Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

ΔΙΑΔΥΚΤΙΑΚΕΣ ΦΙΛΕΝΑΔΙΤΣΕΣ ΜΕ ΤΟ ΙΔΙΟ ΟΝΕΙΡΟ!!!!


Recommended Posts

καλησπερα κοριτσακια μου!η ψυχολογια μου δεν λεει να φτιαξει καθολου:cry:απο χθες το απογευαμ λες κ πατησα ενα κουμπι κ αυτο ηταν ενεργοποιηθηκε η καταθλιψη τι να πω!

ειμαστε κ με τον αντρα μου μια ζεστη μαι κρυο κ ολα μαζι τωρα με ριξανε!

ουφφφφφ~να κατεβει κ να περασει η παλιοκοκκινη που με εκανε ετσι!:cry:

σας αγαπω πολυυυυ!

φιλακια πολλαααααααα!~:(


O0hbp3.png

wqTBp3.png

Cwh6p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 18,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • anastasaki_melisaki

    4043

  • ελενη-25

    2766

  • mp1979woman

    2274

  • YOTOU

    1709

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλημερα κοριτσακια μου....τι κανετε???εμεις παλι γκρινιτσα,γουλιες και καμια ρουκετα που και που απο την παλιοπαλινδρομηση....φφφφφφφ....

ειχαμε κι ενα επεισοδιο πνιγμου!!!!!επαθα σοκ κοριτσια.....αρχισε να κανει σπασμους γιατι δεν ανεπνεε.....αχ δε μπορω να σας το περιγραψω.....ευτυχως τη γυρισα αναποδα και τη χτυπουσα στη πλατη και ολα καλα...μετα ειχε φοβηθει τοσο πολυ το μπιζουδι μου που εκλαιγε και την ειχα αγκαλια επι 1,5 ωρα.....φφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφ....τι πραγμα ηταν αυτο!!!!!

δεν εχω προλαβει να σας διαβασω αλλα σας αγαπω πολυυυυυυυυυυυυ!!!!!


as1cM8Y0g410000MTgwZHwwMTc3ZHx0byBtcGl6b3VkYWtpIG1hcyBlaW5haS4uLi4.gif

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κοριτσακια μου!η ψυχολογια μου δεν λεει να φτιαξει καθολου:cry:απο χθες το απογευαμ λες κ πατησα ενα κουμπι κ αυτο ηταν ενεργοποιηθηκε η καταθλιψη τι να πω!

ειμαστε κ με τον αντρα μου μια ζεστη μαι κρυο κ ολα μαζι τωρα με ριξανε!

ουφφφφφ~να κατεβει κ να περασει η παλιοκοκκινη που με εκανε ετσι!:cry:

σας αγαπω πολυυυυ!

φιλακια πολλαααααααα!~:(

αχ λενιω μου....ετσι ειμαι κι ςεγω τωρα με την παλιοπεριοδο!!!!

μια κατω μια πανω.....δεν εχω καθολου πονους οπως πριν μεινω εγκυος αλλα πολυυυυυυ αιμα και με κανει πολυ αδυναμη....πρεπει να κανω εξετασεις γιατι εχω και ζαλαδες πολλες!!!!!φφφφφφφ

σε φιλω γλυκαααααααααααααααααααααα:P


as1cM8Y0g410000MTgwZHwwMTc3ZHx0byBtcGl6b3VkYWtpIG1hcyBlaW5haS4uLi4.gif

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσακια μου, επιτελους εμφανιστηκα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!σας εχω πεθυμησει τοοοοσο πολυ!!!!!!!τι κανουν τα ζουζουνια σας??????????φιληστε τα μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

