Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανουλες Οκτωβρίου 2020!!


Renez

Recommended Posts

Just now, Hliolousti είπε:

Χαχαχαχα όλοι ίδιοι είναι τελικά!!!!κι εμένα ο άντρας μου αν δει ότι της παίρνω κάνα μονόχρωμο κολάν παθαίνει κακο!της πήρα ένα γκρι ανθρακι και λέει ότι αυτό να μην της το βάλω ποτέ γτ είναι αγοριστικο και δεν του αρέσει!!!βρε χρυσές μου βρε καλέ μου,θα της το βαζω με χρωματιστά από πάνω!τίποτα αυτός ανένδοτος!:lol:

Απαπαπαπααπα

Τι παθαίνουν καλέ???

 

 

  • Χαχα 2

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 20k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Anastasia05

    3264

  • Renez

    3176

  • Jasmine@

    1807

  • Christinα

    1663

Just now, Hliolousti είπε:

Φαντάζομαι πόσο συγκινητικό είναι...θα το εμπέδωση όμως όταν το ζήσω κι εγω:wub:

Προς το παρόν συγκινουμαι πολύ όταν ψωνίζω για την μπέμπα μου και τα φέρνω σπίτι...τα χαζεύω,τα στολίζω στο σαλόνι,τα αγκαλιάζω!λέω είναι τα ρουχακια της κόρης μου!!!πόσο όμορφο συναίσθημα

Όχι δεν παίρνω τίποτα κολπικό...το παθαίνω κυρίως όταν πάω για τσισα μέσα στη νύχτα...λες να είναι από το μαγνήσιο;γτ αυτό παίρνω τελευταίο!

Μου συμβαίνει αραιά και πού αλλα εδώ και κάνα μήνα!τώρα όμως οι εξετάσεις ούρων μου βγήκαν ψιλοοξινα (6,5ph) και το συνέδεσα στο νου μου!η γιατρός για το ph μου είπε ότι δεν είναι κάτι...για τα τσισα όμως ξέχασα να της το αναφερω

Α λες το μαγνήσιο ε??? Κι εγω αυτό πίνω τελευταίο...

Να πίνουμε κ νεράκι όμως κ να το παρατηρήσουμε!

Βγάζω καπνούς σας σας λέω! Κι επειδή είμαι κ πολύ σπαστικό, θα του τα βάλω κάτω από το μαξιλάρι του το βράδυ, έτσι να του τα τριψω στη μούρη...B)


IjnUp3.pngscOTp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Christinα είπε:

Α λες το μαγνήσιο ε??? Κι εγω αυτό πίνω τελευταίο...

Να πίνουμε κ νεράκι όμως κ να το παρατηρήσουμε!

Βγάζω καπνούς σας σας λέω! Κι επειδή είμαι κ πολύ σπαστικό, θα του τα βάλω κάτω από το μαξιλάρι του το βράδυ, έτσι να του τα τριψω στη μούρη...B)

Χαχαχαχαχα το κάνω εικόνα!!

Εγώ πάλι είμαι της διπλωματίας!απλά θα την δει μια μέρα να το φοράει με ένα ωραιότατο φρουφρουδενιο μπλουζάκι και τότε είμαι σίγουρη θα πει ααααα τί ωραίο συνολακι!και εγώ θα τον κοιτάω κάπως έτσι ;)

  • Μου αρέσει 3
  • Χαχα 1

Ttx1p3.png

Link to comment
Share on other sites

@Christinα  @HlioloustiΕΝΝΟΕΙΤΑΙ και δεν πειράζει φίλη να φοράει κ ουδέτερα η μπέμπα κ το μπλε το κατατάσσω εύκολα στα ουδέτερα!! Συγγνώμη εμεις δε φοράμε μπλε καλέ?? Εγώ έχω πχ ένα μπλε ραφ φορεματακι κ όλοι τρελαίνονται όταν το φοράω..τι είμαστε μόνο ροζ κ λιλα??:huh:

Όσο για τα τσισακια κ εμένα ενίοτε μου βγαίνουν θολά αλλά όχι πάντα..να σας πω κάθε μήνα κάνουμε ούρων οπότε δε με αγχωνει καθόλου!! Απλά είναι τόσα που πίνουμε (μαγνησιο-σιδηρο-ασβεστιο-φολικο) σε συνδυασμό με ένα κάρο ορμόνες που παρταρουν μέσα μας οπότε λογικό..

