Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Just now, Soho24 είπε:

      Συγχαρητήρια κορίτσι μου! Ναι είναι μια χαρά για 1η χοριακή 🤗 Εύχομαι καλό διπλασιασμό. Πότε θα επαναλάβεις? 

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Την Κυριακή ξανά και μου είπε ο γιατρός ότι είναι λίγο χαμηλό το νούμερο,όμως αυτό που μας ενδιαφέρει είναι να ανέβει αρκετά 

Μανουλες Οκτωβρίου 2020!!


Renez

Recommended Posts

Just now, Anastasia05 είπε:

Τέλεια τα βελουτε,τα αγαπημένα μου! Καλοφορετα!!!

Έχει ένα ρε τέλειο! Αλλά δε θα το φορέσουν... είναι βελουτε ροζ με τι μαρι από τις αριστογατες!! Δυστυχώς νούμερο 50... της το είχαν κάνει δώρο, μια φορά το φόρεσε κ η βαφτιστηρα μου... μα ποιος πάει δώρο τόσο μικρό φορμάκι;;;; 

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1

SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 20k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Anastasia05

    3264

  • Renez

    3176

  • Jasmine@

    1807

  • Christinα

    1663

Just now, Jasmine@ είπε:

Έχει ένα ρε τέλειο! Αλλά δε θα το φορέσουν... είναι βελουτε ροζ με τι μαρι από τις αριστογατες!! Δυστυχώς νούμερο 50... της το είχαν κάνει δώρο, μια φορά το φόρεσε κ η βαφτιστηρα μου... μα ποιος πάει δώρο τόσο μικρό φορμάκι;;;; 

Αχ τα βελουτέ είναι τα πιο γλυκουλια!!! Κουκλιτσες ζωγραφιές θα είναι!!! Για Οκτώβρη Ναι πάρε κανα πιο λεπτουλι! Έχεις χαζέψει να τα κοιτάς ε? Πω πωωωω:x


IjnUp3.pngscOTp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jasmine@ είπε:

Άνοιξα επιτέλους να δω πως είμαι από ζιπουνακια κ φορμάκια, από αυτά που μου έδωσαν. Είναι καμία 10αρια ζιπουνακια κ αλλά τόσα φορμάκια, απλά τα φορμάκια είναι τα βελουτε τα πιο χοντρά γιατί είχε γεννήσει Ιανουάριο... όποτε θα χρειαστώ μερικά ζιπουνακια κ φορμάκια μακρυμανικα Μάκο... 

ο προσοντουχος φταίει δεν έχεις ουρολοίμωξη... άντε αύριο κυριακουλα θα ξεκουραστείς κ εσυ!!

Ααααα ζηλευωωωω θέλω κ γωωωω:wub:

Νταξ για αρχή καλά είναι αυτά αλλά σίγουρα θα χρειαστείς κάμποσα ακόμη..να ναι καλά hnm ,zara κτλ που έχουν πολλά μαζί φθηνα;)

Ναι φίλη μου θέλω να ξεκουραστώ είναι αλήθεια..όσο μαγκάκι κ δουλευταρου να το παίζω/είμαι τώρα πια πρέπει να ηρεμίσω λίγο λίγο...

Link to comment
Share on other sites

Just now, Christinα είπε:

Αχ τα βελουτέ είναι τα πιο γλυκουλια!!! Κουκλιτσες ζωγραφιές θα είναι!!! Για Οκτώβρη Ναι πάρε κανα πιο λεπτουλι! Έχεις χαζέψει να τα κοιτάς ε? Πω πωωωω:x

Ναι αυτά τα βελουτε είναι όνειρο! Μου έχει δώσει κ μια κούτα με παιχνίδια από αυτά που λένε τραγουδάκια κ έχουν φως.... τα βλέπει κ ο άντρας μου τα φορμάκια κ μου λέει μα τι θα χωρέσει εδώ μέσα;;;; Χαχαχαχχα

Just now, Renez είπε:

Ααααα ζηλευωωωω θέλω κ γωωωω:wub:

Νταξ για αρχή καλά είναι αυτά αλλά σίγουρα θα χρειαστείς κάμποσα ακόμη..να ναι καλά hnm ,zara κτλ που έχουν πολλά μαζί φθηνα;)

Ναι φίλη μου θέλω να ξεκουραστώ είναι αλήθεια..όσο μαγκάκι κ δουλευταρου να το παίζω/είμαι τώρα πια πρέπει να ηρεμίσω λίγο λίγο...

