Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Lila ki είπε:

      Είμαι στο εξωτερικό ! Δεν ρώτησα γιατί μου είπαν απλά λόγω ηλικίας από 37 και πάνω δεν βάζουμε δυο έμβρυα … εγω είμαι 38 χρόνων … και έτσι δεν επεκτάθηκα … πριν την μεταφορά το ζήτησα ξανά από έναν άλλο γιατρό και μου είπε όχι … έτσι βάλαμε ένα … σε ευχαριστω πολύ ! Και εσυ με το καλό ! 
      μ α σε ρωτήσω κάτι ;;; Έχω έναν πόνο δεξιά κοντά στον αφαλό όταν σηκώνομαι απότομα … μάλιστα και στην αφή με ενοχλεί … μήπως γνωρίζεις τι θα μπορούσε να είναι τόσο ψηλά κοντά στον  αφαλό ;; 

      Μήπως είναι έντερο; Δυστυχώς μόνο εικασίες μπορώ να κάνω, δεν ξέρω κάτι... Φαντάζομαι λόγω άγχους όλες πονάμε και υποθέτουμε πράγματα αυτές τις μέρες μετά την εμβρυομεταφορά... Καλή επιτυχία! Α! Σε ποια χώρα βρίσκεσαι;

Μανούλες Οκτωβρίου 2019!


Recommended Posts

Just now, katerinaki 86 είπε:

Ουυυυυυφφφφφ παει κι αυτο!!!

Ολα τελεια κοριτσια με τη β επιπεδου!!!Ο μπεμπουλης ειναι 520 ολοκληρα γραμμαρια και τα παντα δειχνουν φυσιολογικοτατα. Καμια σχεση με το δραμα που ζησαμε στην αυχενικη!!Αυτην τη φορα βεβαια ηταν πολυ καλος και ο εμβρυολογος, οχι σαν τον αλλον το μουντρουχο...Ευτυχως, και η μητρα μου ανταποκρινεται μια χαρα μεχρι στιγμης και ο μικρουλης εχει πολυ χωρο για τουμπιτσες!!

Την Τεταρτη βεβαια κλεισαμε ραντεβου να ελεγξουμε και την καρδουλα, καθαρα λογω της τσιμπημενης αυχενικης ομως, γιατι τωρα στη β δε φανηκε τιποτα ανησυχητικο.

Για τον αιματοκριτη τελικα μου ειπε οτι συνηθως στις εβδομαδες που διανυουμε ισορροπει, οποτε προς το παρον θα συνεχισω κανονικα τα 2 χαπακια σιδηρου που παιρνω και αν δουμε οτι πεφτει, θα μου τον αλλαξει.

Μπραβο κοριτσαρα μου... Καλη συνεχεια!!!! Ολα καλα.... 

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Penny...

    1828

  • winspert

    1791

  • Mamacita Alina

    1638

  • tsilona

    1294

πρίν από 16 λεπτά , Mamacita Alina είπε:

Επειδή κάνω γεύμα κάθε 3 ώρες αν πάω ώρα γεύματος μπορω να πιω κάτι αλλά από φυσικό χυμό πχ αφού δε με ανεβάζει το πορτοκαλι μέχρι κόκα κόλα στεβια... Τίποτα άλλο... Καφέ σκέτο δεεεν γιατί θα τα βγάλω και όλα τα υπόλοιπα έχουν ζάχαρη....

Άκυρο... Κοριτσιαααα βάλτε 20-30μλ λεμόνι στη γλυκόζη... Την κατέβασα μονορουφι σαν λεμονάδα ήταν!!!! Τώρα αρχίζει βέβαια η ζαλαδα

Κόκα κόλα λοιπόν :) εγώ πήρα την έτοιμη με γεύση λεμόνι αλλά η αναγούλα που είχα μετά δεν περιγράφεται γιαυτό τρέμω την επανάληψη της

Just now, elpida20 είπε:

Καλημέρα κούκλες. Μέχρι πότε μπορούμε να κάνουμε μπάνιο σ[ην θάλασσα;;; είδα πολλές ΔΝΕ κάνετε εγώ το έχω ξεφτιλίσει κάθε σ.κ κολυμπώ αταραχη στα γαλανά νερά της Χαλκιδικής. 