@elenioz αχ φιλεναδιτσα σε ζηλεύω φουλ...!!! Ενώ τόσο καιρό έλεγα δε με νοιάζει να πάω θάλασσα κτλ σήμερα πήγαμε προς παραλιακή κ φάγαμε ψαράκι κ έβλεπα τη θάλασσα κ μα το Θεό ήθελα να βουτηξω με τα ρούχα!! Ειλικρινά με κράτησε η υπόσχεση του άντρα μου να μη ξεφτιλιστω κ κρυωσω κιόλας κ ότι θα με πάει τη Τρίτη για μπανακι:wub:

@Anastasia05 μαναρακι μου πόσο όμορφη εικόνα να βλέπει ο μικρός τον αδερφουλη του..βέβαια ακόμη εξωγήινος θα του φαίνεται κ εκείνου αλλαααα...:wub:

 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου καλησπέρα!!! Μόλις επιστρέψαμε από την εξοχή, και επιτέλους έκανα την πρώτη μου βουτιτσα!!

Αφού έκανα μισή ώρα να μπω τσουκου τσουκου κ εβρεχα κ λίγο λίγο την κοιλίτσα μόλις μπήκα ένιωσα ένα σφίξιμο ψηλά κ τρόμαξα, ίσα που κολύμπησα δύο μέτρα κ βγήκα ...κρύωσε η μικρή λέτε η απλά κρυωσα εγώ;;;

@Hliolousti για πες ποια πήρες;;εγώ έχω δει κάποια που είναι ροζ κ γαλάζια σαν ζωγραφισμένα στο χέρι κ βγαίνουν σε 2 μεγέθη , δεν ξέρω ποιο από τα δύο να πάρω η να πάρω ένα κ ένα....

  • Μου αρέσει 1

C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, EugenJen είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα!!! Μόλις επιστρέψαμε από την εξοχή, και επιτέλους έκανα την πρώτη μου βουτιτσα!!

Αφού έκανα μισή ώρα να μπω τσουκου τσουκου κ εβρεχα κ λίγο λίγο την κοιλίτσα μόλις μπήκα ένιωσα ένα σφίξιμο ψηλά κ τρόμαξα, ίσα που κολύμπησα δύο μέτρα κ βγήκα ...κρύωσε η μικρή λέτε η απλά κρυωσα εγώ;;;

@Hliolousti για πες ποια πήρες;;εγώ έχω δει κάποια που είναι ροζ κ γαλάζια σαν ζωγραφισμένα στο χέρι κ βγαίνουν σε 2 μεγέθη , δεν ξέρω ποιο από τα δύο να πάρω η να πάρω ένα κ ένα....

Τέτοια λέγε μου να μην πάω ποτέ... ίσως έκανες συσπασουλα. 

  • Μπερδεμένη/-ος 1

SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, EugenJen είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα!!! Μόλις επιστρέψαμε από την εξοχή, και επιτέλους έκανα την πρώτη μου βουτιτσα!!

Αφού έκανα μισή ώρα να μπω τσουκου τσουκου κ εβρεχα κ λίγο λίγο την κοιλίτσα μόλις μπήκα ένιωσα ένα σφίξιμο ψηλά κ τρόμαξα, ίσα που κολύμπησα δύο μέτρα κ βγήκα ...κρύωσε η μικρή λέτε η απλά κρυωσα εγώ;;;

@Hliolousti για πες ποια πήρες;;εγώ έχω δει κάποια που είναι ροζ κ γαλάζια σαν ζωγραφισμένα στο χέρι κ βγαίνουν σε 2 μεγέθη , δεν ξέρω ποιο από τα δύο να πάρω η να πάρω ένα κ ένα....

