Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 25 λεπτά , Kiddo είπε:

      Μπράβο κοριτσάκι μου! Είσαι και επίσημα έγκυος!! Χορταστικους διπλασιασμους εύχομαι!!

      Μη συγκρίνεις, κάθε κύημα είναι διαφορετικό ακόμα και στην ίδια γυναίκα!! Πολλοί μπορεί να είναι οι παράγοντες, για αυτό άλλωστε δίνουν τόσο μεγάλο εύρος φυσιολογικών τιμών στην εξέταση της χοριακής! Για την ώρα είναι πολύ καλή η τιμή της και να θυμάσαι ότι θέλουμε αύξηση τουλάχιστον 60% σε 72 ώρες..!

      Να σου πάνε όλα κατ'ευχήν γλυκιά μου!!🙏🙏🙏

      Σ' ευχαριστώ πολύ ❤️ Μακάρι να βγεις αληθινή ❤️

Μανουλες Οκτωβρίου 2020!!


Renez

Recommended Posts

Βρε κορίτσια εμένα ο αφαλος μου ήταν πάντα πολυυυ βαθιά τρυπούλα! Πηγαδακι τον ελεγα! Τώρα δεν έχει πεταχτεί! Δεν γίνεται να πεταχτεί από εκεί μέσα αλλά κοντεύει να γίνει φλατ! Γραμμουλα τίποτα! Κ το άλλο κουλό! Εγώ στις εγκυμοσύνες πάω μια χαρά με τη τριχοφυια, μειώνεται αλλά το μαλλί αφρατευει! 

Just now, Athina_ είπε:

@Christinα αχαχαχαχαχαχα ε δεν γίνεται αυτό γι αυτό μπήκα την κατάλληλη στιγμή! 

 Ε μα δεν με αφήνει να βάλω κ φατσακια!

Είμαστε θεές αλλά νταξ καλές κι αυτές δε λέω μ αρέσουν κ τα λιοντάρια!!! Λόγω αντρουλη! Εσύ με τι ζωδιο τη πάτησες φίλη???

  • Μπερδεμένη/-ος 1

IjnUp3.pngscOTp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 20k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Anastasia05

    3264

  • Renez

    3176

  • Jasmine@

    1807

  • Christinα

    1663

Just now, Christinα είπε:

Βρε κορίτσια εμένα ο αφαλος μου ήταν πάντα πολυυυ βαθιά τρυπούλα! Πηγαδακι τον ελεγα! Τώρα δεν έχει πεταχτεί! Δεν γίνεται να πεταχτεί από εκεί μέσα αλλά κοντεύει να γίνει φλατ! Γραμμουλα τίποτα! Κ το άλλο κουλό! Εγώ στις εγκυμοσύνες πάω μια χαρά με τη τριχοφυια, μειώνεται αλλά το μαλλί αφρατευει! 

τρέλανε μας που εμένα η μούρη μου έχει γίνει σαν του πίθηκου!!!:lol: κοιλιά ευτυχώς επειδή είχα κάνει lazer εχει βγει ένα ανεπαίσθητο χνουδάκι, αλλά η μούρη το χάλι το μάυρο , έπαιξε αποτρίχωση με κερί!! επίσης εγώ στο μαλλί διαφορά δεν είδα, πάντα είχα αρκετό, αλλά από εκεί που είχα πολύ λιπαρό, τώρα έχει γίνει ξηρό και άγριο, το χω ταραξει στις μασκες και τα μετάξια...

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1

C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites

@Christinα είμαστε τι να λέμε τώρα! Η αλήθεια είναι ότι από λιοντάρια δεν έχω ιδέα μόνο ο άντρας της αδερφής μου είναι που πραγματικά όντως είναι πολυ καλός! Εγώ την πάτησα με Υδροχόο! Σκέψου τώρα σε ένα σπίτι θα είμαστε ταυρος Υδροχόος και με το καλό το ζυγακι μας! Χαμός! 

@EugenJen εγώ παλι που έχω και προσωπο (ευτυχώς είναι ξανθές) και κοιλιά και που έπεφτε και το μαλλί όλο αυτό το διάστημα τώρα λίγο σταμάτησε τι να πω?? Φευγει απο το κεφάλι η τρίχα και παει σε όλο το σώμα! 

