Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 21 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      Σε ευχαριστουμε πολύ!!

      Tι χοριακη ειχες μετα την αχνη γραμμη? Μακάρι 🙏

      Την 10η μέρα είχα 268,2 και είχα βάλει βλαστοκύστες 5 ημερών. Εσύ τι έχεις βάλει; Πότε είναι να κάνεις την χοριακή; (Συγγνώμη αν τα έχεις ήδη αναφέρει, μπαίνω λίγο στο φόρουμ και βγαίνω, δεν παρακολουθώ ενεργά)

Μανουλες Οκτωβρίου 2020!!


Renez

Recommended Posts

@Mariamaraki μουυυυ καλημέρα κ καλή επιτυχία!!!! Περιμένω νεααα!!! Περιμενουμεεεε νεαααα!!!

Just now, Jasmine@ είπε:

Για καισαρική;;; Να είμαστε καλά να φτάσουμε... 15-30 Σεπτέμβρη! Δε θελουμε πάνω από 38 εβδομάδες κ όχι λιγότερο από 36... μιλαω ιδανικά πάντα!

Θα φτάσουν καλέ αφού έχουν βολευτει εκει;)

 Κ Α Λ Η Μ Ε Ρ Α Α Α Α Α 

ΦΙΛΕΝΑΔΙΤΣΕΕΕΕΕΣΣΣΣ!!!!!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 20k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Anastasia05

    3264

  • Renez

    3176

  • Jasmine@

    1807

  • Christinα

    1663

Just now, OctoberMom είπε:

Καλημέρα απ'τη δροσερή αίθουσα του μικροβιολογικού... Καμπύλη ζαχάρου σήμερα, τελικά ήρθα να την κάνω! Πήρα την πραμάτεια μου (τον Αλχημιστή τον έχετε διαβάσει? εγώ όχι, ευκαιρία!), έκλεισα το doppler μου, θυμήθηκα όλους τους γνωστούς στο fb, σε λίγο θα γραψω και στο pregnancy journal που χω φέρει μαζί (τελευταία φορά έγραψα 28/02), μιλάμε για τέτοια προκοπή!!

Πήγαμε χθες να δούμε την Κιουρία (οι ανιψιές μου τη φωνάζουν Ponyo, απ το κορίτσι-ψάρι του καρτούν του Miyazaki), να γνωρίσουμε κ το γυναικολόγο, 1.130gr, με χοντρή κοιλίτσα, ξαναγύρισε ισχιακή, πάλι μπρούμυτα με τα γόνατα τεντωμένα αυτή τη φορά κ τα χερια πάνω απ το κεφάλι.

Χωρίς φωτό 4d φύγαμε, γεννημένη θα τη δούμε, απ'αυτές είναι :P

 

Καλά αποτελέσματα κορίτσι!!

Ναι τον έχω διαβάσει πριν χροοοοονια πολλά! Για 18 χρόνων μου είχε φανεί εξαιρετικό! Γιατί είδος του είναι τοπ. 

  • Μου αρέσει 1

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

@Jasmine@μια χαρά θα φτάσουν, φαίνεται να είναι κ με γάλα μωρά αλλά αφού δεν είσαι κ μικροσκοπική μανούλα θα μείνουν στη κοιλίτσα όσο χρειάζεται!

@OctoberMom καλά αποτελέσματα! Μας το παίζουν ζορικες οι πιτσιρίκες! Έχω διαβάσει σχεδόν όλο το ρεπερτόριο αλλά μικρή ήταν της μόδας στα 00s. Διαβάζεται πάντως κ τώρα αλλά τότε ήταν τοπ...αχαχαχα! Προτιμούσα η Βερόνικα αποφασίζει να πεθάνει κ στις όχθες του ποταμού πιεδρα κάθησα κι έκλαψα! Ήθελα να το ζήσω το δράμα μου τότε!:shock:

  • Χαχα 2

IjnUp3.pngscOTp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Christinα είπε:

@Jasmine@μια χαρά θα φτάσουν, φαίνεται να είναι κ με γάλα μωρά αλλά αφού δεν είσαι κ μικροσκοπική μανούλα θα μείνουν στη κοιλίτσα όσο χρειάζεται!