Εσύ κρυώσες μαναρακι μου συν τον υποσυνείδητο φόβο κ άγχος σου κ λες άστο να βγω..

Ε και καλά έκανες από το να μην τι ευχαριστηθείς καλύτερα!!

Link to comment
Share on other sites

Ρε να ρωτήσω κάτι αν το έχει πάθει καμία... είναι 5η φορά που έγινε. Εκεί που κοιμόμουν το μεσημέρι μου ανέβηκε το φαγητό με έπιασε βήχας κ έκανα εμετό.κ ήμουν στο πλάι εν τω μεταξύ κ είχα φαει 2,5 ώρες πριν. Τις προηγούμενες φορές το έχω πάθει βράδυ.... σήμερα έγινε μεσημέρι 


SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jasmine@ είπε:

Τέτοια λέγε μου να μην πάω ποτέ... ίσως έκανες συσπασουλα. 

Τόσο ψηλά;;ήταν ακριβώς κάτω από το αριστερό στήθος σκέψου, οι συσπάσεις πιο χαμηλά δεν είναι;;και δεν μπήκα απότομα ,κ είχα βρέξει πρώτα την κοιλίτσα..

 

Just now, Renez είπε:

Εσύ κρυώσες μαναρακι μου συν τον υποσυνείδητο φόβο κ άγχος σου κ λες άστο να βγω..

Ε και καλά έκανες από το να μην τι ευχαριστηθείς καλύτερα!!

Καλά θα ξανά έμπαινα πιο μετά αλλά φύγαμε τελικά μετά κ δεν πρόλαβα...θέλω να κολυμπήσω μωρέ να κινηθώ λιγάκι

Just now, Jasmine@ είπε:

Ρε να ρωτήσω κάτι αν το έχει πάθει καμία... είναι 5η φορά που έγινε. Εκεί που κοιμόμουν το μεσημέρι μου ανέβηκε το φαγητό με έπιασε βήχας κ έκανα εμετό.κ ήμουν στο πλάι εν τω μεταξύ κ είχα φαει 2,5 ώρες πριν. Τις προηγούμενες φορές το έχω πάθει βράδυ.... σήμερα έγινε μεσημέρι 

Με εμετό όχι αλλά να μου γυρίζει το φαγητό το παθαίνω συνέχεια ακόμα κ με ένα κερασάκι!!

Επίσης πνιγόμαι στον ύπνο μου με το σαλιο μου τελευταία...τι προβληματικά όντα έχουμε γίνει;;;


C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, EugenJen είπε:

Τόσο ψηλά;;ήταν ακριβώς κάτω από το αριστερό στήθος σκέψου, οι συσπάσεις πιο χαμηλά δεν είναι;;και δεν μπήκα απότομα ,κ είχα βρέξει πρώτα την κοιλίτσα..

 

Καλά θα ξανά έμπαινα πιο μετά αλλά φύγαμε τελικά μετά κ δεν πρόλαβα...θέλω να κολυμπήσω μωρέ να κινηθώ λιγάκι

Με εμετό όχι αλλά να μου γυρίζει το φαγητό το παθαίνω συνέχεια ακόμα κ με ένα κερασάκι!!

Επίσης πνιγόμαι στον ύπνο μου με το σαλιο μου τελευταία...τι προβληματικά όντα έχουμε γίνει;;;

Σαν κάτι γερόντια νιώθω που κάθε μέρα συζητάνε τα προβλήματα υγείας τους... πίεση ζάχαρο σίδηρο ούρα κλπ! Ναι με εμετό εγώ μέσα στον ύπνο... δλδ κοιμόμουν κάνει ώρα σκεψου. Δεν ήταν η μέρα μου σήμερα...

  • Λυπημένη/-ος 2

SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Jasmine@ είπε:

Σαν κάτι γερόντια νιώθω που κάθε μέρα συζητάνε τα προβλήματα υγείας τους... πίεση ζάχαρο σίδηρο ούρα κλπ! Ναι με εμετό εγώ μέσα στον ύπνο... δλδ κοιμόμουν κάνει ώρα σκεψου. Δεν ήταν η μέρα μου σήμερα...

