Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Angot είπε:

      σήμερα εχω ελαφρώς πονάκια κοιλιτσα κ μέση! αλλά ισα ενόχληση! με πιάνουν 1 φορά τη βδομάδα , πίνω ένα ντεπονακι κ περνάει! το πρωί βέβαια ξύπνησα με τόση ενέργεια που ήθελα να βγω κ έξω…. 🙄 αύριο εχω το ντοπλερ και αν είναι όλα οκ και μας επιτρέψει ο γιατρός θα κάτσουμε με τον άντρα μ  1 ωριτσα  έξω για φαγητό … 

      Όλα οκ θα είναι και θα πάτε για το φαγητό σας!!!! 🥰

      πρίν από 48 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Ναι,είναι αυτής της φιλοσοφίας ο γιατρός μου.Και μετά την πρώτη αποτυχημένη προσπάθεια,είχαμε αφήσει κενό ένα μήνα και μετά προσπάθησα ξανά. Μακάρι να πετύχει αυτή τη φορά ❤️

      Συγχαρητήρια και για τη χοριακη! Είναι σούπερ ❤️ 🥰 Με το καλό μια τελειομηνη,γλυκιά εγκυμοσύνη 🥰 

      Σε ευχαριστώ κορίτσι μου! 🥰Το ξέρεις και συ ότι περιμένω να δω χοριακη την Τετάρτη....είναι σημαντική...

      Μπράβο τον γιατρό σου που σκέφτεται το καλυτερο για σενα και μπράβο και σένα που τον εμπιστεύεσαι τόσο! Ειναι πολύ σημαντικό. Και μένα ο γιατρός μου είναι πρώτα άνθρωπος και μετά και άριστος  γιατρός και νιώθω πολλή ασφάλεια. Έχω γνωρισει στα τόσα χρόνια πολλούς γιατρούς εξωσωματικέης, 2 ξεχωρίζω μονο!! 

      • Μου αρέσει 1

Μανούλες Οκτωβρίου 2019!


Recommended Posts

Just now, Mamacita Alina είπε:

Κοριτσακιααα.... Είμαι απίστευτα χαρούμενη και προβληματισμένη!!!! 

Νηστείας: 81

1 ώρα μετά: 105

2 ώρες μετά: 90

Τιμές που δεν πλησιάζουν καν προδιαβητη. Ο προβληματισμός μου είναι ο εξής: φεύγει ο διαβήτης κύησης μόνος του; Έτσι απλά; Θα μου τον λύσει η γιατρός τη Δευτέρα έως τότε θα πλέω σε πελάγη ευτυχίας!!!! 

Αλλά η ζαλάδα ζαλάδα φίλες μου..... Ακόμη βλέπω αστεράκια.... Λόγο ζέστης επίσης.... Σκοτείνιασαν όλα εκεί όπως λέει και το Γωγούλι.... Ήμουν ξάπλα σχεδόν στον καναπέ τους με νερό και κλιματιστικό αλλά έχασα τη γη... Δε ξέρω γιατί... Πρώτη φορά αλλά τέλος καλό όλα καλά. Βρε λέτε να επηρεάζει το λεμόνι και να βγήκε χαμηλή; Χαχαχα Παναγία μου καλά αποτελέσματα σε όλες για όλα!!!

Τελεια!!! Μπραβο κοριτσακι μου, ολα καλα αυτο κρατα, τα υπολοιπα θα στα πει κ ο γιατρος σου. Δε μπορεις να στειλεις τα αποτελεσματα με email? 

Just now, katerinaki 86 είπε:

Κι ο γιατρος που το συζητησαμε σημερα δεν ειδα να αγχωνεται ιδιαιτερα, απλα μου ειπε οτι αν δεν ανεβει, θα μου αλλαξει σιδηρο. Το μονο που με αγχωνει λιγο ειναι να ειναι καλυτερος προς το τελος λογω καισαρικης.

Κ η αδερφη μου με καισαρικη γεννησε κ ολα πηγαν καλα, ασε που μπορει κ να ανεβει με το αλλο χαπακι!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Penny...

