Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Μανούλες Οκτωβρίου 2019!


Recommended Posts

@Giwtouli1990 η ώρα η καλή!!!

Κορίτσια μαγνήσιο παίρνετε; αν ναι πιο και πόσα την ημέρα; παίρνω trofocard max 2 την ημέρα αλλά κάποια βράδυ έτσι όπως πάω να τεντωθω λίγο τσουπ, νιώθω ότι ειμαι στο τσακ για να πάθω κραμπα, στη πατούσα κιόλας!!! 

  • Ευχαριστώ 1

yplDp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Penny...

    1828

  • winspert

    1791

  • Mamacita Alina

    1638

  • tsilona

    1294

Just now, Farmakotriftena είπε:

@Giwtouli1990 η ώρα η καλή!!!

Κορίτσια μαγνήσιο παίρνετε; αν ναι πιο και πόσα την ημέρα; παίρνω trofocard max 2 την ημέρα αλλά κάποια βράδυ έτσι όπως πάω να τεντωθω λίγο τσουπ, νιώθω ότι ειμαι στο τσακ για να πάθω κραμπα, στη πατούσα κιόλας!!! 

Κ γω 2 trofocard την ημερα, ενα πρωι κ ενα βραδυ!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, gogouli_ είπε:

Καλημέρα!!! Αχ δε θέλω άλλο να πηγαίνω στη δουλειαααα!!! Σκότωμα κάθε μέρα! Γύρω στις 20 του άλλου μήνα ευτυχώς σταματάω! 

@winspert αχ τι καλά, με το καλό να δεις τον μπεμπουλη σου!

17 μέρες φίλη, θα περάσουν!!!  Άραξε τώρα στην πεθερουλα να σε έχει στα ώπα ώπα και απόλαυσε το!

 

Καλά ψώνια κούκλα μου! Έρχεται και η Παρασκευή και θα ξεκουραστείς! Αχ την καμπύλη κι εγώ δε θέλω να την κάνω, δεν έχω κάνει ξανά αλλά όλοι λένε τα χειρότερα!

Όχι καλέ... Μην ανησυχείς... Κ εγώ είχα ακούσει τα χειρότερα ότι δεν πίνεται άλλες μ είχαν πει ότι ανακατευτηκαν από αυτό.. Εγώ θα σου πω ότι είναι σαν αναψυκτικό.. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Giwtouli1990 είπε:

Αγάπες τι κάνετε?? @winspert μου τέλεια τα νέα σου! Ναι το πολύ αλάτι μακριά όσο μπορούμε κορίτσια και για κατακρατήσεις κλπ..

Εγώ σήμερα αγόρασα το φόρεμα για τον πολιτικό, αχχχ πέρασαν οι μέρες στις 21 παντρεύομαι το μωρό μου!!!! Άντε μη σας μαζέψω όλες όπως είστε για μπάτσελορ πάρτυ χαχαχ

Τι ωραιαααααα!!!Η ωρα η καλη γλυκια μου!!

  • Ευχαριστώ 1

H2Vhp2.png3ieAp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, gogouli_ είπε:

Κορίτσι όμορφο με το καλό ο γάμος σας! Πάντα γεροί, ερωτευμένοι και πολύ πολύ ευτυχισμένοι! Με το καλό το μωράκι σας! (Λέων με λέων κι εγώ χαχαχα)

Γωγούλα μου ευχαριστώ πολύ πολύ!!! Λέων με λέων κι εσύ εεε απαπα τον άντρα σου λυπάμαι!χαχαχ

Just now, Nikoleta... είπε:

Χαχαχαχα κι εγώ πατατάκια δεν έχω φάει από τότε που έμεινα έγκυος. Κανένα παγωτάκι ή κρέπα με σοκολάτα που και που. Εγώ φοβάμαι για τα κιλά γιατί θα με πιάσει η μέση μου, επειδή είχα από πριν θέμα. Ήδη έχει αρχίσει λίγο και με ενοχλεί.

Ευτυχώς εγώ εμετούς δεν είχα καθόλου.

Η ώρα η καλή εύχομαι και με το καλό το μωράκι σας!!! 

Ευχαριστώ κορίτσι μου! Με το καλό οι ψυχούλες μας ναιαιαιαι!!!!

Just now, Farmakotriftena είπε:

@Giwtouli1990 η ώρα η καλή!!!

