Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Κορίτσια μου καλησπέρα! Έχω καιρό να μπω στο φόρουμ, χαιρετώ τα νέα κορίτσια και εύχομαι τα καλύτερα σε όλες! Είμαι σε προετοιμασία για εμβρυομεταφορα κατεξυγμενων βλαστοκυστεων. Εχω πολλές γνώσεις όσο αφορά το κομμάτι της ωοληψιας, στην εμβρυομεταφορα ειδικά κατεψυγμένων, έχω πολλές απορίες. Για παράδειγμα 2η ημέρα του κύκλου έκανα οιστραδιολη και είναι 67.Θεωρειται υψηλή? Να ακυρώσω τη διαδικασία? Έκανα και υπέρηχο και δεν υπάρχει κύστη. Γενικά δεν έχω καταλάβει τι θέλει προσοχή στην εμβρυομεταφορα. Είναι η τελευταία μου προσπάθεια και δε θέλω να πάω με ο, τι να ναι συνθήκες. 

Εξωσωματική σε φυσικό κύκλο ή σε φυσικό τροποποιημένο


Recommended Posts

On 1/10/2020 at 3:13 ΜΜ, νικηαντωνια81 είπε:

Καλημέρα !!!! Σε ποια μέρα του κύκλου έκανες την υστεροσκόπηση; Θα κάνω κι εγω σε αυτόν τον κύκλο .

18η μέρα. Δεν κατάλαβα τίποτα, Μην έχεις άγχος!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 63
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

11 ώρες πρίν, VASIOULA είπε:

18η μέρα. Δεν κατάλαβα τίποτα, Μην έχεις άγχος!

Καλημέρα! Δεν έχω καθόλου. Έχω κάνει ωοληψιες με μέθη όποτε οκ. Απλά για την μέρα του κύκλου δεν ξέρω ακριβώς. Περιμένω τον γιαυτο να με ειδοποιήσει.

  • Μου αρέσει 1

ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

καλησπερα σας, θα ήθελα να σας ρωτησω υπάρχει πιθανοτητα προωρης εμμηνόπαυσης στα 23? διότι έχω ανησυχήσει περισυ είχα Σεπτέμβρη 11 μέρες καθυστέρηση πηγα σε γυναικολόγο και δεν μ βρήκε κάτι στον υπέρηχο μετά από μήνες είχα καθυστέρηση 16 ημερών τον Μάιο και τώρα ξανά έχω καθυστέρηση 7 ημερών με συμπτώματα περιοδου και 3 αρνητικά τεστ επίσης παρατηρω εδώ και 5 χρόνια μια μαυρη τρίχα στο μάγουλο και έχω και μαυρες τρίχες γυρο από τον αμφαλο

καλησπερα σας, θα ήθελα να σας ρωτησω υπάρχει πιθανοτητα προωρης εμμηνόπαυσης στα 23? διότι έχω ανησυχήσει περισυ είχα Σεπτέμβρη 11 μέρες καθυστέρηση πηγα σε γυναικολόγο και δεν μ βρήκε κάτι στον υπέρηχο μετά από μήνες είχα καθυστέρηση 16 ημερών τον Μάιο και τώρα ξανά έχω καθυστέρηση 7 ημερών με συμπτώματα περιοδου και 3 αρνητικά τεστ επίσης παρατηρω εδώ και 5 χρόνια μια μαυρη τρίχα στο μάγουλο και έχω και μαυρες τρίχες γυρο από τον αμφαλο

Link to comment
Share on other sites

15 ώρες πρίν, Alexia_milaioy είπε:

καλησπερα σας, θα ήθελα να σας ρωτησω υπάρχει πιθανοτητα προωρης εμμηνόπαυσης στα 23? διότι έχω ανησυχήσει περισυ είχα Σεπτέμβρη 11 μέρες καθυστέρηση πηγα σε γυναικολόγο και δεν μ βρήκε κάτι στον υπέρηχο μετά από μήνες είχα καθυστέρηση 16 ημερών τον Μάιο και τώρα ξανά έχω καθυστέρηση 7 ημερών με συμπτώματα περιοδου και 3 αρνητικά τεστ επίσης παρατηρω εδώ και 5 χρόνια μια μαυρη τρίχα στο μάγουλο και έχω και μαυρες τρίχες γυρο από τον αμφαλο

καλησπερα σας, θα ήθελα να σας ρωτησω υπάρχει πιθανοτητα προωρης εμμηνόπαυσης στα 23? διότι έχω ανησυχήσει περισυ είχα Σεπτέμβρη 11 μέρες καθυστέρηση πηγα σε γυναικολόγο και δεν μ βρήκε κάτι στον υπέρηχο μετά από μήνες είχα καθυστέρηση 16 ημερών τον Μάιο και τώρα ξανά έχω καθυστέρηση 7 ημερών με συμπτώματα περιοδου και 3 αρνητικά τεστ επίσης παρατηρω εδώ και 5 χρόνια μια μαυρη τρίχα στο μάγουλο και έχω και μαυρες τρίχες γυρο από τον αμφαλο

Αυτό σε ανησυχεί;;; ότι γράφεις τα ίδια πράγματα σε διακόσια θέματα, και εις διπλούν κιόλας..το έχεις κοιτάξει;;;

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...