Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

Μανούλες Οκτωβρίου 2019!


Recommended Posts

Just now, Evangeliaa είπε:

Τι να σημαινει καλε? Ετσι ειναι η ανατομία σου, ετσι ειναι η σταση του μωρου σε συνδυασμο με τη μητρα σου...λογικα οσο μεγαλωνει το μωρο θα ανεβαινει . Κοντρα στη φυση θα παμε?

Ενταξει δεν παιζεσαι...παλι κατουρηθηκα απο τα γελια. Παω να αλλαξω βρακι.

Καλε τι νωρις? Μια χαρα ειναι...εγω τον γιο μου τον γεννησα 37+5... κανε την μη σε πιασουν οι πονοι ξαφνικα. Ειναι και το δευτερο...αλλα παλι το βλεπεται αναλογα με την αναπτυξη...παντως δεν ειναι καθολου νωρις. Αλλοι γιατροι την κανουν με το που μπει η γυναικα στον 9ο

Σε ευχαριστω κιολας! Ειμαστε ηδη Μαλτα και ξεκουραζομαστε λιγο μετα απο τις πτησεις...

Ισχυει αυτο που λες...εγω βεβαι ειχα παρει στο μαιευτηριο 0-3 για να τον βγαλω και του ηταν σαν τσουβαλια. Μες στο μαιευτηριο φορουσε ρουχα του μαιευτηριου newborn δλδ 0 και του ηταν καλα και σχετικα ανετα

Ε μα δηλαδή τι άλλο θα ακούσουμε ετσι κοιτάνε και το υψος της κοιλιάς είναι σαν να βγαινουμε εμείς βόλτα και να κοιτάμε τα κουλια των ανδρών χαχα αυτό ποσο είναι άραγε χαχα αυτό υψώνεται είναι σίγουρα καλό χαχα εδώ δεν φαίνεται καλό μάπα το καρπουζι

  • Χαχα 2

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Penny...

    1828

  • winspert

    1791

  • Mamacita Alina

    1638

  • tsilona

    1294

Just now, Giotitsa είπε:

Ε μα δηλαδή τι άλλο θα ακούσουμε ετσι κοιτάνε και το υψος της κοιλιάς είναι σαν να βγαινουμε εμείς βόλτα και να κοιτάμε τα κουλια των ανδρών χαχα αυτό ποσο είναι άραγε χαχα αυτό υψώνεται είναι σίγουρα καλό χαχα εδώ δεν φαίνεται καλό μάπα το καρπουζι

Εντάξει μαρή έχεις στέρηση το καταλάβαμε. Πού κολλάει το κουλι με τη κοιλιά; Η κοιλουμπίτσα μας πλέον κάνει μπαμ οπότε η κάθε μία πάει και κολλάει σε σχήμα μέγεθος κλπ κάνουν και προβλέψεις αγόρι ή κορίτσι. Εγώ συμφωνα με μια γειτόνισσα εγώ αγόρι και να πω του γιατρου να με ξανά κοιτάξει γιατί με ολοστρόγγυλη κοιλιά δε παίζει κοριτσι χαχαχαχα αλλά για να παρατηρήσεις εν κουλι πρέπει εσκεμμένα το μάτι να πάει χαμηλά δεν είναι κάτι που κάνει μπαμ.... Τα συγκρίνεις από πριν εεεε και δεν άντεξα.... Τρέχα πιάσε του άντρα σου να ηρεμήσεις γιατί όλο αφορμή να τα αναφέρεις ψάχνεις χαχαχαχα

  • Χαχα 1

0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Mamacita Alina είπε:

Κι εγώ 39 θέλω ... Για να δούμε

Στην 28η αρχίζει μανάρι μου ο 7ος άρα 27+1... τώρα είναι ήδη στην 27η η Τσιλονα διότι τη διανύει χαχαχα ναι θα είσαι στον 7ο χιχιχιχι απλά είπα να τη πειράξω που τα έχει κάνει αχταρμα με τις μετρήσεις

Αν σου πω ότι κατάλαβα θα πω ψεματα

  • Χαχα 1

UBi6p3.pngwFClp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, tsilona είπε:

Εδώ κ γω. Ένα κουρελι μετά από θάλασσα και ταβέρνα 

Καημενουλα, σε λυπαμαι... Κ θαλασσα κ ταβερνα... Εγω η τυχερή εκατσα σπιτι, μονο με ανεμιστήρα κ μαγειρεψα κιολας.... Χαχαχα χαχαχα, καλα εκανες. Κατσε κ ξεκουρασου τωρα.... Ειναι αληθεια οτι κουραζει η θάλασσα... Ποσο μαλλον τωρα... 

