Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Σκέψου ότι η κορούλα μου δεν ήταν ΑΑ,όπως πχ το πρώτο που βάλαμε και δεν έγινε καν εμφύτευση και όπως αυτό τώρα που εξελίχθηκε σε βιοχημική 

      Θέμα τύχης μάλλον είναι που θα βρεθεί το υγιή έμβρυο !!

      να την χαίρεσαι την κορούλα σου και εύχομαι σύντομα να της κανείς το αδελφάκι !!! 

      • Ευχαριστώ 1

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση??? κορίτσια την βοήθεια σας παρακαλώ!!!


Recommended Posts

πρίν από 25 λεπτά , *ζουζουνα*!!! είπε:

ρια όπως στα είπε η Τονιαα αλλα και να εχεις μια σταθερή ωρα που την παίρνεις.

Σε ευχαριστώ πολύ καθημερινές έχω στάνταρ ώρα ξυπνάω γύρω στης 8μιση αλλά σκου γύρω στις 10 συνήθως περνώ τη θερμοκρασία..Πειράζει αν είναι απ' τη μασχάλη και όχι απ' τ στόμα.?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

1 hour ago, Sofiamar93 είπε:

Κοριτσι μου.. Αντεεε.. Με το καλοοοο... Ευχομαι να εχεις ηδη ενα σπορακι να δρομολογειται για εμφυτευση 

Σε ευχαριστώ πολύ μακάρι να είναι το Χριστουγεννιάτικο δώρο δεν θα υπήρχε καλύτερο!!!!Περίμενα τόσο καιρό αυτήν την ωορρηξία είχα απογοητευτεί!! 

1 hour ago, Valeria7 είπε:

Μπράβο μπράβο πολύ χάρηκα ήμουν σίγουρη ότι θα σου κάνει 

Με το καλό να έρθεις και εσύ στην παρέα μας. 

Μακάρι να έρθω και εγω στη παρέα σας θα είναι τα καλύτερα Χριστούγεννα της ζωής μου!!!Πέρσι τα πέρασα μες στη κατάθλιψη είχα κάνει απόξυση και ημουν πολύ χάλια!!Περίμενα αυτή την ωορρηξία και μου φαινόταν αιώνας δεν το περίμενα για αυτόν τον μήνα! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Penny28 είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ μακάρι να είναι το Χριστουγεννιάτικο δώρο δεν θα υπήρχε καλύτερο!!!!Περίμενα τόσο καιρό αυτήν την ωορρηξία είχα απογοητευτεί!! 

Μακάρι να έρθω και εγω στη παρέα σας θα είναι τα καλύτερα Χριστούγεννα της ζωής μου!!!Πέρσι τα πέρασα μες στη κατάθλιψη είχα κάνει απόξυση και ημουν πολύ χάλια!!Περίμενα αυτή την ωορρηξία και μου φαινόταν αιώνας δεν το περίμενα για αυτόν τον μήνα! 

Είδες; Έγινε για να σου δώσει ελπίδα ότι τίποτα δεν έχει τελειώσει! Πραγματικά χαίρομαι και εύχομαι να πάνε όλα κατ ευχήν. Ευχομαι να είναι τα καλύτερα σας Χριστούγεννα!

Κορίτσια εγώ πήρα και τη 2η χοριακη σήμερα είναι 8.489 έκλεισα και το πρώτο ραντεβού με το γιατρό μου! Εύχομαι σε όλες τις εγκυουλες να πάνε όλα τέλεια :wub:

  • Μου αρέσει 5
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια ! Σήμερα είμαι στην 26η μέρα του κύκλου και υπολογίζω τον κύκλο μου στις 29 μέρες.. έκανα την πρώτη μου χοριακη και βγήκε 25.. ήξερα ότι θα είναι χαμηλή γιατί είναι πολύ νωρίς αλλά η αλήθεια είναι ότι δεν περίμενα τόσο.. θα ξανά κάνω την Πέμπτη.. αν κι διαβάζω διάφορες περιπτώσεις που ξεκίνησαν από χαμηλά και πήγαν όλα τέλεια κάπως φοβάμαι λόγω της βιοχημικής που πέρασα πρόσφατα.. εύχομαι απλά να είναι πολύ νωρίς.........

