Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 minutes ago, Blue Velvet said:

      Έχεις δίκιο,ίσως γι αυτό έβγαιναν τα τεστ αχνά θετικά.Ειναι πολύ ψυχοφθόρο,δεν ξέρω πως να νιώσω..Δεν ξερω καν γιατί πχ μια χοριακη είναι χαμηλή ενώ είναι εντός ορίων,τι είναι αυτό που την καθορίζει?Προσπαθώ να το πιστέψω και να πάω την Κυριακή με θετικές σκέψεις,αν και προς το παρόν τρέμω απ' το άγχος 

      Έγινε αργά η εμφύτευση … συμβαίνει … μην ανησυχείς άδικα ! Ο θεός μαζί σου ! Να ριναι ευλογημένο ! Όλα καλα θα πάνε εχε πίστη ! 

Μανούλες Οκτωβρίου 2019!


Recommended Posts

Καλημέρα χοντρούλες μου. Έχει λίγο αεράκι σήμερα κ ανασανα. 

Θα ρθει ο άντρας μου για ένα τετραήμερο τέλος του μήνα, για τα γενέθλια του παιδιού. @Giotitsa εσένα φεύγει κ για 4 μέρες κ στεναχωριέσαι, εμένα έρχεται κ χαίρομαι. Ααχαχαχαχχαχα

Εχω υπέρηχο την άλλη βδομάδα εγώ!! 


UBi6p3.pngwFClp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Penny...

    1828

  • winspert

    1791

  • Mamacita Alina

    1638

  • tsilona

    1294

πρίν από 49 λεπτά , Giotitsa είπε:

Βουβαλακια μου τι κάνετε; χαχαχαχαχαχαχαχα καλέ τι γλυκιά είμαι πρωι πρωί χαχαχαχαχαχαχαχα αχ κορίτσια ο άνδρας μου φεύγει για 4μερες μακρια για δουλειά θα μου πεις καλά 4 μέρες είναι τι κάνεις ετσι αλλά ρε κορίτσια είναι η ασφάλεια που νιώθω μαζί του αυτές τις μέρες θα φύγω θα πάω στην πεθερά για να με προσέχει οτι θέλω θα το χω χαχα η μαμά μου δουλεύει πολλες ώρες και δεν θα μπορεί ενω η πεθερά έχει χρονο και οτι θέλω το ζητάω και το δίνει χαχα τι ωραία είμαι εγώ ρε σήμερα θα κατέβει ολο κι κάτι θ μου πάρει κανένα ρούχο ε κάτι Χαχχαχαχαζχαχαχαχχαχαα αυτά

Μία χαρά σε βρίσκω χαχαχ

πρίν από 7 λεπτά , winspert είπε:

Συγχαρητήρια αγαπη μου... Σου εύχομαι κ εγω με τη σειρά μου μια ομορφη, υπέροχη, τελειομηνη εγκυμοσύνη!!! 

Καλημερα Γιωτιτσα.... Κ εγω με τα φαρμακα ειμαι ακρως τυπικη... Οχι μονο τα παιρνω καθε μερα αλλα κ ακριβώς την ιδια ωρα... Οπως έχω ξαναπει εχω βαλει υπενθυμισεις στο κινητο να χτυπουν καθε μερα οποτε δεν τα ξεχνάω... 

Στις 10 κ μιση εχω υπερηχο... Επεσε πολυ κοντά με τη β επιπεδου κ θα τον ξαναδώ τον μπεμπουλη μου!!!! 

Φιλακια κορίτσια.... 

Καλημερα σε ολες!!!!!!! 

Περιμένουμε νέα σου αγάπη κ εγώ έχω υπέρηχο σήμερα το βράδυ! 

Just now, gogouli_ είπε:

Καλημέρα!!! Αχ δε θέλω άλλο να πηγαίνω στη δουλειαααα!!! Σκότωμα κάθε μέρα! Γύρω στις 20 του άλλου μήνα ευτυχώς σταματάω! 

@winspert αχ τι καλά, με το καλό να δεις τον μπεμπουλη σου!

17 μέρες φίλη, θα περάσουν!!!  Άραξε τώρα στην πεθερουλα να σε έχει στα ώπα ώπα και απόλαυσε το!

