Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

Μανούλες Οκτωβρίου 2019!


Recommended Posts

πρίν από 32 λεπτά , Jennak83 είπε:

Ναι κ γω το σκεφτηκα αυτο οτι ισως θα επρεπε να ειχαν πεσει 6 μερες μετα, αλλα ηταν σταθεροι..επισης την πρωτη φορα μου ειπε οτι ειναι οκ γιατι ειναι πολυ μικρο..τι να πω ισως ειναι ακομα πιο μικρο; δε ξερω κ οι υπερυχοι τι αποκλισεις μπορει να εχουν απο τα πραγματικα δεδομενα..εσενα ποτε σου ειπε να ξαναπας; ξεκουραση κ σε σενα θα ειπε φανταζομαι, αυτα τα ουτροτζεσταν σε λιγο θα εχουν ελλειψη τοσα που παιρνουμε,εν τω μεταξυ με πειραζουν μαλλον στο στομαχι γιατι ανακατευομαι!

Μου είπε να.παω σε δέκα μέρες. Τα ουτροτζεσταν τα παίρνεις απ' το στόμα; Γιατί κολπικά εμένα δε μου κάνουν παρενέργειες ούτε τώρα ούτε στη πρώτη εγκυμοσύνη. Το στομάχι μου είναι χάλια απ' τα συμπτώματα χιχι


0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Penny...

    1828

  • winspert

    1791

  • Mamacita Alina

    1638

  • tsilona

    1294

πρίν από 8 λεπτά , Mamacita Alina είπε:

Μου είπε να.παω σε δέκα μέρες. Τα ουτροτζεσταν τα παίρνεις απ' το στόμα; Γιατί κολπικά εμένα δε μου κάνουν παρενέργειες ούτε τώρα ούτε στη πρώτη εγκυμοσύνη. Το στομάχι μου είναι χάλια απ' τα συμπτώματα χιχι

Ναι απο το στομα..δε τα παω καλα δε τα κολπικα γενικα δε μπορω να τα βαλω! Κ μενα στην πρωτη εγκυμοσυμη δε με πειραζε ισως ειναι κ συμπτωμα κ να μη φταινε τα χαπια δε ξερω. Στην αδερφη πχ μου προκαλουσαν ζαλαδες!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 14 λεπτά , Jennak83 είπε:

Ναι απο το στομα..δε τα παω καλα δε τα κολπικα γενικα δε μπορω να τα βαλω! Κ μενα στην πρωτη εγκυμοσυμη δε με πειραζε ισως ειναι κ συμπτωμα κ να μη φταινε τα χαπια δε ξερω. Στην αδερφη πχ μου προκαλουσαν ζαλαδες!

Πιθανότατα να είναι της εγκυμοσύνης κοριτσι μου. Ποτέ δε ξέρεις. Είμαστε σε ένα στάδιο που τα συμπτώματα αρχίζουν να είναι στο ζενίθ τους οπότε... :)


0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mamacita Alina είπε:

Πιθανότατα να είναι της εγκυμοσύνης κοριτσι μου. Ποτέ δε ξέρεις. Είμαστε σε ένα στάδιο που τα συμπτώματα αρχίζουν να είναι στο ζενίθ τους οπότε... :)

Ναι πολυ πιθανο, μακαρι να βοηθησει ο Θεος τα πλασματακια μας και να πανε ολα καλα!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 13 λεπτά , Jennak83 είπε:

Ναι πολυ πιθανο, μακαρι να βοηθησει ο Θεος τα πλασματακια μας και να πανε ολα καλα!

Αμήν κοριτσι μου.

εν τω μεταξύ παρατήρησες ότι σήμερα είμαστε μόνες;

εεε που είστε οι υπόλοιπες; Βγάζετε κι εσείς τα αντερουλια σας; Για ελάτε να κάνουμε κους κους χιχιχι

  • Χαχα 1

0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 1 λεπτό , Mamacita Alina είπε:

Αμήν κοριτσι μου.

