Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

Μανούλες Οκτωβρίου 2019!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Penny...

    1828

  • winspert

    1791

  • Mamacita Alina

    1638

  • tsilona

    1294

Just now, Mamacita Alina είπε:

Κοριτσια σοβαρή ερώτηση....

 

Πεινάτε κι εσείς όλη μέρα ή να πέσω σε κατάθλιψη; Χαχαχαχαχα

Αμα είναι να πεσω κ εγω... Πειναω καθε μερα, ΟΛΗ μερα... Ειναι τραγικο. Κ απο το μεσημερι κ μετα, αφου φαω, πειναω περισσότερο.... Χαχαχα 

  • Χαχα 1

kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγώ πάλι πεινα δεν έχω.. Αλλά καουρες εδώ και δύο μέρες κααατι  σα να εμφανίστηκε. Πω πω στις 2 προηγούμενες υπεφερα... προσπάθησε @Giotitsa να μην τρως αργά. Εμένα μόνο αυτό με είχε βοηθήσει κάπως. Απλα επειδη ηταν πολυ εντονες, μετά τις 6-7 δεν έτρωγα τίποτα.


yplDp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Farmakotriftena είπε:

Εγώ πάλι πεινα δεν έχω.. Αλλά καουρες εδώ και δύο μέρες κααατι  σα να εμφανίστηκε. Πω πω στις 2 προηγούμενες υπεφερα... προσπάθησε @Giotitsa να μην τρως αργά. Εμένα μόνο αυτό με είχε βοηθήσει κάπως. Απλα επειδη ηταν πολυ εντονες, μετά τις 6-7 δεν έτρωγα τίποτα.

Αγάπη γενικά και αργά να μην φάω θα έχω διότι επειδή Εχω πολύ μαλλί το ίδιο και ο άνδρας μου πιστεύω και ας με κοροϊδεύει οποίος θέλει οτι το μωρο βγάζει μαλλια

  • Μου αρέσει 1

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλέ μπήκα να σας γράψω ότι πεινάω κ μιλάτε για πείνα; αχ τι θα κάνουμε; ναι κάνει πολυ πείνα ιδίως τέτοιες ώρες που έχει δροσιά κ κατεβαίνει εύκολα το φαΐ. Δεν έφαγα όχι, κρατιέμαι. Δεν ξέρω για πόσο. Θα πιω κάνα ποτήρι γάλα και περιμένω το πρωί να δω 100αρι σάκχαρο. Αχαχαχ

Καούρες μου φέρνει το ασβέστιο κ λίγο το κοψα από μόνη :roll:

  • Χαχα 1

UBi6p3.pngwFClp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Giotitsa είπε:

Αγάπη γενικά και αργά να μην φάω θα έχω διότι επειδή Εχω πολύ μαλλί το ίδιο και ο άνδρας μου πιστεύω και ας με κοροϊδεύει οποίος θέλει οτι το μωρο βγάζει μαλλια

Το έφαγες τελικά το πιτογυρο;;; Εγώ τσακισα μια σακούλα πακοτινια, μέσα στην υγιεινή διατροφή το έχω το έμβρυο χαχαχα

Σήμερα κορίτσια είχαμε ραντεβού στο νοσοκομείο στο γιατρό, η μπέμπα μας μεγαλώνει κανονικά, είναι 600 γραμμάρια και ζωηρή, όλο στριφογυρίζει! Θα κάνω και καμπύλη ζαχαρου μέσα στην εβδομάδα αν με το καλό ανοίξουν τα διαγνωστικά, διαφορετικά την επόμενη εβδομάδα! Μου είπαν να την κάνω τώρα μήπως οι ζαλάδες και οι λιποθυμίες προκαλούνται και από χαμηλό ζάχαρο! Η γιαγιά μου που είναι διαβητικη έχει τον εξοπλισμό και μέτρησα σήμερα το νηστείας και ήταν 71. Κάναμε και ντομπλερ σήμερα στο νοσοκομείο, για να δει τη ροή στις αρτηρίες και στο μωρό και μου είπε ότι όλα πάνε καλά!

