Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Φοβάμαι πως η επόμενη ωοληψια δεν θα είναι καθόλου εύκολη.Ο οργανισμός μου δεν ανταποκρίνεται καλα στα φάρμακα της διέγερσης..στα 36 μου πήραμε δέκα ωάρια και έγιναν πέντε βλαστοκυστες,εκ των οποίων έπιασε μόνο η κορούλα μου(μέχρι στιγμής)Δλδ 25% επιτυχίας.Μου μένει άλλο ένα,δεν ξέρω αν θα πετύχει.Τωρα είμαι 39,οπότε σίγουρα θα είναι πολύ πιο δύσκολη η όλη διαδικασία..Αυτό που ελπίζω,είναι για αρχή να μην έχουμε αύριο δυσάρεστα απροοπτα με εξωμητριο...

      Να χαίρεσαι τα παιδάκια σου κορίτσι μου❤️Η ιστορία σου μου δίνει κουράγιο να συνεχίσω και ελπίζω να μπορέσω να κάνω ένα ακόμη παιδάκι και εγώ ❤️

      Όλα καλά πιστεύω πως θα είναι....το πιο πιθανό να είναι βιοχημικη κύηση! 

      Να σκέφτεσαι το στόχο σου! Εγώ το πρώτο παιδάκι μου το έκανα το 2020 (37 ετων) με έμβρυα του 2016 (3η εμβρυομεταφορα) και τα διδυμάκια στα 41 μου! Δεν το πίστευα πως θα συμβεί...

      • Ευχαριστώ 1

Μανουλες Οκτωβρίου 2020!!


Renez

Recommended Posts

Just now, Jasmine@ είπε:

 

Έχω δυο φίλες παρθένους κ πραγματικά η οργάνωση που θέλουν να τα έχουν όλα είναι εκνευριστικοτατη... 

Εμένα είναι ντεμεκ παρθένος 

Είδες που αγαπάς παρθένους τελικά??? Δύο φίλες!!


Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 20k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Anastasia05

    3264

  • Renez

    3176

  • Jasmine@

    1807

  • Christinα

    1663

Just now, LadyP είπε:

Καλαααα να δείτε τι ωραία που θα περάσουμε με τους ζυγούς.... Θα κάθονται μια ώρα μπροστά στη ντουλάπα να διαλέξουν φόρεμα... Άλλη μια ώρα για το τι θέλουν να φάνε κτλ κτλ.. η αναποφασιστικότητα σε όλο της το μεγαλείο!

Καλά πιο αναποφάσιστοι από εμένα δε νομίζω... 

Just now, Anastasia05 είπε:

Εμένα είναι ντεμεκ παρθένος 

Είδες που αγαπάς παρθένους τελικά??? Δύο φίλες!!

Φυσικά κ τις αγαπάω! Να συγκατοικούμε δε θέλω!!!χαχχαχαχαχα

  • Χαχα 3

SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, LadyP είπε:

Καλαααα να δείτε τι ωραία που θα περάσουμε με τους ζυγούς.... Θα κάθονται μια ώρα μπροστά στη ντουλάπα να διαλέξουν φόρεμα... Άλλη μια ώρα για το τι θέλουν να φάνε κτλ κτλ.. η αναποφασιστικότητα σε όλο της το μεγαλείο!

Εγώ δουλέψει με ζυγούς κι ευτυχώς τα πηγαίναμε πάντα καλά! Δεν ξέρω πολλούς όμως για να έχω άποψη!

Οι αναποφάσιστοι όμως δεν παλεύονται.. το παθαίνω κι εγώ καμία φορά κ με πιάνει τρέλα! :tongue:

  • Χαχα 1

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, LadyP είπε:

Έλα καλά παιδιά είμαστε και τα παρθενακια! Χεχε! 

εχω παρθένο μπαμπα, κολλητη, τον κουνιάδο μου και πόσους ακόμα,. καλά παιδιά είστε δεν λέω αλλά τα έχετε τα θεματάκια σας με την τακτοποίηση , είστε λίγο ψείρες με τα πράγματα σας...

Just now, LadyP είπε:

Καλαααα να δείτε τι ωραία που θα περάσουμε με τους ζυγούς.... Θα κάθονται μια ώρα μπροστά στη ντουλάπα να διαλέξουν φόρεμα... Άλλη μια ώρα για το τι θέλουν να φάνε κτλ κτλ.. η αναποφασιστικότητα σε όλο της το μεγαλείο!

ισχύει αυτό που λές!! είναι η δεύτερη κολλητή μου , επίσης δεν ξέρω αν είναι του ζωδίου αλλά παιδιά δεν έχει απολύτως καμία σχέση με την ώρα και την συνέπεια. αλλά εγώ μαζί της έχω ταιριάξει απίστευτα κ ας την μπινελικώνω ρε παιδί μου, ενω με τους παρθένους άκρη δεν βγάζω!!!