Ζουζούνα νομίζω μέχρι τέλος αλλά ρώτα γιατρό καλύτερα 

Just now, tsilona είπε:

Έχω τέτοιο πονοκέφαλο απτή ζέστη νομίζω που ανακατεύομαι. :cry:

Μπουμπού άναψε κλιματιστικοοοο❤️

Just now, minxri είπε:

Καλημέρααα τσούπρες μου...!!!!

Καλό καλοκαίρι και επισήμως κορίτσια μου και γω ακόμη τπτ από μπάνια ελπίζω αρχές του άλλου μήνα που θα πάρει ο άντρας μου 1 εβδομάδα άδεια να πάμε για κανα μπανάκι μένουμε μακρυά από θάλασσα εμείς και το σκέφτομαι λίγο.....Θα έρθουνε και τα ανήψια μου από το χωριό και πρέπει να τα πάνε και αυτά για κανένα μπανάκι εκεί δεν έχουν ούτε θάλασσα ούτε μεταφορικό μέσο για να πάνε τα μωρά μου!!!!!

Καλό καλοκαίρι αγαπηηηη

Just now, katerinaki 86 είπε:

Ουυυυυυφφφφφ παει κι αυτο!!!

Ολα τελεια κοριτσια με τη β επιπεδου!!!Ο μπεμπουλης ειναι 520 ολοκληρα γραμμαρια και τα παντα δειχνουν φυσιολογικοτατα. Καμια σχεση με το δραμα που ζησαμε στην αυχενικη!!Αυτην τη φορα βεβαια ηταν πολυ καλος και ο εμβρυολογος, οχι σαν τον αλλον το μουντρουχο...Ευτυχως, και η μητρα μου ανταποκρινεται μια χαρα μεχρι στιγμης και ο μικρουλης εχει πολυ χωρο για τουμπιτσες!!

Την Τεταρτη βεβαια κλεισαμε ραντεβου να ελεγξουμε και την καρδουλα, καθαρα λογω της τσιμπημενης αυχενικης ομως, γιατι τωρα στη β δε φανηκε τιποτα ανησυχητικο.

Για τον αιματοκριτη τελικα μου ειπε οτι συνηθως στις εβδομαδες που διανυουμε ισορροπει, οποτε προς το παρον θα συνεχισω κανονικα τα 2 χαπακια σιδηρου που παιρνω και αν δουμε οτι πεφτει, θα μου τον αλλαξει.

Κατερινάκι μου όλα καλά με τον παίδαρο λοιπόν ❤️

Κοριτσαρες πάω για μπανακι λέω να βουτήξω σήμερα αν κ το λέω κάθε μέρα βέβαια χαχαχ ιδωμεν

  • Μου αρέσει 1

83tdp2.pngcWE4p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, katerinaki 86 είπε:

Ευχαριστω πολυ Γωγουλι!!Η αληθεια ειναι οτι μετα τα θετικα σημερινα νεα ειμαι πολυ χαλαρη για την Τεταρτη γιατι ειμαι αισιοδοξη οτι ολα θα ειναι καλα!!:)

Μπραβο ρε κοριτσι! Ετσι να συνεχισουμε με αισιοδοξια και χαμογελα!

  • Ευχαριστώ 1

verzp2.pngYgrLp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Nikoleta... είπε:

Καλημέρα!!! Κι εγώ τώρα δε δουλεύω. Δεν ήξερα ότι πρέπει να κάνεις ενέσεις άμα ξαπλώνεις όλη μέρα. Εμένα δε με πειράζει που είμαι ξαπλωμένη, όλο και κάτι βρίσκω να κάνω, αλλά πιάνομαι και το βράδυ δεν μπορώ να κοιμηθώ καλά. Μακάρι να ήταν τυχαίο που σε έπιασε εκείνη τη μέρα, γιατί τώρα είσαι πολύ καλύτερα. Σταμάτα τα τότε τα glopir, αφού σου είπε και ο γιατρός έτσι και βλέπεις. Κι εγώ αυτό φοβάμαι και ξαπλώνω συνέχεια, μη με πιάσει ξαφνικά να έχω πάρα πολλές και θέλω να δω κι εγώ τι γίνεται με τον τράχηλο. Εσύ μέσα στην ημέρα για παράδειγμα πόσες συσπάσεις περίπου έχεις μετρήσει; Ο γιατρός μου είπε μέχρι 10 δεν πειράζει. Στην αρχή μου έλεγε μέχρι 3-4 δεν πειράζει.