    1828

  • winspert

    1791

  • Mamacita Alina

    1638

  • tsilona

    1294

Just now, Jennak83 είπε:

Τελεια!!! Μπραβο κοριτσακι μου, ολα καλα αυτο κρατα, τα υπολοιπα θα στα πει κ ο γιατρος σου. Δε μπορεις να στειλεις τα αποτελεσματα με email? 

Μπαα δεν είναι τόσο εξελιγμένη η ενδοκρινολόγος μου. Ο γυναικολόγος θα τα μάθει τηλεφωνικά σε λίγο

Λοιπόν κοριτσια το πρώτο μας πληντυριο απλώθηκε... Η χαζομαμα πίνει τον καφέ της και τα κοιτάζει σα χαζή.... Καλή αρχή μου και σας όταν το κάνετε αλλά σας συστήνω κάτι... Αν είστε αγχωδης τύπισσες σαν κι εμένα κάντε το άμεσα κι ας σας φαίνεται νωρίς.... Ασχοληθείτε με τα πράγματα του μωρού... Αυτό δεν αφήνει με τίποτα να με τίποτα κακίες σκέψεις στο κεφάλι.... Συγκινήθηκα πάλι ας το καλό μου

  • Μου αρέσει 3

0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mamacita Alina είπε:

Μπαα δεν είναι τόσο εξελιγμένη η ενδοκρινολόγος μου. Ο γυναικολόγος θα τα μάθει τηλεφωνικά σε λίγο

Λοιπόν κοριτσια το πρώτο μας πληντυριο απλώθηκε... Η χαζομαμα πίνει τον καφέ της και τα κοιτάζει σα χαζή.... Καλή αρχή μου και σας όταν το κάνετε αλλά σας συστήνω κάτι... Αν είστε αγχωδης τύπισσες σαν κι εμένα κάντε το άμεσα κι ας σας φαίνεται νωρίς.... Ασχοληθείτε με τα πράγματα του μωρού... Αυτό δεν αφήνει με τίποτα να με τίποτα κακίες σκέψεις στο κεφάλι.... Συγκινήθηκα πάλι ας το καλό μου

Θα ξερει να σου πει κ ο γυναικολογος πιστευω..κ γω αγχωδης ειμαι κ λεω τκ ΣΚ επιτελους να οργανωθω λιγο! Επισης ηταν να παω στο γιατρο σημερα να με δει, να μου γραψει κ την καμπυλη κ λειπει εκτος Αθηνων, μου ειπε να παω την  αλλη Πεμπτη που τοτε θα ειναι 26, και αρα οταν την κανω θα ειμαι 26+2...πειραζει; υπερηχογραφικη ημερ/νια, γιατι ημερολογιακα ειμαι 5 μερες μπροστα! Απογοητευτηκα, ηθελα να δω κ τον μπεμπουλη! Με το που μπηκα εφαγα ενα παγωτο!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 43 λεπτά , Mamacita Alina είπε:

Κοριτσακιααα.... Είμαι απίστευτα χαρούμενη και προβληματισμένη!!!! 

Νηστείας: 81

1 ώρα μετά: 105

2 ώρες μετά: 90

Τιμές που δεν πλησιάζουν καν προδιαβητη. Ο προβληματισμός μου είναι ο εξής: φεύγει ο διαβήτης κύησης μόνος του; Έτσι απλά; Θα μου τον λύσει η γιατρός τη Δευτέρα έως τότε θα πλέω σε πελάγη ευτυχίας!!!! 

Αλλά η ζαλάδα ζαλάδα φίλες μου..... Ακόμη βλέπω αστεράκια.... Λόγο ζέστης επίσης.... Σκοτείνιασαν όλα εκεί όπως λέει και το Γωγούλι.... Ήμουν ξάπλα σχεδόν στον καναπέ τους με νερό και κλιματιστικό αλλά έχασα τη γη... Δε ξέρω γιατί... Πρώτη φορά αλλά τέλος καλό όλα καλά. Βρε λέτε να επηρεάζει το λεμόνι και να βγήκε χαμηλή; Χαχαχα Παναγία μου καλά αποτελέσματα σε όλες για όλα!!!