 

Καλά ψώνια κούκλα μου! Έρχεται και η Παρασκευή και θα ξεκουραστείς! Αχ την καμπύλη κι εγώ δε θέλω να την κάνω, δεν έχω κάνει ξανά αλλά όλοι λένε τα χειρότερα!

Σε ευχαριστώ ζουζούνια.. ❤️ Άσε όταν την κάνεις θα με θυμηθείς χάχα 

Καλέεεεεε σκοτωθηκατε όλες να μου πείτε περιληπτικά τα νέα σας :tongue:

  • Μου αρέσει 1

83tdp2.pngcWE4p3.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου ολα καλα στον υπερηχο... Μια χαρα ειναι ο μπεμπουλης μου... Μου εγραψε κ εξετασεις ο γιατρος... Αλλα μου ειπε οτι αφου κανω μετρήσεις, καμπυλη δεν θα κανω. Μου τις βρηκε καλες. Δεν μου ειπε αν θα κανω αργότερα ή καθολου αλλα μου ειπε οτι ειναι πιο αξιοπιστες οι καθημερινες μετρησεις κ μας δειχνουν περισσότερα...Κ να κοψω το πολυ αλατι κ να τρωω για πρωτεινη για αρχη ενα αυγο την ημερα κ αργοτερα θα βαλουμε περισσοτερα ασπραδια... Το ιδιο μου ειπε κ ο ενδοκρινολογος που πηγα, οτι ειμαστε μεσα στα ορια, να προσεχω τη διατροφή μου γενικα για να παραμεινω ετσι... Κ οτι το ζαχαρο το ριχνει το ξυδι κ το λεμονι... Οποτε ζαχαρενιες ξυδι κ λεμονι αφθονο... Φιλακιαααααα..... 

  • Μου αρέσει 7

kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, winspert είπε:

Κορίτσια μου ολα καλα στον υπερηχο... Μια χαρα ειναι ο μπεμπουλης μου... Μου εγραψε κ εξετασεις ο γιατρος... Αλλα μου ειπε οτι αφου κανω μετρήσεις, καμπυλη δεν θα κανω. Μου τις βρηκε καλες. Δεν μου ειπε αν θα κανω αργότερα ή καθολου αλλα μου ειπε οτι ειναι πιο αξιοπιστες οι καθημερινες μετρησεις κ μας δειχνουν περισσότερα...Κ να κοψω το πολυ αλατι κ να τρωω για πρωτεινη για αρχη ενα αυγο την ημερα κ αργοτερα θα βαλουμε περισσοτερα ασπραδια... Το ιδιο μου ειπε κ ο ενδοκρινολογος που πηγα, οτι ειμαστε μεσα στα ορια, να προσεχω τη διατροφή μου γενικα για να παραμεινω ετσι... Κ οτι το ζαχαρο το ριχνει το ξυδι κ το λεμονι... Οποτε ζαχαρενιες ξυδι κ λεμονι αφθονο... Φιλακιαααααα..... 

Τέλεια τα νέα σου αγάπη.... Αχ καλέ μήπως να μην κάνω κ εγώ καμπύλη αφού μετριέται συνέχεια;;; 


83tdp2.pngcWE4p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, marioula1234 είπε:

Τέλεια τα νέα σου αγάπη.... Αχ καλέ μήπως να μην κάνω κ εγώ καμπύλη αφού μετριέται συνέχεια;;; 

Χαχαχα, τι να σου πω; Εγω ειμαι μαζοχα... Ηθελα να κανω... Θα κανω ζαχαρο βέβαια κ γλυκοζυλιωμενη... Σε ευχαριστώ κοριτσακι μου... 

  • Μου αρέσει 1

kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

14 ώρες πρίν, Farmakotriftena είπε:

Καουρες έχετε;

Εγώ έχω. Ειδικά χθες που σηκώθηκα στις 5 το πρωί να πιώ νερό δεν μπόρεσα να ξανακοιμηθώ από την καούρα.

