Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Φοβάμαι πως η επόμενη ωοληψια δεν θα είναι καθόλου εύκολη.Ο οργανισμός μου δεν ανταποκρίνεται καλα στα φάρμακα της διέγερσης..στα 36 μου πήραμε δέκα ωάρια και έγιναν πέντε βλαστοκυστες,εκ των οποίων έπιασε μόνο η κορούλα μου(μέχρι στιγμής)Δλδ 25% επιτυχίας.Μου μένει άλλο ένα,δεν ξέρω αν θα πετύχει.Τωρα είμαι 39,οπότε σίγουρα θα είναι πολύ πιο δύσκολη η όλη διαδικασία..Αυτό που ελπίζω,είναι για αρχή να μην έχουμε αύριο δυσάρεστα απροοπτα με εξωμητριο...

      Να χαίρεσαι τα παιδάκια σου κορίτσι μου❤️Η ιστορία σου μου δίνει κουράγιο να συνεχίσω και ελπίζω να μπορέσω να κάνω ένα ακόμη παιδάκι και εγώ ❤️

      Όλα καλά πιστεύω πως θα είναι....το πιο πιθανό να είναι βιοχημικη κύηση! 

      Να σκέφτεσαι το στόχο σου! Εγώ το πρώτο παιδάκι μου το έκανα το 2020 (37 ετων) με έμβρυα του 2016 (3η εμβρυομεταφορα) και τα διδυμάκια στα 41 μου! Δεν το πίστευα πως θα συμβεί...

      • Ευχαριστώ 1

Μανουλες Οκτωβρίου 2020!!


Renez

Recommended Posts

Καλημερούδια κοριτσια! 

Εμείς είμαστε από το πρωί παραλία! Και έχουμε βρει ένα τέλειο σημείο με δροσιά δεν σας περιγράφω πως το ευχαριστιέμαι! 

Εγώ έχω και fb κ insta και viber! Περισσότερο όμως το Instagram χρησιμοποιώ. Όσο για την ομάδα εδώ το ξέρει από την αρχή. Και όλο λέει που γράφεις πάλι -- άσε ξέρω ξέρω :lol:

Σίγουρα για τους άνδρες είναι αλλιώς. Εμένα συνέχεια μου λέει και πως είναι που το νιώθεις μεσα σου. Και περιέγραψε μου. Νομίζω τους είναι γενικά πολύ περίεργο. 

@Anastasia05 Ναι και εγώ το νιώθω! Χθες νμζ θα φύγουν τα πνευμόνια μου έξω από το τράνταγμα. Σήμερα πάλι είναι ήσυχη την νιώθω πολύ ελαφρά να χτυπάει. 

@Blossombaby Ποτέ με το καλό πας κοριτισι μου; 

 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 20k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Anastasia05

    3264

  • Renez

    3176

  • Jasmine@

    1807

  • Christinα

    1663

Just now, elenioz said:

Καλημερούδια κοριτσια! 

Εμείς είμαστε από το πρωί παραλία! Και έχουμε βρει ένα τέλειο σημείο με δροσιά δεν σας περιγράφω πως το ευχαριστιέμαι! 

Εγώ έχω και fb κ insta και viber! Περισσότερο όμως το Instagram χρησιμοποιώ. Όσο για την ομάδα εδώ το ξέρει από την αρχή. Και όλο λέει που γράφεις πάλι -- άσε ξέρω ξέρω :lol:

Σίγουρα για τους άνδρες είναι αλλιώς. Εμένα συνέχεια μου λέει και πως είναι που το νιώθεις μεσα σου. Και περιέγραψε μου. Νομίζω τους είναι γενικά πολύ περίεργο. 

@Anastasia05 Ναι και εγώ το νιώθω! Χθες νμζ θα φύγουν τα πνευμόνια μου έξω από το τράνταγμα. Σήμερα πάλι είναι ήσυχη την νιώθω πολύ ελαφρά να χτυπάει. 