Αχ βρε κακομοίρακι μου, ταλαιπωρείσαι ακόμα με εμετούς, υπομονή τι μας έμεινε;;; τίποτα!!! Και είπαμε εσύ θα βγεις κορμάρα , εμείς θα πασαλειυομαστε μπας κ γλυτώσουμε κάνα πόντο:lol:

  • Μου αρέσει 1

C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites

@Renez Να πάτε κορίτσι μου! Και εγώ έτσι έλεγα αντέχω φέτος να μην παω, δεν μου λείπει τόσο -- εε σήμερα το ευχαριστήθηκα τόσο πολύ που δεν υπάρχει περίπτωση να μην δεν ξανά πάμε. Κατεβήκαμε αρκετά κάτω κάναμε δηλαδή μια ώρα διαδρομή (από Πειραιά) αλλά άξιζε!!! Πεντακαθαρα τα νερά και δεν ειχε καθόλου κόσμο (και ας ήταν Κυριακή) σκιά ησυχία αεράκι μέχρι τις 12! Φυσικά μετά στον γυρισμό φουλ κίνηση αλλά χαλάλι! Φάγαμε και το ψαράκι μας ήπια και μια radler (πρώτη φορά αλκοόλ ως τώρα) και μετά ξεραθηκα ως τώρα :-D 

@EugenJen Νομίζω είναι από μας που κρυώνουμε! Να κάθεσαι στα ρηχά να νιώθεις πιο ασφάλεια. Και εγώ σήμερα ενώ κολυμπούσα κολυμπούσα στα φυσιολογικά μου δηλαδή θα την ένιωθα ζεστή την θάλασσα -- ψηλό κρύωνα συνεχώς. Γι'αυτό έκανα πολλές φορές βουτιές για λίγη ώρα. 

@Hliolousti Καλοφόρεμα αγάπη :x 

@christina Εγώ λέω να τα κρατήσεις πάντως! Θα αλλάζεις και πιο εύκολα και δεν θα χρειάζεται να βάζεις και κάθε μέρα πλυντήριο. Εμένα που μου έστειλε ο αδερφός μου πολλά γαλάζια ζιμπουνακια και πιτζαμούλες (επειδή έχουν αγοράκι) θα τα πλύνω και θα της τα φορέσω (στο κοριτσάκι κιόλας δεν φαίνεται άσχημα ενώ αγοράκι με ροζ και νεραιδουλες είναι κάπως) έτσι κ αλλιώς τους πρώτους μήνες περισσότερο θα κοιμάται και εμείς θα την βλέπουμε ! 

  • Μου αρέσει 2
  • Ευχαριστώ 1
  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα σερί μια ώρα στο αμάξι μέχρι να φτάσουμε κ τα πόδια μου πρηστικαν φουλ!! Αφού φόραγα πεδιλακι αυτό που απλά μπαίνει έτσι ευθεία,το πόδι χωρίς λουράκια χωρίς τπτ κ μου ήταν τσίτα το πάνω μέρος τουςλ στο κουντεπιε..κ μετά άντε ξανά καθιστη στη ταβέρνα 3 ώρες κ άλλη μια ώρα στο αμάξια το γυρνά τα παίξανε πόδια -μεση..

ΓΕΡΟΝΤΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΟΤΑΤΑ!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, elenioz είπε:

@Renez Να πάτε κορίτσι μου! Και εγώ έτσι έλεγα αντέχω φέτος να μην παω, δεν μου λείπει τόσο -- εε σήμερα το ευχαριστήθηκα τόσο πολύ που δεν υπάρχει περίπτωση να μην δεν ξανά πάμε. Κατεβήκαμε αρκετά κάτω κάναμε δηλαδή μια ώρα διαδρομή (από Πειραιά) αλλά άξιζε!!! Πεντακαθαρα τα νερά και δεν ειχε καθόλου κόσμο (και ας ήταν Κυριακή) σκιά ησυχία αεράκι μέχρι τις 12! Φυσικά μετά στον γυρισμό φουλ κίνηση αλλά χαλάλι! Φάγαμε και το ψαράκι μας ήπια και μια radler (πρώτη φορά αλκοόλ ως τώρα) και μετά ξεραθηκα ως τώρα :-D 

