμερα που συζητήσαμε του λέω εφόσον θες και εσύ κάτι πρέπει να γίνει δε γίνεται έτσι ... Και μου έλεγε τα δικά του όπως έχω πει αν είναι να έρθει θα έρθει... Τ λέω δε γίνεται θέλει προσπάθεια, τι να πω δε ξέρω ναι εχεις δίκιο συμφωνώ μαζί σου , ελπίζω να περάσει αυτή η δύσκολη περίοδο στη δουλειά και να είναι καλυτερα

θα περασει αν κανεις τεστ ωορηξιας θα σε βοηθησουν λιγο να προγραμματισεις τις επαφες κ δεν θα ανχωνεσε κ εσυ.  τωρα μην φας κ τα νιατα σου περιμενοντας εισαι μικρη κοπελα πρεπει να κανεις υπομονη μεχρι εκει που αντεχεις κ εκει που θεωρεις λογικο κ δεν σε κανει δυστηχισμενη ολα εχουν ενα οριο. 

αλλιως δωσε τελεσιγραφο εσυ ξερεις τα ορια σου. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...