Επόμενο ραντεβού στις 10/07 στον ιδιώτη! Αργεί ρε κορίτσια! Χαχαχα

Just now, tsilona είπε:

Καλέ μπήκα να σας γράψω ότι πεινάω κ μιλάτε για πείνα; αχ τι θα κάνουμε; ναι κάνει πολυ πείνα ιδίως τέτοιες ώρες που έχει δροσιά κ κατεβαίνει εύκολα το φαΐ. Δεν έφαγα όχι, κρατιέμαι. Δεν ξέρω για πόσο. Θα πιω κάνα ποτήρι γάλα και περιμένω το πρωί να δω 100αρι σάκχαρο. Αχαχαχ

Καούρες μου φέρνει το ασβέστιο κ λίγο το κοψα από μόνη :roll:

Καλά με το ασβέστιο εγώ το έχω τερματισει! Μου το έγραψε στις 29/05 που είχα κάνει Β επίπεδου, το πήραμε, και ακόμα ούτε το έχω βάλει στο στόμα μου. Είναι και μασωμενο και δε θελωωωω!

  • Μου αρέσει 2

EGLbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Giotitsa είπε:

Αγάπη γενικά και αργά να μην φάω θα έχω διότι επειδή Εχω πολύ μαλλί το ίδιο και ο άνδρας μου πιστεύω και ας με κοροϊδεύει οποίος θέλει οτι το μωρο βγάζει μαλλια

Θα σε κοροϊδέψω (όχι κυριολεκτικά προφανώς) η αλήθεια είναι.... Η μάνα μου μπήκε στο νοσοκομείο απ' τις καούρες.... Τα έβγαζε όλα δεν την ηρεμούσε τίποτα και βγήκα γλομπος.... Στην πρώτη υπέφερα και η κόρη μου εξίσου γλομπος.... Το μωρό δεν μεγαλώνει στο στομάχι μας χαρά μου χαχαχαχα απλά οι ορμόνες επηρεάζουν την πέψη συν η μετατόπιση των οργάνων και μας προκαλούν δισπεψια και καούρες....

Just now, gogouli_ είπε:

Το έφαγες τελικά το πιτογυρο;;; Εγώ τσακισα μια σακούλα πακοτινια, μέσα στην υγιεινή διατροφή το έχω το έμβρυο χαχαχα

Σήμερα κορίτσια είχαμε ραντεβού στο νοσοκομείο στο γιατρό, η μπέμπα μας μεγαλώνει κανονικά, είναι 600 γραμμάρια και ζωηρή, όλο στριφογυρίζει! Θα κάνω και καμπύλη ζαχαρου μέσα στην εβδομάδα αν με το καλό ανοίξουν τα διαγνωστικά, διαφορετικά την επόμενη εβδομάδα! Μου είπαν να την κάνω τώρα μήπως οι ζαλάδες και οι λιποθυμίες προκαλούνται και από χαμηλό ζάχαρο! Η γιαγιά μου που είναι διαβητικη έχει τον εξοπλισμό και μέτρησα σήμερα το νηστείας και ήταν 71. Κάναμε και ντομπλερ σήμερα στο νοσοκομείο, για να δει τη ροή στις αρτηρίες και στο μωρό και μου είπε ότι όλα πάνε καλά!

Επόμενο ραντεβού στις 10/07 στον ιδιώτη! Αργεί ρε κορίτσια! Χαχαχα

Καλά με το ασβέστιο εγώ το έχω τερματισει! Μου το έγραψε στις 29/05 που είχα κάνει Β επίπεδου, το πήραμε, και ακόμα ούτε το έχω βάλει στο στόμα μου. Είναι και μασωμενο και δε θελωωωω!

Καλά εμένα μου το έχει γράψει απ' την αρχή και σύνολο έχω πιει 5; Αφού τα βγάζω γιατί αηδιάζω!!

Just now, winspert είπε:

Αμα είναι να πεσω κ εγω... Πειναω καθε μερα, ΟΛΗ μερα... Ειναι τραγικο. Κ απο το μεσημερι κ μετα, αφου φαω, πειναω περισσότερο.... Χαχαχα 

Έλα να πέσουμε μαζί.... Ότι και να φάω όσο και να φάω πειναωωωωω.... Με έχει πιάσει κλάμα από τη πείνα γιατί έφαγα τη μερίδα μου και μέχρι να μετρηθω έπρεπε να μη φάω κάτι άλλο και πεινουσαααα χαχαχαχα τι να λέμε τώρα...

Just now, Farmakotriftena είπε:

Εγώ πάλι πεινα δεν έχω.. Αλλά καουρες εδώ και δύο μέρες κααατι  σα να εμφανίστηκε. Πω πω στις 2 προηγούμενες υπεφερα... προσπάθησε @Giotitsa να μην τρως αργά. Εμένα μόνο αυτό με είχε βοηθήσει κάπως. Απλα επειδη ηταν πολυ εντονες, μετά τις 6-7 δεν έτρωγα τίποτα.

