Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Μανούλες Οκτωβρίου 2019!


Recommended Posts

Just now, Mamacita Alina είπε:

Παρατήρησες ότι δεν είπα τι πο τα για σοκολάτα έτσι; :grin: αυτό πιάνει περισσότερο αλλάααααα...... 

Πάντως μπορεί απλά να έχει γυρίσει προς την πλάτη σου... Κι εγώ σήμερα δεν έχω φάει ούτε μισή κλωτσιά

Χαχαχαχα το παρατηρησα αλλα εγω η λιχουδω αμεσως ανεφερα παγωτακι.... Χαχαχα 

Δικαιολογια για να φαω..... Μακαρι να ειναι με την πλατουλα του... 


kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Penny...

    1828

  • winspert

    1791

  • Mamacita Alina

    1638

  • tsilona

    1294

Just now, linaa είπε:

οχι δεν πρεπει να ακουγετε ετσι. υπαρχουν κατι μηχανηματακια ειδικα.να ακους την.καρδια κανενα 40 ευρω κανουν  αλλα οπως νιωθει ο καθενας κ.ηρεμει αν σε κανει να.νιωθεις καλητερα παρε. αλλα θα μαθεις κολπα.για να.το ξυπνας κ.θα ησυχαζεις . 

Αχ αυτό το ντομπλερ σπιτιού που λες, το πήρα στη 12η βδομάδα. Μέχρι προχθές ζήτημα αν το χρησιμοποίησα 5 φορες(και πολλές λεω) από προχθές το βάζω κάθε μέρα... για 10δευτερολεπτα να ακούσω μόνο τη καρδιά της κι ας τη νιώθω να κουνιέται κάπου στις 5 φορές τη μέρα. Αχαχαχ

  • Μου αρέσει 3

yplDp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Farmakotriftena είπε:

Δεν θα το μάθω ποτέ... Και μέσα μου εύχομαι να μάθαινα ότι το έκανε μόνο για τα λεφτά και θα ηρεμουσα. Αλλά όπως λες δεν ξέρουμε αν ήταν αυτός ο σκοπός του ή όπως λες το έχει και λίγο να βλέπει παντού προβλήματα. Το θέμα είναι ότι το κακό μέσα μου έγινε αχαχα θα "αναγκαστώ" να το διαχειριστώ όμως γιατί με τρώει κάθε μέρα. Σ'ευχαριστώ Κι εσένα πολύ πολύ :-D

Να σου πω πηγαινα σε ουρολογο τοπ ιατρειο χλιδα σαιτι στο ιντερνετ να παθεις πλακα 60 ετων εμπειρια κ μου λεγε εχω ουριθριτιδα που το βρηκε απο ψηλαφηση στην ουρηθρα μοθυ δινει θεραπεοα κ τιποτε!κ πηγα μετα σε νεο 40 ετων με ενα ιατρειο οτι να ναι κ τελικα ηταν ουρολοιμωξη!ειχα τρελαθει δυο μηνες με πονο στην ουρηθρα μεχρι να βρω τι εχω!για μενα τον βλεπω κ τρεχω!αλλοι λενε φοβερος!μερα την μερα θα δεις βελτιωση!εισαι δυνατο κοριτσι!

Εγω σημερα εχω υπερηχο για σπορι!ειδα λιγο ροζ το πρωι αλλα θελω να πιστευω δν ειναι κακο

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, marillia είπε:

Να σου πω πηγαινα σε ουρολογο τοπ ιατρειο χλιδα σαιτι στο ιντερνετ να παθεις πλακα 60 ετων εμπειρια κ μου λεγε εχω ουριθριτιδα που το βρηκε απο ψηλαφηση στην ουρηθρα μοθυ δινει θεραπεοα κ τιποτε!κ πηγα μετα σε νεο 40 ετων με ενα ιατρειο οτι να ναι κ τελικα ηταν ουρολοιμωξη!ειχα τρελαθει δυο μηνες με πονο στην ουρηθρα μεχρι να βρω τι εχω!για μενα τον βλεπω κ τρεχω!αλλοι λενε φοβερος!μερα την μερα θα δεις βελτιωση!εισαι δυνατο κοριτσι!