λοιπον η βαπτιση της μπεμπους εγινε, της ελενας πια!!!!!!!!!!!!!!!ολα ηταν πολυ ωραια, εκλαιγε βεβαια συνεχεια αλλα αυτο το περιμενα, ελπιζω να βγηκε καμια φωτο γελαστη αν και στις τελευταιες φωτογραφιες ειχε αποκοιμηθει στην αγκαλια μου!!!!!!!!!!!!!!αχ παει κι αυτο!!!!!!δεν μπορεσα να το χαρω και πολυ γιατι 3 μερες πριν την βαπτιση μπηκα στο σπιτι μονη μου μαζι με την κορουλα μου και το βρηκα ανω-κατω, ειχαν μπει κλεφτες και μου πηραν οοοοολα τα χρυσαφικα και τον σταυρουδακι που της εκανε δωρο η πεθερα μου για το ονομα της 1.600 ευρω με μπριγιαν, τις βερες μας, την τσαντα μου την luis vuitton, 2 ζευγαρια γυαλια ακριβα, υπολογιζω πανω απο 10.000 αξιζαν τα χρυσα που μου πηραν, ασε την τρομαρα που πηρα οταν αντικρυσα τον χαμο, νομιζα οτι ηταν ακομα μεσα στο σπιτι αλλα δοξα τον Θεο που δεν ειμασταν μεσα!!!!!μονο αυτο σκεφτομαι και ηρεμω........βεβαια τωρα βαλαμε συναγερμο, αλλαξαμε κλειδαρια, βαλαμε χιλιαδυο κλειδαμπαρωματα στις μπαλκονοπορτες, οχι για να μην μας παρουν τιποτα γιατι δεν εχουν και τι αλλο να παρουν αλλα για την ζωη μας φυσικα!!!!!αυτα.....κατα τ'αλλα η ελενα μου μεγαλωνει και μου εχει παρει τα μυαλα τελειως!!!!!!!!!!!δεν εχουμε βγαλει ακομα δοντακι, λεμε μαμ μα μα μαμ, ολο θελει να σηκωνεται ορθια με βοηθεια φυσικα, δεν μπουσουλαμε αλλα εκει που θελουμε να παμε, παμε με χιλιουςδυο ελιγμους......αυτα κοριτσακια μου γλυκα!!!!!!οσες ετοιμαζοσαστε για την βαπτιση, με το καλο!!!!!!!!!σας αγαπω πολυ πολυ!!!!!!!!!!!!!

ποπαραααααααααααααααααααα.....που εισαι βρε ψυχη??????

τι παθατε?τσ τσ τσ τσ τσ......αν ειναι δυνατον ρε παιδι μου....ευτυχως δεν εισασταν μεσα!!!!!!ποποποποπο μου εχει σηκωθει η τριχα.....

να σας ζησει και το ελενακι σας!!!!παντα υγιης και τυχερη να ειναι!!!!

μακια πολλααααααααααααααααααααααααααααααα


as1cM8Y0g410000MTgwZHwwMTc3ZHx0byBtcGl6b3VkYWtpIG1hcyBlaW5haS4uLi4.gif

Link to comment
Share on other sites

γιωτακι μου χιλια ευχαριστω σου ειπα?δε θυμαμαι.....τελικα μας το καλυπτει κι εμας το γαλα το τεβε....τη βαφτιση κι εμεις 15 σεπτεμβρη....αχ τα μπιζουδακια μας....

πεταλουδιτσα μου τι κανει το μικρο ομορφο πεταλουδακι?οι κολικοι?αγκαλιτσες πολλες οσο μπορεις και ζιζακι.....ειναι η παρηγορια τους!!!!!

σας φιλω ολες γλυκααααααααααααααααααααααααααααααα......

ματινακι μου ειστε γιαννενα?να περασετε τελειααααααααααα......φιλια στον μπεμπουλινο μας...

ιωαννακι μουουουου....ολα ετοιμα για τη βαφτιση?τελικα δε θελει και πολυ τρεξιμο ε?????καλα κανεις και καθυστερεις το φορεμα γιατι θα χασεις κι αλλα κιλακια.....με το καλο ευχομαιιιιι....εμεις εχουμε χρονο ακομα μεχρι της 15 σεπτεμβρη!!!!!