Ναι ναι έχει μια τριάδα με ζιπουνακια του hmm από αυτά που κουμπώνουν μπροστά... έχω πάρει το 62 θα πάρω κ το 50,56... τώρα φορμάκια μακό δυσκολεύομαι όπως κ εσείς να βρω!! 
Σκέψου αύριο θα ξυπνήσεις θα πάτε τα σκυλάκια βολτα, θα φας βρωμιτσες από το φούρνο & θα αράξεις όλη μερα...

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1

SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jasmine@ είπε:

Έχει ένα ρε τέλειο! Αλλά δε θα το φορέσουν... είναι βελουτε ροζ με τι μαρι από τις αριστογατες!! Δυστυχώς νούμερο 50... της το είχαν κάνει δώρο, μια φορά το φόρεσε κ η βαφτιστηρα μου... μα ποιος πάει δώρο τόσο μικρό φορμάκι;;;; 

Γλυκά!!! Αν έχει κανονική φόρμα κι όχι Μινιόν, θα τα φορέσουν!!!:x

 


Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 14 λεπτά , Jasmine@ είπε:

Ναι αυτά τα βελουτε είναι όνειρο! Μου έχει δώσει κ μια κούτα με παιχνίδια από αυτά που λένε τραγουδάκια κ έχουν φως.... τα βλέπει κ ο άντρας μου τα φορμάκια κ μου λέει μα τι θα χωρέσει εδώ μέσα;;;; Χαχαχαχχα

Ναι ναι έχει μια τριάδα με ζιπουνακια του hmm από αυτά που κουμπώνουν μπροστά... έχω πάρει το 62 θα πάρω κ το 50,56... τώρα φορμάκια μακό δυσκολεύομαι όπως κ εσείς να βρω!! 
Σκέψου αύριο θα ξυπνήσεις θα πάτε τα σκυλάκια βολτα, θα φας βρωμιτσες από το φούρνο & θα αράξεις όλη μερα...

Αχχχ μόλις περιέγραψες το όνειρο μου..

Τώρα γυρίσαμε από τη μανα μου,έσκασα στο φαι (εμμμ γιουβετσακι ήταν αυτό...) Κ μου πήρε 3 φορεματακια σελεστινο (one size να τα έχω κ μετα εγκυμοσυνης αλλά είναι φαρδιά κ με χωράνε άνετα μεχρι 9ο) κ πήρε κ ένα σετ δώρου για τον μπέμπη με γαντακια,παντόφλα μια,σαλιαρα,σκουφάκι κ φορμακι..ρεεε πως θα χωράνε μέσα εκεί?? Τα πατουσακια?? Το κεφαλάκι??? Ούτε σε έναν αρκούδο που του πήρα δεν μπαίνει καλά καλα:D

Btwπου εξαφανιστηκατε όλες?? Σάββατο family day ε??

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Αχχχ μόλις περιέγραψες το όνειρο μου..

Τώρα γυρίσαμε από τη μανα μου,έσκασα στο φαι (εμμμ γιουβετσακι ήταν αυτό...) Κ μου πήρε 3 φορεματακια σελεστινο (one size να τα έχω κ μετα εγκυμοσυνης αλλά είναι φαρδιά κ με χωράνε άνετα μεχρι 9ο) κ πήρε κ ένα σετ δώρου για τον μπέμπη με γαντακια,παντόφλα μια,σαλιαρα,σκουφάκι κ φορμακι..ρεεε πως θα χωράνε μέσα εκεί?? Τα πατουσακια?? Το κεφαλάκι??? Ούτε σε έναν αρκούδο που του πήρα δεν μπαίνει καλά καλα:D

Btwπου εξαφανιστηκατε όλες?? Σάββατο family day ε??

Αχ εγώ είδα ταινία μετά από καιρο κ έριξα πολύ κλάμα... τι το θελα! 
ναι ρε κ αυτά τα Celestino που έχω πάρει εγώ θα με χωράνε μέχρι 9ο είναι πολύ άνετα κ δροσερά τα έχω κατά βολευτεί!!! Λες να έχουμε τα ίδια;;;;:wub:

αντε η γιαγιά έχει ξετρελαθεί ήδη με τον εγγονό! Που να τον δει κιολας...


SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jasmine@ είπε:

Αχ εγώ είδα ταινία μετά από καιρο κ έριξα πολύ κλάμα... τι το θελα! 
ναι ρε κ αυτά τα Celestino που έχω πάρει εγώ θα με χωράνε μέχρι 9ο είναι πολύ άνετα κ δροσερά τα έχω κατά βολευτεί!!! Λες να έχουμε τα ίδια;;;;:wub:

αντε η γιαγιά έχει ξετρελαθεί ήδη με τον εγγονό! Που να τον δει κιολας...

Κάτσε κάτσε να σου στείλω ποια πήρα να δειςςςς

Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Αχχχ μόλις περιέγραψες το όνειρο μου..

Τώρα γυρίσαμε από τη μανα μου,έσκασα στο φαι (εμμμ γιουβετσακι ήταν αυτό...) Κ μου πήρε 3 φορεματακια σελεστινο (one size να τα έχω κ μετα εγκυμοσυνης αλλά είναι φαρδιά κ με χωράνε άνετα μεχρι 9ο) κ πήρε κ ένα σετ δώρου για τον μπέμπη με γαντακια,παντόφλα μια,σαλιαρα,σκουφάκι κ φορμακι..ρεεε πως θα χωράνε μέσα εκεί?? Τα πατουσακια?? Το κεφαλάκι??? Ούτε σε έναν αρκούδο που του πήρα δεν μπαίνει καλά καλα:D

Btwπου εξαφανιστηκατε όλες?? Σάββατο family day ε??

Εμένα με νανουρισε ο γιος !!! Τώρα ξύπνησα:mrgreen:


Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Anastasia05 είπε:

Εμένα με νανουρισε ο γιος !!! Τώρα ξύπνησα:mrgreen:

Χαχαχα πόσο όμορφος όμως ο ύπνος αυτός ε..?:x

Κ τώρα είσαι για ύπνο ή θα ξαγρυπνησεις πουλάκι μου..?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Renez είπε:

Χαχαχα πόσο όμορφος όμως ο ύπνος αυτός ε..?:x

Κ τώρα είσαι για ύπνο ή θα ξαγρυπνησεις πουλάκι μου..?

Ξύπνησα κ πεινάω αλλά είναι λίγο ανήσυχος κ πηγαινοερχομαι μέσα έξω. Θέλει αγκαλιες!

Θα φάω μια σαλατουλα κ θα δω ένα επεισόδιο που έχω αφήσει στη μέση από το unsolved mysteries!

Τον έχω εύκολο τον ύπνο εγώ ,οπότε κ να πέσω θα κοιμηθώ!


Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Anastasia05 είπε:

Ξύπνησα κ πεινάω αλλά είναι λίγο ανήσυχος κ πηγαινοερχομαι μέσα έξω. Θέλει αγκαλιες!

Θα φάω μια σαλατουλα κ θα δω ένα επεισόδιο που έχω αφήσει στη μέση από το unsolved mysteries!

Τον έχω εύκολο τον ύπνο εγώ ,οπότε κ να πέσω θα κοιμηθώ!

Έχεις καθαρή συνείδηση κοριτσάκι μου,για αυτό;)

Άντε λοιπόν καλή όρεξη κ καληνύχτα μανούλα:x φιλάκια στα αντράκια σου!!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Έχεις καθαρή συνείδηση κοριτσάκι μου,για αυτό;)

Άντε λοιπόν καλή όρεξη κ καληνύχτα μανούλα:x φιλάκια στα αντράκια σου!!!

Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου! Καλή ξεκούραση σε όλες σας και σε όλα τα νινακια μας!:x


Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jasmine@ είπε:

Ξύπνησα ουρλιάζοντας στον ύπνο εβλεπα εφιάλτη... τρόμαξε κ ο κακομοίρης ο άντρας μου ότι κάτι έπαθα!

Ρε χαζό μουυυ:mellow::x

Τουλάχιστον είχες κοντά σου τον άντρα σου..

Πες μου ότι είχε σχέση με την ταινία..?<_<

Είσαι καλύτερα τώρα?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...