Καούρες πότε πότε έχω πότε πάλι όχι.... Στην πρώτη υπέφερα ελπίζω τώρα να αργήσουν τουλάχιστον

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1

0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Mamacita Alina είπε:

Θα σε κοροϊδέψω (όχι κυριολεκτικά προφανώς) η αλήθεια είναι.... Η μάνα μου μπήκε στο νοσοκομείο απ' τις καούρες.... Τα έβγαζε όλα δεν την ηρεμούσε τίποτα και βγήκα γλομπος.... Στην πρώτη υπέφερα και η κόρη μου εξίσου γλομπος.... Το μωρό δεν μεγαλώνει στο στομάχι μας χαρά μου χαχαχαχα απλά οι ορμόνες επηρεάζουν την πέψη συν η μετατόπιση των οργάνων και μας προκαλούν δισπεψια και καούρες....

Καλά εμένα μου το έχει γράψει απ' την αρχή και σύνολο έχω πιει 5; Αφού τα βγάζω γιατί αηδιάζω!!

Γενικά είσαι τυπική με τα φάρμακα; Εγώ ειδικά τελευταία όποτε θυμάμαι!!!Χαχαχα


EGLbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, marillia είπε:

κοριτσια μου ειμαι 5 και δυο μερες!ειδαμε σπορακι να παλλεται!ο γιατρος τα ειδε μια χαρα!σας ευχαριστω ολες για τις ευχουλες!σας ευχομαι τα καλυτερα!

Μπράβο κορίτσι μου! Μια τελειομηνη και ήρεμη εγκυμοσύνη σου εύχομαι!❤

  • Μου αρέσει 1

EGLbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, gogouli_ είπε:

Το έφαγες τελικά το πιτογυρο;;; Εγώ τσακισα μια σακούλα πακοτινια, μέσα στην υγιεινή διατροφή το έχω το έμβρυο χαχαχα

Σήμερα κορίτσια είχαμε ραντεβού στο νοσοκομείο στο γιατρό, η μπέμπα μας μεγαλώνει κανονικά, είναι 600 γραμμάρια και ζωηρή, όλο στριφογυρίζει! Θα κάνω και καμπύλη ζαχαρου μέσα στην εβδομάδα αν με το καλό ανοίξουν τα διαγνωστικά, διαφορετικά την επόμενη εβδομάδα! Μου είπαν να την κάνω τώρα μήπως οι ζαλάδες και οι λιποθυμίες προκαλούνται και από χαμηλό ζάχαρο! Η γιαγιά μου που είναι διαβητικη έχει τον εξοπλισμό και μέτρησα σήμερα το νηστείας και ήταν 71. Κάναμε και ντομπλερ σήμερα στο νοσοκομείο, για να δει τη ροή στις αρτηρίες και στο μωρό και μου είπε ότι όλα πάνε καλά!

Επόμενο ραντεβού στις 10/07 στον ιδιώτη! Αργεί ρε κορίτσια! Χαχαχα

Καλά με το ασβέστιο εγώ το έχω τερματισει! Μου το έγραψε στις 29/05 που είχα κάνει Β επίπεδου, το πήραμε, και ακόμα ούτε το έχω βάλει στο στόμα μου. Είναι και μασωμενο και δε θελωωωω!

Να ήτανε και άλλος φιλη ηδη έχει φαγωθεί κιόλας μια χαρά η μπεμπαρα ρε θηρία τέλεια αγάπη εγώ είμαι πολύ τυπικια με τα χάπια παρα πόλυ όμως @Mamacita Alinaκοιτα η αλήθεια είναι ότι δεν είναι κανονας οτι αν εχεις καούρες θ έχει μαλλια το μωρο αλλά αν πάρει απο μένα η απο τον άνδρα μου σίγουρα θα έχει μαλλια

Just now, marillia είπε:

κοριτσια μου ειμαι 5 και δυο μερες!ειδαμε σπορακι να παλλεται!ο γιατρος τα ειδε μια χαρα!σας ευχαριστω ολες για τις ευχουλες!σας ευχομαι τα καλυτερα!

Τέλεια αγαπουλα μου μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη εύχομαι

  • Μου αρέσει 2

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...