Κορίτσια μαγνήσιο παίρνετε; αν ναι πιο και πόσα την ημέρα; παίρνω trofocard max 2 την ημέρα αλλά κάποια βράδυ έτσι όπως πάω να τεντωθω λίγο τσουπ, νιώθω ότι ειμαι στο τσακ για να πάθω κραμπα, στη πατούσα κιόλας!!! 

Σ'ευχαριστώ πολύ πολύ! Trofocard κι εγώ αλλά 1 την ήμερα, το απόγευμα το παίρνω!

  • Μου αρέσει 1

nZmZp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Farmakotriftena είπε:

@Giwtouli1990 η ώρα η καλή!!!

Κορίτσια μαγνήσιο παίρνετε; αν ναι πιο και πόσα την ημέρα; παίρνω trofocard max 2 την ημέρα αλλά κάποια βράδυ έτσι όπως πάω να τεντωθω λίγο τσουπ, νιώθω ότι ειμαι στο τσακ για να πάθω κραμπα, στη πατούσα κιόλας!!! 

Κι εγω trofocard παιρνω, 3 την ημερα. Να τρως καμια μπανανουλα μηπως οι κραμπες στα ποδια ειναι κι απο ελλειψη καλιου. Επισης να πινεις πολυυυυυ νερο!!Τωρα το καλοκαιρι ειναι παντα πιο συχνες.


H2Vhp2.png3ieAp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, katerinaki 86 είπε:

Κι εγω trofocard παιρνω, 3 την ημερα. Να τρως καμια μπανανουλα μηπως οι κραμπες στα ποδια ειναι κι απο ελλειψη καλιου. Επισης να πινεις πολυυυυυ νερο!!Τωρα το καλοκαιρι ειναι παντα πιο συχνες.

Ναι πίνω πολύ νερό πλέον. Όλο νερό και τουαλέτα είμαι αχαχαχα

Παίρνεις 3 trofocard max ή τα απλα;


yplDp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Farmakotriftena είπε:

@Giwtouli1990 η ώρα η καλή!!!

Κορίτσια μαγνήσιο παίρνετε; αν ναι πιο και πόσα την ημέρα; παίρνω trofocard max 2 την ημέρα αλλά κάποια βράδυ έτσι όπως πάω να τεντωθω λίγο τσουπ, νιώθω ότι ειμαι στο τσακ για να πάθω κραμπα, στη πατούσα κιόλας!!! 

Εγώ παίρνω trofocard το απλό (60,77mg) 2 χάπια ανά 8 ώρες, δηλαδή 6 χάπια την ημέρα. Παίρνω τόσα πολλά γιατί δυστυχώς έχω συσπάσεις που δεν κάνει.

Κράμπα μόνο 2 φορές ένα βράδυ έπαθα ενώ κοιμόμουν.

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Nikoleta... είπε:

Εγώ παίρνω trofocard το απλό (60,77mg) 2 χάπια ανά 8 ώρες, δηλαδή 6 χάπια την ημέρα. Παίρνω τόσα πολλά γιατί δυστυχώς έχω συσπάσεις που δεν κάνει.

Κράμπα μόνο 2 φορές ένα βράδυ έπαθα ενώ κοιμόμουν.

 

Α κάνεις συσπάσεις;; βλέπεις διαφορά με το μαγνήσιο;


yplDp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , Farmakotriftena είπε:

@Giwtouli1990 η ώρα η καλή!!!

Κορίτσια μαγνήσιο παίρνετε; αν ναι πιο και πόσα την ημέρα; παίρνω trofocard max 2 την ημέρα αλλά κάποια βράδυ έτσι όπως πάω να τεντωθω λίγο τσουπ, νιώθω ότι ειμαι στο τσακ για να πάθω κραμπα, στη πατούσα κιόλας!!! 

Κ εγω αγαπη παιρνω 2 τροφοκαρντ μαξ, ενα πρωι ενα βραδυ... 


kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Farmakotriftena είπε:

Α κάνεις συσπάσεις;; βλέπεις διαφορά με το μαγνήσιο;

Ναι δυστυχώς κάνω. Μέχρι 10 συσπάσεις την ημέρα μου είπε ο γιατρός δεν πειράζει. Και ξεκίνησα πάλι utrogestan που βοηθάει και αυτό στις συσπάσεις.

Λίγο βοηθάει. Θέλει ξεκούραση. Αν κάνω πιο πολλές συσπάσεις θα μου δώσει τοκολυτικό χάπι (ειδικό χάπι που σταματάει ή ελαττώνει τις συσπάσεις).

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...