@Blossombaby Ποτέ με το καλό πας κοριτισι μου; 

 

Καλά να περνάτε! Στις 21. Την άλλη εβδομάδα, εχω λίγες μέρες ακόμα αναμονή αλλά θα έρθει πού θα πάει.. :)

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσαρες!δεν προλαβαίνω να σας διαβάζω!!!θα κάτσω τώρα με την ησυχία μου να δω τι λέγατε ;)

Να ξέρετε χθες πήγα μαρκς εν σπενσερ.

Είχε 60% σε φορμακια κλπ...να πάτε αξίζει φουλ!πχ 5τμχ ζιπουνακια μακρυμάνικα οργανικό βαμβάκι,9€!!!!!!!αυτό λέω και δεν περιγράφω άλλο!:lol:

2 ώρες πρίν, EugenJen είπε:

Έχω δει κάτι θεσπέσια λουλουδάκια γιατί δεν θέλω να της πάρω τελείως μπεμπέ θα στα στείλω να μου πεις γνώμη γτ με την ζωγραφικη έστειλα το θέμα που θέλω κ μου είπε ο ζωγράφος μπορεί να μην χωράει κ βλέπουμε κ μα κ μου...

Θες η εξοχή , θες που όλη μέρα ήμασταν παραλία , έπεσα σαν τουβλο ούτε για τσισακια δεν σηκώθηκα!!!

Χθες παρήγγειλα λουλουδάκια από το στικι!!!χαχααχαχα λες να πάρουμε τα ίδια καλεεε;;τα περιμένω από βδομαδα

πρίν από 41 λεπτά , Renez είπε:

Κ κάτι άλλο μιας κ λέμε για social άντρες κτλ..

Τι σας λένε οι άντρες σας που μιλάτε στο φόρουμ για το μπεμπέ σας κτλ? Το ξέρουν βασικά(εννοώ έχουν πάρει χαμπάρι ή δε το συζητάτε?) Κ αν ναι τι λένε..?

Εμένα το ξέρει και ενώ στην αρχή απορούσε τώρα του καλαρεσει και με ρωτάει και μέσα στη μέρα :τί κανουν οι φίλες σου;;χαχαχααχα

Just now, Anastasia05 είπε:

Έχει λίγες μέρες το νινι κλωτσαει κ τρανταζομαι ολόκληρη! Το παθαίνετε???

Στη πρώτη εγκυμοσύνη αυτό είχε γίνει πιο μετά νομιζω...

Το παθαίνω καααθε πρωί κατά τις έξι!!!μου σηκώνει το δέρμα καμία 2-3 πόντους στάνταρ!Λέω πάει τέλειωσε θα ανοίξει τρύπα,θα βγει χεράκι και θα με χαιρετάει!:lol:

Όπως επίσης κάνει και τρέλα κύματα!!!Μάλλον είναι λογικό τί να πω;

  • Μου αρέσει 3
  • Χαχα 1

Ttx1p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Hliolousti είπε:

Καλημέρα κοριτσαρες!δεν προλαβαίνω να σας διαβάζω!!!θα κάτσω τώρα με την ησυχία μου να δω τι λέγατε ;)

Να ξέρετε χθες πήγα μαρκς εν σπενσερ.

Είχε 60% σε φορμακια κλπ...να πάτε αξίζει φουλ!πχ 5τμχ ζιπουνακια μακρυμάνικα οργανικό βαμβάκι,9€!!!!!!!αυτό λέω και δεν περιγράφω άλλο!:lol:

Χθες παρήγγειλα λουλουδάκια από το στικι!!!χαχααχαχα λες να πάρουμε τα ίδια καλεεε;;τα περιμένω από βδομαδα

Εμένα το ξέρει και ενώ στην αρχή απορούσε τώρα του καλαρεσει και με ρωτάει και μέσα στη μέρα :τί κανουν οι φίλες σου;;χαχαχααχα

Το παθαίνω καααθε πρωί κατά τις έξι!!!μου σηκώνει το δέρμα καμία 2-3 πόντους στάνταρ!Λέω πάει τέλειωσε θα ανοίξει τρύπα,θα βγει χεράκι και θα με χαιρετάει!:lol:

Όπως επίσης κάνει και τρέλα κύματα!!!Μάλλον είναι λογικό τί να πω;

Τέλεια τα φορμακια ε? Εγώ δεν έχω παει αλλά μου είχανε φέρει σετ των πέντε ζιπουνακια κ δύο σετ ρουχα κ τα είχα καταευχαριστηθει! Τέλεια ποιότητα ,σχέδια κ χρώματα!! Κ τα νούμερα πολύ καλά!


Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Anastasia05 είπε:

Τέλεια τα φορμακια ε? Εγώ δεν έχω παει αλλά μου είχανε φέρει σετ των πέντε ζιπουνακια κ δύο σετ ρουχα κ τα είχα καταευχαριστηθει! Τέλεια ποιότητα ,σχέδια κ χρώματα!! Κ τα νούμερα πολύ καλά!

Τέλεια!!!είχε κάτι χρώματα φοβερά!!!μουσταρδι, μέντας,μπλε ραφ...πήρα πολλά ουδέτερα!!!και είχε κάτι τέλεια κοριτσίστικα φορμακια με κάτι τελειες αποχρώσεις λιλά και φιστικι που είχαν πάνω δεινοσαυρακια!!!πρώτη φορά το είδα σε κοριτσίστικα και τρελάθηκα!

Επίσης σετ 2 σουτιέν θηλασμού,15€!!!!:grin:

Κορίτσια ειλικρινά όσες μπορείτε να πάτε!

  • Μου αρέσει 1

Ttx1p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Hliolousti είπε:

Τέλεια!!!είχε κάτι χρώματα φοβερά!!!μουσταρδι, μέντας,μπλε ραφ...πήρα πολλά ουδέτερα!!!και είχε κάτι τέλεια κοριτσίστικα φορμακια με κάτι τελειες αποχρώσεις λιλά και φιστικι που είχαν πάνω δεινοσαυρακια!!!πρώτη φορά το είδα σε κοριτσίστικα και τρελάθηκα!

Επίσης σετ 2 σουτιέν θηλασμού,15€!!!!:grin:

Κορίτσια ειλικρινά όσες μπορείτε να πάτε!

Ααααα και σουτιέν??? Που είναι????

Καλοφορετα όλα!!! Να τα ευχαριστηθειτε! Κι εμένα Μ αρέσουν πολύ τα ουδέτερα!


Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Anastasia05 είπε:

Ααααα και σουτιέν??? Που είναι????

Καλοφορετα όλα!!! Να τα ευχαριστηθειτε! Κι εμένα Μ αρέσουν πολύ τα ουδέτερα!

Εκει!στα m&s!

Στο ίντερνετ δε τα είχα δει!!!!

Κανονικά η δυαδα έχει 30€ και τώρα με την έκπτωση έγραφε 19!και στο ταμείο μου τα χτύπησε 15!!:mrgreen: λέω τί φάση;;;λέει πέσανε κι άλλο και δεν προλάβαμε να αλλάξουμε τιμές!!!καλά που πήρα 2 σετ!πολύ μαλακά!

Αχ ευχαριστω πολύ Αναστασία μου!!!!Να πας αν έχεις κοντά σου κατάστημα να δεις για σουτιενακια!και πυτζαμουλες είχε σούπερ αλλά δεν άντεχα άλλο και έφυγα!θα ξαναπάω!

  • Μου αρέσει 1

Ttx1p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Hliolousti είπε:

Εκει!στα m&s!

Στο ίντερνετ δε τα είχα δει!!!!

Κανονικά η δυαδα έχει 30€ και τώρα με την έκπτωση έγραφε 19!και στο ταμείο μου τα χτύπησε 15!!:mrgreen: λέω τί φάση;;;λέει πέσανε κι άλλο και δεν προλάβαμε να αλλάξουμε τιμές!!!καλά που πήρα 2 σετ!πολύ μαλακά!

Αχ ευχαριστω πολύ Αναστασία μου!!!!Να πας αν έχεις κοντά σου κατάστημα να δεις για σουτιενακια!και πυτζαμουλες είχε σούπερ αλλά δεν άντεχα άλλο και έφυγα!θα ξαναπάω!