17 ώρες πρίν, Evangeliaa είπε:

Και κατι αλλο βρε κοριτσια...ρουχα εγκυμοσυνης εχετε παρει? Τι φορατε? Γιατι εγω στην προηγουμενη γεννησα Μάιο, τελειως αλλη εποχη και τα καλοκαιρινα μου δεν μου κανουν...πηρα ενα σορτς εγκυμοσυνης που το φοραω σχεδον καθε μερα με εχει βολεψει...με τα φορεματα νιωθω σαν μπογος.

Εγώ ρούχα εγκυμοσύνης πήγα να δω αλλά δε μου άρεσε τίποτα. Άσε που είναι και πανάκριβα. Στο H&M είχε πιο οικονομικά, αλλά δεν έτυχε να βρω κάτι.

Από φορέματα έχω κάποια που μου κάνουν και σούφρωσα και από τις αδερφές μου και την μητέρα μου κάποια. Και θα αγοράσω ρούχα που θα είναι σε ποιο ανοιχτή γραμμή. Κυρίως φορέματα τώρα το καλοκαίρι.

14 ώρες πρίν, Mamacita Alina είπε:

Κοριτσια σοβαρή ερώτηση....

 

Πεινάτε κι εσείς όλη μέρα ή να πέσω σε κατάθλιψη; Χαχαχαχαχα

Μην πέσεις σε κατάθλιψη, γιατί μπορεί να μην πεινάω όλη μέρα και να τρώω όπως έτρωγα και παλιά (πρωί - μεσημέρι - βράδυ) αλλά έχω βάλει σχεδόν 8 κιλά. Και είμαι στα μισά της εγκυμοσύνης ακόμα.....

Link to comment
Share on other sites

Αααααα κ δεν σας ειπα το αλλο.... "Νηστικη" μεχρι ποτε δεν ξερω κ εγω... Μαλλον μεχρι τελους.... Εννοείται πως απαγορεύεται ολοκληρωμενα αλλα μου ειπε ουτε κ με άλλο τρόπο.... Καταλαβαινετε... Ουτε την τελικη χαρα... Αμα τυχει καμια φορα δεν πειράζει μου ειπε αλλα γενικα. . . . . . Νο!!!!!!!!!! 

  • Χαχα 6

kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Nikoleta... είπε:

Εγώ έχω. Ειδικά χθες που σηκώθηκα στις 5 το πρωί να πιώ νερό δεν μπόρεσα να ξανακοιμηθώ από την καούρα.

Εγώ ρούχα εγκυμοσύνης πήγα να δω αλλά δε μου άρεσε τίποτα. Άσε που είναι και πανάκριβα. Στο H&M είχε πιο οικονομικά, αλλά δεν έτυχε να βρω κάτι.

Από φορέματα έχω κάποια που μου κάνουν και σούφρωσα και από τις αδερφές μου και την μητέρα μου κάποια. Και θα αγοράσω ρούχα που θα είναι σε ποιο ανοιχτή γραμμή. Κυρίως φορέματα τώρα το καλοκαίρι.

Μην πέσεις σε κατάθλιψη, γιατί μπορεί να μην πεινάω όλη μέρα και να τρώω όπως έτρωγα και παλιά (πρωί - μεσημέρι - βράδυ) αλλά έχω βάλει σχεδόν 8 κιλά. Και είμαι στα μισά της εγκυμοσύνης ακόμα.....

Τα κιλά για μένα είναι το λιγότερο.... 2 έχω πάρει με το ζόρι... Στην αρχή εμετοί φουλ και πλέον διαβήτης άρα θέλοντας και μη δε μπορώ να φάω ανεξέλεγκτα είμαι όμως λιχουδω και ειλικρινά πεινάω ασυστολα.... Μου έχει λείψει πχ να φάω τα πακοτινια μου μαζί με κουκις ας πουμε ή μια βάφλα με παγωτό μετά το φαγητό στα καπάκια.... Πφφφφ θα γεννήσω και αν δεν μου φέρουν κανταιφι με παγωτό μωρό δεν βλέπουν τέλος χαχαχαχα

  • Χαχα 2

0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites

Αγάπες τι κάνετε?? @winspert μου τέλεια τα νέα σου! Ναι το πολύ αλάτι μακριά όσο μπορούμε κορίτσια και για κατακρατήσεις κλπ..