@OctoberMom καλά αποτελέσματα! Μας το παίζουν ζωτικές οι πιτσιρίκες! Έχω διαβάσει σχεδόν όλο το ρεπερτόριο αλλά μικρή ήταν της μόδας στα 00s. Διαβάζεται πάντως κ τώρα αλλά τότε ήταν τοπ...αχαχαχα! Προτιμούσα η Βερόνικα αποφασίζει να πεθάνει κ στις όχθες του ποταμού πιεδρα κάθησα κι έκλαψα! Ήθελα να το ζήσω το δράμα μου τότε!:shock:

Ναι κι εγώ τα είχα διαβάσει όλα τότε!:x


Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

@Mariamaraki καλά αποτελέσματα με το ντοπλερ! Θα περιμένουμε νέα σου!

@OctoberMom και σε σένα καλά αποτελέσματα με την καμπύλη, αν και όπως έχεις καταλάβει η γουρλοομαδα μας πέρασε αλωβητη απο αυτή την εξέταση!

Έχω κ εγώ υπέρηχο σήμερα μετά από 4εβδομαδες που μου φάνηκαν αιώνας! Μεγαλη αγωνία έχω για τι άλλο; Να έχει γυρίσει!!! :lol: και να είναι όλα καλά φυσικά.

  • Μου αρέσει 2
  • Χαχα 2

l4uHp3.pnghqpcp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, marianna1986 είπε:

@Mariamaraki καλά αποτελέσματα με το ντοπλερ! Θα περιμένουμε νέα σου!

@OctoberMom και σε σένα καλά αποτελέσματα με την καμπύλη, αν και όπως έχεις καταλάβει η γουρλοομαδα μας πέρασε αλωβητη απο αυτή την εξέταση!

Έχω κ εγώ υπέρηχο σήμερα μετά από 4εβδομαδες που μου φάνηκαν αιώνας! Μεγαλη αγωνία έχω για τι άλλο; Να έχει γυρίσει!!! :lol: και να είναι όλα καλά φυσικά.

Για να δούμε θα κάνει τη χάρη στη μανούλα? Όλα θα γίνουν κορίτσι!!! Με το καλό να δεις το μωράκι σου!


IjnUp3.pngscOTp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, OctoberMom είπε:

Καλημέρα απ'τη δροσερή αίθουσα του μικροβιολογικού... Καμπύλη ζαχάρου σήμερα, τελικά ήρθα να την κάνω! Πήρα την πραμάτεια μου (τον Αλχημιστή τον έχετε διαβάσει? εγώ όχι, ευκαιρία!), έκλεισα το doppler μου, θυμήθηκα όλους τους γνωστούς στο fb, σε λίγο θα γραψω και στο pregnancy journal που χω φέρει μαζί (τελευταία φορά έγραψα 28/02), μιλάμε για τέτοια προκοπή!!

Πήγαμε χθες να δούμε την Κιουρία (οι ανιψιές μου τη φωνάζουν Ponyo, απ το κορίτσι-ψάρι του καρτούν του Miyazaki), να γνωρίσουμε κ το γυναικολόγο, 1.130gr, με χοντρή κοιλίτσα, ξαναγύρισε ισχιακή, πάλι μπρούμυτα με τα γόνατα τεντωμένα αυτή τη φορά κ τα χερια πάνω απ το κεφάλι.

Χωρίς φωτό 4d φύγαμε, γεννημένη θα τη δούμε, απ'αυτές είναι :P

 

Καλή επιτυχία κορίτσι μου!!!

Αγαπω τις τροφαντες κοιλιτσες στα νινια!!!!θα καταευχαριστηθεις ζουληγμα!Γερή να είναι η γλυκούλα!!!:wub:

  • Ευχαριστώ 1

Ttx1p3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια! Καλέ δεν σας προλαβαίνω! Καλά αποτελέσματα σε όλες! Πάντως ξέρω ότι για να γίνει το dopler θα πρέπει ο γιατρός να έχει ειδικά μηχανήματα που μετράνε τη ροή του αίματος με τα χρωματακια μπλε και κόκκινο!εμείς έχουμε μετά τις 23 ντοπλερ άντε να δούμε τι θα δούμε! 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jasmine@ είπε:

Όχι ρε δεν καταλαβες πως το λέω... ειρωνικά! Λέω να ήμουν κ κοντή να το είχε άγχος τώρα είμαι πάνω από 1.70. 
ναι με καισαρική δε νομίζω να παίζει ρόλο το βάρος του μωρού. Όσο κ να είναι θα το βγαλουν

@Renez τι σε μπέρδεψε καλό μου;

αααα είπα κ εγώ 1,70 κορμοστασια κοντή!!! 

στην ώρα τους θα βγουν όλα να μην μου ανησυχείς, αφού τα μικρά τσαχπίνικα σου είναι μπαμπατσικα για διδυμα!!Πες του όμως να μας κάνουν την χάρη μην βγουν παρθενάκια...