αναστασακι μου τι μου κανετε?8 ιουλιου η βαφτιση?δε θυμαμαι.....εχεις αρχισει ετοιμασιες?????


as1cM8Y0g410000MTgwZHwwMTc3ZHx0byBtcGl6b3VkYWtpIG1hcyBlaW5haS4uLi4.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα κοριτσαρες μου τι κανετε???????

Αχ επιστρεψαμε απο Γιαννενα χθες το μεσημερακι! Ηταν τελεια κοριτσια! Ξεφυγαμε λιγακι και ηρθα στα ισα μου! Δεν ηθελα να φυγουμε με τιποτα!!!!! Περασαμε καταπληκτικα αλλα μας τα χαλασε λιγο ο καιρος! Την μερα της βαφτισης εβρεχε και εκανε λιγο κρυακι αλλα κατα τ'αλλα ηταν πολυ ωραια...μετα ειχαν γευμα σε παιδοτοπο οι κουμπαροι και ηταν ολα τα λεφτα...ουτε τσιγαρο ουτε τιποτα που να σε ενοχλει οπως αλλου! Απλα ΤΕΛΕΙΑ!!!!!!! Ο μπεμπακος μας ηταν πολυ ησυχος και ολοι ξετρελαθηκαν...αυτος να δειτε χαρα που εκανε με τα παιδακια....ειδικα των κουμπαρων που εχουν 3 ζωη να εχουν! Εχει αρχισει εδω και μερες να λεει πιο πολλες κουβεντουλες...ντε ντε ντε....τα τα τα μπα μπα και νια νια νια και εχω τρελαθει η χαζομανα!!!!!! Κανουμε και κουπεπε και κουναει χερια ποδια απο την χαρα του και κοιταει το χερι του για να κανει κι αυτος, κουναει τα δαχτυλακια του σαν να κανει κουπεπε...αχ το καμαρι μου οσο μεγαλωνει εμεις τρελενομαστε!!!!! Καθομαστε και στον πωπο τωρα και ισορροπουμε μια χαρα...χιχιχιχιχι!!!!!

Εσεις τι κανετε τσουπριτσες μου? Τα μωρακια σας???? Δεν σας εχω διαβασει τοσες μερες....για πειτε κανενα νεο γιατι δεν προκειται να προλαβω να σας διαβασω....ειδα κατι ψιλα σ'αυτη την σελιδα ππου γραφω αλλα τις προηγουμενες δεν της γυρισα για να δω τα νεα σας! Ετοιμαζεστε για τις βαφτισεις σας???? Αχ ειναι τελεια φαση...πολυ συγκινουμαι....ειδικα στο τελος που παραδιδει ο νονος/νονα το παιδι στην μανα βουρκωνω με τα λογια....ειναι πολυ συγκινητικα!!!! Φανταζομαι στηνβαφτιση του μπεμπη θα φυγει ολο το μακιγιαζ μου απο τα κλαματα....ουφφφφφ!!!!!!

