Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Φοβάμαι πως η επόμενη ωοληψια δεν θα είναι καθόλου εύκολη.Ο οργανισμός μου δεν ανταποκρίνεται καλα στα φάρμακα της διέγερσης..στα 36 μου πήραμε δέκα ωάρια και έγιναν πέντε βλαστοκυστες,εκ των οποίων έπιασε μόνο η κορούλα μου(μέχρι στιγμής)Δλδ 25% επιτυχίας.Μου μένει άλλο ένα,δεν ξέρω αν θα πετύχει.Τωρα είμαι 39,οπότε σίγουρα θα είναι πολύ πιο δύσκολη η όλη διαδικασία..Αυτό που ελπίζω,είναι για αρχή να μην έχουμε αύριο δυσάρεστα απροοπτα με εξωμητριο...

      Να χαίρεσαι τα παιδάκια σου κορίτσι μου❤️Η ιστορία σου μου δίνει κουράγιο να συνεχίσω και ελπίζω να μπορέσω να κάνω ένα ακόμη παιδάκι και εγώ ❤️

      Όλα καλά πιστεύω πως θα είναι....το πιο πιθανό να είναι βιοχημικη κύηση! 

      Να σκέφτεσαι το στόχο σου! Εγώ το πρώτο παιδάκι μου το έκανα το 2020 (37 ετων) με έμβρυα του 2016 (3η εμβρυομεταφορα) και τα διδυμάκια στα 41 μου! Δεν το πίστευα πως θα συμβεί...

      • Ευχαριστώ 1

Μανουλες Οκτωβρίου 2020!!


Renez

Recommended Posts

Just now, Jasmine@ είπε:

Ε όχι τετοι ψώνια ρε... εννοώ να πρέπει να πάρω ένα φόρεμα ας πούμε για γάμο!!! Καλά άστο πρέπει να ψάχνω πολύ καιρο πριν! 

Χτύπησες φλεβα!!!

Έχω γάμο 22/8,πρώτη ξαδέρφη!!

Τί θα κάνω φίλες μου;;;; τί να βρω και από πού για να τυλιχτω;;;Θέλω να πάω να δω και δε ξέρω από πού να ξεκινήσω!!!που να πάω η ερμη;

Δε θέλω να βάλω κάτι φουλ αμπιγε σε καμία περίπτωση!

Θέλω κάτι ανάλαφρο,δροσερό,αερινο,μάξι και χρωματιστό!

Ρίχτε καμία ιδεα

  • Χαχα 2

Ttx1p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 20k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Anastasia05

    3264

  • Renez

    3176

  • Jasmine@

    1807

  • Christinα

    1663

Just now, Hliolousti είπε:

Χτύπησες φλεβα!!!

Έχω γάμο 22/8,πρώτη ξαδέρφη!!

Τί θα κάνω φίλες μου;;;; τί να βρω και από πού για να τυλιχτω;;;Θέλω να πάω να δω και δε ξέρω από πού να ξεκινήσω!!!που να πάω η ερμη;

Δε θέλω να βάλω κάτι φουλ αμπιγε σε καμία περίπτωση!

Θέλω κάτι ανάλαφρο,δροσερό,αερινο,μάξι και χρωματιστό!

Ρίχτε καμία ιδεα

Σελεστινο, Ζάρα..

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Christinα είπε:

Όλοι καλοφαγάδες! Θα με καταπιεί η κουζίνα κ θα γίνουμε όλα στρουμπουλα! 

Σκορπιός είναι η μανούλα μ κ έχω κ φίλες! Πολύ τις πάω! Και φυσικά ο γιός μου ο έρωτας!!!!:x

Ζυγος είναι ο μπαμπάς μ, ο γλυκούλης μ κ θα είναι κ η μπέμπα μας!!! Άλλη αδυναμία! :wub:

Ωραίοι τύποι όλοι, μια χαρά τα βρίσκουμε! 

Ο Λεόν απ την άλλη Θεός! Σε μαγεύει με τη παρουσία του κ επιβάλλεται σε όλους χωρίς καν να μιλήσει! 8-)

Ωραίος ο δίδυμος, έχει ωραία τρέλα, αυτή ακριβώς που χρειάζεται! Δεν θα βαρεθείς μαζί του λογική σκορπινα μου!

'έτσι να τα λέμε αυτά για τους Λέοντες :wub:

  • Χαχα 1

C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Hliolousti είπε:

Χτύπησες φλεβα!!!

Έχω γάμο 22/8,πρώτη ξαδέρφη!!

Τί θα κάνω φίλες μου;;;; τί να βρω και από πού για να τυλιχτω;;;Θέλω να πάω να δω και δε ξέρω από πού να ξεκινήσω!!!που να πάω η ερμη;

Δε θέλω να βάλω κάτι φουλ αμπιγε σε καμία περίπτωση!