Σουπερ νεα!!! 

Λογικα με τη διατροφη σου τον κατατρόπωσες τον παλιοδιαβητη! Ή μπορει και να μην ειχες καν διαβητη κυησης και απλα να σου ανέβηκε λιγο το ζαχαρο περιστασιακα ή λογω διατροφης. Δεν παιζει κι αυτο? Το σημαντικο ειναι οτι ο οργανισμος σου μεταβολιζει τη γλυκοζη!

Just now, Mamacita Alina είπε:

Μπαα δεν είναι τόσο εξελιγμένη η ενδοκρινολόγος μου. Ο γυναικολόγος θα τα μάθει τηλεφωνικά σε λίγο

Λοιπόν κοριτσια το πρώτο μας πληντυριο απλώθηκε... Η χαζομαμα πίνει τον καφέ της και τα κοιτάζει σα χαζή.... Καλή αρχή μου και σας όταν το κάνετε αλλά σας συστήνω κάτι... Αν είστε αγχωδης τύπισσες σαν κι εμένα κάντε το άμεσα κι ας σας φαίνεται νωρίς.... Ασχοληθείτε με τα πράγματα του μωρού... Αυτό δεν αφήνει με τίποτα να με τίποτα κακίες σκέψεις στο κεφάλι.... Συγκινήθηκα πάλι ας το καλό μου

Εγω θα ασχοληθω σε κανεναν μηνα οταν θα γυρισουμε κι απο τις δευτερες διακοπες μας...η πρωτη φαση πλυσιματος περιλαμβανει τα ρουχα του πρωτου μωρου ε? Να δω τι θα φορεσω στην μπεμπα απο τον μπεμπη....και μετα να παω να διαλεξω και μερικα ροζακια. Ήδη εχω παρει ενα σετακι (ζιπουνακι, φορμακι, σκουφακι, γαντακια, σαλιαρα) που θα την βγαλω απο το μαιευτηριο....

Αχ τι ωραια!!!


verzp2.pngYgrLp2.png

Link to comment
Share on other sites

Τελείωσε το σχολείο!!! Απολύομαι! Πρώτη φορά χαίρομαι που βγαίνω στο ταμείο ανεργίας!!!

@katerinaki 86 τέλεια τα νέα σας!!! Άντε να έρθει και η Τετάρτη και να περάσει και να χαλαρώσεις τελείως. ( και μετά να έρθει και η άλλη Τρίτη μπας και χαλαρώσω κι εγώ...:-P)

@Mamacita Alina λες να είμαστε ψευτοδιαβητικές? Τέλεια καμπύλη κι εσύ! Να παίζει ρόλο και το άγχος? Από όταν μου είπαν γυναικολόγος και ενδοκρινολόγος να χαλαρώσω κι όντως χαλάρωσα (εώς και παραχαλάρωσα θα μπορούσε να πει κανείς!) νομίζω πως έπεσαν κι άλλο οι τιμές μου... εκτός από τα κιλά. Αυτή η τιμή ανέβηκε! Ενώ ήμουν στα μείον 7.5, τώρα είμαι στα μείον 6. Έχω πάρει σχεδόν 1.5 κιλό! Αλλά πραγματικά το έχω ευχαριστηθεί στο φουλ! Ακόμα κι αν χρειαστεί να ξαναρχίσω διατροφή πέρασα τέλεια!!!

  • Μου αρέσει 1

4wnKp2.png 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Clue είπε:

@katerinaki 86 τέλεια τα νέα σας!!! Άντε να έρθει και η Τετάρτη και να περάσει και να χαλαρώσεις τελείως. ( και μετά να έρθει και η άλλη Τρίτη μπας και χαλαρώσω κι εγώ...:-P)

Να 'σαι καλα κοριτσακι μου!!!Μια χαρα θα ειναι και τα δικα σου νεα την Τριτη και θα χαλαρωσεις κι εσυ!!


