Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 minutes ago, Blue Velvet said:

      Έχω ένα ακόμα,ελπίζω να πιάσει ❤️

       

      Τον εμπιστεύομαι απόλυτα τον γιατρό μου, πιστεύω πως θα μπορέσω να κάνω ένα ακόμα παιδάκι. Απλά ελπίζω να πιάσει αυτό που έχω στην κατάψυξη και να μη χρειαστεί να κάνω πάλι ωοληψια,αλλά ακόμα και έτσι να γίνει,σίγουρα δεν θα με φορτώσει ένα σκασμό φάρμακα χωρίς λογο

      Εννοείται, κ στην χειρότερη μπορεί να πας με φυσικό κύκλο που δεν επιβαρυνεσαι με τόσα φάρμακα. Έχε πίστη όμως στο κατεψυγμένο εμβρυακι 💗 

      • Ευχή 1

Μανουλες Οκτωβρίου 2020!!


Renez

Recommended Posts

Just now, Hliolousti είπε:

Κι εγώ έτσι θέλω κάτι να σουρωνει στη μέση,κάτω από το στήθος!αλλά μένω Θεσσαλονίκη!!!και δεν ψήνομαι να πάρω τους δρόμους να ψάχνω όπως κάποτε γιατί θα πέσω τ'ανασκελο!

Αχ άσε κακό timing για εμάς οι γαμοβαφτισεις φέτος το καλοκαίρι!

Μακάρι να βρεις γρήγορα κάτι!

Εγώ σε ένα γάμο είμαι καλεσμένη φέτος κ δεν θα πάω ,δεν είναι πολύ κοντινοί μου κ δεν είναι κ μέσα στη πόλη ,οπότε θα το αποφυγω. Τέλη Αυγούστου κιόλας

  • Μου αρέσει 1

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 20k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Anastasia05

    3264

  • Renez

    3176

  • Jasmine@

    1807

  • Christinα

    1663

Just now, Christinα είπε:

Τα φοβάμαι τα μακρυά με τη κοιλουμπιτσα, νομίζω ότι παχαίνουν! Πρέπει να δοκιμάσεις όμως να έχεις εικόνα! Σε μακρύ κάτι σε αρχαιοελληνικό να έχει ένα ζωνακι να φανεί κάπου μια μέση! Αλλιώς μέχρι το γόνατο σε γραμμή άλφα τύπου πλισε αερατο που είναι κ της μόδας?  Από χρώματα ψηφίζω μπλε ρουα κ κοραλοκοκκινο! 

Επειδή είμαι ψηλουλα,με βολεύουν φουλ τα μάξι!μόνο μάξι φοράω!και γιατί μόνο τέτοια είχα ούτως η άλλως στην καρνταρομπα μπου και γιατί μου αρέσουν πολύ πάνω μου!

Α επίσης από κάτω θα βάλω μια ωραιότατη σανδαλοπαντοφλιτσα χρυσή,την οποία κάτω από το μάξι φόρεμα έχω σκοπό να την βγάζω όταν θα κάθομαι :-P

Άσε που άμα έχω και κάνα πρησμενο αστράγαλο,θα κρύβεται!

Μονόδρομος το μάξι όπως καταλαβαίνετε κορίτσια! @EugenJen

  • Μου αρέσει 1

Ttx1p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Hliolousti είπε:

Επειδή είμαι ψηλουλα,με βολεύουν φουλ τα μάξι!μόνο μάξι φοράω!και γιατί μόνο τέτοια είχα ούτως η άλλως στην καρνταρομπα μπου και γιατί μου αρέσουν πολύ πάνω μου!

Α επίσης από κάτω θα βάλω μια ωραιότατη σανδαλοπαντοφλιτσα χρυσή,την οποία κάτω από το μάξι φόρεμα έχω σκοπό να την βγάζω όταν θα κάθομαι :-P

Άσε που άμα έχω και κάνα πρησμενο αστράγαλο,θα κρύβεται!

Μονόδρομος το μάξι όπως καταλαβαίνετε κορίτσια! @EugenJen

Κι εγώ σου είπα για μάξι γιατί κ πολύ να μην πρηστεις ,ε μια κατακράτηση την έχουμε στα ποδαράκια κι εγώ τα βολευομαι τα μάξι,νιώθω πιο άνετα!

 

  • Μου αρέσει 1

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Anastasia05 είπε:

Μακάρι να βρεις γρήγορα κάτι!

Εγώ σε ένα γάμο είμαι καλεσμένη φέτος κ δεν θα πάω ,δεν είναι πολύ κοντινοί μου κ δεν είναι κ μέσα στη πόλη ,οπότε θα το αποφυγω. Τέλη Αυγούστου κιόλας

Κι εγώ είχα άλλον έναν γάμο αλλά 3 ώρες ταξίδι μακρυά!δε θα πάω...