Link to comment
Share on other sites

Just now, EugenJen είπε:

τρέλανε μας που εμένα η μούρη μου έχει γίνει σαν του πίθηκου!!!:lol: κοιλιά ευτυχώς επειδή είχα κάνει lazer εχει βγει ένα ανεπαίσθητο χνουδάκι, αλλά η μούρη το χάλι το μάυρο , έπαιξε αποτρίχωση με κερί!! επίσης εγώ στο μαλλί διαφορά δεν είδα, πάντα είχα αρκετό, αλλά από εκεί που είχα πολύ λιπαρό, τώρα έχει γίνει ξηρό και άγριο, το χω ταραξει στις μασκες και τα μετάξια...

Κοιλιά, μουστάκι πολύ κουλ! Σπάνια κάνω,νομίζω 2 φορές όλους αυτούς τους μήνες :mrgreen:

Αλλά το 1ο τρίμηνο πέρασα μια φάση που το μαλλί ήταν πάντα λαδωμενο, το δέρμα μου θαμπό, ο ιδρώτας μ μύριζε άσχημα! Είχα φρικάρει...τελικά συνήλθα, δεν ξέρω τι παίχτηκε...πέρασε η φάση, άλλαξα κ τα αφρόλουτρα κ σαμπουάν! Θα επανέλθουν όλα Τζεν μην αγχώνεσαι! Εμένα πέρα από τις κρεατοελιτσες :evil: που έμειναν λίγο φουσκωτουλες όλα τα άλλα επανήλθαν!

@Athina_μου θα περάσει.. τι να κάνουμε.. της εγκυμοσύνης κι αυτά! Ουφ! Καλά είστε τρελοκομείο κ εσείς στο σπίτι! Ωραία θα περάσουμε με τα παιδάκια μας...

  • Μου αρέσει 1

IjnUp3.pngscOTp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Athina_ είπε:

@Christinα είμαστε τι να λέμε τώρα! Η αλήθεια είναι ότι από λιοντάρια δεν έχω ιδέα μόνο ο άντρας της αδερφής μου είναι που πραγματικά όντως είναι πολυ καλός! Εγώ την πάτησα με Υδροχόο! Σκέψου τώρα σε ένα σπίτι θα είμαστε ταυρος Υδροχόος και με το καλό το ζυγακι μας! Χαμός! 

@EugenJen εγώ παλι που έχω και προσωπο (ευτυχώς είναι ξανθές) και κοιλιά και που έπεφτε και το μαλλί όλο αυτό το διάστημα τώρα λίγο σταμάτησε τι να πω?? Φευγει απο το κεφάλι η τρίχα και παει σε όλο το σώμα! 

Και θα επαναλάβω , έτσι να τα λέμε αυτά για του Λέοντες!! :D 

εσύ έχεις ξανθες εγώ που είμαι το μαυρογκάγκανο??κανονικά τις ξάνθαινα γύρω στον ΜαΙο και μετά μου τις κρατούσες ο ήλιος ξανθες, τώρα που δεν με βλέπει ο ήλιος , δεν με άφησε κ η γιατρός να τις ξανθύνω, τρούχα κατάμαυρη...και πίσω χαμηλά στην μέση δράμα κ εκεί αλλά δεν τις πειράζω, τι να κάνω ετσι κ αλλιώς μόνο με το μαγιώ φαίνονται αυτές... συνήθως έχω ακούσει με τον θηλασμό ΄χανουμε μαλλί, σε πήγε λίγο αναποδα θαρρω!!

Just now, Christinα είπε:

Κοιλιά, μουστάκι πολύ κουλ! Σπάνια κάνω,νομίζω 2 φορές όλους αυτούς τους μήνες :mrgreen:

Αλλά το 1ο τρίμηνο πέρασα μια φάση που το μαλλί ήταν πάντα λαδωμενο, το δέρμα μου θαμπό, ο ιδρώτας μ μύριζε άσχημα! Είχα φρικάρει...τελικά συνήλθα, δεν ξέρω τι παίχτηκε...πέρασε η φάση, άλλαξα κ τα αφρόλουτρα κ σαμπουάν! Θα επανέλθουν όλα Τζεν μην αγχώνεσαι! Εμένα πέρα από τις κρεατοελιτσες :evil: που έμειναν λίγο φουσκωτουλες όλα τα άλλα επανήλθαν!