H2Vhp2.png3ieAp3.png

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, katerinaki 86 είπε:

Κοριτσακι μου, γελασα πολυ με το σεξομανης να ξερεις!!!Εγκυουλα εισαι με ορμονες που εχουν χτυπησει κοκκινο προφανως!!Νομιζω οτι δεν υπαρχει λογος να αγχωνεσαι...Το δικο μου τουλαχιστον σκεπτικο ειναι οτι η φυση προστατευει κι εμας και τα μπεμπακια μας, οποτε μομιζω οτι δε θα μπορουσε να συμβαινει κατι φυσικα και ασυναισθητα που να προκαλει κακο...

αχ αλήθεια, ο άντρας μου δουλεύει στο εξωτερικό  ΔΥΣΤΥΧΩΣ και όταν μιλάμε, του το λέω και γελάει! Δεν το πιστεύει! Και το πιο αστείο είναι ότι βλέπω και όνειρα με τον αντρα μου! :oops: Του τα λέω και δεν με πιστεύει! μου λέει καλά εγω σε παρακαλούσα παντα, θα σου μείνει αραγε και μετά την γέννα;;; :D Με καθησυχάσατε πάντως κορίτσια! Ευχαριστώ! Αν και θα προτιμούσα να σταματήσει και ας μην κάνει κακό 

  • Χαχα 3
Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, sissy_geo είπε:

@Nikoleta... Εγω τις τελευταίες 10 μέρες κάνω πολύ πιο λίγες απ'οτι έκανα πριν, περίπου 4-5 συσπάσεις. Σκέψου αρχισα να έχω συσπάσεις,  απο 13η-14η εβδομάδα. Αλλά υπάρχουν και φορές που θα παρατηρήσω και 10 φορες τη μερα, και παλιότερα παραπάνω απο 10. Θα ξαπλώνουμε κοριτσάκι μου τι θα κάνουμε.. Αφού οντως κάνει διαφορά η ξάπλα..  ΚΟΡΙΤΣΙΑΑΑ ναι ετσι μου είπε όσο παράξενο και αν ακούγεται, να μην χαϊδευω την κοιλιά μου. Αλλα δεν παίζει αυτό. Φτύσαμε αίμα να φτάσουμε εδω που φτάσαμε, το νινί κάνει χαρούλες και τούμπες μέσα στην κοιλία και εγω θα κάθομαι αδιάφορη;;;; ΣΥΝΕΧΕΙΑ βάζω το χεράκι μου και τον αισθάνομαι. Δεν ξέρω, νομίζω άλλο το χάδι, πανω κάτω συνέχεια και άλλο να βάζεις το χεράκι σου εκεί που νοιώθεις το μωρό... Όσο για το σεξ, κορίτσια ντρέπομαι που το λεω, αλλά μου συμβαίνουν διάφορα τα βράδια ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ ΜΟΥΥΥΥ :oops: και δεν μπορώ να σας περιγράψω πόσες τύψεις νοιώθω και πόσο χάλια αισθάνομαι.. Αλλά δεν το ελέγχω, μόνο του γίνεται εκεί που κοιμάμαι σαν το βόδι, συμβαίνει.. Όχι κάθε βράδυ βεβαια, αλλα όταν συμβαίνει την επόμενη μέρα η διάθεση μου ειναι ΧΑΛΙΑ.. Σκέφτομαι τον τράχηλο, και αν μειώθηκε με τη συσπαση που εγινεεεε κ άλλα τετοια ωραία... Δεν καταλαβαινω τι μου συμβαίνει, τι είμαι καμία σεξομανής;;;; Δεν είχα τέτοια δείγματα πριν ρε παιδιά!!!

Την κοιλιτσα την χαϊδεύω μέρα νύχτα εγώ βέβαια δεν έχω συμπασεις αλλά πως γίνεται να αντισταθείς;;; ένα απλό άγγιγμα δεν κάνει κακό βέβαια :)

Είσαι σεξομανής τέλος!!! Χαχαχ

5 ώρες πρίν, Mamacita Alina είπε:

Κοριτσακιααα.... Είμαι απίστευτα χαρούμενη και προβληματισμένη!!!! 