Just now, Hliolousti είπε:

Καλημέρα σε όλες κοριτσουδια!!!

Σήμερα ξύπνησα με μια τετράγωνη κοιλουμπα!

Τί να συμβαίνει εκεί μέσα αραγες;;;;:huh:

η κόρη σου κάνει γυμναστικές επιδείξεις μάλλον!!άτο παιδί να εκφραστεί ελεύθερα!!

  • Χαχα 1

C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, EugenJen είπε:

αααα είπα κ εγώ 1,70 κορμοστασια κοντή!!! 

στην ώρα τους θα βγουν όλα να μην μου ανησυχείς, αφού τα μικρά τσαχπίνικα σου είναι μπαμπατσικα για διδυμα!!Πες του όμως να μας κάνουν την χάρη μην βγουν παρθενάκια...

η κόρη σου κάνει γυμναστικές επιδείξεις μάλλον!!άτο παιδί να εκφραστεί ελεύθερα!!

Έλα καλά παιδιά είμαστε και τα παρθενακια! Χεχε! 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, EugenJen είπε:

αααα είπα κ εγώ 1,70 κορμοστασια κοντή!!! 

στην ώρα τους θα βγουν όλα να μην μου ανησυχείς, αφού τα μικρά τσαχπίνικα σου είναι μπαμπατσικα για διδυμα!!Πες του όμως να μας κάνουν την χάρη μην βγουν παρθενάκια...

η κόρη σου κάνει γυμναστικές επιδείξεις μάλλον!!άτο παιδί να εκφραστεί ελεύθερα!!

Όχι όχι ούτε εγώ τα θέλω παρθενακια να μου τα έχουν όλα σε τάξη κ υστερία Παναγίτσα μου...

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1

SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, LadyP είπε:

Έλα καλά παιδιά είμαστε και τα παρθενακια! Χεχε! 

 

Just now, Jasmine@ είπε:

Όχι όχι ούτε εγώ τα θέλω παρθενακια να μου τα έχουν όλα σε τάξη κ υστερία Παναγίτσα μου...

Μια χαρά παιδιά είναι βρε τα παρθενακια!! Ίσα ίσα για γυναίκες ο,τι πρέπει,προτιμάς στην εφηβεία να βλεπεις, βρακί εδώ,σουτιέν εκεί κ πιστολακια με βούρτσες πεταμένα παραπέρα??? Αχάριστη μάνα!!

  • Χαχα 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Jasmine@ είπε:

Όχι όχι ούτε εγώ τα θέλω παρθενακια να μου τα έχουν όλα σε τάξη κ υστερία Παναγίτσα μου...

Έχω κολλητή παρθένο 15 χρόνια.. οπότε πάω σπίτι της τζατζαλα ματζαλα παντού!!! Καμία οργάνωση σε τίποτα κ πουθενά! 

Μόνο στη δουλειά της είναι φουλ οργανωτική κ τελειομανής σε βαθμό κακουργήματος

Εγώ αυτούς τους παρθένους ξέρω κ αυτούς αγάπησα!:mrgreen:

  • Χαχα 3

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

 

Μια χαρά παιδιά είναι βρε τα παρθενακια!! Ίσα ίσα για γυναίκες ο,τι πρέπει,προτιμάς στην εφηβεία να βλεπεις, βρακί εδώ,σουτιέν εκεί κ πιστολακια με βούρτσες πεταμένα παραπέρα??? Αχάριστη μάνα!!

 

Just now, Anastasia05 είπε:

Έχω κολλητή παρθένο 15 χρόνια.. οπότε πάω σπίτι της τζατζαλα ματζαλα παντού!!! Καμία οργάνωση σε τίποτα κ πουθενά! 

Μόνο στη δουλειά της είναι φουλ οργανωτική κ τελειομανής σε βαθμό κακουργήματος

Εγώ αυτούς τους παρθένους ξέρω κ αυτούς αγάπησα!:mrgreen:

Έχω δυο φίλες παρθένους κ πραγματικά η οργάνωση που θέλουν να τα έχουν όλα είναι εκνευριστικοτατη... 

  • Χαχα 1

SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλαααα να δείτε τι ωραία που θα περάσουμε με τους ζυγούς.... Θα κάθονται μια ώρα μπροστά στη ντουλάπα να διαλέξουν φόρεμα... Άλλη μια ώρα για το τι θέλουν να φάνε κτλ κτλ.. η αναποφασιστικότητα σε όλο της το μεγαλείο!

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...