Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 2 λεπτά , Eflenew είπε:

      Δε ξερει γιατι παιρνω αρνητικες ή χαμηλές δεδομένου οτι αυτη και 2 προηγουμενες ειναι με δανεικα και με αριστο ενδονητριο. Εχω κάνει έλεγχο μικροβιώματος και θεραπεια, υστεροσκοπησείς, εχω κάνει όλες τις εξετάσεις σε αιματολόγο, εχω ελέγξει θρομβοφιλία, εχουμε ελέγξει ορμόνες, έχουμε ελέγξει σπέρμα (οξειδωτικό στρες & καλλιέργεια για μικρόβιο). Δευτέρα....θα φανεί...ουφ!

      Άρα κάτι σαν ανεξήγητη υπογονιμότητα όπως το περιγράφεις.Ελπιζω αυτή τη φορά να είσαι έγκυος,να έχεις μια όμορφη εγκυμοσύνη και να αφήσεις πίσω σου όλη την ταλαιπωρία που πέρασες ❤️

Μανούλες Αυγούστου 2019


Rinaki88

Recommended Posts

Just now, Smurfita είπε:

Καλημέρα κορίτσια!

Πήγαμε χθες στον γιατρό για το ντόπλερ. Η μπέμπα έχει φτάσει 1959 γραμμάρια, είναι μπρούμυτα και γενικά είναι καλά. Επιβεβαιώσαμε ότι εκτός απροόπτου, θα γεννήσω το αργότερο 15Αύγουστο και δεν θα πάρω όλο τον μήνα και το επόμενο ραντεβού είναι σε 3 εβδομάδες.

Συσπάσεις, καούρες, ίλιγγοι κλπ. είναι φυσιολογικά.

Μπράβο κορίτσι μου!! Τελεια κιλα εχει το μωρο!! Με το καλό!! 


 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Katerina 88 είπε:

Κοριτσακι μου καπου στις 36 λογικά, με το ιστορικο μου δε ρισκαρουμε για παραπανω. Θα δούμε κ το ντοπλερ αυριο τι θα δείξει γιατί σκέψου στην αυχενική μου έβγαλαν ποσοστο να γεννησω πριν τις 34 εβδομάδες 1/65.Τουλαχιστον έχουμε κανει ενεσεις κορτιζόνης και να δουμε πως παμε με το βάρος. 

Ελα κατερινακι μου τα δυσκολα περασαν,το ντοπλερ μια χαρα θα ειναι αυριο και θα ειναι ολα σουπερ!εννοειτε δε θα ρισκαρετε και στις 36 εβδομαδες μια χαρα θα ναι το μωρακι!!με το καλο κατερινακι μου!!:x

Just now, Smurfita είπε:

Καλημέρα κορίτσια!

Πήγαμε χθες στον γιατρό για το ντόπλερ. Η μπέμπα έχει φτάσει 1959 γραμμάρια, είναι μπρούμυτα και γενικά είναι καλά. Επιβεβαιώσαμε ότι εκτός απροόπτου, θα γεννήσω το αργότερο 15Αύγουστο και δεν θα πάρω όλο τον μήνα και το επόμενο ραντεβού είναι σε 3 εβδομάδες.

Συσπάσεις, καούρες, ίλιγγοι κλπ. είναι φυσιολογικά.

Πολυ ωραια τα νεα σας!κοπελαρα η μπουμπου!με το καλο!!

Just now, Giotitsa είπε:

Χαχαχχαχαχ εγώ θα την ετοίμασω νωρίς πρωτα ο Θεός απο την λαχτάρα μου και μονο αχαχχαχαχαχχα

Γιωτιτσα σε καταλαβαινω κι εγω στο πρωτο μου τα χα ετοιμα ολα πολυ νωρις απο λαχταρα και αγωνια μη ξεχασω κατι,μηπως πρεπει να φυγω νωριτερα..ανοιγα και εκλεινα τη βαλιτσα συνεχεια,ποτε εβαζα κατι,ποτε εβγαζα κατι γιατι μετα εβλεπα οτι δε χρειαζοταν γενικα επαιζα με τη βαλιτσα:D.τελικα γεννησα στις 40 εβδομαδες αλλα ευχαριστηθηκα να φτιαχνω βαλιτσα:mrgreen:.καλο ειναι να τα χουμε νωρις ετοιμα για παν ενδεχομενο βεβαια.

  • Μου αρέσει 1

EUW2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mar.da είπε:

Ελα κατερινακι μου τα δυσκολα περασαν,το ντοπλερ μια χαρα θα ειναι αυριο και θα ειναι ολα σουπερ!εννοειτε δε θα ρισκαρετε και στις 36 εβδομαδες μια χαρα θα ναι το μωρακι!!με το καλο κατερινακι μου!!:x

Πολυ ωραια τα νεα σας!κοπελαρα η μπουμπου!με το καλο!!

Σευχαριστω πολυ κοριτσάκι μου!!! Μακάρι ολα να πανε καλα για ολες μας! !! :x

  • Μου αρέσει 1

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Katerina 88 είπε:

Μπράβο κορίτσι μου!! Τελεια κιλα εχει το μωρο!! Με το καλό!! 

