Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 10 ώρες πρίν, Lila ki είπε:

      Εγώ πάντως κορίτσια έκανα ένα τεστ πριν καμία ώρα αλλά είχα πιει νερό βέβαια και δεν ήταν πολύ σκουρα τα  ουρα και βγήκε πιο αχνη από χθες η γραμμή … και τσάμπα τώρα μπηκα σε αυτή τη διαδικασία . Θα κάνω ένα τη Παρασκευή κ ας γίνει ότι θέλει π θεός γιατί βαρέθηκα κ κουράζω κ εσάς τσάμπα που έχει η κάθε μια τις σκέψεις και τις έννοιες της … 

      Εχθες που πήρα χοριακη 142 ρώτησα στο κέντρο πως γίνεται να είχα αχνες γραμμές Σάββατο και Κυριακή? Μου είπαν ότι αχνες γραμμές 2 μέρες πριν τη χοριακη είναι πάντα σιγουρα θετικό και ας είναι αχνες. Εσύ για να έχεις αχνες τόσες μέρες πριν σίγουρα θα έχεις μια καλή χοριακη. Αν σε τρώει πολύ κανε μια τελευταία αύριο πρωί,  2 μέρες πριν, μόλις ξυπνήσεις χωρίς να πιεις νερό. Αν σε χαλάει όμως ψυχολογικά άστο και πήγαινε κατευθείαν για χοριακη την Παρασκευή. 

       

      @Angot σήμερα έχεις το ντοπλερ σωστά? Εύχομαι όλα να είναι τέλεια και να φάτε κσι το φαγάκι με τον άντρα σου!!!!

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση??? κορίτσια την βοήθεια σας παρακαλώ!!!


Recommended Posts

Just now, linaa είπε:

προφανως εχεις πολυ αστατο κυκλο ισως κ λιγο πολυκοιστικες κ γιαυτο δεν πετυχαινες κ ωορηξια τις αλλες φορες πηγαινες στα τυφλα. μηπως εχεις κ λιγο πολυκοιστικες? ολα καλα θα πανε 

Ο γιατρος μου μου ειπε δεν ςχω πολυκυστικες αλλα σταθερη περιοδο δςν ειχα ποτε.. Επινα αντισυλληπτικα για να εχω σταθερη περιοδο.. Απλα εψω κυστουλες αν θυμαμαι καλα ιουλιο που πηγα τελευταια φορα για τσεκ απ ειχα 5 κυστουλες στην μια πλευρα και 6 στην αλλη πλευρα και μου ειπε οτι για να θεωρηθεί πολυκυστικες πρεπει να ειναι πανω απο 10 κυστουλες

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Emilly είπε:

Πολύ καλό κορίτσι μου....για φυσικό είσαι δαγκωτο...έτσι άσε τα αβγά σου τα αφράτα να αφρατευουν χτυπά κ μια ένεση να είσαι σίγουρη ότι θα σπάσουν κ κάνε την δουλίτσα σου κ θα γίνει..

Ναι ρε κορίτσι μου 

Και ξέρεις τι σκέφτομαι ;

Αν πάει το ενδομήτριο 7 και έρθουν κ αφρατεψουν τ αυγά 

Και αφού θα κάνω και οβιτρελ 

Λες να πάω να χτυπήσω και τη σπερματεγχυση να τελειώνουμε;;

Τι λες;;;

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Sofiamar93 είπε:

Ο γιατρος μου μου ειπε δεν ςχω πολυκυστικες αλλα σταθερη περιοδο δςν ειχα ποτε.. Επινα αντισυλληπτικα για να εχω σταθερη περιοδο.. Απλα εψω κυστουλες αν θυμαμαι καλα ιουλιο που πηγα τελευταια φορα για τσεκ απ ειχα 5 κυστουλες στην μια πλευρα και 6 στην αλλη πλευρα και μου ειπε οτι για να θεωρηθεί πολυκυστικες πρεπει να ειναι πανω απο 10 κυστουλες

ε καποιο θεμα με την ωορηξια υπαρχει δεν ειναι νορμαλ να περνεις αντισυλλιπτικα για να ερθει περιοδος. ισως κατι δυσκολευε την ωορηξια ... ορμμονικες  εξετασεις ειχες κανει ποτε?