@Athina_μου θα περάσει.. τι να κάνουμε.. της εγκυμοσύνης κι αυτά! Ουφ! Καλά είστε τρελοκομείο κ εσείς στο σπίτι! Ωραία θα περάσουμε με τα παιδάκια μας...

καλά οι τρίχες είναι το λιγότερο μου αγχος, να γεννήσω με το καλό και με περιμένει η αγαπημένη μου λειζερου!!:lol: τα πεπόνια μου κ η κοιλιά μου με αγχώνει μην φτάσουν αστράγαλο από την χαλάρωση..όλα τα άλλα συμμαζεύονται!!

  • Χαχα 2

C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

@EugenJen αχαχαχαχαχαχα και εμένα έτσι μου εχουν πει ότι θα φυγουν μετά.Πολυ ανάποδα με πηρε! Αν είναι να χάσω και στον θηλασμό μαλλί τότε με βλέπω κουρούπα και η μικρή στο τέλος θα λέει εμένα μπαμπά αντί για μαμά αν ειμαι καραφλη με τρίχες στο σώμα! 

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Εγώ από τριχουλες έβγαλα αρκετές στο πρώτο τρίμηνο στη κοιλιτσα κάτω από τον αφαλό,έκανα στον 4ο κερί κ από τότε εξαφανίστηκαν φτου φτου!! 

Πόδια έκανα λέιζερ το γύρισα τώρα σε αποτριχωτικη μηχανή κ κάνω μια φορά το μήνα οπότε έχω γλυτώσει..κ στο πρόσωπο ομολογώ πως το μουστάκι εξαφανισμένο (έκανα λέιζερ βέβαια κ εκεί αλλά σε όλη την εγκυμοσύνη δεν έχει χρειαστεί να βγει..) νταξξξ φρυδουμπα βέβαια ανά 3-4 μέρες βγάζω!! Πως φυτρώνει η άτιμη??? Αφού ψήνομαι να ακολουθήσω τη μόδα "unibrow"!!

Oσο για αφαλό κ γραμμουλα @LadyP μου έχω κ έχω άχνη γραμμουλα από του κουτί μέχρι τον αφαλό προς το παρόν κ ο αφαλός μου απλά ήταν βαθύς κ τώρα έχει γίνει λίγο πιο ριχος αλλά ευτυχώς μέσα στο καβούκι του ακόμη!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Εγώ από τριχουλες έβγαλα αρκετές στο πρώτο τρίμηνο στη κοιλιτσα κάτω από τον αφαλό,έκανα στον 4ο κερί κ από τότε εξαφανίστηκαν φτου φτου!! 

Πόδια έκανα λέιζερ το γύρισα τώρα σε αποτριχωτικη μηχανή κ κάνω μια φορά το μήνα οπότε έχω γλυτώσει..κ στο πρόσωπο ομολογώ πως το μουστάκι εξαφανισμένο (έκανα λέιζερ βέβαια κ εκεί αλλά σε όλη την εγκυμοσύνη δεν έχει χρειαστεί να βγει..) νταξξξ φρυδουμπα βέβαια ανά 3-4 μέρες βγάζω!! Πως φυτρώνει η άτιμη??? Αφού ψήνομαι να ακολουθήσω τη μόδα "unibrow"!!

Oσο για αφαλό κ γραμμουλα @LadyP μου έχω κ έχω άχνη γραμμουλα από του κουτί μέχρι τον αφαλό προς το παρόν κ ο αφαλός μου απλά ήταν βαθύς κ τώρα έχει γίνει λίγο πιο ριχος αλλά ευτυχώς μέσα στο καβούκι του ακόμη!!

Σε θαυμάζω πραγματικά που βγάζεις φρύδι κάθε 4 μέρες, έλα να βγάλεις κ το δικό μου που το'χω μπόλικο!!!


C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, EugenJen είπε:

Σε θαυμάζω πραγματικά που βγάζεις φρύδι κάθε 4 μέρες, έλα να βγάλεις κ το δικό μου που το'χω μπόλικο!!!

Δε πειράζει παιδάκι μου,σκέψου πως άλλες τα βάφουν ή κάνουν λέιζερ για τέτοια φρυδια:D 

Αφού εγώ όταν βαφομαι τύπου smokey eyes επειδή σκουραίνει όλη εκεί η περιοχή βκ φαίνεται πιο έντονο όλο το μάτι πολλές με ρωτάνε αν το βάφω!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Δε πειράζει παιδάκι μου,σκέψου πως άλλες τα βάφουν ή κάνουν λέιζερ για τέτοια φρυδια:D 

Αφού εγώ όταν βαφομαι τύπου smokey eyes επειδή σκουραίνει όλη εκεί η περιοχή βκ φαίνεται πιο έντονο όλο το μάτι πολλές με ρωτάνε αν το βάφω!!