Και μια βάφτιση τέλος Σεπτεμβρίου πάλι 3 ώρες μακριά...εκεί ούτε καν το συζήτησα!

Αχ δε θέλω να ταλαιπωρηθω!θέλω να πάω και τσακ μπαμ να το βρω!και τα ατρατιβο ρε συ δε τα είχα σκεφτεί καθόλου!!!πολύ καλή η ιδέα σου!

 


Ttx1p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Hliolousti είπε:

Κι εγώ είχα άλλον έναν γάμο αλλά 3 ώρες ταξίδι μακρυά!δε θα πάω...

Και μια βάφτιση τέλος Σεπτεμβρίου πάλι 3 ώρες μακριά...εκεί ούτε καν το συζήτησα!

Αχ δε θέλω να ταλαιπωρηθω!θέλω να πάω και τσακ μπαμ να το βρω!και τα ατρατιβο ρε συ δε τα είχα σκεφτεί καθόλου!!!πολύ καλή η ιδέα σου!

 

Ναι έχουν ωραία ρούχα κ χρώματα γενικά ! Φέτος καλοκαίρι δεν πήγα να σου πω κάτι συγκεκριμένο, αλλά οπότε πάω πάντα κάτι θα βρω!

  • Μου αρέσει 1

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Hliolousti είπε:

Επειδή είμαι ψηλουλα,με βολεύουν φουλ τα μάξι!μόνο μάξι φοράω!και γιατί μόνο τέτοια είχα ούτως η άλλως στην καρνταρομπα μπου και γιατί μου αρέσουν πολύ πάνω μου!

Α επίσης από κάτω θα βάλω μια ωραιότατη σανδαλοπαντοφλιτσα χρυσή,την οποία κάτω από το μάξι φόρεμα έχω σκοπό να την βγάζω όταν θα κάθομαι :-P

Άσε που άμα έχω και κάνα πρησμενο αστράγαλο,θα κρύβεται!

Μονόδρομος το μάξι όπως καταλαβαίνετε κορίτσια! @EugenJen

ότι σε βολεύει και σε κάνει να αισθάνεσαι άνετα!!!

  • Μου αρέσει 1

C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου άσχετο αλλά από μαύρη γραμμουλα στη κοιλιά και πεταχτό αφαλό πως τα πάτε? Σας έχουν εμφανιστεί η όχι ακόμα? Εμένα ο αφαλός όχι ευτυχώς ακόμα και αν και μελαχρινή δεν θα έλεγα ότι έχω κάνει τη γραμμουλα μόνο τρίχες αρκετές σαν γραμμή στη κοιλιά

Link to comment
Share on other sites

Just now, LadyP είπε:

Κορίτσια μου άσχετο αλλά από μαύρη γραμμουλα στη κοιλιά και πεταχτό αφαλό πως τα πάτε? Σας έχουν εμφανιστεί η όχι ακόμα? Εμένα ο αφαλός όχι ευτυχώς ακόμα και αν και μελαχρινή δεν θα έλεγα ότι έχω κάνει τη γραμμουλα μόνο τρίχες αρκετές σαν γραμμή στη κοιλιά

Γραμμή είχα μόνο στην πρώτη εγκυμοσύνη!! Τώρα τίποτα!

Ο αφαλός στην πρώτη άργησε πολύ να πεταχτεί κ τώρα τσουυυυπ! Με το που πετάχτηκε λίγο η κοιλιά πετάχτηκε κ ο αφαλός!!!

  • Μου αρέσει 1

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, LadyP είπε:

Κορίτσια μου άσχετο αλλά από μαύρη γραμμουλα στη κοιλιά και πεταχτό αφαλό πως τα πάτε? Σας έχουν εμφανιστεί η όχι ακόμα? Εμένα ο αφαλός όχι ευτυχώς ακόμα και αν και μελαχρινή δεν θα έλεγα ότι έχω κάνει τη γραμμουλα μόνο τρίχες αρκετές σαν γραμμή στη κοιλιά

γραμμή έχω πολύ χαμηλά κ αχνή, την βλέπω μόνο στον καθρέφτη, ο αφαλός έχει γίνει επίπεδος με την κοιλιά, ευτυχως δεν έχει πεταχτεί ακόμα...