Εμεις επειδη μαλλον θα την κανουμε αυγουστο πρωτα ο Θεος την βαφτιση, θα εχουν αρχισει και οι εκπτωσεις και θεωρω οτι θα βρω φτηνο φορεμα...αν και ελεγα να μην ντυθω πολυ πολυ καλα, δηλαδη να παρω ενα φορεμα το οποιο να ειναι μεν καλο αλλα οχι τουαλετα...δεν ειναι και πολυ του στυλ μου...οποτε σιγουρα θα βρω ικανοποιητικη τιμη...βεβαια εχουμε πει να δουμε πρωτα τι μειωσεις μισθου θα εχουμε και αναλογα θα πραξουμε για βαφτιση....οποτε αν δεν καλεσουμε κοσμο δεν θα εχουμε και τρελα εξοδα...αφου να φανταστειτε σκεφτομαστε ουτε φωτογραφο να μην παρουμε....θα τραβηξουμε μονοι μας βιντεο και καποιος θα μας βγαζει και φωτο και μετα θα παμε στον φωτογραφο μας να μας κανει μονταζ το βιντεο και ολα καλα...ζητανε γυρω στα 400 ευρω χωρις ψηφιακο αλμπουμ και θεωρω οτι ειναι πολλα για αυτη την εποχη της κρισης....εδω συζητιεται για κλωτσια απο την ευροζωνη και εγω θα σκεφτω τον φωτογραφο και τα γλεντια? Θεωρω οτι μπορουμε να κανουμε την δουλεια μας και αλλιως...εκτος αυτου δινεις τοσα λεφτα και μπορει και να μην μεινεις ικανοποιημενος....οπως η συνυφαδα μου ας πουμε...οχι οτι δεν τους αρεσε το βιντεο που τους εφτιαξε ο φωτογραφος αλλα δεν εμεινε και 100% ικανοποιημενη και δωσανε τοσα λεφτα....τουλαχιστον εμεις θα ξερουμε εξ αρχης οτι αυτο μπορουμε αυτο κανουμε και με πολυ μικρο κοστος ας πουμε...ποσο θα μας ζητησει να μας το φτιαξει το βιντεο? Και 50 ευρω? Ενταξει μια χαρα ειναι...τουλαχιστον απο τα ολοτελα να εχουμε κατι να δει το παιδι οταν μεγαλωσει...απο το τιποτα καλυτερα ειναι και ετσι...

Σας πηρα μονοτερμα....για πειτε μου τιποτα ντε....τι εγινε οσο ελειπα?????

Link to comment
Share on other sites

Ποπακι μου???????????????? Παναγια μου τι ηταν αυτο που αντικρυσες καμαρι μου....πω πω παλι καλα που δεν εισασταν μεσα...μεγαλη ζημια αλλα ζωη σας ειναι πολυτιμοτερη απο τα χρυσαφικα! Οφφφφφ.....εμμονη ιδεα μου εχει γινει και μενα αυτο με τις κλοπες και φοβαμαι παρα πολυ για το μωρο οχι για τιποτε αλλο γιατι εμεις δεν εχουμε τιποτα πολυτιμο στο σπιτι...και γενικα δηλαδη πουθενα αλλου...

Να σας ζησει και η νεοφωτιστη Ελενα! Το καμαρι μας εκλαιγε ε??? Συχνο φαινομενο...κι εγω περιμενω να κλαιει ο μπεμπης ασχετα αν ειναι πολυ ησυχος....τον αδερφο μου δεν τον εχει δει ακομα λογω του οτι εφυγε για ταξιδι οταν ο μπεμπης ηταν ενος μηνος και δεν ξερω κατα ποσο θα τον συνηθισει οταν γυρισει με το καλο και μεχρι να γινει η βαφτιση αφου θα ειναι ο νονος του....μακαρι να τον συνηθισει γρηγορα....κατα τ'αλλα δεν νομιζω να τον ενοχλησει κατι αλλο και ειδικα η βουτια στο νερο γιατι τρελενεται για μπανιο....θα δειξει!Με τον παπα ισως να φοβηθει....τεσπα!!!!!

Και παλι να σας ζησει η Ελενα σας!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑ ΦΙΛΕΝΑΔΙΤΣΕς ΜΟΥ:)

σημερα ειμαι πολυ καλυτερα;)

τοσες μερες που ειμαι χαλια ουτε καν αναφερθηκα στα γεγονοτα!ηθελα αλα δεν μπορουσα:cry:

Ματινακι μου περασατε τελειααααα!πολυ χαιρομαι..σε σκεφτομουν τοσες μερες..ξεχασα οτι ειχατε φυγει βολτιτσα;)ο μπεμπης κανει διαφορα καινουρια ε!αχ μεγαλωσε μωρε!Ματινακι μου ετσι ειναι οπως τα λες..οτι μπρουμε θα κανουμε σημασια εχει να βαφτηστουν τα ζουζουνια μας!;)να μου τον φιλισεις !

