Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Μανούλες Οκτωβρίου 2019!


Recommended Posts

Just now, Farmakotriftena είπε:

Κορίτσια μου, προς Θεού είτε είναι κάποιος "έξω από τον χορο" είτε κάποιος έχει βρεθεί στη θέση του άλλου, δεν υπάρχουν συγκρίσεις. Όλες έναν κοινό σκοπό έχετε... να με κάνετε να νιώσω καλύτερα και σας ευχαριστώ από τα βάθη της καρδιάς μου. Βουρκωνω τώρα αλήθεια. Εγώ που το περνάω αυτό , ειμαι πνιγμένη και δε βλέπω λογικά. Όλες εσείς βλέπετε από άλλη οπτική, πιο καθαρή ίσως και σίγουρα με περισσότερη λογική. Ούτε βλέπω ότι προσπαθειτε να με "μαλωσετε" ούτε τίποτα. Απεναντίας νιώθω τεράστια ευγνωμοσύνη για όλες σας! Μακάρι κορίτσια να είναι απλά ένα κακό όνειρο όλο αυτό και να φτάσω κι εγώ στις 30+++ βδομάδες και να μην ξανασυζητηθουν ποτέ αυτά. Μπορεί να υπάρξουν κάποτε κορίτσια που να περάσουν το ίδιο και να πάρουν κι εκείνα δύναμη από τα μηνύματά σας. Ξέρετε τι δημοσιεύσεις έχω δει;; 10 και 12 ετών πίσω με παρόμοια θέματα και πήρα δύναμη και από αυτές τις ιστορίες. Εγώ θα συνέλθω. Το πότε δεν το ξέρω. Ή θα ξυπνήσω μια μέρα σύντομα και δεν θα μου επιτρέψω άλλο να σκέφτομαι μ@λ@κ.... Ή όταν πάρω επιτέλους τα αποτελέσματα περάσει λίγο και ο καιρός και δω ότι η μπεμπα μου μεγαλώνει και τότε σίγουρα θα νιώσω ξανά γαλήνη θα νιωσω εγκυος και θα κάνω όνειρα. Ειναι οι βδομαδες των παθών μου αυτές. Σταματημό δεν είχαν οι εξετάσεις και οι αναμονές για τα αποτελέσματα... 

Πολυ ομορφο αυτο που λες οτι μελλοντικα θα διαβαζουν κοριτσια παρομοιες ιστοριες κ θα περνουν κουραγιο!ταπεινη μοθ γνωμη ειναι οτι σοκαριστηκες απ ολο αυτο κ θες το χρονο σου!θα περασει ολο αυτο!η καθεμια θελει τον χρονο της να συνελθει κι ας εχουν περασει κατι παρομοιο!νομιζω κι ολας οτι ισως παρα εμπιστευοσουν τον τριτο γιατρο γτ σου φανηκε περιεργο οτι πηγε ισως για τα χρηματα!εγω πιστευω μερικοι γιατροι μπορει να μην το κανουν για τα λεφτα αλλα γτ εχουν μια μανια να βλεπουν προβληματα μπροστα τους!κ στο λεω εγω που τρεχω σε οτι γιατρο υπαρχει!σκεψου ημουν ετοιμη για κυστεοσκοπηση ετσι επειδη ειχα ενοχληση που ηταν απο αγχος!δν το συγκρινω αλλα θελω να σου πω ξερω απο γιατρους καλα κ εχω δει πολλα!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Penny...

    1828

  • winspert

    1791

  • Mamacita Alina

    1638

  • tsilona

    1294

Just now, tsilona είπε:

Αχ θα σκάσω απτή ζέστη γκαστρωμενες μουυυ. Γύρισα πριν μισή ώρα απτή δουλειά, έκανα ένα παγωμένο ντουζ κ τώρα κάθομαι με παπλώματακι κάτω απτό κλιματιστικό με το βρακι κ ένα μπλουζάκι. 