Link to comment
Share on other sites

Just now, Sofiamar93 είπε:

Κοριτσιαααα καλησπερααα. Εμενα βγηκε η χοριακη μου σημερα.. Να σας κανω να σας πεσει το σαγονι? Πολυ περιεργα πραγματα πρεπει να έχουν παιχτεί αυτον τον μηνα αν οντως προχωρησει καλα η εγκυμοσυνη.. Σημερα η χοριακη βγηκε 88,33..με δειχνει 8 με 9 ημερων. Εμεις ειχαμε οντως μια μοναδικη επαφη εκείνη την εβδομαδα την κυριακη.. Ακριβως 8 μερες πριν.. Εξου και τα αρνητικα τεστ..λετε αντι να ριξω περιοδο να εριξα αυγο? Αφου κυριακη ηταν η ημερα που εκλαιγα γιατι ειχαν κανει τεστ και ηταν αρνητικο γιατι ηταν η ημερα αναμενόμενης περιόδου.. Και τελικα δεν ηρθε περιοδος

Συγχαρητήρια!!! Με το καλό!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, linaa είπε:

ε καποιο θεμα με την ωορηξια υπαρχει δεν ειναι νορμαλ να περνεις αντισυλλιπτικα για να ερθει περιοδος. ισως κατι δυσκολευε την ωορηξια ... ορμμονικες  εξετασεις ειχες κανει ποτε?

Δεν επινα τωρα αντισυλληπτικα.. Τα εχω σταματησει απο τον Μάρτιο... Γιατι ο γιατρος δεν ηθελε να εχω ελευθερες επαφες αμςσως μετα το σταματημα απο τα αντισυλληπτικα λογω ορμονών.. Περιμενα δυο μηνες για να ξεκινησω ελευθερες επαφες.. Εκανα ορμονικες τον Ιούλιο και ηταν ολες τελεια

Just now, Dimitra94 είπε:

Συγχαρητήρια!!! Με το καλό!!!

Σε ευχαριστω κοριτσι μου.. Θα περιμενω πως και πως την Πέμπτη τωρα. 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Sofiamar93 είπε:

Δεν επινα τωρα αντισυλληπτικα.. Τα εχω σταματησει απο τον Μάρτιο... Γιατι ο γιατρος δεν ηθελε να εχω ελευθερες επαφες αμςσως μετα το σταματημα απο τα αντισυλληπτικα λογω ορμονών.. Περιμενα δυο μηνες για να ξεκινησω ελευθερες επαφες.. Εκανα ορμονικες τον Ιούλιο και ηταν ολες τελεια

Σε ευχαριστω κοριτσι μου.. Θα περιμενω πως και πως την Πέμπτη τωρα. 

καλα εννοειτε οτι δεν θα επινες τωρα αντισυλιπτικα αφου ηθελες να μεινεις εγκυος βρε. αλλα αφου ειχες αστατο κυκλο κατι θα συνεβαινε. 

κ οι κυστες δειχνουν οτι κατι γινετε κ δεν ωριμαζει καλα το ωαριο κατι ορμονικο . 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Sofiamar93 είπε:

Κοριτσιαααα καλησπερααα. Εμενα βγηκε η χοριακη μου σημερα.. Να σας κανω να σας πεσει το σαγονι? Πολυ περιεργα πραγματα πρεπει να έχουν παιχτεί αυτον τον μηνα αν οντως προχωρησει καλα η εγκυμοσυνη.. Σημερα η χοριακη βγηκε 88,33..με δειχνει 8 με 9 ημερων. Εμεις ειχαμε οντως μια μοναδικη επαφη εκείνη την εβδομαδα την κυριακη.. Ακριβως 8 μερες πριν.. Εξου και τα αρνητικα τεστ..λετε αντι να ριξω περιοδο να εριξα αυγο? Αφου κυριακη ηταν η ημερα που εκλαιγα γιατι ειχαν κανει τεστ και ηταν αρνητικο γιατι ηταν η ημερα αναμενόμενης περιόδου.. Και τελικα δεν ηρθε περιοδος

παντως η χοριακη σου πολυ καλη για αρχή!!συγχαρητήρια!!!με το καλο ευχομαι!!

