Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Eflenew είπε:

      Χριστος Ανεστη! Και εγώ λαχανιαζω πολύ εύκολα. Εγώ έχω επαναληπτική χοριακης την Τετάρτη...αν πάνε όλα καλά λογικά θα μου πούνε να κλείσω για τον πρώτο υπέρηχο.

      Δυστυχώς δε γνωρίζω καθόλου πόσο ρίσκο είναι. Οι κοπέλες που έχουν προχωρημένη εγκυμοσύνη ή έχουν ήδη παιδάκι μπορούν να βοηθήσουν...Έχεις αποφασίσει να φύγεις ε? 

      Πως είσαι?? Ελπίζω να μην ξαναειχες το ίδιο...

      μια στο τόσο με πιάνει! δεν είναι συχνό! ήμουν ανάμεσα στην πίεση και το σάκχαρο! εσυ,;

Μανουλες Οκτωβρίου 2020!!


Renez

Recommended Posts

Just now, Christinα είπε:

Εμένα κ τα 2 το παίζουν ντροπαλά! Ο μικρός κάποια στιγμή μας έκανε τη χάρη από τη Β κ μετά είδαμε κ φύλλο κ μουτράκι αλλά η μπουμπού είναι πονηρή, κοιτάει πάντα πλάτη, χωμένη σε μια ακρουλα η φατσούλα της μέσα στα πλευρά μου!

Έτσι κ ο δεύτερος μου!!! Τι να σηκώνομαι,να στριφογυρίζω πάνω στο εξεταστικό κρεβάτι,τι να μου τραντάζει τη κοιλουμπα ο γιατρός,τιιιιιποτα!!

Έλεγα θα τον δω μια κ καλή στη γέννα, αλλά την έκανε τη χάρη στη μανουλα:D

Μάλλον στον άντρα μου μοιάζει...έχω παραλείψει να το πω ε?!:lol: 


Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 20k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Anastasia05

    3264

  • Renez

    3176

  • Jasmine@

    1807

  • Christinα

    1663

Just now, Anastasia05 είπε:

Εμείς τον βλέπουμε σε κάθε υπέρηχο 3d,αλλά κρυβόταν ..την προηγούμενη φορά όμως είχαμε κανονικοτατα φωτογράφιση γιατί έκανε παράπονα ο άντρας μου στον γιατρό ότι δεν τον έχουμε τον δεύτερο μπέμπη μας φωτό καλή(λες κ φταίει κ γιατρός ας πούμε) ενώ τον πρώτο τον πετυχαίναμε κάθε φορά καλή φωτο:mrgreen:

Θεούλης ο άντρας σου, αμάν ρε γιατρέ τράβα μια καλή φωτό, έλεος!!:lol: εμένα κάνει παρατήρηση στην γιατρό όποτε με ζουλάει για να αλλάξει στάση η μικρή , της λέει νταξει φτάνει μην την ενοχλούμε άλλο!!

@Anastasia05 εμενα δυστυχώς η γιατρός δεν έχει τέτοιο υπέρηχο, αλλά ο εμβρυολόγος κ τις δύο φορές που έχω πάει που στέλνει στο mail και φωτο 3d και βιντεάκια, οπότε ευελπιστώ στο doppler να την ξαναδω την μουρίτσα!!

 


C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jasmine@ είπε:

Την Πέμπτη που θα πάω θα κανονίσουμε...

αχχχχ μωρε εγώ τι να πω που δε μας κάνουν τη χάρη να δούμε πρόσωπο;;; Δεν έχω καμία φωτό 3d

Καλέ τι πρόσωπο να δείτε που όλη μέρα παλεύουν!!! Τώρα που έχουν μεγαλώσει κιόλας είναι ακόμη πιο δύσκολο! Θα είναι έκπληξη!!:x

  • Μου αρέσει 1

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, EugenJen είπε:

Θεούλης ο άντρας σου, αμάν ρε γιατρέ τράβα μια καλή φωτό, έλεος!!:lol: εμένα κάνει παρατήρηση στην γιατρό όποτε με ζουλάει για να αλλάξει στάση η μικρή , της λέει νταξει φτάνει μην την ενοχλούμε άλλο!!