Ευχαριστώ πολύ Κατερίνα! Με το καλό να δεχτούμε όλες μας τα μπεμπάκια μας!

Just now, Mar.da είπε:

Ελα κατερινακι μου τα δυσκολα περασαν,το ντοπλερ μια χαρα θα ειναι αυριο και θα ειναι ολα σουπερ!εννοειτε δε θα ρισκαρετε και στις 36 εβδομαδες μια χαρα θα ναι το μωρακι!!με το καλο κατερινακι μου!!:x

Πολυ ωραια τα νεα σας!κοπελαρα η μπουμπου!με το καλο!!

Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου! Με το καλό και ο μπέμπης!

  • Μου αρέσει 2

GP3ap2.png
dEK1p3.png
Link to comment
Share on other sites

Just now, Smurfita είπε:

Ευχαριστώ πολύ Κατερίνα! Με το καλό να δεχτούμε όλες μας τα μπεμπάκια μας!

Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου! Με το καλό και ο μπέμπης!

Μακάρι κοριτσι μου!!! 


 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Mar.da είπε:

Ελα κατερινακι μου τα δυσκολα περασαν,το ντοπλερ μια χαρα θα ειναι αυριο και θα ειναι ολα σουπερ!εννοειτε δε θα ρισκαρετε και στις 36 εβδομαδες μια χαρα θα ναι το μωρακι!!με το καλο κατερινακι μου!!:x

Πολυ ωραια τα νεα σας!κοπελαρα η μπουμπου!με το καλο!!

Γιωτιτσα σε καταλαβαινω κι εγω στο πρωτο μου τα χα ετοιμα ολα πολυ νωρις απο λαχταρα και αγωνια μη ξεχασω κατι,μηπως πρεπει να φυγω νωριτερα..ανοιγα και εκλεινα τη βαλιτσα συνεχεια,ποτε εβαζα κατι,ποτε εβγαζα κατι γιατι μετα εβλεπα οτι δε χρειαζοταν γενικα επαιζα με τη βαλιτσα:D.τελικα γεννησα στις 40 εβδομαδες αλλα ευχαριστηθηκα να φτιαχνω βαλιτσα:mrgreen:.καλο ειναι να τα χουμε νωρις ετοιμα για παν ενδεχομενο βεβαια.

Μπα εγω δεν παω με τιποτα για 40 εβδομάδες αγάπη λόγω ιστορικού ΑΣΕ εκεί να την κάνω ποτε δεν ξέρεις αύριο Εχω καμπύλη και υπέρηχο να δω ποσά γραμμάρια είναι το σπουργιτακι μου


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Giotitsa είπε:

Μπα εγω δεν παω με τιποτα για 40 εβδομάδες αγάπη λόγω ιστορικού ΑΣΕ εκεί να την κάνω ποτε δεν ξέρεις αύριο Εχω καμπύλη και υπέρηχο να δω ποσά γραμμάρια είναι το σπουργιτακι μου

Ναι καλε να την φτιαξεις νωριτερα,απλα θυμηθηκα εμενα στο πρωτο παιδι.καλα αποτελεσματα για αυριο κοριτσακι μου!αν θες πες μας μετα τα νεα σου!σε εχουμε εννοια κι εσενα:).


EUW2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mar.da είπε:

Ναι καλε να την φτιαξεις νωριτερα,απλα θυμηθηκα εμενα στο πρωτο παιδι.καλα αποτελεσματα για αυριο κοριτσακι μου!αν θες πες μας μετα τα νεα σου!σε εχουμε εννοια κι εσενα:).

Αχχαχαχα ναι αγαπουλα θα σας πω Εχω αγωνία μωρέ αύριο Εχω να πω πολλά με τον γιατρό ενα σωτο πράγματα να προσέχετε όλες σας


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Giotitsa είπε:

Αχχαχαχα ναι αγαπουλα θα σας πω Εχω αγωνία μωρέ αύριο Εχω να πω πολλά με τον γιατρό ενα σωτο πράγματα να προσέχετε όλες σας

Ευχαριστουμε!ολα τελεια θα ειναι!!


EUW2p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Katerina 88 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!!Εκανα κ εγω το ντοπλερ σημερα, είμαι 30 κ 3 είναι 1500 ο μπέμπης, ολα καλα μου ειπαν!! 

Μπραβο κατερινα μου!!ειδες που στο πα?το ξερα εγω οτι θα ηταν ολα τελεια!μια χαρα το βαρος του μπεμπη!!αντε κοριτσακι μου τωρα να ηρεμησεις και να κανεις τις ετοιμασιες σου πιο ηρεμα:).τωρα που σου γραφω ο μπεμπης μας κλωτσαει σα να στελνει χαιρετισματα στο φιλο του:D:x!

Κοριτσια εχτες παρειγγειλα τα μικροπραματα για το μπεμπη!αφρολουτρα,ψαλιδακι,σφουγγαρακι διαφορα τετοια,ανυπομονω να ερθουν!!