Εγω κάνω κάθε μήνα αιματολογικες, εσείς όχι; κάθε τέλος μήνα κιόλας που αλλάζω κ μήνα. Διάβασα σήμερα στο ίντερνετ, όταν σκοτωμομουν απτήν πολύ δουλειά ότι τα μικροβιολογικα έχουν απεργία επ αόριστον. 

Κι εγώ μία απ' τα ίδια βρακί και φανελάκι!χαχα 

Αχχχχ άσε με με τα διαγνωστικά κέντρα, με πήραν τηλ και μου ακύρωσαν τη β επιπέδου που είχα κλείσει για 14 του μήνα λόγω απεργίας!! Τα νεύρα μουυυυυυ

  • Λυπημένη/-ος 1

nZmZp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Giwtouli1990 είπε:

Κι εγώ μία απ' τα ίδια βρακί και φανελάκι!χαχα 

Αχχχχ άσε με με τα διαγνωστικά κέντρα, με πήραν τηλ και μου ακύρωσαν τη β επιπέδου που είχα κλείσει για 14 του μήνα λόγω απεργίας!! Τα νεύρα μουυυυυυ

Και που θα την κανείς δεν τους Ειπες ;; οτι ν ναι έλεος

  • Μου αρέσει 1

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Giotitsa είπε:

Και που θα την κανείς δεν τους Ειπες ;; οτι ν ναι έλεος

Μου έκλεισαν για 17 του μήνα την άλλη Δευτέρα λέγοντας μου ότι η απεργία θα είναι μόνο γι'αυτή τη βδομάδα αλλά βλέπω τώρα που λένε επ' αόριστον! Αυτό μου έλειπε.. Δεν θέλω να αγχωθώ παραπάνω ευτυχώς είμαι ακόμα 21+1 έχω μπροστά μου μέρες! Όσο για τα υγρά που έλεγες Γιωτίτσα μου μία απ τα ίδια κι εγώ, εμένα βέβαια είναι λευκά αυτά που βρίσκω στο εσώρουχο και ο γιατρός λέει ότι είναι σίγουρα κολπικά..

  • Μου αρέσει 1

nZmZp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, marillia είπε:

Πολυ ομορφο αυτο που λες οτι μελλοντικα θα διαβαζουν κοριτσια παρομοιες ιστοριες κ θα περνουν κουραγιο!ταπεινη μοθ γνωμη ειναι οτι σοκαριστηκες απ ολο αυτο κ θες το χρονο σου!θα περασει ολο αυτο!η καθεμια θελει τον χρονο της να συνελθει κι ας εχουν περασει κατι παρομοιο!νομιζω κι ολας οτι ισως παρα εμπιστευοσουν τον τριτο γιατρο γτ σου φανηκε περιεργο οτι πηγε ισως για τα χρηματα!εγω πιστευω μερικοι γιατροι μπορει να μην το κανουν για τα λεφτα αλλα γτ εχουν μια μανια να βλεπουν προβληματα μπροστα τους!κ στο λεω εγω που τρεχω σε οτι γιατρο υπαρχει!σκεψου ημουν ετοιμη για κυστεοσκοπηση ετσι επειδη ειχα ενοχληση που ηταν απο αγχος!δν το συγκρινω αλλα θελω να σου πω ξερω απο γιατρους καλα κ εχω δει πολλα!

Δεν θα το μάθω ποτέ... Και μέσα μου εύχομαι να μάθαινα ότι το έκανε μόνο για τα λεφτά και θα ηρεμουσα. Αλλά όπως λες δεν ξέρουμε αν ήταν αυτός ο σκοπός του ή όπως λες το έχει και λίγο να βλέπει παντού προβλήματα. Το θέμα είναι ότι το κακό μέσα μου έγινε αχαχα θα "αναγκαστώ" να το διαχειριστώ όμως γιατί με τρώει κάθε μέρα. Σ'ευχαριστώ Κι εσένα πολύ πολύ :-D


yplDp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Βρε κορίτσια σημερα, εκτος απο καποια στιγμη που τον καταλαβα λιγο τον μπεμπουλη, δεν τον εχω ξανανιωσει; Ενω τις αλλες μερες τον καταλαβαινα πολλες φορες μεσα στη μερα... Ειναι φυσιολογικο; 


kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, winspert είπε:

Βρε κορίτσια σημερα, εκτος απο καποια στιγμη που τον καταλαβα λιγο τον μπεμπουλη, δεν τον εχω ξανανιωσει; Ενω τις αλλες μερες τον καταλαβαινα πολλες φορες μεσα στη μερα... Ειναι φυσιολογικο; 

Κρύο νερό ή χυμό. Πιάνει! 

  • Μου αρέσει 2

0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, winspert είπε:

Βρε κορίτσια σημερα, εκτος απο καποια στιγμη που τον καταλαβα λιγο τον μπεμπουλη, δεν τον εχω ξανανιωσει; Ενω τις αλλες μερες τον καταλαβαινα πολλες φορες μεσα στη μερα... Ειναι φυσιολογικο; 

Καλά τώρα με τη ζέστη ξέρω πως θα υπάρχουν τέτοια θέματα... πριν το ένιωθες όλη μερα; εγώ την νιώθω 8 στις 10 φορές που θα βάλω τα χέρια μου στη κοιλιά. Αλλιώς ελάχιστες φορές να τη νιώσω.


yplDp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, winspert είπε:

Βρε κορίτσια σημερα, εκτος απο καποια στιγμη που τον καταλαβα λιγο τον μπεμπουλη, δεν τον εχω ξανανιωσει; Ενω τις αλλες μερες τον καταλαβαινα πολλες φορες μεσα στη μερα... Ειναι φυσιολογικο; 

ναι κατι.κρυο κ λιγο γλυκο! κ.σε.μιση ωριτσα περιπου θα εμφανιστει!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mamacita Alina είπε:

Κρύο νερό ή χυμό. Πιάνει! 

Θα το δοκιμασω. Συνηθως οταν τρωω φαγητο κουνιεται... Σημερα τπτ... Σε ευχαριστώ 

Just now, Farmakotriftena είπε:

Καλά τώρα με τη ζέστη ξέρω πως θα υπάρχουν τέτοια θέματα... πριν το ένιωθες όλη μερα; εγώ την νιώθω 8 στις 10 φορές που θα βάλω τα χέρια μου στη κοιλιά. Αλλιώς ελάχιστες φορές να τη νιώσω.

Το ενιωθα αρκετά το πρωι που ξυπναγα, μετα στο μεσημεριανο φαγητο παντα, καποιες φορες το απογευμα κ μετα το βραδυ πριν κοιμηθω... Σημερα νομιζω οτι τον καταλαβα καποια στιγμη αλλα καμια σχεση με τις αλλες μερες... 

Just now, linaa είπε:

ναι κατι.κρυο κ λιγο γλυκο! κ.σε.μιση ωριτσα περιπου θα εμφανιστει!

Χαχαχαχα, οκ σε ευχαριστώ, θα το δοκιμασω γιατι με τρωει ολη μερα η ακινησια αλλα οσο περναει η ωρα με ανησυχει κ λιγο... 


kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, winspert είπε:

Θα το δοκιμασω. Συνηθως οταν τρωω φαγητο κουνιεται... Σημερα τπτ... Σε ευχαριστώ 

Το ενιωθα αρκετά το πρωι που ξυπναγα, μετα στο μεσημεριανο φαγητο παντα, καποιες φορες το απογευμα κ μετα το βραδυ πριν κοιμηθω... Σημερα νομιζω οτι τον καταλαβα καποια στιγμη αλλα καμια σχεση με τις αλλες μερες... 

καμια φορα κοιμουνται παραπανω. 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Κ πριν που τον καταλαβα λιγο ηταν αφου εβαλα μουσικη κοντα στην κοιλια μου... Απλα δεν ηταν εντονη η κινηση οπως αλλες μερες γι αυτο λεω νομιζω οτι τον καταλαβα... Συνηθως ριχνει κλωτσιες... 