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, xenia^^ είπε:

Καλησπέρα κορίτσια ! Σήμερα είμαι στην 26η μέρα του κύκλου και υπολογίζω τον κύκλο μου στις 29 μέρες.. έκανα την πρώτη μου χοριακη και βγήκε 25.. ήξερα ότι θα είναι χαμηλή γιατί είναι πολύ νωρίς αλλά η αλήθεια είναι ότι δεν περίμενα τόσο.. θα ξανά κάνω την Πέμπτη.. αν κι διαβάζω διάφορες περιπτώσεις που ξεκίνησαν από χαμηλά και πήγαν όλα τέλεια κάπως φοβάμαι λόγω της βιοχημικής που πέρασα πρόσφατα.. εύχομαι απλά να είναι πολύ νωρίς.........

ναι ειναι νωρις ακομα μην το σκεφτεσε την πεμπτη θα καταλαβεις τι γινετε σημασια εχει ο διπλασιασμος μην ξεχνας οτι τις περισσοτερες φορες με μια μερα καθηστερησης η χοριακη δεν ξεπερναει συνηθως το 150-200

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Valeria7 είπε:

Είδες; Έγινε για να σου δώσει ελπίδα ότι τίποτα δεν έχει τελειώσει! Πραγματικά χαίρομαι και εύχομαι να πάνε όλα κατ ευχήν. Ευχομαι να είναι τα καλύτερα σας Χριστούγεννα!

Κορίτσια εγώ πήρα και τη 2η χοριακη σήμερα είναι 8.489 έκλεισα και το πρώτο ραντεβού με το γιατρό μου! Εύχομαι σε όλες τις εγκυουλες να πάνε όλα τέλεια :wub:

Πάρα πολύ καλή χοριακη μπράβοοοο!!!Όλα καλά θα πάνε!!! 

Ελπίζω αλλά θα κρατήσω μικρό καλάθι για την ώρα...Σε 13 μέρες θα ξέρουμε!!! Μακαριιιιιιιι

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, xenia^^ είπε:

Καλησπέρα κορίτσια ! Σήμερα είμαι στην 26η μέρα του κύκλου και υπολογίζω τον κύκλο μου στις 29 μέρες.. έκανα την πρώτη μου χοριακη και βγήκε 25.. ήξερα ότι θα είναι χαμηλή γιατί είναι πολύ νωρίς αλλά η αλήθεια είναι ότι δεν περίμενα τόσο.. θα ξανά κάνω την Πέμπτη.. αν κι διαβάζω διάφορες περιπτώσεις που ξεκίνησαν από χαμηλά και πήγαν όλα τέλεια κάπως φοβάμαι λόγω της βιοχημικής που πέρασα πρόσφατα.. εύχομαι απλά να είναι πολύ νωρίς.........

Είναι πολύ νωρίς ακόμα δεν έχεις καν χαμένη περίοδο!!! Εγώ 5 μέρες καθυστέρηση είχα 337 χωρική που άλλες κοπέλες είχαν παρόμοια από την 1η μέρα οπότε μην ανχώνεσαι όλα καλά θα πάνε! Σου εύχομαι ένα τέλειο διπλασιασμό!!! 

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, xenia^^ είπε:

Καλησπέρα κορίτσια ! Σήμερα είμαι στην 26η μέρα του κύκλου και υπολογίζω τον κύκλο μου στις 29 μέρες.. έκανα την πρώτη μου χοριακη και βγήκε 25.. ήξερα ότι θα είναι χαμηλή γιατί είναι πολύ νωρίς αλλά η αλήθεια είναι ότι δεν περίμενα τόσο.. θα ξανά κάνω την Πέμπτη.. αν κι διαβάζω διάφορες περιπτώσεις που ξεκίνησαν από χαμηλά και πήγαν όλα τέλεια κάπως φοβάμαι λόγω της βιοχημικής που πέρασα πρόσφατα.. εύχομαι απλά να είναι πολύ νωρίς.........

Είναι πολύ νωρίς μην αγχώνεσαι  μιλά με το γιατρό σου να σου πει και εκείνος τη γνώμη του. Εμένα δεν με έστειλε στις 2 μέρες αλλά 1βδομαδα μετά!

Όλα καλά θα πάνε θετική σκέψη!

 

7 ώρες πρίν, Penny28 είπε:

Πάρα πολύ καλή χοριακη μπράβοοοο!!!Όλα καλά θα πάνε!!! 

Ελπίζω αλλά θα κρατήσω μικρό καλάθι για την ώρα...Σε 13 μέρες θα ξέρουμε!!! Μακαριιιιιιιι

Σ ευχαριστώ και εγώ έτσι νιώθω αυτή τη φορά!

Γενικά προσπάθησε μην το σκέφτεσαι και να απολαύσεις τις επαφές σου με τον άντρα σου και θα έρθει και αυτό!