Άμα μου το βγάζει η κοπέλα που ξέρει γίνεται ωραίο, αλλιώς είναι Καραμανλιδικο:D δεν πειράζει το λέω φυσική ομορφιά!!χαχαχα


C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, EugenJen είπε:

Άμα μου το βγάζει η κοπέλα που ξέρει γίνεται ωραίο, αλλιώς είναι Καραμανλιδικο:D δεν πειράζει το λέω φυσική ομορφιά!!χαχαχα

Είπαμε αγάπη μου ,και να μηννπρολαβει η κοπέλα να ναι καλά η μόδα του unibrow:mrgreen:ρε τα έχετε δει???? Ιουυυ

  • Λυπημένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, EugenJen είπε:

Σε θαυμάζω πραγματικά που βγάζεις φρύδι κάθε 4 μέρες, έλα να βγάλεις κ το δικό μου που το'χω μπόλικο!!!

Αν σου πω ότι δε βγάζω ποτέ το φρύδι μου θα με μισήσεις κ άλλο;;; Ενώ είμαι μελαχρινή το φρύδι ξανθό κ λίγο... το βάφω ελάχιστα όταν θέλω να πάω κάπου!


SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites

Λοιποοοον ξεκίνησα κουναμενη συναμενη να πάω για παρέα στον άντρα μου μια παραγγελία (σ.σ το αμάξι της δουλειάς δεν έχει air-condition..) στα 10' καταλήξαμε να με βάζει σε ταξί να γυρίσω σπίτι..

Τρομερή δύσπνοια από τη ζέστη+ προφανώς την ανησυχία μου μην πάθω από τη ζέστη που την επιδυνωσε..δε μπορούσα να ανασανω. Ακόμη παλεύω να συνέλθω..

  • Λυπημένη/-ος 5
Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Λοιποοοον ξεκίνησα κουναμενη συναμενη να πάω για παρέα στον άντρα μου μια παραγγελία (σ.σ το αμάξι της δουλειάς δεν έχει air-condition..) στα 10' καταλήξαμε να με βάζει σε ταξί να γυρίσω σπίτι..

Τρομερή δύσπνοια από τη ζέστη+ προφανώς την ανησυχία μου μην πάθω από τη ζέστη που την επιδυνωσε..δε μπορούσα να ανασανω. Ακόμη παλεύω να συνέλθω..

Αυτό που σου λέω ότι παθαίνω κάτι μεσημέρια όταν μαγειρεύω... βέβαια το συνοδεύω κ με κλάμα από το φόβο μου!!! Χαχαχχα ηρεμησες τώρα;;;; Δεν είμαστε για πολλά ρε φίλη με αυτή τη ζεστη

  • Λυπημένη/-ος 1

SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jasmine@ είπε:

Αυτό που σου λέω ότι παθαίνω κάτι μεσημέρια όταν μαγειρεύω... βέβαια το συνοδεύω κ με κλάμα από το φόβο μου!!! Χαχαχχα ηρεμησες τώρα;;;; Δεν είμαστε για πολλά ρε φίλη με αυτή τη ζεστη

Ναι αρκετά καλύτερα..ξαπλωμένη κάτω από το air condition!! Έτσι περίπου ένιωθα (σε πιο βαριά μορφή βέβαια!!) Όταν είχα πάθει τις 2 κρίσεις πανικού..

Ο φόβος μας το χειροτερεύει κ το ξέρω γμτ αλλά είναι υποσυνείδητες οι ατιμες σκέψεις, πού να τις ελέγξουμε?! Γτ με το που βγήκα από τη πολυκατοικία άρχισα να σκέφτομαι "πωωω τι ζέστη είναι αυτή, καύσωνας,πως θα τη παλέψω μέσα στο αμάξι,κ αν πάθω κάτι από τι ζέστη τι θα κάνω κτλ κτλ" μέχρι που στο 10' με είχα κάνει χαλια-_-

Τιιιιποτε σπίτι μου σπιτάκι μου air-conditionionaki μου!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...