Εγώ σήμερα αγόρασα το φόρεμα για τον πολιτικό, αχχχ πέρασαν οι μέρες στις 21 παντρεύομαι το μωρό μου!!!! Άντε μη σας μαζέψω όλες όπως είστε για μπάτσελορ πάρτυ χαχαχ

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1

nZmZp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Giwtouli1990 είπε:

Αγάπες τι κάνετε?? @winspert μου τέλεια τα νέα σου! Ναι το πολύ αλάτι μακριά όσο μπορούμε κορίτσια και για κατακρατήσεις κλπ..

Εγώ σήμερα αγόρασα το φόρεμα για τον πολιτικό, αχχχ πέρασαν οι μέρες στις 21 παντρεύομαι το μωρό μου!!!! Άντε μη σας μαζέψω όλες όπως είστε για μπάτσελορ πάρτυ χαχαχ

Χαχαχαχα, τελεια ιδεα... Η ωρα η καλη αγαπη μου... Μονο χαρες στο σπιτι σας ευχομαι.... :wub:

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Giwtouli1990 είπε:

Αγάπες τι κάνετε?? @winspert μου τέλεια τα νέα σου! Ναι το πολύ αλάτι μακριά όσο μπορούμε κορίτσια και για κατακρατήσεις κλπ..

Εγώ σήμερα αγόρασα το φόρεμα για τον πολιτικό, αχχχ πέρασαν οι μέρες στις 21 παντρεύομαι το μωρό μου!!!! Άντε μη σας μαζέψω όλες όπως είστε για μπάτσελορ πάρτυ χαχαχ

Αχ πως με συγκινείς εγώ είμαι αθεράπευτα ερωτευμένη με τον άνδρα μου ζω για αυτήν την ωρα οτι ποτε θα πντρευτουμε με θρησκευτικό είμαι με πολιτικό παντρεμένη τον αγαπάω φουλ είναι το μαναρι μου αχχαχα να ζησετε γλυκιά μου και να το ζήσεις και εσύ απολασευ το αχ αχ τι ωραία θα είναι αι στο καλό σου με συγκινήσες μωρέ 

  • Μου αρέσει 3

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, winspert είπε:

Χαχαχαχα, τελεια ιδεα... Η ωρα η καλη αγαπη μου... Μονο χαρες στο σπιτι σας ευχομαι.... :wub:

Ευχαριστώ γλυκούλα μου!! Και σε εσάς εύχομαι τα καλύτερα με τον αντρούλη σου που είστε και τόσα χρόνια μαζί.. Τι όμορφα.. Με το καλό ο πρίγκιπάς σας να ολοκληρώσει την ευτυχία σας!!!

Just now, Giotitsa είπε:

Αχ πως με συγκινείς εγώ είμαι αθεράπευτα ερωτευμένη με τον άνδρα μου ζω για αυτήν την ωρα οτι ποτε θα πντρευτουμε με θρησκευτικό είμαι με πολιτικό παντρεμένη τον αγαπάω φουλ είναι το μαναρι μου αχχαχα να ζησετε γλυκιά μου και να το ζήσεις και εσύ απολασευ το αχ αχ τι ωραία θα είναι αι στο καλό σου με συγκινήσες μωρέ 

Χαχαχα ευχαριστώ αγάπη μου, τι όμορφο να μιλάς έτσι για τον άνθρωπό σου! Είναι πολύ τυχερός που έχει τέτοια γυναίκα δίπλα του.. Κι εγώ θεό μου τον έχω τον άτιμο! Ααα και όσο για τα ζώδια που λέγατε τις προάλλες, ο άντρας μου είναι Λέων με ωροσκόπο Λέων! Καταλαβαίνεις τι επικρατεί χαχα

  • Μου αρέσει 2

nZmZp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Giwtouli1990 είπε:

Ευχαριστώ γλυκούλα μου!! Και σε εσάς εύχομαι τα καλύτερα με τον αντρούλη σου που είστε και τόσα χρόνια μαζί.. Τι όμορφα.. Με το καλό ο πρίγκιπάς σας να ολοκληρώσει την ευτυχία σας!!!