Νηστείας: 81

1 ώρα μετά: 105

2 ώρες μετά: 90

Τιμές που δεν πλησιάζουν καν προδιαβητη. Ο προβληματισμός μου είναι ο εξής: φεύγει ο διαβήτης κύησης μόνος του; Έτσι απλά; Θα μου τον λύσει η γιατρός τη Δευτέρα έως τότε θα πλέω σε πελάγη ευτυχίας!!!! 

Αλλά η ζαλάδα ζαλάδα φίλες μου..... Ακόμη βλέπω αστεράκια.... Λόγο ζέστης επίσης.... Σκοτείνιασαν όλα εκεί όπως λέει και το Γωγούλι.... Ήμουν ξάπλα σχεδόν στον καναπέ τους με νερό και κλιματιστικό αλλά έχασα τη γη... Δε ξέρω γιατί... Πρώτη φορά αλλά τέλος καλό όλα καλά. Βρε λέτε να επηρεάζει το λεμόνι και να βγήκε χαμηλή; Χαχαχα Παναγία μου καλά αποτελέσματα σε όλες για όλα!!!

Τέλεια τα αποτελέσματα κοριτσαρα!!! Όταν μέτριο σουν μόνη σου δεν έβγαιναν τοσο χαμηλά συνήθως... Σωστά θυμάμαι; 

5 ώρες πρίν, winspert είπε:

Μπαααα. Τζίφος.... Ειμαι κοτουλα... Στον υπνο το χρεωνω στο ακουσιο κ τελειωνει η υπόθεση... Βεβαια τον αντρα δεν τον αφηνω ετσι εννοείται... Ξηρασια μονο για μενα.... Χαχαχα... Τι λεω θεε μου κ δεν κοκκινιζω;;;; 

Κορίτσια εγώ δεν μπορώ μόνο να τον ικανοποιω κ εγώ να μένω έτσι άπαπα είναι πάνω από τις δυνάμεις μου χαχαχ

Πάντως υπερβολικός είναι μωρέ ο γιατρός σου αν όλα μα όλα τα άλλα είναι οκ τι πειράζει που είσαι από εξωσωματική οι πρώτες εβδομάδες είναι κρησιμες μετά είτε εξωσωματική είτε όχι το ίδιο είναι πιστεύω... Κάνε σεξ σου λεωωωωω χαχαχ

2 ώρες πρίν, Mamacita Alina είπε:

Μπαα δεν είναι τόσο εξελιγμένη η ενδοκρινολόγος μου. Ο γυναικολόγος θα τα μάθει τηλεφωνικά σε λίγο

Λοιπόν κοριτσια το πρώτο μας πληντυριο απλώθηκε... Η χαζομαμα πίνει τον καφέ της και τα κοιτάζει σα χαζή.... Καλή αρχή μου και σας όταν το κάνετε αλλά σας συστήνω κάτι... Αν είστε αγχωδης τύπισσες σαν κι εμένα κάντε το άμεσα κι ας σας φαίνεται νωρίς.... Ασχοληθείτε με τα πράγματα του μωρού... Αυτό δεν αφήνει με τίποτα να με τίποτα κακίες σκέψεις στο κεφάλι.... Συγκινήθηκα πάλι ας το καλό μου

Αχ ανυπομονώ να απλώσω κ εγώ το πρώτο πλυντήριο με τα ρουχακια της μπουμπού μου θα ξεκινήσω κ εγω μόλις επιστρέψω από Αθήνα! 

πρίν από 59 λεπτά , Clue είπε:

Τελείωσε το σχολείο!!! Απολύομαι! Πρώτη φορά χαίρομαι που βγαίνω στο ταμείο ανεργίας!!!