Αν καταφέρω να πάω ,θα πάω! Ευτυχώς που τα λέμε εδώ που πάει η καθεμιά κ αν αξίζει κ όταν έρθουμε Αθήνα να πάμε καρφί εκεί!:mrgreen:

  • Μου αρέσει 1

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Anastasia05 είπε:

Αν καταφέρω να πάω ,θα πάω! Ευτυχώς που τα λέμε εδώ που πάει η καθεμιά κ αν αξίζει κ όταν έρθουμε Αθήνα να πάμε καρφί εκεί!:mrgreen:

Ναιιιι δε το συζητω βοηθάει πάρα πολύ αυτό!!!είμαστε σούπερ ομαδουλα!:x

Είχα μια απορία!!!έχει τύχει σε καμία να βγάλει θολά τσισακια κατά τη διάρκεια της εγκυμοσύνης;

  • Μου αρέσει 2

Ttx1p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Hliolousti είπε:

Ναιιιι δε το συζητω βοηθάει πάρα πολύ αυτό!!!είμαστε σούπερ ομαδουλα!:x

Είχα μια απορία!!!έχει τύχει σε καμία να βγάλει θολά τσισακια κατά τη διάρκεια της εγκυμοσύνης;

Καλοφορετα τα ρουχαλάκια σας! Κι εγώ τώρα κοιτάζω του γιου μ κ τι θα κρατήσω για τη μπέμπα! Πολύ συγκινητικό! Άσε που μύριζαν τα χέρια μου μωρουδιλα...δν το πιστεύω!!!!

Ο σο για τα τσισ το παθαίνω κι εγώ,όταν έχει περάσει η ώρα ή όταν έπαιρνα utrogestan κολπικα, μήπως παίρνεις αυτό?

  • Μου αρέσει 2

IjnUp3.pngscOTp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Hliolousti είπε:

Ναιιιι δε το συζητω βοηθάει πάρα πολύ αυτό!!!είμαστε σούπερ ομαδουλα!:x

Είχα μια απορία!!!έχει τύχει σε καμία να βγάλει θολά τσισακια κατά τη διάρκεια της εγκυμοσύνης;

Ευχαριστούμε πολυ για τις πληροφορίες σου:grin:! Στα m&s πριν κάνα μήνα είχα πάρει κάτι λινα σορτσάκια και φούστες για μένα με λάστιχο και ζωνακι στη μέση για να βγάλω το καλοκαίρι... Πολυ ωραία! Δεν είδα όμως βρεφικά αλλά στο μαγαζί της Πάτρας μπορεί να μην έχουν... Θα πάω να κοιτάξω!


l4uHp3.pnghqpcp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ακούστε τώρα τι μπελά έχω βρει...ξεχωρίζω τα ρουχαλάκια κ κρατάω τα ουδέτερα τύπου λευκά, φυστικι, κίτρινα...Καλά μέχρι εδώ! Φτάνω στις φόρμες κ έχω μπλε κ γκρενα παντελονακια με ασορτί μπλουζάκια ή πορτοκαλί, κίτρινα! Πειράζει το κοριτσάκι μας να βάλει μπλε ή γκρενα παντελόνι φόρμας???? Ερωτώ φίλες!:confused:

Με έφαγε ο χαζομπαμπας ότι δν γίνεται στις φώτο να είναι με τα ίδια ρούχα με το αγοράκι μας κ οτι θα είναι παλιομοδιτικα κ αγορε κ δν τα θέλει έτσι για τη κόρη του...πάει χαζεψαμε τελείως! Δεν απάντησα, κράτησα ότι καταλάβαινα κ έκανε: Ναι,ναι καλά κρατα εσυ! :angry:


IjnUp3.pngscOTp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Christinα είπε:

Καλοφορετα τα ρουχαλάκια σας! Κι εγώ τώρα κοιτάζω του γιου μ κ τι θα κρατήσω για τη μπέμπα! Πολύ συγκινητικό! Άσε που μύριζαν τα χέρια μου μωρουδιλα...δν το πιστεύω!!!!

Ο σο για τα τσισ το παθαίνω κι εγώ,όταν έχει περάσει η ώρα ή όταν έπαιρνα utrogestan κολπικα, μήπως παίρνεις αυτό?

