Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • κοριτσιααα αύριο εχω γιατρό να δούμε τον τράχηλο και μεθαύριο εχω υπερηχογράφημα καρδιάς του εμβρύου !!! για ποιο να πρώτο αγχωθώ δεν ξέρω! το θετικό είναι ότι σήμερα ξύπνησα 4η μέρα σερί χωρίς πονάκια περιόδου…. δεν έχει ξαναγίνει ! βασικα από την περιδεση κ έπειτα δλδ 12 μέρες με έχουν πιάσει μόνο 2 φορες! λέτε ν γίνεται  δουλίτσα ; 

      • Μου αρέσει 1

Μανούλες Ιούνιου 2020♡


Recommended Posts

Just now, Nansy29 είπε:

Κατάλαβα από συμπτώματα καλα πάμε δηλαδή..οχι ακόμα δεν που είπε για υπέρηχο να δούμε τι θα δείξει η χοριακη αύριο και θα μου πει 

Εσύ;σου είπε για υπέρηχο;;

 

Γεια σου κορίτσι μου!να πάνε όλα καλά για όλες μας!!Ποτέ έχεις υπέρηχο;;

Υπέρηχο έχω Παρασκευή 18 του μήνα...Μου είπε ότι είναι νωρίς ακόμη για να δουν κάτι μιας κ είμαι 4ων εβδομάδων κ κάτι...(υπολογίζουν τις εβδομάδες αφαιρώντας 14 μέρες από την ημέρα της εμβρυομεταφορας).Αρα αναμονή έως τότε κ με τη βοήθεια του θεού μακάρι να είναι όλα καλά!

 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

On 9/10/2019 at 1:53 ΠΜ, Φούφη είπε:

Με το καλό να μαζευτούμε πολλές!!!

@Agaph

@Nansy29

@Φούφη

@Zina21

@daisyz

 

 

Just now, Zina21 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!!!!Τι κάνετε;Ευχομαι να αυξηθούμε κ να παραμείνουμε εδώ για πολύ πολύ καιρό κ να συζητάμε για τα μωράκια μας!Ποτε με το καλό κάνετε τις επαναληπτικές χοριακες;Από συμπτώματα πως πάτε;Εγώ κορίτσια δεν έχω πολλά πονάκια,υποχώρησαν...Το στομάχι μου με ενοχλεί αρκετά,έχω μόνιμο φούσκωμα,λίγο πονοκέφαλο κ μερικά τραβήγματα που κ που...Έχω λίγο άγχος μέχρι τον πρώτο υπέρηχο δεν περνάνε οι μέρες...

Φουφη αν μπορείς πρόσθεσε κ την daisyz είναι μαζί μας...Είχε πάρει χοριακη μια μέρα πριν από μένα...

Κάλώς το κορίτσι Ναι την πρόσθεσα...εγω έχω την 3η επαναληπτική το Σάββατο κ θα μου πει πότε ο πρώτος υπέρηχος φανταζομαι.


I93xp3.png 

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, Φούφη είπε:

Καλημέρα μανουλοκοιλίτσες....♡♡

κοριτσια 5180 χοριακη..απο 1450 την Τριτη.. ανεβηκε παρα πολυ ελπιζω να ειναι φυσιολογικο αυτο θα παρω τωρα γιατρο να μου πει

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Nansy29 είπε:

κοριτσια 5180 χοριακη..απο 1450 την Τριτη.. ανεβηκε παρα πολυ ελπιζω να ειναι φυσιολογικο αυτο θα παρω τωρα γιατρο να μου πει

Μια χαρά είναι νανσουλη μου αφου διπλασιαζεται καθε δυο ημέρες είσαι σούπερρρρρ ♡♡♡ δυδυμάκια μου μυριζονται♡♡

γραψε μας τι σου είπε ο γιατρος...

  • Μου αρέσει 1

I93xp3.png 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Agaph είπε:

Καλημέρα κορίτσια τι κάνετε?!! Πως είστε?!! Ολα καλά?? 

Καλημέρα Αγάπη!!εγω καλα έχω Δευτέρα υπέρηχο!Η χοριακη μου είπε ο γιατρός ότι είναι πολύ καλή!! Και άντε να δούμε την Δευτέρα..Βήμα Βήμα και αγωνία..

Εσύ τι κάνεις;;;

@Φούφη περιμένουμε την χοριακη σου σήμερα!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Nansy29 είπε:

Καλημέρα Αγάπη!!εγω καλα έχω Δευτέρα υπέρηχο!Η χοριακη μου είπε ο γιατρός ότι είναι πολύ καλή!! Και άντε να δούμε την Δευτέρα..Βήμα Βήμα και αγωνία..

Εσύ τι κάνεις;;;

@Φούφη περιμένουμε την χοριακη σου σήμερα!!

Καλημέρα κοριτσάκι μου. Τέλεια αντε σιγά σιγά όλες θα το δούμε αυτό το σποράκι που έχουμε μέσα μας!! Εγώ Παρασκευή έχω υπέρηχο!!! 

Για την @Φούφη είμαι σίγουρη ότι θα έχει ανέβει φαίνεται από την πρώτη φορά!!! 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Φούφη είπε:

Καλημέρα Ζινακι πως είσαι;

Εκανες επαναληπτική κ εσυ;

Όχι την τελευταία την έκανα την Δευτέρα, ήταν πολύ καλή κ ο γιατρός μου είπε ότι δεν χρειάζεται να κάνω άλλη.Περιμενω να πάω για πρώτη υπέρηχο την Παρασκευή....Κατά τα άλλα είμαι καλά!Εχω λίγες ενοχλησουλες που έρχονται κ φεύγουν...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Zina21 είπε:

Όχι την τελευταία την έκανα την Δευτέρα, ήταν πολύ καλή κ ο γιατρός μου είπε ότι δεν χρειάζεται να κάνω άλλη.Περιμενω να πάω για πρώτη υπέρηχο την Παρασκευή....Κατά τα άλλα είμαι καλά!Εχω λίγες ενοχλησουλες που έρχονται κ φεύγουν...

Δευτερα η Νάνσυ και παρασκευή εσυ κ η αγάπη υπέρηχο αντε να μάθω κ γω..και να μπουμε στην σειρά πρωτα ο θεός για να ακούσουμε καρδουλες...♡♡αντε παναγίτσα μου♡♡


I93xp3.png 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...