  • Μου αρέσει 2

EUW2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mar.da είπε:

Μπραβο κατερινα μου!!ειδες που στο πα?το ξερα εγω οτι θα ηταν ολα τελεια!μια χαρα το βαρος του μπεμπη!!αντε κοριτσακι μου τωρα να ηρεμησεις και να κανεις τις ετοιμασιες σου πιο ηρεμα:).τωρα που σου γραφω ο μπεμπης μας κλωτσαει σα να στελνει χαιρετισματα στο φιλο του:D:x!

Κοριτσια εχτες παρειγγειλα τα μικροπραματα για το μπεμπη!αφρολουτρα,ψαλιδακι,σφουγγαρακι διαφορα τετοια,ανυπομονω να ερθουν!!

Σ'ευχαριστω πολύ κοριτσάκι μου!!! Μακαρι να πανε ολα καλα κ να παρει κ αρκετο βαρος για τις ημερες που μας έμειναν!!! Επίσης στέλνουμε χαιρετίσματα στον μπεμπουλη σου!!! Αντε με το καλο κοριτσάκι μου να τα χαρειτε!!! :x

  • Ευχαριστώ 1

 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια!

Σήμερα κάναμε γενική καθαριότητα στο υπνοδωμάτιό μας και φτιάξαμε τον χώρο για να φέρουμε την κούνια. Η μπέμπα κάνει σβούρες και δεν με αφήνει σε ησυχία. Επίσης, έχω χάσει τον λογαριασμό για το πόσο νερό πίνω...

@Katerina 88 μπράβο για τα καλά σας νέα! Μια χαρά το μωρό και τα κιλά του! Προσπάθησε να χαλαρώσεις τώρα και να έχεις καλή διάθεση!

@Mar.da με το καλό να σου έρθουν τα πράγματα! Σήμερα τακτοποίησα τις κρέμες και τα αφρόλουτρα για την μπέμπα. Ήθελα να βάλω και τη θήκη με τις χτένες και το ψαλιδάκι, αλλά αυτά είναι συσκευασμένα μαζί με το λίκνο που είχα παραγγείλει και για να τα βγάλω πρέπει να στήσω το λίκνο... οπότε περιμένω...

Σήμερα έχουμε παιδίατρο για την κόρη μου και θα τον ρωτήσω μήπως έχω ξεχάσει τίποτα για τις πρώτες μέρες. Επίσης να τον ενημερώσω για το πότε περίπου περιμένουμε την μπέμπα για να δούμε αν θα είναι εδώ.

  • Μου αρέσει 1

GP3ap2.png
dEK1p3.png
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Mar.da είπε:

Μπραβο κατερινα μου!!ειδες που στο πα?το ξερα εγω οτι θα ηταν ολα τελεια!μια χαρα το βαρος του μπεμπη!!αντε κοριτσακι μου τωρα να ηρεμησεις και να κανεις τις ετοιμασιες σου πιο ηρεμα:).τωρα που σου γραφω ο μπεμπης μας κλωτσαει σα να στελνει χαιρετισματα στο φιλο του:D:x!

Κοριτσια εχτες παρειγγειλα τα μικροπραματα για το μπεμπη!αφρολουτρα,ψαλιδακι,σφουγγαρακι διαφορα τετοια,ανυπομονω να ερθουν!!

Ουου κορίτσι τι κανείς εγώ όλα καλά εκανα καμπύλη ασε καλύτερα να μην πω εμπειρία και εκανα καθ υπέρηχο 784 ο μπεμπακος μου είναι το γλυκουλα μου 38 εβδομάδα γενναω


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Smurfita είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!

Σήμερα κάναμε γενική καθαριότητα στο υπνοδωμάτιό μας και φτιάξαμε τον χώρο για να φέρουμε την κούνια. Η μπέμπα κάνει σβούρες και δεν με αφήνει σε ησυχία. Επίσης, έχω χάσει τον λογαριασμό για το πόσο νερό πίνω...

@Katerina 88 μπράβο για τα καλά σας νέα! Μια χαρά το μωρό και τα κιλά του! Προσπάθησε να χαλαρώσεις τώρα και να έχεις καλή διάθεση!

@Mar.da με το καλό να σου έρθουν τα πράγματα! Σήμερα τακτοποίησα τις κρέμες και τα αφρόλουτρα για την μπέμπα. Ήθελα να βάλω και τη θήκη με τις χτένες και το ψαλιδάκι, αλλά αυτά είναι συσκευασμένα μαζί με το λίκνο που είχα παραγγείλει και για να τα βγάλω πρέπει να στήσω το λίκνο... οπότε περιμένω...

Σήμερα έχουμε παιδίατρο για την κόρη μου και θα τον ρωτήσω μήπως έχω ξεχάσει τίποτα για τις πρώτες μέρες. Επίσης να τον ενημερώσω για το πότε περίπου περιμένουμε την μπέμπα για να δούμε αν θα είναι εδώ.

Σευχαριστω πολυ κοριτσάκι μου!! Καλα κανεις κ πίνεις πολυ νερό για να ενυδατωνεσαι!! Μπράβο να ρωτήσεις κ τον παιδιατρο για να ξέρεις πως να κινηθείς. Πότε περιμένεις περίπου?? 


 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...