Κι εγώ παίρνω πολύ μαγνήσιο και utrogestan. Ο γιατρός μου, μου είπε ότι δεν κάνει καθόλου σεξ. Για το αν θα βγαίνω έξω δε μου είπε κάτι ακόμα, από μόνη μου προσέχω. Αυτό με το άγγιγμα της κοιλιάς το έχω παρατηρήσει και με την αλλαγή θερμοκρασίας.

@Nikoleta... Εγω τις τελευταίες 10 μέρες κάνω πολύ πιο λίγες απ'οτι έκανα πριν, περίπου 4-5 συσπάσεις. Σκέψου αρχισα να έχω συσπάσεις,  απο 13η-14η εβδομάδα. Αλλά υπάρχουν και φορές που θα παρατηρήσω και 10 φορες τη μερα, και παλιότερα παραπάνω απο 10. Θα ξαπλώνουμε κοριτσάκι μου τι θα κάνουμε.. Αφού οντως κάνει διαφορά η ξάπλα..  ΚΟΡΙΤΣΙΑΑΑ ναι ετσι μου είπε όσο παράξενο και αν ακούγεται, να μην χαϊδευω την κοιλιά μου. Αλλα δεν παίζει αυτό. Φτύσαμε αίμα να φτάσουμε εδω που φτάσαμε, το νινί κάνει χαρούλες και τούμπες μέσα στην κοιλία και εγω θα κάθομαι αδιάφορη;;;; ΣΥΝΕΧΕΙΑ βάζω το χεράκι μου και τον αισθάνομαι. Δεν ξέρω, νομίζω άλλο το χάδι, πανω κάτω συνέχεια και άλλο να βάζεις το χεράκι σου εκεί που νοιώθεις το μωρό... Όσο για το σεξ, κορίτσια ντρέπομαι που το λεω, αλλά μου συμβαίνουν διάφορα τα βράδια ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ ΜΟΥΥΥΥ :oops: και δεν μπορώ να σας περιγράψω πόσες τύψεις νοιώθω και πόσο χάλια αισθάνομαι.. Αλλά δεν το ελέγχω, μόνο του γίνεται εκεί που κοιμάμαι σαν το βόδι, συμβαίνει.. Όχι κάθε βράδυ βεβαια, αλλα όταν συμβαίνει την επόμενη μέρα η διάθεση μου ειναι ΧΑΛΙΑ.. Σκέφτομαι τον τράχηλο, και αν μειώθηκε με τη συσπαση που εγινεεεε κ άλλα τετοια ωραία... Δεν καταλαβαινω τι μου συμβαίνει, τι είμαι καμία σεξομανής;;;; Δεν είχα τέτοια δείγματα πριν ρε παιδιά!!!

  • Χαχα 4
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακιααα.... Είμαι απίστευτα χαρούμενη και προβληματισμένη!!!! 

Νηστείας: 81

1 ώρα μετά: 105

2 ώρες μετά: 90

Τιμές που δεν πλησιάζουν καν προδιαβητη. Ο προβληματισμός μου είναι ο εξής: φεύγει ο διαβήτης κύησης μόνος του; Έτσι απλά; Θα μου τον λύσει η γιατρός τη Δευτέρα έως τότε θα πλέω σε πελάγη ευτυχίας!!!! 

Αλλά η ζαλάδα ζαλάδα φίλες μου..... Ακόμη βλέπω αστεράκια.... Λόγο ζέστης επίσης.... Σκοτείνιασαν όλα εκεί όπως λέει και το Γωγούλι.... Ήμουν ξάπλα σχεδόν στον καναπέ τους με νερό και κλιματιστικό αλλά έχασα τη γη... Δε ξέρω γιατί... Πρώτη φορά αλλά τέλος καλό όλα καλά. Βρε λέτε να επηρεάζει το λεμόνι και να βγήκε χαμηλή; Χαχαχα Παναγία μου καλά αποτελέσματα σε όλες για όλα!!!