@EugenJen Νομίζω είναι από μας που κρυώνουμε! Να κάθεσαι στα ρηχά να νιώθεις πιο ασφάλεια. Και εγώ σήμερα ενώ κολυμπούσα κολυμπούσα στα φυσιολογικά μου δηλαδή θα την ένιωθα ζεστή την θάλασσα -- ψηλό κρύωνα συνεχώς. Γι'αυτό έκανα πολλές φορές βουτιές για λίγη ώρα. 

@Hliolousti Καλοφόρεμα αγάπη :x 

@christina Εγώ λέω να τα κρατήσεις πάντως! Θα αλλάζεις και πιο εύκολα και δεν θα χρειάζεται να βάζεις και κάθε μέρα πλυντήριο. Εμένα που μου έστειλε ο αδερφός μου πολλά γαλάζια ζιμπουνακια και πιτζαμούλες (επειδή έχουν αγοράκι) θα τα πλύνω και θα της τα φορέσω (στο κοριτσάκι κιόλας δεν φαίνεται άσχημα ενώ αγοράκι με ροζ και νεραιδουλες είναι κάπως) έτσι κ αλλιώς τους πρώτους μήνες περισσότερο θα κοιμάται και εμείς θα την βλέπουμε ! 

Καλά βουτιά δεν έκανα καν, είχα κ τον άντρα μου να με κοιτάει με γουρλωμενα μάτια κ λέω άσε να βγω κ εδώ είμαστε να ξαναμπούμε! 

Just now, Renez είπε:

Σήμερα σερί μια ώρα στο αμάξι μέχρι να φτάσουμε κ τα πόδια μου πρηστικαν φουλ!! Αφού φόραγα πεδιλακι αυτό που απλά μπαίνει έτσι ευθεία,το πόδι χωρίς λουράκια χωρίς τπτ κ μου ήταν τσίτα το πάνω μέρος τουςλ στο κουντεπιε..κ μετά άντε ξανά καθιστη στη ταβέρνα 3 ώρες κ άλλη μια ώρα στο αμάξια το γυρνά τα παίξανε πόδια -μεση..

ΓΕΡΟΝΤΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΟΤΑΤΑ!!

Ποδαράκια σηκωμένα πάντα!! Εγώ κ στο beach bar που καθόμουν με τον κουτσό φίλο μας :lol: ήμασταν κ οι δυο με τα πόδια ψηλά...στο γραφείο σκέψου έχω πάρει μια κούτα χαρτί για το φωτοτυπικό κ την έχω κάνει ωραιότατο σκαμπό!!

  • Χαχα 2

C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, EugenJen είπε:

Καλά βουτιά δεν έκανα καν, είχα κ τον άντρα μου να με κοιτάει με γουρλωμενα μάτια κ λέω άσε να βγω κ εδώ είμαστε να ξαναμπούμε! 

Ποδαράκια σηκωμένα πάντα!! Εγώ κ στο beach bar που καθόμουν με τον κουτσό φίλο μας :lol: ήμασταν κ οι δυο με τα πόδια ψηλά...στο γραφείο σκέψου έχω πάρει μια κούτα χαρτί για το φωτοτυπικό κ την έχω κάνει ωραιότατο σκαμπό!!

Αχχ αυτή η εικόνα με την φουσκοκοιλιτσα κ τον κουτσό στο μπαρ να πίνουν χυμό με κοκτέιλ χαπιών κ τα πόδια ψηλά με ξεπερνάει χαχαχαχα παλι καλά που ο άντρας σου είχε παρέα κ το παιδί του φίλου σας να δει κ κάναν σοϊκο άνθρωπο :P

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...