Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Μανούλες Οκτωβρίου 2019!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Penny...

    1828

  • winspert

    1791

  • Mamacita Alina

    1638

  • tsilona

    1294

Και κατι αλλο βρε κοριτσια...ρουχα εγκυμοσυνης εχετε παρει? Τι φορατε? Γιατι εγω στην προηγουμενη γεννησα Μάιο, τελειως αλλη εποχη και τα καλοκαιρινα μου δεν μου κανουν...πηρα ενα σορτς εγκυμοσυνης που το φοραω σχεδον καθε μερα με εχει βολεψει...με τα φορεματα νιωθω σαν μπογος.


verzp2.pngYgrLp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Evangeliaa είπε:

Και κατι αλλο βρε κοριτσια...ρουχα εγκυμοσυνης εχετε παρει? Τι φορατε? Γιατι εγω στην προηγουμενη γεννησα Μάιο, τελειως αλλη εποχη και τα καλοκαιρινα μου δεν μου κανουν...πηρα ενα σορτς εγκυμοσυνης που το φοραω σχεδον καθε μερα με εχει βολεψει...με τα φορεματα νιωθω σαν μπογος.

Καλέ εννοείται Εχω πάρει δεν μου Κάνει τιποτα αχαχχαχα


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Giotitsa είπε:

Ασε αγάπη ποσο σε καταλαβαίνω αλλά εγώ Εχω καταλάβει οτι είναι αναλογα και αυτά με τις ορέξεις τους δηλαδή π.χ αγχωθηκες με κάτι πολύ σημερα; θα είχε μαζευτεί μέσα και δεν θα κουνιόταν εμένα ετσι κανει

Νομιζω εχεις δικιο Γιωτιτσα!!!Κι εγω σημερα ειχα μια ζορικη μερα στη δουλεια και δεν τον ειχα νιωσει καθολου...τωρα βεβαια εχει κανει κι εμενα την εμφανιση του δυναμικα!!

Just now, marillia είπε:

Αχχ σάκο είδαμε!!Τώρα πάμε για εμβρυικά!!Είχα στο παρελθόν μια παλίνδρομη κ φοβάμαι τώρα!!Σαν να μου έχει μείνει ψυχολογικό γτ την προηγούμενη δν είδαμε σπόρι!!Τώρα μάλλον 5 και κάτι!!Αντε κορίτσια να μου φέρετε γούρι!!!

Μαριλιακι μου καλη επιτυχια για σημερα!!!Με το καλο να δειτε το σπορακι!!Αυτην τη φορα θα πανε ολα υπεροχα...σου το λεω με την ιδια σιγουρια που σου ειχα πει και για τη θετικη χοριακη!!Περιμενω με αγωνια τα νεα!!!:wub: 

  • Ευχαριστώ 1

H2Vhp2.png3ieAp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Evangeliaa είπε:

Και κατι αλλο βρε κοριτσια...ρουχα εγκυμοσυνης εχετε παρει? Τι φορατε? Γιατι εγω στην προηγουμενη γεννησα Μάιο, τελειως αλλη εποχη και τα καλοκαιρινα μου δεν μου κανουν...πηρα ενα σορτς εγκυμοσυνης που το φοραω σχεδον καθε μερα με εχει βολεψει...με τα φορεματα νιωθω σαν μπογος.

Εγω δεν εχω παρει εγκυμοσύνης. Παιρνω ρουχα που ειναι σαν εγκυμοσύνης... Φαρδια μπλουζακια με κολαν ή πιο στενα με φαρδιες παντελονες, ανετες με λαστιχο... 


kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, winspert είπε:

Εγω δεν εχω παρει εγκυμοσύνης. Παιρνω ρουχα που ειναι σαν εγκυμοσύνης... Φαρδια μπλουζακια με κολαν ή πιο στενα με φαρδιες παντελονες, ανετες με λαστιχο... 

Αυτό.

Τα εγκυμοσυνης είναι ολίγον τι ακριβά γιατί τα λένε εγκυμοσυνης σαν το νυφικό χτένισμα ένα πράγμα χαχαχαχα οπότε παίρνω απλά μεγαλύτερο νούμερο αν χρειάζομαι πχ παντελόνια ξεμειναααα.... Κορίτσια ειλικρινά από εκεί που γκρινιαζα ότι δεν έχω κοιλιά μέσα σε μια μέσα δεν κουμπώνει τίποτα... Εεε τώρα έχω χαχαχαχα

Εν τω μεταξύ τώρα χαζεύαμε μπιμπερακια πιπίλες σαλιάρες μπανιέρες κουβερτακια ΤΑΘΕΛΩΟΛΑΤΩΡΑΑΑΑΑ γιατί να είμαι μόνο στον 6οοοο..... Μου φαίνεται νωρίς για ψώνια αλλά τα θέλω τόσο πολύ!!!