Φαντάζομαι πόσο συγκινητικό είναι...θα το εμπέδωση όμως όταν το ζήσω κι εγω:wub:

Προς το παρόν συγκινουμαι πολύ όταν ψωνίζω για την μπέμπα μου και τα φέρνω σπίτι...τα χαζεύω,τα στολίζω στο σαλόνι,τα αγκαλιάζω!λέω είναι τα ρουχακια της κόρης μου!!!πόσο όμορφο συναίσθημα

Όχι δεν παίρνω τίποτα κολπικό...το παθαίνω κυρίως όταν πάω για τσισα μέσα στη νύχτα...λες να είναι από το μαγνήσιο;γτ αυτό παίρνω τελευταίο!

Μου συμβαίνει αραιά και πού αλλα εδώ και κάνα μήνα!τώρα όμως οι εξετάσεις ούρων μου βγήκαν ψιλοοξινα (6,5ph) και το συνέδεσα στο νου μου!η γιατρός για το ph μου είπε ότι δεν είναι κάτι...για τα τσισα όμως ξέχασα να της το αναφερω

  • Μου αρέσει 3

Ttx1p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Christinα είπε:

Ακούστε τώρα τι μπελά έχω βρει...ξεχωρίζω τα ρουχαλάκια κ κρατάω τα ουδέτερα τύπου λευκά, φυστικι, κίτρινα...Καλά μέχρι εδώ! Φτάνω στις φόρμες κ έχω μπλε κ γκρενα παντελονακια με ασορτί μπλουζάκια ή πορτοκαλί, κίτρινα! Πειράζει το κοριτσάκι μας να βάλει μπλε ή γκρενα παντελόνι φόρμας???? Ερωτώ φίλες!:confused:

Με έφαγε ο χαζομπαμπας ότι δν γίνεται στις φώτο να είναι με τα ίδια ρούχα με το αγοράκι μας κ οτι θα είναι παλιομοδιτικα κ αγορε κ δν τα θέλει έτσι για τη κόρη του...πάει χαζεψαμε τελείως! Δεν απάντησα, κράτησα ότι καταλάβαινα κ έκανε: Ναι,ναι καλά κρατα εσυ! :angry:

 Κράτησε τα! Θα βάλεις κι ένα πεταχτοχαρουμενο μπλουζάκι από πάνω(κάνα ξωπλατο,ξωκοιλο κάτι τέλοσπάντων!!) Κ χαμπάρι δε θα πάρεις ο μπαμπάς!:x

  • Χαχα 1

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Christinα είπε:

Ακούστε τώρα τι μπελά έχω βρει...ξεχωρίζω τα ρουχαλάκια κ κρατάω τα ουδέτερα τύπου λευκά, φυστικι, κίτρινα...Καλά μέχρι εδώ! Φτάνω στις φόρμες κ έχω μπλε κ γκρενα παντελονακια με ασορτί μπλουζάκια ή πορτοκαλί, κίτρινα! Πειράζει το κοριτσάκι μας να βάλει μπλε ή γκρενα παντελόνι φόρμας???? Ερωτώ φίλες!:confused:

Με έφαγε ο χαζομπαμπας ότι δν γίνεται στις φώτο να είναι με τα ίδια ρούχα με το αγοράκι μας κ οτι θα είναι παλιομοδιτικα κ αγορε κ δν τα θέλει έτσι για τη κόρη του...πάει χαζεψαμε τελείως! Δεν απάντησα, κράτησα ότι καταλάβαινα κ έκανε: Ναι,ναι καλά κρατα εσυ! :angry:

Χαχαχαχα όλοι ίδιοι είναι τελικά!!!!κι εμένα ο άντρας μου αν δει ότι της παίρνω κάνα μονόχρωμο κολάν παθαίνει κακο!της πήρα ένα γκρι ανθρακι και λέει ότι αυτό να μην της το βάλω ποτέ γτ είναι αγοριστικο και δεν του αρέσει!!!βρε χρυσέ μου βρε καλέ μου,θα της το βαζω με χρωματιστά από πάνω!τίποτα αυτός ανένδοτος!:lol:

  • Χαχα 2

Ttx1p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...