Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

Μανούλες Δεκεμβρίου 2020!!!!


Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια!!!!

Γέννησα φυσιολογικα τον αγοραρο το Σάββατο 5/12 όπως σας είχα πει! Με πρόκληση νωρίτερα και τελικά ήταν για καλό! 3 κιλά 50 πόντους! Θα βγαίναμε αλλά.μπηκε θερμοκοιτίδα σήμερα γιατί έχει ανεβασμένο ίκτερο και θα βγούμε αύριο! 

Είναι τόσο μικρουλια μου φαίνεται απίστευτο! Και στα δικά σας να έχετε γρήγορους τοκετούς! Εμένα μου πήρε αρκετές ώρες αλλά πραγματικά τα ξεχνάς μετά, αυτό ισχύει!

 

 

  • Μου αρέσει 6

preg.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, korina84 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!!!!

Γέννησα φυσιολογικα τον αγοραρο το Σάββατο 5/12 όπως σας είχα πει! Με πρόκληση νωρίτερα και τελικά ήταν για καλό! 3 κιλά 50 πόντους! Θα βγαίναμε αλλά.μπηκε θερμοκοιτίδα σήμερα γιατί έχει ανεβασμένο ίκτερο και θα βγούμε αύριο! 

Είναι τόσο μικρουλια μου φαίνεται απίστευτο! Και στα δικά σας να έχετε γρήγορους τοκετούς! Εμένα μου πήρε αρκετές ώρες αλλά πραγματικά τα ξεχνάς μετά, αυτό ισχύει!

 

 

Να σου ζησει κοριτσι μου! Παντα γερος και ευτυχισμενος να ειναι!Καλη αναρρωση να εχεις.

  • Μου αρέσει 1

ibK9p3.png

Link to comment
Share on other sites

On 7/12/2020 at 6:26 ΜΜ, Monika93 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου γέννησα σήμερα έναν παίδαρο 3.100 και 49 πόντους εχθές το βράδυ έγινε μούσκεμα το σερβίετακι μου και αποφάσισα να πάω στο διαβαλκανικό για σιγουριά να κάνω ένα τεστ αμνιακού υγρού τελικά το ένστικτο μου ήταν σωστό έχανα αμνιακό υγρό να μην τα πολυλογω μπήκα με πρόκληση 9 το βράδυ και γέννησα 8:45 το πρωί το μόνο μου παράπονο είναι ότι με έκαναν πολλά ράμματα από κάτω και όσο δεν πόνεσα στην γεννά πονάω τώρα και για παυσίπονο ένα ντεπον λες και δεν πήρα τιποτα!!!! Εύχομαι σε όλες γερά μωράκια και εύκολη γεννα

Να σου ζήσει να είναι γέρος και καλότυχος!

Ασε ράμματα κι εγώ έχω ατελείωτα δεν.μπορω να κάτσω πουθενά μου βάζουν και υπόθετο και Ντεπόν!!


preg.png

Link to comment
Share on other sites

20 ώρες πρίν, Καντι είπε:

 

Anast20  3/12, κοριτσάκι, Έλενα, Παφίλης 

@Elektra_Gr 6/12, διδυμα  αγοράκια , Νοσοκομείο Αγίου Νικόλαου Κρήτης 

@Nat92 7/12

@manoulaMeXara 11/12

 @xxolga 14/12 αγόρι,  Μιχαλοδημητρακης, Γεωργακιλα

@Vagia1985 15/12, αγόρι, Χατζηπαπας, Αλεξάνδρα 

@Nancy_ 16/12 αγόρι , Αθάνατος, Δαγκλής 

@valkyrie 17/12, αγόρι, ΡΕΑ 

@ranial83 17/12, κοριτσάκι, ιασω

@Monika93 17/12, αγοράκι, διαβαλκανικό θες/νίκης.  Ηρθε κι άλλος μπεμπούλης !!! 3.100 , φυσιολογικά στις 7/12

@DimitraL 18/12, αγόρι , ΡΕΑ 

@Athina28 19/12 αγόρι , Κούρτης , στο Έλενα έφτασε ο πρώτος μας μπόμπιρας!!! 3.000kg φυσιολογικά και βιαστικά στις 30/11

 @Xrysagr 20/12

 @Maria95 20/12 κορίτσι Ιασω

@Hanna83 20/12 αγόρι @

@korina84 21/12 αγόρι, ιασω κατέφθασε κι άλλος μπεμπης , φυσιολογικά 3.000 στις 5/12

@pap88 21/12 , αγόρι, ιασω 

@Dimitra1979 22/11 αγόρι , Αρεταίειο

@Nantia1286 23/12 κοριτσι, Γεννεσις θες/νίκης, Αυγουστινακης, Ζορμπας

@Depykal 23/12 , αγόρι, πανεπιστημιακό Ιωαννίνων 

@Zoyla 23/12, κορίτσι, ΡΕΑ,  Χρηστάκης, Γεωργακοπούλου 

 @miti85 24/12, αγόρι, μητέρα 

@Mts_dreamer 24/12 αγόρι , διαβαλκανικό Θες/νίκης, Γρηγοριάδου, Αθανασιαδης

@Καντι 26/12 αγόρι , μητέρα , Σφακιανουδης, Μαλλιγιαννης 

@nanoula90 28/12 κοριτσι, ΡΕΑ , Σπανοπουλος

 @Eleni1988 31/12, κορίτσι, euromedica Ρόδος 

@Viik 4/1

 

Κορινα μου να ειναι καλοτυχο και ευτυχισμενο το παιδακι σου!!!