@katerinaki 86 τέλεια τα νέα σας!!! Άντε να έρθει και η Τετάρτη και να περάσει και να χαλαρώσεις τελείως. ( και μετά να έρθει και η άλλη Τρίτη μπας και χαλαρώσω κι εγώ...:-P)

@Mamacita Alina λες να είμαστε ψευτοδιαβητικές? Τέλεια καμπύλη κι εσύ! Να παίζει ρόλο και το άγχος? Από όταν μου είπαν γυναικολόγος και ενδοκρινολόγος να χαλαρώσω κι όντως χαλάρωσα (εώς και παραχαλάρωσα θα μπορούσε να πει κανείς!) νομίζω πως έπεσαν κι άλλο οι τιμές μου... εκτός από τα κιλά. Αυτή η τιμή ανέβηκε! Ενώ ήμουν στα μείον 7.5, τώρα είμαι στα μείον 6. Έχω πάρει σχεδόν 1.5 κιλό! Αλλά πραγματικά το έχω ευχαριστηθεί στο φουλ! Ακόμα κι αν χρειαστεί να ξαναρχίσω διατροφή πέρασα τέλεια!!!

Απολύθηκε και εσύ;;; αντε καλό καλοκαίρι και επίσημα πλέον :)

  • Μου αρέσει 1

83tdp2.pngcWE4p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, marioula1234 είπε:

Κορίτσια εγώ δεν μπορώ μόνο να τον ικανοποιω κ εγώ να μένω έτσι άπαπα είναι πάνω από τις δυνάμεις μου χαχαχ

Πάντως υπερβολικός είναι μωρέ ο γιατρός σου αν όλα μα όλα τα άλλα είναι οκ τι πειράζει που είσαι από εξωσωματική οι πρώτες εβδομάδες είναι κρησιμες μετά είτε εξωσωματική είτε όχι το ίδιο είναι πιστεύω... Κάνε σεξ σου λεωωωωω χαχαχ

Ρε φοβαμαι σου λεω.... Σεξ με τπτ... Αλλα λιγο κατι κ εγω θα το ηθελα... Κ αν εχει δικιο κ πρεπει να απεχουμε; Ξερω κ εγω;;; αστο καλύτερα... Κ οπως ειπα, τωρα θα φοβάται κ ο αντρας μου μετα το απαγοτευτικο οπότε... Γι αυτο μετα ξεδινω στον υπνο μου... Γιατι στον ξυπνιο δεν έχει... Χαχαχα 

  • Χαχα 1

kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

11 ώρες πρίν, Mamacita Alina είπε:

Μπαα δεν είναι τόσο εξελιγμένη η ενδοκρινολόγος μου. Ο γυναικολόγος θα τα μάθει τηλεφωνικά σε λίγο

Λοιπόν κοριτσια το πρώτο μας πληντυριο απλώθηκε... Η χαζομαμα πίνει τον καφέ της και τα κοιτάζει σα χαζή.... Καλή αρχή μου και σας όταν το κάνετε αλλά σας συστήνω κάτι... Αν είστε αγχωδης τύπισσες σαν κι εμένα κάντε το άμεσα κι ας σας φαίνεται νωρίς.... Ασχοληθείτε με τα πράγματα του μωρού... Αυτό δεν αφήνει με τίποτα να με τίποτα κακίες σκέψεις στο κεφάλι.... Συγκινήθηκα πάλι ας το καλό μου

Αχ ρε γλυκουλα λες να ασχοληθω και εγώ σιγά σιγά να μου φεύγουν οι κακές οι σκέψεις εεεε ;;;

4 ώρες πρίν, winspert είπε:

Ρε φοβαμαι σου λεω.... Σεξ με τπτ... Αλλα λιγο κατι κ εγω θα το ηθελα... Κ αν εχει δικιο κ πρεπει να απεχουμε; Ξερω κ εγω;;; αστο καλύτερα... Κ οπως ειπα, τωρα θα φοβάται κ ο αντρας μου μετα το απαγοτευτικο οπότε... Γι αυτο μετα ξεδινω στον υπνο μου... Γιατι στον ξυπνιο δεν έχει... Χαχαχα 

Μωρη ντε και καλά αυτές εδώ μέσα όλες θέλουν να σε βάλουν να αλοιψεις το βούτυρο μπα ντε και καλό τους καλέ εμείς οι δυο κάνουμε σαν παρθένες χαχαχαχχαχαχχα

