Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 53 minutes ago, Blue Velvet said:

      Ευχαριστώ πολύ!Είχα υψηλή,γιατί ήταν διδυμα,νομίζω 300+. Και δεν θυμάμαι αν την έκανα εννιά μέρες μετά την εμβρυομεταφορά όπως τώρα η λίγο πιο μετά..

      Οκ άρα δε μπορείς να συγκρίνεις. Δε σημαίνει βέβαια ότι πάντα είναι το ίδιο. Καλούς διπλασιασμούς!

      • Μου αρέσει 1
      • Ευχαριστώ 1

Μανουλες Οκτωβρίου 2020!!


Renez

Recommended Posts

Just now, EugenJen είπε:

Κ εγώ μαζί σου είμαι με φορέματα βολευομαι καλύτερα κ όταν δεν είναι έγκυος!!

Αχ βρε κορίτσι μου πες το μου γιατί ψάχνω κ εγώ να βρω έτσι καμία τέτοια συζήτηση να πάρω θάρρος ...τον έχω τρελάνει τον άντρα μου μια του λεω θα την κάνω μετά του λέω όχι!

Ρε αγάπη περιμενε να δούμε κ τα αποτελέσματα των αιματολογικων και βλέπουμε..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 20k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Anastasia05

    3264

  • Renez

    3176

  • Jasmine@

    1807

  • Christinα

    1663


Διαφημίσεις

Just now, marianna1986 είπε:

Παρασκευή. Για Δευτέρα μου είπαν αλλά δεν το κοβω...

Γιατί όχι κοπέλα μου? Για να είπε Δευτέρα τότε θα είναι..:-) έτσι κ αλλιώς καλή αυχενική δεν είχες??

Link to comment
Share on other sites

Just now, marianna1986 είπε:

Παρασκευή. Για Δευτέρα μου είπαν αλλά δεν το κοβω...

Μαριάννα μου εγώ Σάββατο έκανα την αυχενική κ μου είπαν Δευτέρα θα στα στείλουν μην ανησυχείς κ εγώ στην αναμονή ειμαι μου είπαν απόγευμα


C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , P.L.L. είπε:

Κορίτσια μη βιαστείτε να πάρετε ρούχα ακόμα γιατί όταν θα έχει μεγαλώσει πολύ η κοιλιά θα είναι Αυγουστος Σεπτέμβριος Οκτώβριος οποτε δεν θα χρειάζεται να πάρετε παντελόνια κτλ. Ούτε καν κολάν. Γιατί μπορεί να ζεσταίνεστε πολύ λόγω των ορμονών και του καιρου και να μη μπορείτε να τα βάλετε. Πάρτε μόνο φορεματακια  που να είναι ή ελαστικά ή απλώς φαρδιά για να μπορείτε να τα φοράτε και μετά. Για την ωρα να φοράτε τις φόρμες σας αν δεν σας κάνουν τα τζιν σας.  Να θυμάστε ότι η κοιλιά πετάγεται κατά τον 5ο! Και μιας και πέφτουμε σε καλοκαίρι θα είναι εύκολο να τα βολέψουμε και με ρούχα που είχαμε γιατί τα καλοκαιρινά είναι πολύ αεράτα.  Εκτός αν έχετε όρεξη για σόπινγκ πράγμα ιερό και σεβαστό! Ειδικά στις μέρες που ζούμε! 

Θυμάμαι στην κόρη μου ανυπομονούσα να φουσκώσει η κοιλιά μου για να φαίνομαι εγκυος και τίποτα! Αφού στην δουλειά δεν το είχα πει μέχρι σχεδόν τις 20 εβδομαδες. Λέω θα βάλω κολλητά ρούχα και θα πάω να τους κάνω έκπληξη. Και δε μου έλεγε κανένας συγχαρητηρια. Νόμιζαν απλώς ότι ειχα παχύνει λίγο! Αφού με είχε πιάσει το παράπονο! Χαχαχα 

Καλά αποτελεσματα!!!

Η αλήθεια είναι ότι κ εγώ αυτό το κόλπο με το λαστιχακι εφάρμοζα μέχρι κ τον 6ο μήνα! Με είχε βολεψει πολύ, δεν είχα κ κοιλιά.. από τον 7ο πήρα 2 παντελόνια, αλλά γέννησα κ καταχείμωνο, τώρα θα είναι άλλιως!

Just now, Jasmine@ είπε:

Εγώ κ η hope μας βλέπω με σακιά το καλοκαίρι... περιμενα να σου πω την αλήθεια ότι λόγω δίδυμης κύησης ια φαινόταν ήδη η κοιλιά μου αλλά τίποτα.... μάλλον θα φανεί μια κ καλή! Να σου πω την αλήθεια εγώ κ καλοκαίρι παντελόνια φοράω πάντα επειδή στη δουλειά δεν επιτρέπονται σορτσάκια κλπ όλη η γκαρνταρόμπα μου είναι με παντελόνια.