  • Μου αρέσει 6

0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, sissy_geo είπε:

@Nikoleta... Εγω τις τελευταίες 10 μέρες κάνω πολύ πιο λίγες απ'οτι έκανα πριν, περίπου 4-5 συσπάσεις. Σκέψου αρχισα να έχω συσπάσεις,  απο 13η-14η εβδομάδα. Αλλά υπάρχουν και φορές που θα παρατηρήσω και 10 φορες τη μερα, και παλιότερα παραπάνω απο 10. Θα ξαπλώνουμε κοριτσάκι μου τι θα κάνουμε.. Αφού οντως κάνει διαφορά η ξάπλα..  ΚΟΡΙΤΣΙΑΑΑ ναι ετσι μου είπε όσο παράξενο και αν ακούγεται, να μην χαϊδευω την κοιλιά μου. Αλλα δεν παίζει αυτό. Φτύσαμε αίμα να φτάσουμε εδω που φτάσαμε, το νινί κάνει χαρούλες και τούμπες μέσα στην κοιλία και εγω θα κάθομαι αδιάφορη;;;; ΣΥΝΕΧΕΙΑ βάζω το χεράκι μου και τον αισθάνομαι. Δεν ξέρω, νομίζω άλλο το χάδι, πανω κάτω συνέχεια και άλλο να βάζεις το χεράκι σου εκεί που νοιώθεις το μωρό... Όσο για το σεξ, κορίτσια ντρέπομαι που το λεω, αλλά μου συμβαίνουν διάφορα τα βράδια ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ ΜΟΥΥΥΥ :oops: και δεν μπορώ να σας περιγράψω πόσες τύψεις νοιώθω και πόσο χάλια αισθάνομαι.. Αλλά δεν το ελέγχω, μόνο του γίνεται εκεί που κοιμάμαι σαν το βόδι, συμβαίνει.. Όχι κάθε βράδυ βεβαια, αλλα όταν συμβαίνει την επόμενη μέρα η διάθεση μου ειναι ΧΑΛΙΑ.. Σκέφτομαι τον τράχηλο, και αν μειώθηκε με τη συσπαση που εγινεεεε κ άλλα τετοια ωραία... Δεν καταλαβαινω τι μου συμβαίνει, τι είμαι καμία σεξομανής;;;; Δεν είχα τέτοια δείγματα πριν ρε παιδιά!!!

Τι σεξομανης λες βρε κοπελα μου;;;; Δεν μας εχεις διαβάσει;;;; Μιλαμε για αλλο πραγμα... Χαχαχα, πειτε κορίτσια..... 

  • Χαχα 3

kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, winspert είπε:

Τι σεξομανης λες βρε κοπελα μου;;;; Δεν μας εχεις διαβάσει;;;; Μιλαμε για αλλο πραγμα... Χαχαχα, πειτε κορίτσια..... 

Μάλλον δε μας έχει διαβάσει. Να ανατρέξει λοιπόν μιας που τα λέγαμε μόλις χθες προχθές... Το μόνο σίγουρο είναι ότι αν εξαλειφοταν ο τράχηλος απ' τις συσπάσεις του οργασμού δε θα μπορούσαμε ούτε έγκυες να μείνουμε.... Είναι πολύ πιο δυνατές οι φυσικές συσπάσεις της μήτρας απ' του οργασμού.... Οπότε για πολλοστή φορά δε συντρέχει λόγος ανησυχίας...  και όσον αφορά το χάδι στη κοιλιά όπως είπα και πιο πάνω το χέρι απλά στη κοιλιά δεν προκαλεί συσπάσεις... Οι κυκλικές κινησεις προκαλούν και το παρατεταμενο χαιδεμα.... 

Εσύ τρελοκομείο στον ξύπνιο σου τελικά έκανες το κάτι τι σου να το χρεώσεις του ύπνου ή ακόμη; Χαχαχαχα

  • Μου αρέσει 2
  • Χαχα 1

0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, katerinaki 86 είπε:

Ουυυυυυφφφφφ παει κι αυτο!!!