  • Χαχα 2

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Giotitsa είπε:

Αχ ρε γλυκουλα λες να ασχοληθω και εγώ σιγά σιγά να μου φεύγουν οι κακές οι σκέψεις εεεε ;;;

Μωρη ντε και καλά αυτές εδώ μέσα όλες θέλουν να σε βάλουν να αλοιψεις το βούτυρο μπα ντε και καλό τους καλέ εμείς οι δυο κάνουμε σαν παρθένες χαχαχαχχαχαχχα

Γιωτιτσα μου καλημέρα εννοείται κ να ξεκινήσεις κορίτσι μου! Ξεκινά ψώνια βάλε πλυντήρια να δεις πόσο πιο ευχάριστα θα περασει ο καιρός με τις ετοιμασίες :)

Καλημέρα κορίτσια μου χθες έκανα μπάνιο τελικά αλλά μες το φόβο ρε σεις μην πάρω κάνα μικρόβιο κ καλά από τη θάλασσα γτ οκ φαίνεται καθαρή.... Είναι όμως;;;  

Λοιπόν χθες πήρα τα αποτελέσματα πολλών εξετάσεων που έκανα του μικρού μου και όλα ήταν τέλεια αντε Παναγία μου... Δευτέρα ταξιδεύω για Αθήνα κ μόλις επιστρέψω κ όλα είναι καλά ξεκινάω δυναμικά τις ετοιμασίες για την μπέμπα θα αγοράσω ακόμη μια ντουλάπα γτ μ δώσε κ η αδερφή μ πολλά ρούχα της ανηψιας μου κ δεν έχω που να τα βάλω... Απο πριν δεν είχα αρκετό χώρο αλλά τώρα ένα πάρα πάνω! 


83tdp2.pngcWE4p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, marioula1234 είπε:

Γιωτιτσα μου καλημέρα εννοείται κ να ξεκινήσεις κορίτσι μου! Ξεκινά ψώνια βάλε πλυντήρια να δεις πόσο πιο ευχάριστα θα περασει ο καιρός με τις ετοιμασίες :)

Καλημέρα κορίτσια μου χθες έκανα μπάνιο τελικά αλλά μες το φόβο ρε σεις μην πάρω κάνα μικρόβιο κ καλά από τη θάλασσα γτ οκ φαίνεται καθαρή.... Είναι όμως;;;  

Λοιπόν χθες πήρα τα αποτελέσματα πολλών εξετάσεων που έκανα του μικρού μου και όλα ήταν τέλεια αντε Παναγία μου... Δευτέρα ταξιδεύω για Αθήνα κ μόλις επιστρέψω κ όλα είναι καλά ξεκινάω δυναμικά τις ετοιμασίες για την μπέμπα θα αγοράσω ακόμη μια ντουλάπα γτ μ δώσε κ η αδερφή μ πολλά ρούχα της ανηψιας μου κ δεν έχω που να τα βάλω... Απο πριν δεν είχα αρκετό χώρο αλλά τώρα ένα πάρα πάνω! 

Εντάξει αγάπη δεν κολλησες μικρόβιο προσέξες γενικά αλλαγές μαγιό με το που βγηκες αν τα εκανες αυτά είσαι οκ αν δεις οτι φοβάσαι ρε αδερφέ κάνε και μια καλλιέργεια εγώ κάνω κάθε μηνα κορίτσια λογω ιστορικού ετσι κοιτάμε να μην έχουμε κανένα θέμα ναι αγάπη αλήθεια θα το κάνω το χρειαζομαι τόσο πολύ μα τόσο για ψώνια θα παμε στον Ιουλίο να πληρωθεί ο άνδρας μου αγάπη θα παρουμε στρώματα για κούνια και καρότσι και κάτι αλλά σιμπραγκαλα 

Επεξεργάστηκαν by Giotitsa

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, marioula1234 είπε:

Κορίτσια εγώ δεν μπορώ μόνο να τον ικανοποιω κ εγώ να μένω έτσι άπαπα είναι πάνω από τις δυνάμεις μου χαχαχ