Θέλω κάτι ανάλαφρο,δροσερό,αερινο,μάξι και χρωματιστό!

Ρίχτε καμία ιδεα

Είχα πάει ένα ωραίο φόρεμα από ατρατιβο, μάξι, πετρολ, πολύ όμορφο,φοριέται κ σε βόλτα! Χωράει κ τη κοιλουμπα! 

 

Just now, EugenJen είπε:

'έτσι να τα λέμε αυτά για τους Λέοντες :wub:

Δεν έχετε ανάγκη εσείς από παινέματα,τα λέτε κ μόνοι σας για πάρτη σας:mrgreen:

  • Ευχαριστώ 1
  • Χαχα 2

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Hliolousti είπε:

Χτύπησες φλεβα!!!

Έχω γάμο 22/8,πρώτη ξαδέρφη!!

Τί θα κάνω φίλες μου;;;; τί να βρω και από πού για να τυλιχτω;;;Θέλω να πάω να δω και δε ξέρω από πού να ξεκινήσω!!!που να πάω η ερμη;

Δε θέλω να βάλω κάτι φουλ αμπιγε σε καμία περίπτωση!

Θέλω κάτι ανάλαφρο,δροσερό,αερινο,μάξι και χρωματιστό!

Ρίχτε καμία ιδεα

Τα φοβάμαι τα μακρυά με τη κοιλουμπιτσα, νομίζω ότι παχαίνουν! Πρέπει να δοκιμάσεις όμως να έχεις εικόνα! Σε μακρύ κάτι σε αρχαιοελληνικό να έχει ένα ζωνακι να φανεί κάπου μια μέση! Αλλιώς μέχρι το γόνατο σε γραμμή άλφα τύπου πλισε αερατο που είναι κ της μόδας?  Από χρώματα ψηφίζω μπλε ρουα κ κοραλοκοκκινο! 

  • Μου αρέσει 1

IjnUp3.pngscOTp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Jasmine@ είπε:

Ε όχι τετοι ψώνια ρε... εννοώ να πρέπει να πάρω ένα φόρεμα ας πούμε για γάμο!!! Καλά άστο πρέπει να ψάχνω πολύ καιρο πριν! 

εεεεε εντάξει σε τέτοια θέματα πες οκ!!και εγώ πχ στον γάμο του κουνιάδου μου έιχα γυρίσει όλα τα ατελιέ και μπουρδες με τουαλέτες , είχα απελπιστεί και τελικά κατέληξα να ψωνίσω από τα Lynne , αμα μου έχει κολλήσει κάτι συγκεκριμένο και εγώ δεν μπορώ θέλω να ψάξω παντού!!


C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Hliolousti είπε:

Χτύπησες φλεβα!!!

Έχω γάμο 22/8,πρώτη ξαδέρφη!!

Τί θα κάνω φίλες μου;;;; τί να βρω και από πού για να τυλιχτω;;;Θέλω να πάω να δω και δε ξέρω από πού να ξεκινήσω!!!που να πάω η ερμη;

Δε θέλω να βάλω κάτι φουλ αμπιγε σε καμία περίπτωση!

Θέλω κάτι ανάλαφρο,δροσερό,αερινο,μάξι και χρωματιστό!

Ρίχτε καμία ιδεα

είχανε κάτι ωραιότατα καφτάνια με σούρα στη μέση Ερμού πριν φτάσεις στην πλατεία Μοναστηρακίου, με κάναν θεά, αλλά δεν είχαν τελευταια φορά που κοίταξα πριν κανα μήνα... Άμα σε βγάλει ο δρόμος...

Εγώ ένα τέτοιο ροδακινί με σχέδια θα βάλω σε βάφτιση 29/8 κι ένα κρεπ τιρκουάζ  μέχρι το γόνατο για χοντρές 30/09 σε άλλη βάφτιση... (τώρα βρήκαν να βαφτίσουν όλοι!)

  • Μου αρέσει 1

JeY7p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Hliolousti είπε:

Χτύπησες φλεβα!!!

Έχω γάμο 22/8,πρώτη ξαδέρφη!!

Τί θα κάνω φίλες μου;;;; τί να βρω και από πού για να τυλιχτω;;;Θέλω να πάω να δω και δε ξέρω από πού να ξεκινήσω!!!που να πάω η ερμη;

Δε θέλω να βάλω κάτι φουλ αμπιγε σε καμία περίπτωση!

Θέλω κάτι ανάλαφρο,δροσερό,αερινο,μάξι και χρωματιστό!

Ρίχτε καμία ιδεα

Έχεις fb?


SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, EugenJen είπε:

'έτσι να τα λέμε αυτά για τους Λέοντες :wub:

Ο ωροσκόπος Λέων μέσα μου χαμογέλασε :) Μα να μην τα πούμε καλή μου??

Εγώ ζουρλή Ζυγίνα με σύζυγο Δίδυμο κ με κόρη μάλλον Ζυγίνα (εκτός κι αν κερδίσει η @Anastasia05 και μας βγει Σκορπίνα να την κάνω σούπα ωραιότατη με πιπέρι μπόλικο) είμαι περιχαρής που η τρέλλα και η κορδέλλα δε θα λείψουν ποτέ απ το σπιτικό μας :-D Τί θα μαστε, τίποτα κανονικοί??

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 2

JeY7p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Anastasia05 είπε:

Είχα πάει ένα ωραίο φόρεμα από ατρατιβο, μάξι, πετρολ, πολύ όμορφο,φοριέται κ σε βόλτα! Χωράει κ τη κοιλουμπα! 

 

Δεν έχετε ανάγκη εσείς από παινέματα,τα λέτε κ μόνοι σας για πάρτη σας:mrgreen:

το παραδεχόμαστε και αυτό!!!! ξέρεις πολλές φορές όταν κάποια δουλειά του άντρα μου κ του στείλω οτι οκ αυτό στο έφτιαξα, στο καπάκι του στέλνω και άλλο μνμ που γράφω ευχαριστώ Ευγενίτσα μου τι θα έκανα χωρίς εσενα  χαχαχαχαχα:lol: αυτο ευχαριστιέμαι βρε παιδι μου!!

  • Χαχα 4

C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


@Hliolousti εγώ όπως και έκανα στον γάμο που πήγα έβαλα φουλ εφαρμοστό μέχρι την μέση της γάμπας...ότι φαρδύ έβαλα ήμουν σαν τουλουμπα, χάλι μάυρο, βέβαια έχει να κάνει και με  τον σωματότυπο της κάθε κοπέλας, εγώ είμαι κ λίγο στούμπος οπότε το πολύ ύφασμα με καπελώνει, εσύ αν θυμάμαι καλά είσαι ψηλή οπότε μπορεί να σου πηγαίνουν και τα αεράτα!

  • Μου αρέσει 1

C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Anastasia05 είπε:

Είχα πάει ένα ωραίο φόρεμα από ατρατιβο, μάξι, πετρολ, πολύ όμορφο,φοριέται κ σε βόλτα! Χωράει κ τη κοιλουμπα! 

 

Δεν έχετε ανάγκη εσείς από παινέματα,τα λέτε κ μόνοι σας για πάρτη σας:mrgreen:

Πολυυυυ καλό μου ακούγεται τούτο!!!!θα πάω να το δω αύριο που θα έχει αδειάσει η πόλη κλασικά!θενκςςς


Ttx1p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, OctoberMom είπε:

Ο ωροσκόπος Λέων μέσα μου χαμογέλασε :) Μα να μην τα πούμε καλή μου??

Εγώ ζουρλή Ζυγίνα με σύζυγο Δίδυμο κ με κόρη μάλλον Ζυγίνα (εκτός κι αν κερδίσει η @Anastasia05 και μας βγει Σκορπίνα να την κάνω σούπα ωραιότατη με πιπέρι μπόλικο) είμαι περιχαρής που η τρέλλα και η κορδέλλα δε θα λείψουν ποτέ απ το σπιτικό μας :-D Τί θα μαστε, τίποτα κανονικοί??

εγώ τα λέω τα λέω!!Με θαυμάζω , με καμαρώνω και μπράβο μου!!:lol: 

  • Χαχα 2

C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, OctoberMom είπε:

είχανε κάτι ωραιότατα καφτάνια με σούρα στη μέση Ερμού πριν φτάσεις στην πλατεία Μοναστηρακίου, με κάναν θεά, αλλά δεν είχαν τελευταια φορά που κοίταξα πριν κανα μήνα... Άμα σε βγάλει ο δρόμος...

Εγώ ένα τέτοιο ροδακινί με σχέδια θα βάλω σε βάφτιση 29/8 κι ένα κρεπ τιρκουάζ  μέχρι το γόνατο για χοντρές 30/09 σε άλλη βάφτιση... (τώρα βρήκαν να βαφτίσουν όλοι!)

Κι εγώ έτσι θέλω κάτι να σουρωνει στη μέση,κάτω από το στήθος!αλλά μένω Θεσσαλονίκη!!!και δεν ψήνομαι να πάρω τους δρόμους να ψάχνω όπως κάποτε γιατί θα πέσω τ'ανασκελο!

Αχ άσε κακό timing για εμάς οι γαμοβαφτισεις φέτος το καλοκαίρι!

  • Μου αρέσει 1

Ttx1p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...