Εγω σημερα εχω υπερηχο για σπορι!ειδα λιγο ροζ το πρωι αλλα θελω να πιστευω δν ειναι κακο

Δεν θα ειναι τιποτα!! Είσαι πολύ αρχη ε; εδω σχεδον ολες ειχαμε τέτοια στις αρχες..

Συμφωνώ μαζί σου απόλυτα για τους γιατρούς!

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

yplDp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, marillia είπε:

Να σου πω πηγαινα σε ουρολογο τοπ ιατρειο χλιδα σαιτι στο ιντερνετ να παθεις πλακα 60 ετων εμπειρια κ μου λεγε εχω ουριθριτιδα που το βρηκε απο ψηλαφηση στην ουρηθρα μοθυ δινει θεραπεοα κ τιποτε!κ πηγα μετα σε νεο 40 ετων με ενα ιατρειο οτι να ναι κ τελικα ηταν ουρολοιμωξη!ειχα τρελαθει δυο μηνες με πονο στην ουρηθρα μεχρι να βρω τι εχω!για μενα τον βλεπω κ τρεχω!αλλοι λενε φοβερος!μερα την μερα θα δεις βελτιωση!εισαι δυνατο κοριτσι!

Εγω σημερα εχω υπερηχο για σπορι!ειδα λιγο ροζ το πρωι αλλα θελω να πιστευω δν ειναι κακο

Αχ τι ωραια θα δεις σακο ή θα ακουσεις καρδούλα? Σε ποια εβδομαδα εισαι θυμησε μου....πότε ημασταν κι εμεις στη θεση σου και ποτε φτασαμε να μιλαμε για καμπυλες σακχαρου...

  • Μου αρέσει 3

verzp2.pngYgrLp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

@winspertαγαπη φάε γλυκό και κάτσε ξάπλα χαλαρά και θα κλωτσήσει καποιες φορές γυρναν με την πλάτη και δεν τα νιώθεις τόσο πολύ πες μας μετα τι και πως Εχω αγωνια τώρα

  • Ευχαριστώ 1

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Giotitsa είπε:

@winspertαγαπη φάε γλυκό και κάτσε ξάπλα χαλαρά και θα κλωτσήσει καποιες φορές γυρναν με την πλάτη και δεν τα νιώθεις τόσο πολύ πες μας μετα τι και πως Εχω αγωνια τώρα

Γιωτιτσα μου σε ευχαριστώ πολυ...

Τωρα αν σας πω οτι με το που ηρθε ο αντρας μου σπιτι ξεκινησε κ δεν εχει σταματησει... Μα τω θεω... Κ δεν εφαγα κατι, δεν πρόλαβα... Ή τυχαιο ή ακουσε τη φωνη του μπαμπα;;; Πραγματικά πολυ περίεργο... 

Σας ευχαριστώ κορίτσια ολες... Παντως το παγωτακι θα το φαω.... 

  • Μου αρέσει 2
  • Χαχα 1

kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, winspert είπε:

Γιωτιτσα μου σε ευχαριστώ πολυ...

Τωρα αν σας πω οτι με το που ηρθε ο αντρας μου σπιτι ξεκινησε κ δεν εχει σταματησει... Μα τω θεω... Κ δεν εφαγα κατι, δεν πρόλαβα... Ή τυχαιο ή ακουσε τη φωνη του μπαμπα;;; Πραγματικά πολυ περίεργο... 

Σας ευχαριστώ κορίτσια ολες... Παντως το παγωτακι θα το φαω.... 

Χαχχαχαχα μου εχει συμβεί μωρέ είναι μπαμπακηδες Οοοοοοο χαχαχχαχαα εννοείται φατο Χαχχαχαχαζχαχαχαχχαχαα εμένα προχθες έκανε ετσι και εκλαιγα ήρθε ο άνδρας μου και αρχισε τα όργανα με εσκασες του είπα 

  • Χαχα 2

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Giotitsa είπε:

Χαχχαχαχα μου εχει συμβεί μωρέ είναι μπαμπακηδες Οοοοοοο χαχαχχαχαα εννοείται φατο Χαχχαχαχαζχαχαχαχχαχαα εμένα προχθες έκανε ετσι και εκλαιγα ήρθε ο άνδρας μου και αρχισε τα όργανα με εσκασες του είπα 