Χαχαχα ευχαριστώ αγάπη μου, τι όμορφο να μιλάς έτσι για τον άνθρωπό σου! Είναι πολύ τυχερός που έχει τέτοια γυναίκα δίπλα του.. Κι εγώ θεό μου τον έχω τον άτιμο! Ααα και όσο για τα ζώδια που λέγατε τις προάλλες, ο άντρας μου είναι Λέων με ωροσκόπο Λέων! Καταλαβαίνεις τι επικρατεί χαχα

Και εμένα Λέων είναι πως να μιλάω ετσι μιλαμε για τρελή κάψουρα εδώ χαχαχαχ αχ τι όμορφα τώρα που θα ερθει ο άνδρας μου θα τπυ δώσω Φιλακια χαχαχαχαχ

  • Χαχα 2

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Giotitsa είπε:

Και εμένα Λέων είναι πως να μιλάω ετσι μιλαμε για τρελή κάψουρα εδώ χαχαχαχ αχ τι όμορφα τώρα που θα ερθει ο άνδρας μου θα τπυ δώσω Φιλακια χαχαχαχαχ

Είμαστε ακαταμάχητα τα λιονταρακια μωρέ! 

 

Just now, Giwtouli1990 είπε:

Ευχαριστώ γλυκούλα μου!! Και σε εσάς εύχομαι τα καλύτερα με τον αντρούλη σου που είστε και τόσα χρόνια μαζί.. Τι όμορφα.. Με το καλό ο πρίγκιπάς σας να ολοκληρώσει την ευτυχία σας!!!

Χαχαχα ευχαριστώ αγάπη μου, τι όμορφο να μιλάς έτσι για τον άνθρωπό σου! Είναι πολύ τυχερός που έχει τέτοια γυναίκα δίπλα του.. Κι εγώ θεό μου τον έχω τον άτιμο! Ααα και όσο για τα ζώδια που λέγατε τις προάλλες, ο άντρας μου είναι Λέων με ωροσκόπο Λέων! Καταλαβαίνεις τι επικρατεί χαχα

Κορίτσι όμορφο με το καλό ο γάμος σας! Πάντα γεροί, ερωτευμένοι και πολύ πολύ ευτυχισμένοι! Με το καλό το μωράκι σας! (Λέων με λέων κι εγώ χαχαχα)

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

EGLbp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 21 λεπτά , Mamacita Alina είπε:

Τα κιλά για μένα είναι το λιγότερο.... 2 έχω πάρει με το ζόρι... Στην αρχή εμετοί φουλ και πλέον διαβήτης άρα θέλοντας και μη δε μπορώ να φάω ανεξέλεγκτα είμαι όμως λιχουδω και ειλικρινά πεινάω ασυστολα.... Μου έχει λείψει πχ να φάω τα πακοτινια μου μαζί με κουκις ας πουμε ή μια βάφλα με παγωτό μετά το φαγητό στα καπάκια.... Πφφφφ θα γεννήσω και αν δεν μου φέρουν κανταιφι με παγωτό μωρό δεν βλέπουν τέλος χαχαχαχα

Χαχαχαχα κι εγώ πατατάκια δεν έχω φάει από τότε που έμεινα έγκυος. Κανένα παγωτάκι ή κρέπα με σοκολάτα που και που. Εγώ φοβάμαι για τα κιλά γιατί θα με πιάσει η μέση μου, επειδή είχα από πριν θέμα. Ήδη έχει αρχίσει λίγο και με ενοχλεί.

Ευτυχώς εγώ εμετούς δεν είχα καθόλου.

Just now, Giwtouli1990 είπε:

Αγάπες τι κάνετε?? @winspert μου τέλεια τα νέα σου! Ναι το πολύ αλάτι μακριά όσο μπορούμε κορίτσια και για κατακρατήσεις κλπ..

Εγώ σήμερα αγόρασα το φόρεμα για τον πολιτικό, αχχχ πέρασαν οι μέρες στις 21 παντρεύομαι το μωρό μου!!!! Άντε μη σας μαζέψω όλες όπως είστε για μπάτσελορ πάρτυ χαχαχ

Η ώρα η καλή εύχομαι και με το καλό το μωράκι σας!!! 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...