Ρανιουκο μουυυυυ αγαπουλα μου κ συ παθαινεις το ιδιο ε!ουφφφ δεν ειναι πολυ σπαστικο στα καλα καθουμενα να πεφτεις τοσο πολυ ψυχολογικα!χαλαι η ψυχολογια χαλια ασε!σημερα ειμαι καλα δεν μπορω να πω!χθε ςκ προχθες χαλαι μαυρα!:(τι ηταν αυτο που επαθε η μικρη>πωωωπωωω θα ειχες τρομοκρατηθει ε~το γιαυρακι μωρε τρομαξε!απο το γαλατακι της ηταν αυτο..απο τι ςγουλιες ενοω:shock:αχ μωρε αντε να περασουν:rolleyes:να της κανεις πολα φιλακια της μπιζουδενιας!

Ποπακι μουυυυυυυυυυ οταν σε διαβασα επαθ σοκ!ηθελα να σου γραψω τοσες μερες αλα ενεργεια κ διαθεση μηδεν~:(αγαπουλα μουυυυυ φανατζομαι τι τρομαρα θα πηρες!αν ειναι δυανατον!στανταρ ξερανε ποτε να μπουνε ,ξερανε οτι δεν ησασταν μεσα κ ειχατε τοσα πραγματα αξιας μεσα!θεουλη μουυυυ!κ γω τον εχω αυτο το φοβο τεελευταια με αυατ που γινονταια~ο θεος να μας φυλαει:(να σας ζησει η ομορφη ελενα!:P

Γιωτακι μουυυυ μεγαλωσε κ η μπεμπουλα σου!λες να κανει βηματακια συντομα..τα κοριτσακαι ξεκιαννε νωρις νωρις;)δωστης πολα φιλακαι!

Αναστασακι μου καλο πως ειστε?μια χαρα κοιμαται ο μπεμπακος~μπραβο!κ μεις χθες σχετικα καλα κοιμθηκαμε!;)φιλισε μου τον!;)

Πεταλουδιτσα μου τι κανεις?η μικρουλα καλα?ευχομαι να σταματησαν οι παλιοκολικοι!οσο για τα κακαια στην αρχη ετσι ειναι!μην φοβασαι..κ βλενιτσες θα εχουν που κ που απλα να ειναι κοκκινες με αιματακι δηαλδη προσεξετε επισης αν ειναι για μερες πρασινωπα συνηθως ειναι απο κρυωμα!στην αρχη θα ειναι αρκετ νερουλα κ σιγα σιγα γινονται πιο πηχτα;)δωστης πολα φιλακαι!

Ιωαννακι μου τι κανεις?ετοιμαζεστε κσ εις ε?αχ κ μεςι ολο κ κατι κανουμε!κ γω θ απαω για φορεμα απο βδομαδα!αντε να βρουμε κατι καλο να ειμαστε σουπερ μαμαδες:tongue:

φιλακια πολλααααααααα!

α σημερα θ παω να αλλαξω το κοστουμακι του μικρου!θα σας πω πιο διαλεξα τελικα!;);)


O0hbp3.png

wqTBp3.png

Cwh6p3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα! καλα σημερα που δεν μπηκα μπηκατε ολες??????????

μαατινακι μου περασατε ομορφα ε?? μπραβο! ωραια ειναι να ξεφευγουμε που και που!!! αρχισε να λεει λογακια ο μπεμπακος??:P να μου τον φιλήσεις!