  • Χαχα 2

kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κορίτσια θέλω βοήθεια πήγαμε να δούμε την κούνια που είχαμε και δεν ήτανε σε καλη κατασταση πρεπει να πάρω θέλω να αγοράσω μια που να κατεβαίνει το κάγκελο και να είναι φθηνή το τονίζω επισης θα την πάρω μέσω ίντερνετ δεν θέλω να έχει πολλά μεταφορικά για πείτε; ιδέες να το ψαξω


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, winspert είπε:

Καημενουλα, σε λυπαμαι... Κ θαλασσα κ ταβερνα... Εγω η τυχερή εκατσα σπιτι, μονο με ανεμιστήρα κ μαγειρεψα κιολας.... Χαχαχα χαχαχα, καλα εκανες. Κατσε κ ξεκουρασου τωρα.... Ειναι αληθεια οτι κουραζει η θάλασσα... Ποσο μαλλον τωρα... 

Μα την ίδια σκέψη έκανα χαχαχαχα για λυπηση είναι χαχαχαχα.

Είμαι που είμαι πτώμα όλη μέρα ας το πάθαινα απ' τη θάλασσα 

  • Χαχα 1

0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Giotitsa είπε:

Κορίτσια θέλω βοήθεια πήγαμε να δούμε την κούνια που είχαμε και δεν ήτανε σε καλη κατασταση πρεπει να πάρω θέλω να αγοράσω μια που να κατεβαίνει το κάγκελο και να είναι φθηνή το τονίζω επισης θα την πάρω μέσω ίντερνετ δεν θέλω να έχει πολλά μεταφορικά για πείτε; ιδέες να το ψαξω

Εγω πηρα αυτη σε ολοασπρη... Γκουγκλαρε τη. 

Lorelli Bertoni Dream 60 x 120cm

  • Μου αρέσει 2

kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Giotitsa είπε:

Κορίτσια θέλω βοήθεια πήγαμε να δούμε την κούνια που είχαμε και δεν ήτανε σε καλη κατασταση πρεπει να πάρω θέλω να αγοράσω μια που να κατεβαίνει το κάγκελο και να είναι φθηνή το τονίζω επισης θα την πάρω μέσω ίντερνετ δεν θέλω να έχει πολλά μεταφορικά για πείτε; ιδέες να το ψαξω

Ιδέα δεν έχω για συγκεκριμένη αν έχετε όμως καταστήματα με βρεφικά πήγαινε να τις δεις από κοντά να ψάξεις μετά και στο ίντερνετ με κάποιο μπουσουλα ούτως ή άλλως μπορεί από κοντά να κοστίζει 200 και από το ίντερνετ 100 η ίδια που θα σου αρέσει και θα ξέρεις από πρώτο χέρι αν είναι και καλή


0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites

Τι κανετε κοριτσια μου; εγω ζεσταινομαι τρελα  κανει βεβαια κ απιστευτη ζεστη, στο σπιτι ειμαι μονιμως με το κλιματιστικο στο δωματιο. Χθες το βραδυ δε μπορουσα πρωτη φορα να κοιμηθω απο τη μεση μου, την εκατσα αν με πιασει απο τωρα. Μια στο πλαι, μια ανασκελα αλλα τπτ, πιστευω οτι φταιει κ το στρωμα που δεν ειναι πολυ σκληρο, επισης μια κρυωνα μια ζεσταινομουν καταιδρωσα! Με αυτες τις θερμοκρασιες θα τς δουμε ολα, σκεφτομαι αυριο τη δουλεια κ δε θελω να βγω απο το σπιτι!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...