  • Μου αρέσει 1

url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Sofiamar93 είπε:

Δεν επινα τωρα αντισυλληπτικα.. Τα εχω σταματησει απο τον Μάρτιο... Γιατι ο γιατρος δεν ηθελε να εχω ελευθερες επαφες αμςσως μετα το σταματημα απο τα αντισυλληπτικα λογω ορμονών.. Περιμενα δυο μηνες για να ξεκινησω ελευθερες επαφες.. Εκανα ορμονικες τον Ιούλιο και ηταν ολες τελεια

Σε ευχαριστω κοριτσι μου.. Θα περιμενω πως και πως την Πέμπτη τωρα. 

Περιμένουμε νέα!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια sos!!! Οι βιταμίνες που έπαιρνα 3 μέρες τώρα, είναι ληγμένες.. Από τη χαρά μου δεν το είχα προσέξει και δεν το φαντάστηκα κιόλας.. τι κάνω? Λέτε να έκανα ζημιά στο σπορακι μου αυτές τις μέρες που ουσιαστικά δεν του έδινε καμμία βιταμίνη;:unsure:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


@Τονιαα και @xenia^^ συγχαρητήρια κοριτσια μου ολα μα σας πανε καλα:x @Sofiamar93 μια χαρα ειναι η χοριακη σου μην αγχώνεσαι κοριτσακι μου και μην κάνεις κακες σκέψεις θα πανε ολα  περιφημα:x

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, vasiliki2020 είπε:

@Τονιαα και @xenia^^ συγχαρητήρια κοριτσια μου ολα μα σας πανε καλα:x @Sofiamar93 μια χαρα ειναι η χοριακη σου μην αγχώνεσαι κοριτσακι μου και μην κάνεις κακες σκέψεις θα πανε ολα  περιφημα:x

Αχ σε ευχαριστώ πολυ κοριτσια μου... Εμαθα οτι πολλες κοπελες εχουν μείνει πριν την περίοδο εγκυες και καπως ησυχασα οτι θα πανε ολα καλα.. Σας ευχομαι σε ολες τα καλυτερα

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, vasiliki2020 said:

@Τονιαα και @xenia^^ συγχαρητήρια κοριτσια μου ολα μα σας πανε καλα:x @Sofiamar93 μια χαρα ειναι η χοριακη σου μην αγχώνεσαι κοριτσακι μου και μην κάνεις κακες σκέψεις θα πανε ολα  περιφημα:x

Σ ευχαριστώ πολύ Vasiliki εύχομαι και σε σένα τα καλύτερα!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, Valeria7 είπε:

@Sofiamar93

Τι έγινε κοπέλα μου πηγές την έκανες;

Να μπαίνεις και να μιλάς βοηθάει πολύ η ομάδα τα λες κάπου και βγαίνει από μέσα σου... Μην ξεχνάς ένας νέος κύκλος έχει ξεκινήσει και που ξέρεις μπορεί να ναι ο τυχερός! Να μας λες τα νέα σου!

Σε ευχαριστώ...ειμαι κλεισμένη στο καβούκι μου που λέμε και εμείς εδώ!! 

Ας ελπίσουμε αυτό τον μήνα να έχουμε κάτι ευχάριστο! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 27 λεπτά , vasiliki2020 είπε:

@Τονιαα και @xenia^^ συγχαρητήρια κοριτσια μου ολα μα σας πανε καλα:x @Sofiamar93 μια χαρα ειναι η χοριακη σου μην αγχώνεσαι κοριτσακι μου και μην κάνεις κακες σκέψεις θα πανε ολα  περιφημα:x

Ευχαριστούμε πολύ !!!!! Κάθε καλό και σε εσένα ❤️

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...