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 2

0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, katerinaki 86 είπε:

Νομιζω εχεις δικιο Γιωτιτσα!!!Κι εγω σημερα ειχα μια ζορικη μερα στη δουλεια και δεν τον ειχα νιωσει καθολου...τωρα βεβαια εχει κανει κι εμενα την εμφανιση του δυναμικα!!

Μαριλιακι μου καλη επιτυχια για σημερα!!!Με το καλο να δειτε το σπορακι!!Αυτην τη φορα θα πανε ολα υπεροχα...σου το λεω με την ιδια σιγουρια που σου ειχα πει και για τη θετικη χοριακη!!Περιμενω με αγωνια τα νεα!!!:wub: 

Σ αγαπώ κ σε φιλώωωωωω!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλή επιτυχία @marillia!! 

Εγώ πήρα τηλ τον γυναικολόγο για να κλείσω ραντεβού τέλος της άλλη βδομάδας (να μείνω και μιάμιση βδομάδα χωρίς να δω γυναικολόγο ρε κορίτσια!!!!!) και τελικά θα λείπει ο γιος (αυτον θέλω εγω) σε παγκόσμιο συνέδριο και θα αργήσει να γυρίσει, οπότε έκλεισα την Πέμπτη ραντεβού, μεθαύριο... Και με έπιασε άγχος. Κοίτα πως αλλαζουν τα πράγματα λέω... πριν την β επιπέδου τις ημέρες που είχα υπέρηχο πετούσα από την χαρά μου που θα δω την μπέμπα και τώρα με πιάνει ταχυκαρδία από το άγχος και μόνο στη σκέψη..

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

yplDp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Farmakotriftena είπε:

Καλή επιτυχία @marillia!! 

Εγώ πήρα τηλ τον γυναικολόγο για να κλείσω ραντεβού τέλος της άλλη βδομάδας (να μείνω και μιάμιση βδομάδα χωρίς να δω γυναικολόγο ρε κορίτσια!!!!!) και τελικά θα λείπει ο γιος (αυτον θέλω εγω) σε παγκόσμιο συνέδριο και θα αργήσει να γυρίσει, οπότε έκλεισα την Πέμπτη ραντεβού, μεθαύριο... Και με έπιασε άγχος. Κοίτα πως αλλαζουν τα πράγματα λέω... πριν την β επιπέδου τις ημέρες που είχα υπέρηχο πετούσα από την χαρά μου που θα δω την μπέμπα και τώρα με πιάνει ταχυκαρδία από το άγχος και μόνο στη σκέψη..

βγες μια βολτιτσα εξω παιδι μου με τα μικρα σου κ ασε τις εξετασεις κ τους γιατρους μια χαρα ειστε. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, linaa είπε:

βγες μια βολτιτσα εξω παιδι μου με τα μικρα σου κ ασε τις εξετασεις κ τους γιατρους μια χαρα ειστε. 

Αναγκαστικά έπρεπε να κλείσω με τον γυναικολόγο. Σε όλο αυτό εκείνος δεν με έχει δει. Θέλει να δει και εξετάσεις αίματος που έκανα τον Πάσχα(από τότε έχει να δει) κι εγώ θέλω να μείνω χωρίς υπέρηχο έστω μια δυο εβδομάδες πραγματικά δεν μπορώ άλλο . Φαντάσου ότι είχα την προηγούμενη Πέμπτη ραντεβού, μια μερα μετά την επαναληπτική του εμβρυολογου και το ακύρωσα το ραντεβού και μου έλεγε τώρα η μαία "Κοίτα μην το ακυρώσεις πάλι". Πφφφφ


yplDp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Farmakotriftena είπε:

Αναγκαστικά έπρεπε να κλείσω με τον γυναικολόγο. Σε όλο αυτό εκείνος δεν με έχει δει. Θέλει να δει και εξετάσεις αίματος που έκανα τον Πάσχα(από τότε έχει να δει) κι εγώ θέλω να μείνω χωρίς υπέρηχο έστω μια δυο εβδομάδες πραγματικά δεν μπορώ άλλο . Φαντάσου ότι είχα την προηγούμενη Πέμπτη ραντεβού, μια μερα μετά την επαναληπτική του εμβρυολογου και το ακύρωσα το ραντεβού και μου έλεγε τώρα η μαία "Κοίτα μην το ακυρώσεις πάλι". Πφφφφ

ελα μην το σκεφτεσε μια χαρα θα ειστε βρε κοριτσι. οπως κ.να εχει δεν.πρεπει να ανχωνεσε κ να το μελετας τοσο.πολυ βγες με τα παιδακια σου καλοκαιριασε κ ασε τις σκεψεις δεν προκειτε να βρεις ακρη με το ανχος . 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...