Link to comment
Share on other sites

12 ώρες πρίν, Valeria7 είπε:

Είναι πολύ νωρίς μην αγχώνεσαι  μιλά με το γιατρό σου να σου πει και εκείνος τη γνώμη του. Εμένα δεν με έστειλε στις 2 μέρες αλλά 1βδομαδα μετά!

Όλα καλά θα πάνε θετική σκέψη!

 

Σ ευχαριστώ και εγώ έτσι νιώθω αυτή τη φορά!

Γενικά προσπάθησε μην το σκέφτεσαι και να απολαύσεις τις επαφές σου με τον άντρα σου και θα έρθει και αυτό!

Να σου πω την  αλήθεια μόνο στην ωορρηξία το σκέφτηκα γενικά όμως όχι!!!Ακόμα και τώρα δεν πιστεύω ότι θα είμαι ας μην μπω στην διαδικασία αυτή δεν ειναι και απαραίτητο να μείνω με την πρώτη!Με κουράζει το να σκέφτομαι συνεχώς αν είμαι η όχι 6 μήνες είχα πάθει εμμονή και δεν σκεφτόμουν τίποτα άλλο σταμάτησα τα πάντα δεν έκανα τίποτα απλά περιμένα και έτσι πέρασαν οι μήνες και εγω ήμουν θεατής! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Penny28 είπε:

Να σου πω την  αλήθεια μόνο στην ωορρηξία το σκέφτηκα γενικά όμως όχι!!!Ακόμα και τώρα δεν πιστεύω ότι θα είμαι ας μην μπω στην διαδικασία αυτή δεν ειναι και απαραίτητο να μείνω με την πρώτη!Με κουράζει το να σκέφτομαι συνεχώς αν είμαι η όχι 6 μήνες είχα πάθει εμμονή και δεν σκεφτόμουν τίποτα άλλο σταμάτησα τα πάντα δεν έκανα τίποτα απλά περιμένα και έτσι πέρασαν οι μήνες και εγω ήμουν θεατής! 

Καλή επιτυχία κορίτσι μου...καλά θα πάει.

Just now, Penny28 είπε:

Να σου πω την  αλήθεια μόνο στην ωορρηξία το σκέφτηκα γενικά όμως όχι!!!Ακόμα και τώρα δεν πιστεύω ότι θα είμαι ας μην μπω στην διαδικασία αυτή δεν ειναι και απαραίτητο να μείνω με την πρώτη!Με κουράζει το να σκέφτομαι συνεχώς αν είμαι η όχι 6 μήνες είχα πάθει εμμονή και δεν σκεφτόμουν τίποτα άλλο σταμάτησα τα πάντα δεν έκανα τίποτα απλά περιμένα και έτσι πέρασαν οι μήνες και εγω ήμουν θεατής! 

Σου έστειλα ένα πμ....a little help pleaseeeeeχαχαχαχα

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Ellidr είπε:

Καλημέρα κόρες

Εγώ σήμερα θα πάω να ξανακάνω υπέρηχο να δω που βρίσκομαι γιατί εχθές είχα πόνους ωορρηξίας και δεξιά και αριστερά 

αντε βρε κοριτσι ελπιζω ολα καλα κ να προλαβες 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ellidr είπε:

Καλημέρα κόρες

Εγώ σήμερα θα πάω να ξανακάνω υπέρηχο να δω που βρίσκομαι γιατί εχθές είχα πόνους ωορρηξίας και δεξιά και αριστερά 

Ποντάρω πολύ να ξέρεις στο φυσικό σου το αβγό.περιμενω να μου πεις

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ellidr said:

Καλημέρα κόρες

Εγώ σήμερα θα πάω να ξανακάνω υπέρηχο να δω που βρίσκομαι γιατί εχθές είχα πόνους ωορρηξίας και δεξιά και αριστερά 

Καλη επιτυχία κουκλα

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια τι κανετε πως ειστε; Σημερα ειναι η μερα που (δεν) περιμενω.. δεν εχω κανενα συμπτωμα μονο αφοριτους πονους και σκληρο το στηθος οπως σας ειπα και πριν λιγες μερες.. αλλα ρε κοριτσια απο εκεινη την μερα που ενιωσα το στηθος σκληρο δεν ξερω αλλα αν φαω κατι μετα απο λιγο το στομαχι μου ειναι χαλια σαν καουρα να το πω δεν ξερω

Just now, Ellidr είπε:

Καλημέρα κόρες

Εγώ σήμερα θα πάω να ξανακάνω υπέρηχο να δω που βρίσκομαι γιατί εχθές είχα πόνους ωορρηξίας και δεξιά και αριστερά 

Σου ευχομαι να πανε ολα καλα :grin:

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...