Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 43 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Άρα κάτι σαν ανεξήγητη υπογονιμότητα όπως το περιγράφεις.Ελπιζω αυτή τη φορά να είσαι έγκυος,να έχεις μια όμορφη εγκυμοσύνη και να αφήσεις πίσω σου όλη την ταλαιπωρία που πέρασες ❤️

      Σε ευχαριστώ 😍μακάρι αν και κρατώ μικρό καλάθι....δεν πειράζει..θα ειναι 2-3 μερες δυσκολες μετα θα επανελθω...όπως λέω πάντα έχουμε δικαίωμα να πέσουμε αλλά υποχρέωση να σηκωθούμε! Αν θέλει ο Θεός θα γίνει!

      • Ευχή 1

Μανούλες Αυγούστου 2019


Rinaki88

Recommended Posts

Just now, Katerina 88 είπε:

Αγαπημενη μου @palmoira!!! Τι κάνεις?? Πως είναι η μπεμπούλα μας?? Εγω ανυπομονώ γιατί θα με σκάσει ο μπέμπης μέχρι να γεννηθεί! Ολο εξαφανίζεται κ αγχώνομαι. @Giotitsa τα ιδια μου έκανε κ σήμερα, 6 ωρες άφαντος κ ξαφνικά εμφανίστηκε, θα με τρελανει τούτος αλήθεια. 

Ωχ αρχισε της τρελιτσες παλι υπομονή κοριτσάκι μου υπομονή

  • Μου αρέσει 1

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Giotitsa είπε:

Ωχ αρχισε της τρελιτσες παλι υπομονή κοριτσάκι μου υπομονή

Πολυ υπομονή χρειάζομαι κοριτσάκι μου, ελπιζω να μην το κάνει τόσο συχνά από εδω κ μπρος. 


 

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια πως πατε??εγω τραγουδαω απο το πρωι《40 βαθμοιιιι καιει το κορμιιι....》

Σημερα εφεραν τα πραγματα για το μπεμπη!!κουνια ,καροτσι,ριλαξ τα παντα.ποσο χαρουμενη νιωθω:):x!Δευτερα αρχιζω ετοιμασιες!

  • Μου αρέσει 2

EUW2p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα κορίτσια!!! Ελπίζω να την παλεύετε τώρα με την ζέστη. Εγώ έχω συσφίξει τις σχέσεις μου με το air condition...

Έχω 2 εβδομάδες να κοιμηθώ... Η μικρή κάνει πάρτυ κάθε βράδυ! Δεν βολεύεται πουθενά, ούτε μεσημέρι ούτε βράδυ.

Αυτές τις μέρες σταμάτησα να πηγαίνω στη δουλειά και κάνω όσα χρειάζονται από το σπίτι, γιατί 8-18 Ιουλίου θα πρέπει να πηγαίνω κάθε μέρα έστω και για 3 ώρες.

Κατά τα άλλα, ετοιμαζόμαστε σιγά σιγά. Χθες είπα να ετοιμάσω την βαλίτσα, αλλά μου λείπουν 2 πραγματάκια, οπότε θα το κάνω από Δευτέρα. Πρέπει να στείλω το καρότσι για καθάρισμα και πρέπει να στήσει ο σύζυγος την κούνια μόλις βρει χρόνο.

Να ρωτήσω, κρέμες έχω ήδη πάρει και αφρόλουτρο- σαπουνάκι για το μωρό. Πάνες λέτε να αρχίσω να παίρνω;;;


GP3ap2.png
dEK1p3.png
Link to comment
Share on other sites

Just now, Mar.da είπε:

Κοριτσια πως πατε??εγω τραγουδαω απο το πρωι《40 βαθμοιιιι καιει το κορμιιι....》

Σημερα εφεραν τα πραγματα για το μπεμπη!!κουνια ,καροτσι,ριλαξ τα παντα.ποσο χαρουμενη νιωθω:):x!Δευτερα αρχιζω ετοιμασιες!

Αχ αγαπουλα τι όμορφα να χαρείς κσι το δευτερόλεπτο ανυπονονω τόσο και εγώ μα τόσο να μου είσαι καλά γλυκουλα μου εσύ...


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Giotitsa είπε:

Αχ αγαπουλα τι όμορφα να χαρείς κσι το δευτερόλεπτο ανυπονονω τόσο και εγώ μα τόσο να μου είσαι καλά γλυκουλα μου εσύ...

Ευχαριστω γιωτιτσα!!δεν αργεις κι εσυ κοριτσακι μου....!!

Just now, Smurfita είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!!! Ελπίζω να την παλεύετε τώρα με την ζέστη. Εγώ έχω συσφίξει τις σχέσεις μου με το air condition...

Έχω 2 εβδομάδες να κοιμηθώ... Η μικρή κάνει πάρτυ κάθε βράδυ! Δεν βολεύεται πουθενά, ούτε μεσημέρι ούτε βράδυ.

Αυτές τις μέρες σταμάτησα να πηγαίνω στη δουλειά και κάνω όσα χρειάζονται από το σπίτι, γιατί 8-18 Ιουλίου θα πρέπει να πηγαίνω κάθε μέρα έστω και για 3 ώρες.

Κατά τα άλλα, ετοιμαζόμαστε σιγά σιγά. Χθες είπα να ετοιμάσω την βαλίτσα, αλλά μου λείπουν 2 πραγματάκια, οπότε θα το κάνω από Δευτέρα. Πρέπει να στείλω το καρότσι για καθάρισμα και πρέπει να στήσει ο σύζυγος την κούνια μόλις βρει χρόνο.