Χαχαχα, αληθεια;;;; Τα ιδια μας κανουν;;; Ρε συ πολυ περίεργο... Πραγματικα ολη μερα τπτ κ τωρα δε σταματαει.... Αλλη φορα θα παιρνω τον αντρα μου τηλέφωνο κ θα τεσταρω αν δεν τον καταλαβαινω.... 


kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, winspert είπε:

Χαχαχα, αληθεια;;;; Τα ιδια μας κανουν;;; Ρε συ πολυ περίεργο... Πραγματικα ολη μερα τπτ κ τωρα δε σταματαει.... Αλλη φορα θα παιρνω τον αντρα μου τηλέφωνο κ θα τεσταρω αν δεν τον καταλαβαινω.... 

Ασε αγάπη ποσο σε καταλαβαίνω αλλά εγώ Εχω καταλάβει οτι είναι αναλογα και αυτά με τις ορέξεις τους δηλαδή π.χ αγχωθηκες με κάτι πολύ σημερα; θα είχε μαζευτεί μέσα και δεν θα κουνιόταν εμένα ετσι κανει

  • Μου αρέσει 1

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Giotitsa είπε:

Ασε αγάπη ποσο σε καταλαβαίνω αλλά εγώ Εχω καταλάβει οτι είναι αναλογα και αυτά με τις ορέξεις τους δηλαδή π.χ αγχωθηκες με κάτι πολύ σημερα; θα είχε μαζευτεί μέσα και δεν θα κουνιόταν εμένα ετσι κανει

Καταλαβα... Αυτο πραγματικά ειναι ομως πολυ σοβαρο... Δλδ ποσο πολυ επηρεαζονται, ποσο πολυ μας νιώθουν.... Αχ τα μπεμπουλια μας..... 


kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, winspert είπε:

Καταλαβα... Αυτο πραγματικά ειναι ομως πολυ σοβαρο... Δλδ ποσο πολυ επηρεαζονται, ποσο πολυ μας νιώθουν.... Αχ τα μπεμπουλια μας..... 

Φυσικά αγάπη μα για αυτό λέω και ξαναλεω και ξαναλεω για το κολοαγχος αυτό είναι αρρώστια Οχι αλλα

  • Μου αρέσει 1

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Evangeliaa είπε:

Αχ τι ωραια θα δεις σακο ή θα ακουσεις καρδούλα? Σε ποια εβδομαδα εισαι θυμησε μου....πότε ημασταν κι εμεις στη θεση σου και ποτε φτασαμε να μιλαμε για καμπυλες σακχαρου...

Αχχ σάκο είδαμε!!Τώρα πάμε για εμβρυικά!!Είχα στο παρελθόν μια παλίνδρομη κ φοβάμαι τώρα!!Σαν να μου έχει μείνει ψυχολογικό γτ την προηγούμενη δν είδαμε σπόρι!!Τώρα μάλλον 5 και κάτι!!Αντε κορίτσια να μου φέρετε γούρι!!!

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, marillia είπε:

Αχχ σάκο είδαμε!!Τώρα πάμε για εμβρυικά!!Είχα στο παρελθόν μια παλίνδρομη κ φοβάμαι τώρα!!Σαν να μου έχει μείνει ψυχολογικό γτ την προηγούμενη δν είδαμε σπόρι!!Τώρα μάλλον 5 και κάτι!!Αντε κορίτσια να μου φέρετε γούρι!!!

Καλα αποτελεσματα αγαπη μου... Η καθε φορα ειναι διαφορετικη... Τωρα θα δεις που θα πανε ολα καλα... Θα περιμένουμε νεα σου.... 


kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, winspert είπε:

Καλα αποτελεσματα αγαπη μου... Η καθε φορα ειναι διαφορετικη... Τωρα θα δεις που θα πανε ολα καλα... Θα περιμένουμε νεα σου.... 

Σ ευχαριστώ γλυκιά μουυυυυ!!Ετσι προσπαθώ να σκέφτομαι!!κάθε φορά τα ίδια θα έχουμε χαχαχχαχχ!!!Φιλάκια στην κοιλίτσα σου!!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...