  • Μου αρέσει 1

C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, LadyP είπε:

Κορίτσια μου άσχετο αλλά από μαύρη γραμμουλα στη κοιλιά και πεταχτό αφαλό πως τα πάτε? Σας έχουν εμφανιστεί η όχι ακόμα? Εμένα ο αφαλός όχι ευτυχώς ακόμα και αν και μελαχρινή δεν θα έλεγα ότι έχω κάνει τη γραμμουλα μόνο τρίχες αρκετές σαν γραμμή στη κοιλιά

α! Τις τριχουλες μη τις πειράξεις,μετά μάλλον θα ηρεμήσουν

Just now, EugenJen είπε:

γραμμή έχω πολύ χαμηλά κ αχνή, την βλέπω μόνο στον καθρέφτη, ο αφαλός έχει γίνει επίπεδος με την κοιλιά, ευτυχως δεν έχει πεταχτεί ακόμα...

Κι εμένα μέσα 8ου είχε πεταχτεί στην πρώτη... 

  • Μου αρέσει 1
  • Λυπημένη/-ος 1

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Anastasia05 είπε:

α! Τις τριχουλες μη τις πειράξεις,μετά μάλλον θα ηρεμήσουν

Κι εμένα μέσα 8ου είχε πεταχτεί στην πρώτη... 

κ αν δεν θέλουμε??? :P  εν τω μεταξύ επειδή είχα κάνει λαπαροσκόπηση έχει μια τομούλα μικρή κ είναι μια ομορφιά τι να σου πω!!


C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, EugenJen είπε:

κ αν δεν θέλουμε??? :P  εν τω μεταξύ επειδή είχα κάνει λαπαροσκόπηση έχει μια τομούλα μικρή κ είναι μια ομορφιά τι να σου πω!!

Σαν φατσούλα??:tongue:

Θα μαζευτεί μετά ρε μανάρι,τι να σε κάνουμε που δε θες?!? Λες να τον ήθελα εγώ πάλι ,από τον 6ο μήνα????

  • Χαχα 2

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Ηρθα και εγώ! Δεν σας προλαβαίνω σε αυτά που λέτε δεν ξέρω τι να πρώτο σχολιάσω! Για τα ζώδια που διάβασα με κάποια έχω ακριβώς το ίδιο ταυρος με ωροσκόπο δίδυμο! Για φορέματα έχει πολυ όμορφα πραγματα και στο zic zac έχει σε αρκετές περιοχες μαγαζιά πιστευω αξίζει να ρίξεις μια ματιά! Έχει σελίδα και στο Internet. Όσο για την Γραμμουλα και τον αφαλό μόνο ο αφαλος έχει αρχίσει να βγαίνει προς τα έξω και επίσης εχει γινει και τριχωτή η κοιλίτσα! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Hliolousti είπε:

Επειδή είμαι ψηλουλα,με βολεύουν φουλ τα μάξι!μόνο μάξι φοράω!και γιατί μόνο τέτοια είχα ούτως η άλλως στην καρνταρομπα μπου και γιατί μου αρέσουν πολύ πάνω μου!

Α επίσης από κάτω θα βάλω μια ωραιότατη σανδαλοπαντοφλιτσα χρυσή,την οποία κάτω από το μάξι φόρεμα έχω σκοπό να την βγάζω όταν θα κάθομαι :-P

Άσε που άμα έχω και κάνα πρησμενο αστράγαλο,θα κρύβεται!

Μονόδρομος το μάξι όπως καταλαβαίνετε κορίτσια! @EugenJen

Αχ πόσο σε καταλαβαινω! Λατρεύω τα μακρυά ,μόνο αυτα φοράω άντε κ κα να κοκτέιλ! Απλά το λέω λόγω κοιλίτσα! Έχω τις ίδιες ανησυχίες για μένα γτ έχω γάμο 5/09! Να δω αν μ μπαίνει μεχρι τότε ένα αρχαιοελληνικο που έχω με ζωνακι κάτω από το στηθος! Ο σο για το χρυσό φλατ πάντα μας βγάζει ασπροπροσωπες!

Just now, Athina_ είπε:

Ηρθα και εγώ! Δεν σας προλαβαίνω σε αυτά που λέτε δεν ξέρω τι να πρώτο σχολιάσω! Για τα ζώδια που διάβασα με κάποια έχω ακριβώς το ίδιο ταυρος με ωροσκόπο δίδυμο! Για φορέματα έχει πολυ όμορφα πραγματα και στο zic zac έχει σε αρκετές περιοχες μαγαζιά πιστευω αξίζει να ρίξεις μια ματιά! Έχει σελίδα και στο Internet. Όσο για την Γραμμουλα και τον αφαλό μόνο ο αφαλος έχει αρχίσει να βγαίνει προς τα έξω και επίσης εχει γινει και τριχωτή η κοιλίτσα! 

Έλα βρε κορίτσι ταυρινα έξαλλη με διδυμο!

Άρχισαν τα λιοντάρια να καμαρώνουν να μας καπελωσουν!!!! Αχαχαχαχα

  • Μου αρέσει 2

IjnUp3.pngscOTp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...