ρανιακι μου!!!!! τι τρομαρα ηταν αυτη?? αχ η μπεμπουλα μωρε!!! ουφφφφφ φανταζομαι πως θα ενιωσες? σφιξτην γερα! μια πολυ μεγαλη αγκαλια να την κανεις!!!!

λενακι μου εισαι καλυτερα Ε? μπραβο! αντε να πας να αλλαξεις το κουστουμακι και να μας πεις ποιο πηρες!!!:D

εμεις ξυπνησαμε στις 10 φαγαμε και τωρα ηρθε η μαμα μου με τον μικρο αδερφο μου!!


b1xOp2.png

nOElp2.png

OaK8p2.png

Link to comment
Share on other sites

goodmorning angels!!!

τι κανετε?

ματινακι γυρισατε? αχ ποσο θελω να φυγω κ εγω!!! κ οσο για την βαπτηση που λες το θεμα ειναι να βαπτηστει το παιδι κ ολα τα αλλα ειναι ανευ σημασιας. και μερικες φωτο να σας τραβηξει καποιος κ βιντεο μια χαρα ειναι!

ρανια τελεια με το τεβε, ηταν ακριβο το γαλα? οχι οτι εχει σημασια, αλλα τοσα λεφτα πληρωνει ο αντρας σου στο τεβε, ας παρει κ κατι!!! εμεις συνολικα πηραμε πισω 1500 ευρω περιπου, 250 το μηνα επι 6 μηνες. αυτο που λες για τον πνηγμο το εχω παθει κ εγω με την μπεμπα, αστα δραμα η κατασταση. κ εμεις για 15 λεμε επειδη εχει 14 γενεθλια μηπως τα κανουμε μαζι.

λενακι ηθικο ακμαιο τωρα? επιτελους, πρεπει να ειμαστε εμεις καλα για τα παιδακια μας! ορμονες τι να πεις! λιγο το οικονομικο, λιγο η κλεισουρα, λιγο η κουραση, να η κακη διαθεση!

ρε κοριτσια μου ειπε ενας γνωστος, μεγαλος καμια 50αρια χρονων οτι εχει παρει το παιδακι του ξαδελφου του 14 μηνων κ το μεγαλωνει αυτος γιατι δεν εχουν να το ταισουν κ η μαμα του ειναι 8 μηνων εγκυος κ δεν ειχε λεφτα ουτε τα χαπια να παρει κ λυποθυμησε απο ασιτια, ουτε σιδηρο ουτε ασβεστιο τιποτα κ νοσηλευτηκε στο ελενας. πολυ στεναχωρεθηκα, να πειναει το παιδι κ να μην εχουν να το ταισουν! που ζουμε στην κατοχη??????:shock:

αχ μην ψυχοπλακωνομαστε! υγεια να εχουμε κ τα βασικα αγαθα!

φιλακια σε ολες!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημέρα! καλα σημερα που δεν μπηκα μπηκατε ολες??????????

μαατινακι μου περασατε ομορφα ε?? μπραβο! ωραια ειναι να ξεφευγουμε που και που!!! αρχισε να λεει λογακια ο μπεμπακος??:P να μου τον φιλήσεις!

ρανιακι μου!!!!! τι τρομαρα ηταν αυτη?? αχ η μπεμπουλα μωρε!!! ουφφφφφ φανταζομαι πως θα ενιωσες? σφιξτην γερα! μια πολυ μεγαλη αγκαλια να την κανεις!!!!

λενακι μου εισαι καλυτερα Ε? μπραβο! αντε να πας να αλλαξεις το κουστουμακι και να μας πεις ποιο πηρες!!!:D

εμεις ξυπνησαμε στις 10 φαγαμε και τωρα ηρθε η μαμα μου με τον μικρο αδερφο μου!!

καλημερα αναστασακι μου!

Link to comment
Share on other sites

goodmorning angels!!!

τι κανετε?