@Anastasia05 εμενα δυστυχώς η γιατρός δεν έχει τέτοιο υπέρηχο, αλλά ο εμβρυολόγος κ τις δύο φορές που έχω πάει που στέλνει στο mail και φωτο 3d και βιντεάκια, οπότε ευελπιστώ στο doppler να την ξαναδω την μουρίτσα!!

 

Ο δικός μου χθες τον ρωτησε αν θα βγουν νταρντανες σαν αυτόν!!! Αν είναι δυνατόν....

Just now, Anastasia05 είπε:

Καλέ τι πρόσωπο να δείτε που όλη μέρα παλεύουν!!! Τώρα που έχουν μεγαλώσει κιόλας είναι ακόμη πιο δύσκολο! Θα είναι έκπληξη!!:x

Ναι έτσι μου είχε πει η εμβρυολογος, ότι είναι δύσκολο να τα δουν στη μόνη κύηση ποσό μάλλον στη δίδυμη!!! Όλο μπρούμυτα κάθονται οι άτιμες...

  • Χαχα 2

SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, EugenJen είπε:

Θεούλης ο άντρας σου, αμάν ρε γιατρέ τράβα μια καλή φωτό, έλεος!!:lol: εμένα κάνει παρατήρηση στην γιατρό όποτε με ζουλάει για να αλλάξει στάση η μικρή , της λέει νταξει φτάνει μην την ενοχλούμε άλλο!!

@Anastasia05 εμενα δυστυχώς η γιατρός δεν έχει τέτοιο υπέρηχο, αλλά ο εμβρυολόγος κ τις δύο φορές που έχω πάει που στέλνει στο mail και φωτο 3d και βιντεάκια, οπότε ευελπιστώ στο doppler να την ξαναδω την μουρίτσα!!

 

Κι όταν έκανε τα παράπονα του λέει ο γιατρός,ναι ναι ελάτε έχω φέρει κ τον καλό φακό σήμερα θα τραβήξουμε καλες(τι να πει κι αυτός Μ εμάς που εμπλεξε) 

Ε τότε κάτι θα δείτε!! Ίσως όχι πολλά επειδή θα είναι ολόκληρα μωρα κ δεν είναι τόσο εύκολο να τα πετύχει καλα!

 

Just now, Jasmine@ είπε:

Ο δικός μου χθες τον ρωτησε αν θα βγουν νταρντανες σαν αυτόν!!! Αν είναι δυνατόν....

Ναι έτσι μου είχε πει η εμβρυολογος, ότι είναι δύσκολο να τα δουν στη μόνη κύηση ποσό μάλλον στη δίδυμη!!! Όλο μπρούμυτα κάθονται οι άτιμες...

Πουτσαρινες! 

Θα καλοπερασει ο άντρας σου με 3 γυναίκες όπως κ να έχει!!! Πασακος!

Θα τις δεις τις κοριτσάρες σου κ θα σου έρθει ο έρωτας κατακεφαλα!

  • Χαχα 2

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Anastasia05 είπε:

Κι όταν έκανε τα παράπονα του λέει ο γιατρός,ναι ναι ελάτε έχω φέρει κ τον καλό φακό σήμερα θα τραβήξουμε καλες(τι να πει κι αυτός Μ εμάς που εμπλεξε) 

Ε τότε κάτι θα δείτε!! Ίσως όχι πολλά επειδή θα είναι ολόκληρα μωρα κ δεν είναι τόσο εύκολο να τα πετύχει καλα!

 

Πουτσαρινες! 

Θα καλοπερασει ο άντρας σου με 3 γυναίκες όπως κ να έχει!!! Πασακος!

Θα τις δεις τις κοριτσάρες σου κ θα σου έρθει ο έρωτας κατακεφαλα!

Κ να πω ότι είμαι κοντή κ το έχει άγχος.. πάνω από 1.70 είμαι κ αυτός πάνω από 1.90! Με βλέπω να είμαι η κοντή του σπιτιου

  • Χαχα 1

SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jasmine@ είπε:

Ο δικός μου χθες τον ρωτησε αν θα βγουν νταρντανες σαν αυτόν!!! Αν είναι δυνατόν....