Just now, linaa είπε:

καμια φορα κοιμουνται παραπανω. 

Με αυτο που εχουν τα κλασικα πιεσομετρα που ειναι σαν στηθοσκοπιο θα ακουγα την καρδουλα του αραγε; Να παω να το παρω απο την πεθερα μου ή θα αγχωθω περισσότερο; 


kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, winspert είπε:

Κ πριν που τον καταλαβα λιγο ηταν αφου εβαλα μουσικη κοντα στην κοιλια μου... Απλα δεν ηταν εντονη η κινηση οπως αλλες μερες γι αυτο λεω νομιζω οτι τον καταλαβα... Συνηθως ριχνει κλωτσιες... 

Με αυτο που εχουν τα κλασικα πιεσομετρα που ειναι σαν στηθοσκοπιο θα ακουγα την καρδουλα του αραγε; Να παω να το παρω απο την πεθερα μου ή θα αγχωθω περισσότερο; 

οχι δεν πρεπει να ακουγετε ετσι. υπαρχουν κατι μηχανηματακια ειδικα.να ακους την.καρδια κανενα 40 ευρω κανουν  αλλα οπως νιωθει ο καθενας κ.ηρεμει αν σε κανει να.νιωθεις καλητερα παρε. αλλα θα μαθεις κολπα.για να.το ξυπνας κ.θα ησυχαζεις . 

Link to comment
Share on other sites

Just now, linaa είπε:

οχι δεν πρεπει να ακουγετε ετσι. υπαρχουν κατι μηχανηματακια ειδικα.να ακους την.καρδια κανενα 40 ευρω κανουν  αλλα οπως νιωθει ο καθενας κ.ηρεμει αν σε κανει να.νιωθεις καλητερα παρε. αλλα θα μαθεις κολπα.για να.το ξυπνας κ.θα ησυχαζεις . 

Οκ σε ευχαριστώ πολύ... Θα φαω λιγο παγωτακι κ ελπιζω να ξυπνησει κ ο μπεμπουλης μου... 


kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, winspert είπε:

Θα το δοκιμασω. Συνηθως οταν τρωω φαγητο κουνιεται... Σημερα τπτ... Σε ευχαριστώ 

Το ενιωθα αρκετά το πρωι που ξυπναγα, μετα στο μεσημεριανο φαγητο παντα, καποιες φορες το απογευμα κ μετα το βραδυ πριν κοιμηθω... Σημερα νομιζω οτι τον καταλαβα καποια στιγμη αλλα καμια σχεση με τις αλλες μερες... 

Χαχαχαχα, οκ σε ευχαριστώ, θα το δοκιμασω γιατι με τρωει ολη μερα η ακινησια αλλα οσο περναει η ωρα με ανησυχει κ λιγο... 

Παρατήρησες ότι δεν είπα τι πο τα για σοκολάτα έτσι; :grin: αυτό πιάνει περισσότερο αλλάααααα...... 

Πάντως μπορεί απλά να έχει γυρίσει προς την πλάτη σου... Κι εγώ σήμερα δεν έχω φάει ούτε μισή κλωτσιά

Just now, linaa είπε:

οχι δεν πρεπει να ακουγετε ετσι. υπαρχουν κατι μηχανηματακια ειδικα.να ακους την.καρδια κανενα 40 ευρω κανουν  αλλα οπως νιωθει ο καθενας κ.ηρεμει αν σε κανει να.νιωθεις καλητερα παρε. αλλα θα μαθεις κολπα.για να.το ξυπνας κ.θα ησυχαζεις . 

Απ' την 26 εβδομάδα νομίζω μπορούμε να το ακούσουμε και με στηθοσκοπιο.... Εμένα στη πρώτη το άκουγε με το αυτί του ο άντρας μου

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1

0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...