Πάντως υπερβολικός είναι μωρέ ο γιατρός σου αν όλα μα όλα τα άλλα είναι οκ τι πειράζει που είσαι από εξωσωματική οι πρώτες εβδομάδες είναι κρησιμες μετά είτε εξωσωματική είτε όχι το ίδιο είναι πιστεύω... Κάνε σεξ σου λεωωωωω χαχαχ

Χαχαχα...Η αληθεια ειναι οτι ουτε εγω μπορω...ασε που τοτε σιγουρα θα ξυπνησει το συστημα που εχει κοιμηθει για τα καλα και θ' αρχισω κι εγω τα σεξοονειρα!!!Μην παμε και γυρευοντας!!:D

Μεχρι στιγμης παντως βρε κοριτσια ολο εφιαλτες βλεπω...μου εχει λειψει τοσο πολυ ενας ηρεμος υπνος!Δε βολευομαι που δε βολευομαι πλεον, βλεπω κι ολοκληρα θριλερ...χαλια ο υπνος!!


H2Vhp2.png3ieAp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Giotitsa είπε:

Εντάξει αγάπη δεν κολλησες μικρόβιο προσέξες γενικά αλλαγές μαγιό με το που βγηκες αν τα εκανες αυτά είσαι οκ αν δεις οτι φοβάσαι ρε αδερφέ κάνε και μια καλλιέργεια εγώ κάνω κάθε μηνα κορίτσια λογω ιστορικού ετσι κοιτάμε να μην έχουμε κανένα θέμα ναι αγάπη αλήθεια θα το κάνω το χρειαζομαι τόσο πολύ μα τόσο για ψώνια θα παμε στον Ιουλίο να πληρωθεί ο άνδρας μου αγάπη θα παρουμε στρώματα για κούνια και καρότσι και κάτι αλλά σιμπραγκαλα 

Κανω καλλιέργεια μήνα πάρα μήνα αγάπη, εννοείται με το που βγήκα έβγαλα το μαγιό :)

Ρουχακια ξεκινήσες να ψωνίζεις; 

Just now, katerinaki 86 είπε:

Χαχαχα...Η αληθεια ειναι οτι ουτε εγω μπορω...ασε που τοτε σιγουρα θα ξυπνησει το συστημα που εχει κοιμηθει για τα καλα και θ' αρχισω κι εγω τα σεξοονειρα!!!Μην παμε και γυρευοντας!!:D

Μεχρι στιγμης παντως βρε κοριτσια ολο εφιαλτες βλεπω...μου εχει λειψει τοσο πολυ ενας ηρεμος υπνος!Δε βολευομαι που δε βολευομαι πλεον, βλεπω κι ολοκληρα θριλερ...χαλια ο υπνος!!

Και έλεγα τι ήθελα να σας πω κ δεν το θυμάμαι;;; μόλις μ θύμισες χαχα λοιπόν ήθελα να σας ρωτήσω αν βλέπετε κ εσείς τόσο σκατα όνειρα όσο εγω πφφφ


83tdp2.pngcWE4p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, marioula1234 είπε:

Κανω καλλιέργεια μήνα πάρα μήνα αγάπη, εννοείται με το που βγήκα έβγαλα το μαγιό :)

Ρουχακια ξεκινήσες να ψωνίζεις; 

Και έλεγα τι ήθελα να σας πω κ δεν το θυμάμαι;;; μόλις μ θύμισες χαχα λοιπόν ήθελα να σας ρωτήσω αν βλέπετε κ εσείς τόσο σκατα όνειρα όσο εγω πφφφ

Ε εντάξει είσαι οκ μετα αγάπη ωχ μωρέ δεν κόλλας και τόσο εύκολα μη κοιτάς που είμαστε χεστρουλες αχαχχαχα ναι αγάπη κάτι Εχω πάρει απλα Εχω πάρει φόρμακια μονο 0 και πρεπει τώρα 0-3 διάβασα διότι αν βγουν μικρά ;


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...