Ολα τελεια κοριτσια με τη β επιπεδου!!!Ο μπεμπουλης ειναι 520 ολοκληρα γραμμαρια και τα παντα δειχνουν φυσιολογικοτατα. Καμια σχεση με το δραμα που ζησαμε στην αυχενικη!!Αυτην τη φορα βεβαια ηταν πολυ καλος και ο εμβρυολογος, οχι σαν τον αλλον το μουντρουχο...Ευτυχως, και η μητρα μου ανταποκρινεται μια χαρα μεχρι στιγμης και ο μικρουλης εχει πολυ χωρο για τουμπιτσες!!

Την Τεταρτη βεβαια κλεισαμε ραντεβου να ελεγξουμε και την καρδουλα, καθαρα λογω της τσιμπημενης αυχενικης ομως, γιατι τωρα στη β δε φανηκε τιποτα ανησυχητικο.

Για τον αιματοκριτη τελικα μου ειπε οτι συνηθως στις εβδομαδες που διανυουμε ισορροπει, οποτε προς το παρον θα συνεχισω κανονικα τα 2 χαπακια σιδηρου που παιρνω και αν δουμε οτι πεφτει, θα μου τον αλλαξει.

Ουαοοοο ο μπεμπαρος καλέ τέλειος είναι μπράβο αντε κοριτσάκι μου με το καλο

  • Ευχαριστώ 1

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mamacita Alina είπε:

Μάλλον δε μας έχει διαβάσει. Να ανατρέξει λοιπόν μιας που τα λέγαμε μόλις χθες προχθές... Το μόνο σίγουρο είναι ότι αν εξαλειφοταν ο τράχηλος απ' τις συσπάσεις του οργασμού δε θα μπορούσαμε ούτε έγκυες να μείνουμε.... Είναι πολύ πιο δυνατές οι φυσικές συσπάσεις της μήτρας απ' του οργασμού.... Οπότε για πολλοστή φορά δε συντρέχει λόγος ανησυχίας...  και όσον αφορά το χάδι στη κοιλιά όπως είπα και πιο πάνω το χέρι απλά στη κοιλιά δεν προκαλεί συσπάσεις... Οι κυκλικές κινησεις προκαλούν και το παρατεταμενο χαιδεμα.... 

Εσύ τρελοκομείο στον ξύπνιο σου τελικά έκανες το κάτι τι σου να το χρεώσεις του ύπνου ή ακόμη; Χαχαχαχα

Μπαααα. Τζίφος.... Ειμαι κοτουλα... Στον υπνο το χρεωνω στο ακουσιο κ τελειωνει η υπόθεση... Βεβαια τον αντρα δεν τον αφηνω ετσι εννοείται... Ξηρασια μονο για μενα.... Χαχαχα... Τι λεω θεε μου κ δεν κοκκινιζω;;;; 

  • Χαχα 2

kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, winspert είπε:

Μπαααα. Τζίφος.... Ειμαι κοτουλα... Στον υπνο το χρεωνω στο ακουσιο κ τελειωνει η υπόθεση... Βεβαια τον αντρα δεν τον αφηνω ετσι εννοείται... Ξηρασια μονο για μενα.... Χαχαχα... Τι λεω θεε μου κ δεν κοκκινιζω;;;; 

Καλέ κι εσύ πως μπορείς να δίνεις και να μη παίρνεις; Χαχαχαχα θα τον είχα πετάξει κάτω για αποπλάνηση αν το έκανα αυτό χαχαχαχα


0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Mamacita Alina είπε:

Καλέ κι εσύ πως μπορείς να δίνεις και να μη παίρνεις; Χαχαχαχα θα τον είχα πετάξει κάτω για αποπλάνηση αν το έκανα αυτό χαχαχαχα

Η καρδούλα μου το ξερει... Χαχαχα... Για χαρη του μπεμπη.. Η μαμα βολευεται αλλιως... Χαχαχα χαχαχα 

  • Χαχα 1

kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, sissy_geo είπε:

@Nikoleta... Εγω τις τελευταίες 10 μέρες κάνω πολύ πιο λίγες απ'οτι έκανα πριν, περίπου 4-5 συσπάσεις. Σκέψου αρχισα να έχω συσπάσεις,  απο 13η-14η εβδομάδα. Αλλά υπάρχουν και φορές που θα παρατηρήσω και 10 φορες τη μερα, και παλιότερα παραπάνω απο 10. Θα ξαπλώνουμε κοριτσάκι μου τι θα κάνουμε.. Αφού οντως κάνει διαφορά η ξάπλα..  ΚΟΡΙΤΣΙΑΑΑ ναι ετσι μου είπε όσο παράξενο και αν ακούγεται, να μην χαϊδευω την κοιλιά μου. Αλλα δεν παίζει αυτό. Φτύσαμε αίμα να φτάσουμε εδω που φτάσαμε, το νινί κάνει χαρούλες και τούμπες μέσα στην κοιλία και εγω θα κάθομαι αδιάφορη;;;; ΣΥΝΕΧΕΙΑ βάζω το χεράκι μου και τον αισθάνομαι. Δεν ξέρω, νομίζω άλλο το χάδι, πανω κάτω συνέχεια και άλλο να βάζεις το χεράκι σου εκεί που νοιώθεις το μωρό... Όσο για το σεξ, κορίτσια ντρέπομαι που το λεω, αλλά μου συμβαίνουν διάφορα τα βράδια ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ ΜΟΥΥΥΥ :oops: και δεν μπορώ να σας περιγράψω πόσες τύψεις νοιώθω και πόσο χάλια αισθάνομαι.. Αλλά δεν το ελέγχω, μόνο του γίνεται εκεί που κοιμάμαι σαν το βόδι, συμβαίνει.. Όχι κάθε βράδυ βεβαια, αλλα όταν συμβαίνει την επόμενη μέρα η διάθεση μου ειναι ΧΑΛΙΑ.. Σκέφτομαι τον τράχηλο, και αν μειώθηκε με τη συσπαση που εγινεεεε κ άλλα τετοια ωραία... Δεν καταλαβαινω τι μου συμβαίνει, τι είμαι καμία σεξομανής;;;; Δεν είχα τέτοια δείγματα πριν ρε παιδιά!!!

Κι εσύ νωρίς βλέπω άρχισες με τις συσπάσεις. Μισ χαρά είναι 4 με 5. Εγώ κάνω λίγο παραπάνω. Κι εγώ έχει τύχει πάνω από 10. Γενικά άμα είμαι ξαπλωμένη με βοηθάει.

Όσον αφορά το χάιδεμα στην κοιλιά, εγώ την ακουμπάω για να νιώσω το μωράκι, αλλά αν καταλάβω ότι κάνω σύσπαση εκείνη την ώρα πρέπει να πάρω το χέρι μου, γιατί θα γίνει πιο έντονη. Ή αν την χαϊδεύει ο άντρας μου ακόμα χειρότερα. Μέχρι κι εκείνος το καταλαβαίνει ότι πετρώνει εκείνη την ώρα. Οπότε ισχύει αυτό που λέει ο γιατρός σου και το έχω παρατηρήσει κι εγώ.

Μη φοβάσαι για τον τράχηλο, γιατί κι εγώ στο 1ο τρίμηνο δεν είχα πάλι επαφές με τον σύζυγο και μου έτυχε 3 φορές ονείρωξη, αλλά ο τράχηλός μου είναι μιά χαρά προς το παρόν. Είναι και που δεν έχουμε επαφές και από τις ορμόνες.

Just now, winspert είπε:

Μπαααα. Τζίφος.... Ειμαι κοτουλα... Στον υπνο το χρεωνω στο ακουσιο κ τελειωνει η υπόθεση... Βεβαια τον αντρα δεν τον αφηνω ετσι εννοείται... Ξηρασια μονο για μενα.... Χαχαχα... Τι λεω θεε μου κ δεν κοκκινιζω;;;; 

Χαχαχαχα κι εγώ ακριβώς το ίδιο. Και δεν κάνει τώρα εγώ, αλλά και στην αρχή που έκανε φοβόμουν. Κι εγώ δεν αφήνω έτσι τον άντρα μου. Εγώ μετά τη γέννα....

@Farmakotriftena και @Mamacita Alina καλή επιτυχία στην καμπύλη!!