ματινακι γυρισατε? αχ ποσο θελω να φυγω κ εγω!!! κ οσο για την βαπτηση που λες το θεμα ειναι να βαπτηστει το παιδι κ ολα τα αλλα ειναι ανευ σημασιας. και μερικες φωτο να σας τραβηξει καποιος κ βιντεο μια χαρα ειναι!

ρανια τελεια με το τεβε, ηταν ακριβο το γαλα? οχι οτι εχει σημασια, αλλα τοσα λεφτα πληρωνει ο αντρας σου στο τεβε, ας παρει κ κατι!!! εμεις συνολικα πηραμε πισω 1500 ευρω περιπου, 250 το μηνα επι 6 μηνες. αυτο που λες για τον πνηγμο το εχω παθει κ εγω με την μπεμπα, αστα δραμα η κατασταση. κ εμεις για 15 λεμε επειδη εχει 14 γενεθλια μηπως τα κανουμε μαζι.

λενακι ηθικο ακμαιο τωρα? επιτελους, πρεπει να ειμαστε εμεις καλα για τα παιδακια μας! ορμονες τι να πεις! λιγο το οικονομικο, λιγο η κλεισουρα, λιγο η κουραση, να η κακη διαθεση!

ρε κοριτσια μου ειπε ενας γνωστος, μεγαλος καμια 50αρια χρονων οτι εχει παρει το παιδακι του ξαδελφου του 14 μηνων κ το μεγαλωνει αυτος γιατι δεν εχουν να το ταισουν κ η μαμα του ειναι 8 μηνων εγκυος κ δεν ειχε λεφτα ουτε τα χαπια να παρει κ λυποθυμησε απο ασιτια, ουτε σιδηρο ουτε ασβεστιο τιποτα κ νοσηλευτηκε στο ελενας. πολυ στεναχωρεθηκα, να πειναει το παιδι κ να μην εχουν να το ταισουν! που ζουμε στην κατοχη??????:shock:

αχ μην ψυχοπλακωνομαστε! υγεια να εχουμε κ τα βασικα αγαθα!

φιλακια σε ολες!!!!!!!!!!!!!

καλημερα Γιωτακι μου!

τι λες τωρα???:cry::cry:ε δε το πιστευω ,...τι κριμαααα..το καημενο το παιδακι που το απομακρυνανε απο την μαμα του,η καημενη η μανα που φερνει στον κοσμο κ αλο παιδακι..αυτο τι θα απογινει...καπιοσ να τουσ βοηθησει..αχ πολυ στεναχωρεθηκα τωρα,γιατι γιατι μωρε να υπαρχει τοση αναισθησια,,πολυ λυπηθηκα!θεεουλη μου κανε το θαυμα σου κ ας βρεθει μια λυση ..ουφφφφφ:(:(:(:(:(:(


O0hbp3.png

wqTBp3.png

Cwh6p3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα! καλα σημερα που δεν μπηκα μπηκατε ολες??????????

μαατινακι μου περασατε ομορφα ε?? μπραβο! ωραια ειναι να ξεφευγουμε που και που!!! αρχισε να λεει λογακια ο μπεμπακος??:P να μου τον φιλήσεις!

ρανιακι μου!!!!! τι τρομαρα ηταν αυτη?? αχ η μπεμπουλα μωρε!!! ουφφφφφ φανταζομαι πως θα ενιωσες? σφιξτην γερα! μια πολυ μεγαλη αγκαλια να την κανεις!!!!

λενακι μου εισαι καλυτερα Ε? μπραβο! αντε να πας να αλλαξεις το κουστουμακι και να μας πεις ποιο πηρες!!!:D

εμεις ξυπνησαμε στις 10 φαγαμε και τωρα ηρθε η μαμα μου με τον μικρο αδερφο μου!!

καλημερα Αναστασακι μου;)

κ γω περιμενω την μανουλα μου σημερα;)


O0hbp3.png

wqTBp3.png

Cwh6p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...