C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Anastasia05 είπε:

Εγώ δουλέψει με ζυγούς κι ευτυχώς τα πηγαίναμε πάντα καλά! Δεν ξέρω πολλούς όμως για να έχω άποψη!

Οι αναποφάσιστοι όμως δεν παλεύονται.. το παθαίνω κι εγώ καμία φορά κ με πιάνει τρέλα! :tongue:

Δεν έχω χειρότερο από το πρέπει να πάρω απόφαση για κάτι... από κάτι απλό μέχρι το πιο σοβαρο! Να με δεις όταν πηγαίνω για ψώνια.... χχαχαχχαχα

 

Just now, EugenJen είπε:

εχω παρθένο μπαμπα, κολλητη, τον κουνιάδο μου και πόσους ακόμα,. καλά παιδιά είστε δεν λέω αλλά τα έχετε τα θεματάκια σας με την τακτοποίηση , είστε λίγο ψείρες με τα πράγματα σας...

Ναι παιδί μου σου λέω είναι psycho! 


SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Jasmine@ είπε:

Δεν έχω χειρότερο από το πρέπει να πάρω απόφαση για κάτι... από κάτι απλό μέχρι το πιο σοβαρο! Να με δεις όταν πηγαίνω για ψώνια.... χχαχαχχαχα

 

Ναι παιδί μου σου λέω είναι psycho! 

Ααααα όταν πάω για ψώνια για κάτι απλό, δεν μπορώ να το ψειριζω πολύ! Τσακ μπαμ!

Για μεγαλύτερες αποφάσεις, κάνω ολόκληρη έρευνα πρωτα κ μετά καταλήγω! 

  • Μου αρέσει 1

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jasmine@ είπε:

Δεν έχω χειρότερο από το πρέπει να πάρω απόφαση για κάτι... από κάτι απλό μέχρι το πιο σοβαρο! Να με δεις όταν πηγαίνω για ψώνια.... χχαχαχχαχα

 

Ναι παιδί μου σου λέω είναι psycho! 

ααααα μην πάμε μαζί για ψώνια δεν θα θελα!!μόνο για φαί θα σε πηγαίνω!!

έχω πάει με την φίλη μου την παρθένο για ψώνια κ είμαστε τώρα στα τζάμπο και κοιτάει μισή ώρα μια βουρτσα για τα μαλλιά γύρω γύρω να δει μηηην τυχόν έχει ελαττωμα, η βούρτσα των 3,00 ευρώ από τζάμπο, να τρελαθώ τελείως δηλαδή!!!


C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, EugenJen είπε:

ααααα μην πάμε μαζί για ψώνια δεν θα θελα!!μόνο για φαί θα σε πηγαίνω!!

έχω πάει με την φίλη μου την παρθένο για ψώνια κ είμαστε τώρα στα τζάμπο και κοιτάει μισή ώρα μια βουρτσα για τα μαλλιά γύρω γύρω να δει μηηην τυχόν έχει ελαττωμα, η βούρτσα των 3,00 ευρώ από τζάμπο, να τρελαθώ τελείως δηλαδή!!!

Να μη την κοιτάξει δηλαδή??? Επίσης ποτέ την μπροστά μπροστά! Από το κέντρο κ πισω:lol:

  • Χαχα 3

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Πωωω κ εγώ αυτό δε το μπορώ ..ειδικά αν είναι για κάνα ρούχο κ ξέρω τι θέλω πχ ένα τζιν..μπαμ μπαμ πάω εκεί που ξέρω ότι Μ αρέσουν δοκιμάζω αγοράζω!!

Αλλαααα τώρα πχ με το παιδί τρομάρα μου έχω χάσει τον καλό μου εαυτό..ολόκληρες έρευνες κανω<_<

Just now, Anastasia05 είπε:

Να μη την κοιτάξει δηλαδή??? Επίσης ποτέ την μπροστά μπροστά! Από το κέντρο κ πισω:lol:

Αυτό το κάνω στο σούπερ εγωωωω:mrgreen:

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Παρθένοι είναι οι γονείς μου! Εντάξει δεν θ έλεγα ότι είναι ο ορισμός της τακτοποίησης και της τελειομανίας, χαλαρά πράγματα θα έλεγα! Ζυγός είναι ο αδερφός μου, νορμάλ πράγματα. Εμένα μου αρέσουν ταύροι, δίδυμοι και σκορπιοί!

  • Μου αρέσει 1

l4uHp3.pnghqpcp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, EugenJen είπε:

ααααα μην πάμε μαζί για ψώνια δεν θα θελα!!μόνο για φαί θα σε πηγαίνω!!