  • Μου αρέσει 2

wRSzp2.pngUIzHp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, korina84 said:

Καλησπέρα κορίτσια!!!!

Γέννησα φυσιολογικα τον αγοραρο το Σάββατο 5/12 όπως σας είχα πει! Με πρόκληση νωρίτερα και τελικά ήταν για καλό! 3 κιλά 50 πόντους! Θα βγαίναμε αλλά.μπηκε θερμοκοιτίδα σήμερα γιατί έχει ανεβασμένο ίκτερο και θα βγούμε αύριο! 

Είναι τόσο μικρουλια μου φαίνεται απίστευτο! Και στα δικά σας να έχετε γρήγορους τοκετούς! Εμένα μου πήρε αρκετές ώρες αλλά πραγματικά τα ξεχνάς μετά, αυτό ισχύει!

 

 

αλλος ενας Δεκεμβριανος μπεμπαρος!! Καλωσηρθε!!! Να σας ζησει κ με το καλο σπιτακι σας!!

  • Μου αρέσει 1

D4rWp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπερα κ από μένα! Κ γω πηγα για έλεγχο σήμερα, εκανα νστ 1 συστολη μόνο είδαμε εκανα κ το τεστ Κορονοιου. Μου είπε ο γιατρός θα μπω την παρασκευη με προκληση για να μην τρέχω. Οπότε παιρνω κ γω σειρά σιγά σιγά:-D

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, Vagia1985 είπε:

Καλησπερα κ από μένα! Κ γω πηγα για έλεγχο σήμερα, εκανα νστ 1 συστολη μόνο είδαμε εκανα κ το τεστ Κορονοιου. Μου είπε ο γιατρός θα μπω την παρασκευη με προκληση για να μην τρέχω. Οπότε παιρνω κ γω σειρά σιγά σιγά:-D

Αχ με το καλο κοριτσάκι μου, εγω αυριο εχω πάλι nst. Να εχεις εναν γρήγορο και εύκολο τοκετό!!! Κάνε κανα δίωρο περπάτημα την μερα και σεξ μπάς και έρθει μονο του το μωράκι.

  • Μου αρέσει 2

wRSzp2.pngUIzHp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Καντι είπε:

Αχ με το καλο κοριτσάκι μου, εγω αυριο εχω πάλι nst. Να εχεις εναν γρήγορο και εύκολο τοκετό!!! Κάνε κανα δίωρο περπάτημα την μερα και σεξ μπάς και έρθει μονο του το μωράκι.

Ευχαριστώ πολύ!!! Κοίτα περπατημα κάνω γτ βγάζω βόλτα το μικρό αλλά το σεξ επειδή βλέπω διαφορά ότι όντως κάνει δουλειά κ εχω συσπάσεις κ αρκετές ενοχλήσεις ψιλό φοβάμαι μην με πιασει στον υπνο... Ίσως προτιμώ την ασφάλεια κοντά στον γιατρό γτ κ τρίτο παιδι δεν θα προλαβω να φτάσω στο μαιευτήριο χαχαχα

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

12 ώρες πρίν, korina84 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!!!!

Γέννησα φυσιολογικα τον αγοραρο το Σάββατο 5/12 όπως σας είχα πει! Με πρόκληση νωρίτερα και τελικά ήταν για καλό! 3 κιλά 50 πόντους! Θα βγαίναμε αλλά.μπηκε θερμοκοιτίδα σήμερα γιατί έχει ανεβασμένο ίκτερο και θα βγούμε αύριο! 

Είναι τόσο μικρουλια μου φαίνεται απίστευτο! Και στα δικά σας να έχετε γρήγορους τοκετούς! Εμένα μου πήρε αρκετές ώρες αλλά πραγματικά τα ξεχνάς μετά, αυτό ισχύει!

 

 

Να σας ζήσει ο μπέμπης!! Με το καλό να γυρίσετε σπιτάκι σας!!!! 
 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

14 ώρες πρίν, korina84 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!!!!

Γέννησα φυσιολογικα τον αγοραρο το Σάββατο 5/12 όπως σας είχα πει! Με πρόκληση νωρίτερα και τελικά ήταν για καλό! 3 κιλά 50 πόντους! Θα βγαίναμε αλλά.μπηκε θερμοκοιτίδα σήμερα γιατί έχει ανεβασμένο ίκτερο και θα βγούμε αύριο! 

Είναι τόσο μικρουλια μου φαίνεται απίστευτο! Και στα δικά σας να έχετε γρήγορους τοκετούς! Εμένα μου πήρε αρκετές ώρες αλλά πραγματικά τα ξεχνάς μετά, αυτό ισχύει!