Να ρωτήσω, κρέμες έχω ήδη πάρει και αφρόλουτρο- σαπουνάκι για το μωρό. Πάνες λέτε να αρχίσω να παίρνω;;;

Γεια σου κοριτσι!κι εγω με το αιρκοντισιον αγκαλια ειμαι.απο Δευτερα θα παραγγειλω σαμπουαν αφρολουτρα και τα σχετικα.πανες θα παρουμε οσο ειμαστε στο μαιευτηριο ετσι το χα κανει και στις κορες μου.βαλιτσα θα ετοιμασω μια εβδομαδα πριν μπω στο μηνα μου.τα ρουχα που θα παρω,νυχτικα και σουτιεν θηλασμου τα χω ετοιμα στη ντουλαπα οποτε μενει μονο να μπουν βαλιτσα.ολα τα υπολοιπα σε μια μερα μπαινουν.


EUW2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mar.da είπε:

Κοριτσια πως πατε??εγω τραγουδαω απο το πρωι《40 βαθμοιιιι καιει το κορμιιι....》

Σημερα εφεραν τα πραγματα για το μπεμπη!!κουνια ,καροτσι,ριλαξ τα παντα.ποσο χαρουμενη νιωθω:):x!Δευτερα αρχιζω ετοιμασιες!

Στην κυριολεξία ισχύει το τραγούδι κοριτσάκι μου!!! Καλορίζικα!!! Με το καλό!!! 

  • Ευχαριστώ 1

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, SOFI78 είπε:

Κορίτσια από βρεφικά είδη τύπου σαμπουάν και αφρόλουτρα ποια εταιρία προτιμάτε και από που ψωνίζετε?

Επίσης με βλαστοκύτταρα θα κάνετε κάτι?

Εγω απο ιντερνετ θα παρω pharmaset και mustela.βλαστοκυτταρα δε θα κρατησω εχω ακουσει διαφορα για τη φυλαξη και μια γνωστη μου που το χε κανει μετα απο 5 χρονια το κεντρο που ειχε αναλαβει τη φυλαξη εκλεισε ξαφνικα δεν την ειδοποιησαν,το εμαθε απο καποιο αρθρο τυχαια,προσπαθησε να τους βρει και αφου τα καταφερε εν τελη να εντοπισει καποιον απο τους υπευθυνους ακρη δε μπορεσε να βγαλει και πηγαν τσαμπα ολα.τωρα τι να σου πω μπορει να πετυχε κεντρο φυλαξης που δεν ηταν εμπιστο και να μην συμβαινει σε ολα.

  • Μου αρέσει 1

EUW2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, SOFI78 είπε:

Κορίτσια από βρεφικά είδη τύπου σαμπουάν και αφρόλουτρα ποια εταιρία προτιμάτε και από που ψωνίζετε?

Επίσης με βλαστοκύτταρα θα κάνετε κάτι?

Στην κόρη μου χρησιμοποιούσα frezyderm και mustela. Τον τελευταίο 1 χρόνο χρησιμοποιώ προϊόντα της pharmasept και είμαι πολύ ευχαριστημένη.

Τώρα για το μωρό παρήγγειλα από ηλεκτρονικό φαρμακείο mustela και pharmasept.

  • Μου αρέσει 2

GP3ap2.png
dEK1p3.png
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου καλησπέρα. Τι κάνετε; Έχω χαθεί τις τελευταίες ημέρες. Μας τύχανε διαφορά. Αρρώστησε και το σκυλάκι μου και τον τρέχαμε κτηνίατρο γιατί είχε γαστρεντερίτιδα με αιμα και είχαμε τρομάξει πολύ. Ευτυχώς ήταν διατροφικό και τώρα είναι καλύτερα. 

Με τον ύπνο πως είστε; Εγώ έχω αρχίσει και ζορίζομαι αρκετά. Με δύσπνοιες και πλέον δεν με βολεύει καμία στάση. 

Κι εγώ για τον μικρό μου Mustela και το τζελ για τους κολικούς από Frezyderm. Και άρωμα του πήρα από Intermed. Χιχιχιχι. Με έχει πιάσει ανυπομονησία και θέλουμε 2 μήνες ακόμη.

  • Μου αρέσει 2

Lilypie Pregnancy tickers

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 14 λεπτά , Rinaki88 είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα. Τι κάνετε; Έχω χαθεί τις τελευταίες ημέρες. Μας τύχανε διαφορά. Αρρώστησε και το σκυλάκι μου και τον τρέχαμε κτηνίατρο γιατί είχε γαστρεντερίτιδα με αιμα και είχαμε τρομάξει πολύ. Ευτυχώς ήταν διατροφικό και τώρα είναι καλύτερα. 

Με τον ύπνο πως είστε; Εγώ έχω αρχίσει και ζορίζομαι αρκετά. Με δύσπνοιες και πλέον δεν με βολεύει καμία στάση. 

Κι εγώ για τον μικρό μου Mustela και το τζελ για τους κολικούς από Frezyderm. Και άρωμα του πήρα από Intermed. Χιχιχιχι. Με έχει πιάσει ανυπομονησία και θέλουμε 2 μήνες ακόμη.

Ρινακι εχουμε και εμεις δυο σκυλακια και οταν παθαινουν κατι στεναχωριεμαι πολυ.περαστικα του.εγω βρηκα ακρη με το υπνο αλλα η δυσπνοια με δυσκολευει κι εμενα.μονο στο πλαι αριστερα νιωθω καλυτερα.


EUW2p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...