Ναι έτσι μου είχε πει η εμβρυολογος, ότι είναι δύσκολο να τα δουν στη μόνη κύηση ποσό μάλλον στη δίδυμη!!! Όλο μπρούμυτα κάθονται οι άτιμες...

εξήγησε του, του ανθρώπου οτι αν βγουν νταρντάνες από το δικό σου σωματάκι που έχεις πάρει 0 κιλά θα βελάξεις στην γέννα. αν και θαρρώ εσύ που είσαι με καισαρική είναι λίγο καλύτερα???Παντως γενικά δεν πολυ παίζει ρόλο, η αδερφή μου γεννήθηκε 2800 κ είναι τσουπωτή, εγώ γεννήθηκα 3600 και ήμουν πάντα αδύνατη,

 

Just now, Jasmine@ είπε:

Κ να πω ότι είμαι κοντή κ το έχει άγχος.. πάνω από 1.70 είμαι κ αυτός πάνω από 1.90! Με βλέπω να είμαι η κοντή του σπιτιου

Χριστιανή μου θα σε μπατσίσω, 1,70 είναι κοντή λεει!!Κρατά τε με!!!!


C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, EugenJen είπε:

εξήγησε του, του ανθρώπου οτι αν βγουν νταρντάνες από το δικό σου σωματάκι που έχεις πάρει 0 κιλά θα βελάξεις στην γέννα. αν και θαρρώ εσύ που είσαι με καισαρική είναι λίγο καλύτερα???Παντως γενικά δεν πολυ παίζει ρόλο, η αδερφή μου γεννήθηκε 2800 κ είναι τσουπωτή, εγώ γεννήθηκα 3600 και ήμουν πάντα αδύνατη,

 

Χριστιανή μου θα σε μπατσίσω, 1,70 είναι κοντή λεει!!Κρατά τε με!!!!

Όχι ρε δεν καταλαβες πως το λέω... ειρωνικά! Λέω να ήμουν κ κοντή να το είχε άγχος τώρα είμαι πάνω από 1.70. 
ναι με καισαρική δε νομίζω να παίζει ρόλο το βάρος του μωρού. Όσο κ να είναι θα το βγαλουν

@Renez τι σε μπέρδεψε καλό μου;


SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jasmine@ είπε:

Όχι ρε δεν καταλαβες πως το λέω... ειρωνικά! Λέω να ήμουν κ κοντή να το είχε άγχος τώρα είμαι πάνω από 1.70. 
ναι με καισαρική δε νομίζω να παίζει ρόλο το βάρος του μωρού. Όσο κ να είναι θα το βγαλουν

@Renez τι σε μπέρδεψε καλό μου;

Οσο κ να είναι θα το βγαλουν:mrgreen:

Γενικά κοριτσάρες,όσο κ να είναι θα βγει,όχι μόνο με καισαρική!:tongue:

Πότε σου έχει πει κορίτσι με το καλό? Έχετε πει κάποια ημερομηνία ή όχι ακόμη,?


Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mariamaraki είπε:

Καλημέρα φουσκοκοιλιτσες μου!!!!!

Θέλω όπως καταλαβαίνετε την θετική σας ενέργεια για ακόμα καμία φορά... 

Ετοιμάζομαι να πάω για το doppler...και ως συνήθως αγχώνομαι!!!

Σας φιλώ και θα σας πω νέα!!:x

Καλή επιτυχία Μαράκι μας!!!!Όλα να σου πάνε τέλεια!!!Έχε εμπιστοσύνη στην κορούλα σου! περιμένουμε νέα!!!!


Ttx1p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Anastasia05 είπε:

Οσο κ να είναι θα το βγαλουν:mrgreen:

Γενικά κοριτσάρες,όσο κ να είναι θα βγει,όχι μόνο με καισαρική!:tongue:

Πότε σου έχει πει κορίτσι με το καλό? Έχετε πει κάποια ημερομηνία ή όχι ακόμη,?