ε

Καλά, εμάς δεν μας σώζει τίποτα φιλενάδα... Θα γίνουμε τεράστιες! Ούτε τα παντελόνια εγκυμοσύνης δεν θα μας κάνουν.. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, EugenJen είπε:

Έχω κολλήσει στο mail κ όλο πατάω ανανέωση κ ανανέωση :mrgreen:

Σκατουλα πόσο σε κατάλαβαινω.. σκέψου το θετικό όμως!! Νιώθεις ξανά εκείνο το συναίσθημα αναμονής που είχαμε στις αρχές με τους άντρες μας όταν περιμέναμε μνμ του.. ή ένα τηλεφώνημα..κ χτύπαγε το κιν κ ήταν η φίλη σου ...κ μετά ξανά περιμεεεεναμε για μια καλημέρα :-)

 

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Σκατουλα πόσο σε κατάλαβαινω.. σκέψου το θετικό όμως!! Νιώθεις ξανά εκείνο το συναίσθημα αναμονής που είχαμε στις αρχές με τους άντρες μας όταν περιμέναμε μνμ του.. ή ένα τηλεφώνημα..κ χτύπαγε το κιν κ ήταν η φίλη σου ...κ μετά ξανά περιμεεεεναμε για μια καλημέρα :-)

 

Ομολογώ δεν το είχα σκεφτεί έτσι! Ελπίζω να μην μου ρίξει άκυρο ο γιατρός κ δεν στείλει χαχαχα


C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, EugenJen είπε:

Ομολογώ δεν το είχα σκεφτεί έτσι! Ελπίζω να μην μου ρίξει άκυρο ο γιατρός κ δεν στείλει χαχαχα

Εδώ μας παντρεύτηκαν εν τέλη οι άντρες μας,στο γιατρό θα κολλήσουμε?! Χαχχαχα

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, EugenJen είπε:

Μαριάννα μου εγώ Σάββατο έκανα την αυχενική κ μου είπαν Δευτέρα θα στα στείλουν μην ανησυχείς κ εγώ στην αναμονή ειμαι μου είπαν απόγευμα

Εγω κοριτσια εκανα την αυχενικη την προηγουμενη τριτη και μ ειπαν τα αποτελεσματα αιματος την Δευτέρα (δηλαδη σήμερα)....παιρνω τηλ και μ λεει γραμματεας οτι δεν εχουν βγει ακόμη και οτι μαλλον για Τετάρτη! Ειναι δυνατον τοσο πολυ?να ειναι λογω καταστασης??? 

  • Μπερδεμένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites

Εμένα μόλις με πηρε τηλ πως βγηκε. Όλα καλά αλλά επειδή στην αυχενική φάνηκε ένα μικρό πρόβλημα στη ροή αίματος προς τον πλακούντα θα πρέπει να πάρω σαλοσπιρ...

 

 

 

  • Μου αρέσει 3

l4uHp3.pnghqpcp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Hope89 είπε:

Η αλήθεια είναι ότι κ εγώ αυτό το κόλπο με το λαστιχακι εφάρμοζα μέχρι κ τον 6ο μήνα! Με είχε βολεψει πολύ, δεν είχα κ κοιλιά.. από τον 7ο πήρα 2 παντελόνια, αλλά γέννησα κ καταχείμωνο, τώρα θα είναι άλλιως!

Καλά, εμάς δεν μας σώζει τίποτα φιλενάδα... Θα γίνουμε τεράστιες! Ούτε τα παντελόνια εγκυμοσύνης δεν θα μας κάνουν.. 

Τι κόλπο με λαστιχάκι είναι αυτό;;;  Που το βάζεις;;; Τυλίγεσαι όλη με λάστιχο για να μη φαίνεσαι;;; :D

αχ κ είχα δει ένα ωραίο τζιν φόρεμα εγκυμοσύνης στο asos αλλά δεν πρόλαβα να το πάρω κ εξαντλήθηκε!

Just now, EugenJen είπε:

Μαριάννα μου εγώ Σάββατο έκανα την αυχενική κ μου είπαν Δευτέρα θα στα στείλουν μην ανησυχείς κ εγώ στην αναμονή ειμαι μου είπαν απόγευμα

Ακόμα ρε κορίτσι; Ούτε όταν περιμέναμε να βγει η χοριακη έτσι!


SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια ήρθανε!! 

Οι τρισωμιες είναι 1:4117 , 1:14348 και 1:8152

@marianna1986 έχω κ εγώ την ίδια ένδειξη αλλα μου είπε θα το παρακολουθούμε κ θα δούμε μελλοντικά για σαλοσπιρ.

Γενικά η ένδειξη είναι ότι μωρό είναι μια χαρά παρόλα αυτά συνεχίζουν να μου συστήνουν την τροφοβλάστη για να είμαστε 1000,% σίγουροι


C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...