Ξέρετε αν κάνουμε όλες υποχρεωτικά καμπύλη; Ή κάνει μόνο όποια έχει ανεβασμένο ζάχαρο;

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, sissy_geo είπε:

@Nikoleta... Εγω τις τελευταίες 10 μέρες κάνω πολύ πιο λίγες απ'οτι έκανα πριν, περίπου 4-5 συσπάσεις. Σκέψου αρχισα να έχω συσπάσεις,  απο 13η-14η εβδομάδα. Αλλά υπάρχουν και φορές που θα παρατηρήσω και 10 φορες τη μερα, και παλιότερα παραπάνω απο 10. Θα ξαπλώνουμε κοριτσάκι μου τι θα κάνουμε.. Αφού οντως κάνει διαφορά η ξάπλα..  ΚΟΡΙΤΣΙΑΑΑ ναι ετσι μου είπε όσο παράξενο και αν ακούγεται, να μην χαϊδευω την κοιλιά μου. Αλλα δεν παίζει αυτό. Φτύσαμε αίμα να φτάσουμε εδω που φτάσαμε, το νινί κάνει χαρούλες και τούμπες μέσα στην κοιλία και εγω θα κάθομαι αδιάφορη;;;; ΣΥΝΕΧΕΙΑ βάζω το χεράκι μου και τον αισθάνομαι. Δεν ξέρω, νομίζω άλλο το χάδι, πανω κάτω συνέχεια και άλλο να βάζεις το χεράκι σου εκεί που νοιώθεις το μωρό... Όσο για το σεξ, κορίτσια ντρέπομαι που το λεω, αλλά μου συμβαίνουν διάφορα τα βράδια ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ ΜΟΥΥΥΥ :oops: και δεν μπορώ να σας περιγράψω πόσες τύψεις νοιώθω και πόσο χάλια αισθάνομαι.. Αλλά δεν το ελέγχω, μόνο του γίνεται εκεί που κοιμάμαι σαν το βόδι, συμβαίνει.. Όχι κάθε βράδυ βεβαια, αλλα όταν συμβαίνει την επόμενη μέρα η διάθεση μου ειναι ΧΑΛΙΑ.. Σκέφτομαι τον τράχηλο, και αν μειώθηκε με τη συσπαση που εγινεεεε κ άλλα τετοια ωραία... Δεν καταλαβαινω τι μου συμβαίνει, τι είμαι καμία σεξομανής;;;; Δεν είχα τέτοια δείγματα πριν ρε παιδιά!!!

Κοριτσακι μου, γελασα πολυ με το σεξομανης να ξερεις!!!Εγκυουλα εισαι με ορμονες που εχουν χτυπησει κοκκινο προφανως!!Νομιζω οτι δεν υπαρχει λογος να αγχωνεσαι...Το δικο μου τουλαχιστον σκεπτικο ειναι οτι η φυση προστατευει κι εμας και τα μπεμπακια μας, οποτε μομιζω οτι δε θα μπορουσε να συμβαινει κατι φυσικα και ασυναισθητα που να προκαλει κακο...

  • Μου αρέσει 1

H2Vhp2.png3ieAp3.png

Link to comment
Share on other sites

14 ώρες πρίν, katerinaki 86 είπε:

30...εχω και το στιγμα βεβαια και ειμαι παντα χαμηλα αλλα τωρα παραπεσε!Τον προηγουμενο μηνα ειχα 33,50 και μου αυξησε το σιδηρο αλλα τζιφος...

Εμενα η αδερφη μου που εχει το στιγμα εφτασε μεχρι 29 με 2 χαπακια..αλλα ολα καλα. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jennak83 είπε:

Εμενα η αδερφη μου που εχει το στιγμα εφτασε μεχρι 29 με 2 χαπακια..αλλα ολα καλα. 

Κι ο γιατρος που το συζητησαμε σημερα δεν ειδα να αγχωνεται ιδιαιτερα, απλα μου ειπε οτι αν δεν ανεβει, θα μου αλλαξει σιδηρο. Το μονο που με αγχωνει λιγο ειναι να ειναι καλυτερος προς το τελος λογω καισαρικης.


H2Vhp2.png3ieAp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...