Για καισαρική;;; Να είμαστε καλά να φτάσουμε... 15-30 Σεπτέμβρη! Δε θελουμε πάνω από 38 εβδομάδες κ όχι λιγότερο από 36... μιλαω ιδανικά πάντα!

  • Μου αρέσει 1

SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα απ'τη δροσερή αίθουσα του μικροβιολογικού... Καμπύλη ζαχάρου σήμερα, τελικά ήρθα να την κάνω! Πήρα την πραμάτεια μου (τον Αλχημιστή τον έχετε διαβάσει? εγώ όχι, ευκαιρία!), έκλεισα το doppler μου, θυμήθηκα όλους τους γνωστούς στο fb, σε λίγο θα γραψω και στο pregnancy journal που χω φέρει μαζί (τελευταία φορά έγραψα 28/02), μιλάμε για τέτοια προκοπή!!

Πήγαμε χθες να δούμε την Κιουρία (οι ανιψιές μου τη φωνάζουν Ponyo, απ το κορίτσι-ψάρι του καρτούν του Miyazaki), να γνωρίσουμε κ το γυναικολόγο, 1.130gr, με χοντρή κοιλίτσα, ξαναγύρισε ισχιακή, πάλι μπρούμυτα με τα γόνατα τεντωμένα αυτή τη φορά κ τα χερια πάνω απ το κεφάλι.

Χωρίς φωτό 4d φύγαμε, γεννημένη θα τη δούμε, απ'αυτές είναι :P

 

  • Μου αρέσει 2

JeY7p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jasmine@ είπε:

Όχι ρε δεν καταλαβες πως το λέω... ειρωνικά! Λέω να ήμουν κ κοντή να το είχε άγχος τώρα είμαι πάνω από 1.70. 
ναι με καισαρική δε νομίζω να παίζει ρόλο το βάρος του μωρού. Όσο κ να είναι θα το βγαλουν

@Renez τι σε μπέρδεψε καλό μου;

Λάθος φατσούλα!!

Just now, OctoberMom είπε:

Καλημέρα απ'τη δροσερή αίθουσα του μικροβιολογικού... Καμπύλη ζαχάρου σήμερα, τελικά ήρθα να την κάνω! Πήρα την πραμάτεια μου (τον Αλχημιστή τον έχετε διαβάσει? εγώ όχι, ευκαιρία!), έκλεισα το doppler μου, θυμήθηκα όλους τους γνωστούς στο fb, σε λίγο θα γραψω και στο pregnancy journal που χω φέρει μαζί (τελευταία φορά έγραψα 28/02), μιλάμε για τέτοια προκοπή!!

Πήγαμε χθες να δούμε την Κιουρία (οι ανιψιές μου τη φωνάζουν Ponyo, απ το κορίτσι-ψάρι του καρτούν του Miyazaki), να γνωρίσουμε κ το γυναικολόγο, 1.130gr, με χοντρή κοιλίτσα, ξαναγύρισε ισχιακή, πάλι μπρούμυτα με τα γόνατα τεντωμένα αυτή τη φορά κ τα χερια πάνω απ το κεφάλι.

Χωρίς φωτό 4d φύγαμε, γεννημένη θα τη δούμε, απ'αυτές είναι :P

 

Άντε καλά αποτελέσματα ρε Οκτομπερακι μας!!

Αλχημιστή έχω διαβάσει εγω όπως κ πολλά του κοελο που ενώ μ αρέσει μετά από 3-4 βέβαια βιβλία του επαναλαμβάνεται τρόπον τινά..αλλά το συγκεκριμένο είναι καλό για εκεί που εισαι;)

Μααααα άτιμη τσουπρα δε κάθεται ε??? Έκπληξη θα σας κάνει να δεις γτ θα είναι ένα κουκλί!!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Jasmine@ είπε:

Για καισαρική;;; Να είμαστε καλά να φτάσουμε... 15-30 Σεπτέμβρη! Δε θελουμε πάνω από 38 εβδομάδες κ όχι λιγότερο από 36... μιλαω ιδανικά πάντα!

Μακάρι με το καλό!!!:x

  • Ευχαριστώ 1

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...