εν τω μεταξύ παρατήρησες ότι σήμερα είμαστε μόνες;

εεε που είστε οι υπόλοιπες; Βγάζετε κι εσείς τα αντερουλια σας; Για ελάτε να κάνουμε κους κους χιχιχι

Ελα ντε! Που πηγατε καλε ολες; ουτε φωνη ουτε ακροαση! @Rafaelatarzanκαι οι υπολοιπες τι κανετε; 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jennak83 είπε:

Ελα ντε! Που πηγατε καλε ολες; ουτε φωνη ουτε ακροαση! @Rafaelatarzanκαι οι υπολοιπες τι κανετε; 

Εμμ πεστα μας ξεχάσανε (μιλάω εγώ που χάνομαι εν τω μεταξύ χαχαχα )


0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites

εεεεεεε εδω ειμαι.βλεπω τωρα μάστερ σεφ να δω τι θα φάω αύριο..χαχαχαχα εκεί το μυαλό μ εμένα μονίμως...χαχαχα...είχα από χτες με εμετούς κ σήμερα...αλλλα σήμερα ο μαγικός μ γιατρος με έσωσε...χαχαχαχα μ έδωσε σιρόπι θαύμα κ είμαι μια χαρα....Εσύ πως μ εισται???? @Jennak83 @Mamacita Alina ...λείπω βρε εγω από δω ????? η τρελη???? σας βλεπωωωωωωωωωωωωωωωωωω..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1 hour ago, Mamacita Alina είπε:

Εμμ πεστα μας ξεχάσανε (μιλάω εγώ που χάνομαι εν τω μεταξύ χαχαχα )

Χαχαχαχα εδώ κι εγώ, έκανα την ατασθαλια με το σύζυγο και φάγαμε σουβλάκια. Τώρα λιώνουμε στο Netflix, ταινιουλα! 

  • Μου αρέσει 1

EGLbp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Rafaelatarzan είπε:

εεεεεεε εδω ειμαι.βλεπω τωρα μάστερ σεφ να δω τι θα φάω αύριο..χαχαχαχα εκεί το μυαλό μ εμένα μονίμως...χαχαχα...είχα από χτες με εμετούς κ σήμερα...αλλλα σήμερα ο μαγικός μ γιατρος με έσωσε...χαχαχαχα μ έδωσε σιρόπι θαύμα κ είμαι μια χαρα....Εσύ πως μ εισται???? @Jennak83 @Mamacita Alina ...λείπω βρε εγω από δω ????? η τρελη???? σας βλεπωωωωωωωωωωωωωωωωωω..

Τι σιρόπι είναι αυτό;

Το θέλω χθεεες.

Άααα κι εσύ μάστερ σεφ; Μόνο εγώ λιγουρευομαι τα ΠΆΝΤΑΑΆ;

πρίν από 3 λεπτά , gogouli_ είπε:

Χαχαχαχα εδώ κι εγώ, έκανα την ατασθαλια με το σύζυγο και φάγαμε σουβλάκια. Τώρα λιώνουμε στο Netflix, ταινιουλα! 

Σσσσσστ ατιμουτσικο με τα σουβλάκιααααα βλέπουμε και μάστερ σεφ μη μας αποτελειώνεις :-D


0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Mamacita Alina είπε:

Τι σιρόπι είναι αυτό;

Το θέλω χθεεες.

Άααα κι εσύ μάστερ σεφ; Μόνο εγώ λιγουρευομαι τα ΠΆΝΤΑΑΆ;

Σσσσσστ ατιμουτσικο με τα σουβλάκιααααα βλέπουμε και μάστερ σεφ μη μας αποτελειώνεις :-D

Άσε, το έφαγα και με έφαγε, πολύ ανακατωσούρα! 


EGLbp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 42 λεπτά , Mamacita Alina είπε:

Αχ σε νιώθω. Τα ίδια παθαίνω κι εγώ. :/

Ενώ γενικά δεν έχω αναγουλες, μόλις φάω κάτι νιώθω σα να μου ανεβαίνει στο στόμα. Νομίζω έχω πάψει να κάνω πέψη χαχαχα! @Farmakotriftena Ξημερώνει Τεταρτηηηη!

  • Χαχα 1

EGLbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...