έχω πάει με την φίλη μου την παρθένο για ψώνια κ είμαστε τώρα στα τζάμπο και κοιτάει μισή ώρα μια βουρτσα για τα μαλλιά γύρω γύρω να δει μηηην τυχόν έχει ελαττωμα, η βούρτσα των 3,00 ευρώ από τζάμπο, να τρελαθώ τελείως δηλαδή!!!

Ε όχι τετοι ψώνια ρε... εννοώ να πρέπει να πάρω ένα φόρεμα ας πούμε για γάμο!!! Καλά άστο πρέπει να ψάχνω πολύ καιρο πριν! 

  • Χαχα 1

SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, marianna1986 είπε:

Παρθένοι είναι οι γονείς μου! Εντάξει δεν θ έλεγα ότι είναι ο ορισμός της τακτοποίησης και της τελειομανίας, χαλαρά πράγματα θα έλεγα! Ζυγός είναι ο αδερφός μου, νορμάλ πράγματα. Εμένα μου αρέσουν ταύροι, δίδυμοι και σκορπιοί!

Ταύρος με ωροσκόπο δίδυμο, είμαι ο άνθρωπος σου! Αγαπώ τους σκορπιους!

Αφήστε τα τα παρθενακια, έχουν την ιδιοτροπία τους! Όλοι καλοί είναι μωρέ!

Πώς θα κουμανταρω εγώ τον τον λέοντα με τον σκορπιουδακο κ τη ζυγινα μου λετε? Κ οι 3 καθρέφτη, ωραιοπαθια κ κοπλιμέντα! Τα αγόρια μου θέλουν κ απαιτούν κ το κορίτσι θα το σκέφτεται μια ώρα...έχει να πέσει στρατιωτική πειθαρχεία εδώ μέσα, θα τους βάλω σε τάξη εγώ! Μας λες κ τσίρκο όμως!

  • Χαχα 2

IjnUp3.pngscOTp2.png

Link to comment
Share on other sites

Πω πω @Christinα εσύ έχεις όλα τα ζώδια σπίτι σου! Καλό κουράγιο... Εμένα ο άντρας μου είναι Υδροχόος και η κόρη Καρκίνος σαν κ εμένα κ τώρα με τον ζυγό πιστεύω θα έρθει μια ισορροπία!

  • Μου αρέσει 1

l4uHp3.pnghqpcp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Christinα είπε:

Ταύρος με ωροσκόπο δίδυμο, είμαι ο άνθρωπος σου! Αγαπώ τους σκορπιους!

Αφήστε τα τα παρθενακια, έχουν την ιδιοτροπία τους! Όλοι καλοί είναι μωρέ!

Πώς θα κουμανταρω εγώ τον τον λέοντα με τον σκορπιουδακο κ τη ζυγινα μου λετε? Κ οι 3 καθρέφτη, ωραιοπαθια κ κοπλιμέντα! Τα αγόρια μου θέλουν κ απαιτούν κ το κορίτσι θα το σκέφτεται μια ώρα...έχει να πέσει στρατιωτική πειθαρχεία εδώ μέσα, θα τους βάλω σε τάξη εγώ! Μας λες κ τσίρκο όμως!

Ταύρος με δίδυμο ε?? :x Έχω πολλούς διδυμους στην οικογένεια κ είναι κ ο άντρας μου! Πάντα τους ειχα αδυναμια:x Μ αρέσει η τρέλα που κουβαλάνε κ είναι αιώνιοι εφηβοι!

Εγώ είμαι Σκορπιός με Ιχθύ

Ταύροι ωραιοι τύποι, σταθεροί, ήρεμοι, καλοφαγάδες και καλοπερασακηδες με την πολύ καλή έννοια,ότι θέλουν κ ξερουν να περνάνε ομορφα! 

Καλά θα τα πάνε μπαμπας κ γιος,δυναμικοί κ οι δυο!

  • Μου αρέσει 1

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Όλοι καλοφαγάδες! Θα με καταπιεί η κουζίνα κ θα γίνουμε όλα στρουμπουλα! 

Σκορπιός είναι η μανούλα μ κ έχω κ φίλες! Πολύ τις πάω! Και φυσικά ο γιός μου ο έρωτας!!!!:x

Ζυγος είναι ο μπαμπάς μ, ο γλυκούλης μ κ θα είναι κ η μπέμπα μας!!! Άλλη αδυναμία! :wub:

Ωραίοι τύποι όλοι, μια χαρά τα βρίσκουμε! 

Ο Λεόν απ την άλλη Θεός! Σε μαγεύει με τη παρουσία του κ επιβάλλεται σε όλους χωρίς καν να μιλήσει! 8-)

Ωραίος ο δίδυμος, έχει ωραία τρέλα, αυτή ακριβώς που χρειάζεται! Δεν θα βαρεθείς μαζί του λογική σκορπινα μου!

  • Μου αρέσει 2

IjnUp3.pngscOTp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...