 

 

Να σου ζησει κοπελα μου!!! Καλοτυχο να ναι το αντρακι σου παντα!

 

10 ώρες πρίν, Vagia1985 είπε:

Ευχαριστώ πολύ!!! Κοίτα περπατημα κάνω γτ βγάζω βόλτα το μικρό αλλά το σεξ επειδή βλέπω διαφορά ότι όντως κάνει δουλειά κ εχω συσπάσεις κ αρκετές ενοχλήσεις ψιλό φοβάμαι μην με πιασει στον υπνο... Ίσως προτιμώ την ασφάλεια κοντά στον γιατρό γτ κ τρίτο παιδι δεν θα προλαβω να φτάσω στο μαιευτήριο χαχαχα

Με το καλοοοο κ με κανεναν πονο. Να βηξεις κ να βγει ρε παιδι μου χαχα. 

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Χριστουγεννιάτικο δώρο!!!

Χαρίζω σε μητέρα (μανούλα γλυκιά μου!!!)  που θα γεννήσει ή γέννησε τώρα τον Δεκέμβρη ένα ολοκαίνουργιο βρεφικό παρκοκρέβατο αχρησιμοποίητο γνωστής μάρκας ( όποια ενδιαφερθεί θα της πω τη μάρκα) σε χρώμα φιστικι unisex εγώ το αγόρασα για την κόρη μου. Δεν τη βολεψε γιατι από νεογέννητο εκδήλωσε κλειστοφοβία. Εχει σε δυο πλευρές υλικο που επιτρεπει την ορατότητα ωστε ο γονιος να επιβλέπει το παιδί του.

Το χαρίζω σε κοπέλα που θα μου επιδείξει κάρτα ανεργίας και των δύο συντρόφων!!! ή εστω του ενός.

Αηδιάζω να χαρίζω και να κλαίγονται και να τρέχουν οι εντελώς ευκατάστατες!!! θελω να βοηθήσω χριστουγεννιάτικα με τη συγκυρία που ζούμε ένα ζευγάρι που βιοπαλεύει, που δοκιμάζει από καιρό την ανεργία και περιμένει ή μόλις απέκτησε το μωρό του.

Δεν τα έχω με τις ευκατάστατες αλλά στην παρούσα ας συνεχίσουν να κουνάνε τη βεντάλια τους! Θα είμαι αυστηρή, θα ελέγξω!!! Περιμένω π.μ

  • Μου αρέσει 4
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα μανουλιτσες!!

πως παμε;;;; Ετοιμαζομαστε;;

εμεις πηγαμε γιατρο κ ειμαστε στην αναμονη!! Ειναι κατω εμπεδωμενος ο μπεμπακος μου και μενει να παρει μια στροφη! Μου ειπε πτι αυτη η στροφη θα μπορουσε να γινει και αφου σπασουν τα νερα!! Αν δεν υπαρξει καποια εξελιξη θα ξαναπαμε ιατρειο την πεμπτη!!

επισης θα κανω τις τελευταιες μου αιματολογικες αυριο και δευτερα τεστ κοβιντ!

για πειτε τα νεα σας!!

 

  • Μου αρέσει 1

D4rWp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, pap88 είπε:

Καλημερα μανουλιτσες!!

πως παμε;;;; Ετοιμαζομαστε;;

εμεις πηγαμε γιατρο κ ειμαστε στην αναμονη!! Ειναι κατω εμπεδωμενος ο μπεμπακος μου και μενει να παρει μια στροφη! Μου ειπε πτι αυτη η στροφη θα μπορουσε να γινει και αφου σπασουν τα νερα!! Αν δεν υπαρξει καποια εξελιξη θα ξαναπαμε ιατρειο την πεμπτη!!

επισης θα κανω τις τελευταιες μου αιματολογικες αυριο και δευτερα τεστ κοβιντ!

για πειτε τα νεα σας!!

 

Αχ μπραβο το μωρουδακι σου, έτοιμος ειναι για την μεγαλη έξοδο!!!

 Μεχρι την Πεμπτη πιστεύω θα εχεις γεννήσει!

 Εγω την Δευτέρα ξαναπάω γιατρο.

  • Μου αρέσει 3

wRSzp2.pngUIzHp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Καντι είπε:

Αχ μπραβο το μωρουδακι σου, έτοιμος ειναι για την μεγαλη έξοδο!!!

 Μεχρι την Πεμπτη πιστεύω θα εχεις γεννήσει!

 Εγω την Δευτέρα ξαναπάω γιατρο.

Ναι και εγώ την Δευτέρα έχω ξανά γιατρό!

Χθες το βράδυ άρχισε να κουνιέται πολύ έντονα για καμιία ώρα και λέω έχει γούστο να μας έρθει αλλά τελικά τζίφος!

 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια,

Πηγα και εγω χθες γιατρο. Δεν ειναι ακομα ετοιμη η μικρη να βγει οποτε την επομενη πεμπτη ραντεβου παλι που ειναι και η πητ μας και αν δεν εχει αλλαξει κατι,θα δουμε τις ενεργειες που θα κανουμε.

  • Μου αρέσει 3

ibK9p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...