Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Just now, Angot είπε:

      ναι αλλά όσο περνάνε οι βδομαδες ειμαι πιο σίγουρη ! τώρα είμαι εκει που με ήθελε ο γιατρός υποτίθεται στις 30 ! και αντί να χαιρομαι περισσότερο νιώθω ότι μ φταίνε όλα! 

      Είναι η επίδραση των ορμονών,σε συνδυασμό με τους πόνους και την ψυχική κόπωση. Ο,τι νιώθεις είναι απολύτως φυσιολογικό.Ακομα και αν ξυπνήσεις μια μέρα και θέλεις να δείρεις όλο τον κόσμο,πάλι νορμάλ θα είναι. Είσαι σε καλό δρόμο,λίγες εβδομάδες έμειναν,κάνε υπομονή❤️

      • Λυπημένη/-ος 1

ΔΙΑΔΥΚΤΙΑΚΕΣ ΦΙΛΕΝΑΔΙΤΣΕΣ ΜΕ ΤΟ ΙΔΙΟ ΟΝΕΙΡΟ!!!!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 18,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • anastasaki_melisaki

    4043

  • ελενη-25

    2766

  • mp1979woman

    2274

  • YOTOU

    1709

Περισσότερες δημοσιεύσεις

kalo+mhna+banner.jpg

Ματινακι,πεταλουδιτσα,ρανιουκο,αναστασακι,Ιωανακι ποπακι,Γιωτακι φιλακια πολα;)

Καλο μηνα και καλο καλοκαιρι!!! Αχ, το πιο ομορφο καλοκαιρακι θα ειναι με τα νινακια μας!

Ελενακι μου να χαιρεσαι τον αντρουλη σου! Να ειναι γερός και δυνατος!

Φιασκο χθες το κεικ,ε;;; :? Γιατι; Τι δεν σου αρεσε;


ZCE2p3.png

vSQmp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλο μηνα και καλο καλοκαιρι!!! Αχ, το πιο ομορφο καλοκαιρακι θα ειναι με τα νινακια μας!

Ελενακι μου να χαιρεσαι τον αντρουλη σου! Να ειναι γερός και δυνατος!

Φιασκο χθες το κεικ,ε;;; :? Γιατι; Τι δεν σου αρεσε;

καλημερα! καλο μηνα και καλο καλοκαιρι!! εννοειτε οτι θα ειναι το πιο ομορφο καλοκαιρι φετος!!!!!!!!!!!!!!!!

ανυπομονω να παμε για μπανιο στη θαλασσα! του εχω παρει ηδη σωσιβιο!!!!!!!!!!!!


b1xOp2.png

nOElp2.png

OaK8p2.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα! καλο μηνα και καλο καλοκαιρι!! εννοειτε οτι θα ειναι το πιο ομορφο καλοκαιρι φετος!!!!!!!!!!!!!!!!

ανυπομονω να παμε για μπανιο στη θαλασσα! του εχω παρει ηδη σωσιβιο!!!!!!!!!!!!

Εσεις θα κανετε μπανακι,ε;;; Που πηγαινετε; Εμεις φετος δε θα τη βουτηξουμε... Ειναι μικρουλα και εδω οι παραλιες ειναι μακρια και οχι καθαρες..


ZCE2p3.png

vSQmp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εσεις θα κανετε μπανακι,ε;;; Που πηγαινετε; Εμεις φετος δε θα τη βουτηξουμε... Ειναι μικρουλα και εδω οι παραλιες ειναι μακρια και οχι καθαρες..

ναι!!!!! εδω χαλκιδικη θα παμε φετος!!!:P


b1xOp2.png

nOElp2.png

OaK8p2.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερααααααααααααα και απο εμενα καλο μηνα να έχουμε !!!!

πως πατε ολα καλα τα μπεμπακια σας ?

εγω εδω ήσυχα οπως τα ξερετε μοναξιές στην ξενύχτια !!!! αλλα παλι καλα εχουμε δουλιτσα χιχιχιχιχχι

τι καιρο εχει η ελλαδα βρε κοριτσια εδω ψηνόμαστε κανονικα σημερα εχει 32 βαθμους και απο αυριο θα κανει και ενα 36 ετσι για να μας πει οτι μπήκαμε στο καλοκαιρι χιχιχιχι !!!!!!

κατα τα αλλα ολα :P:p:p


 ένουμε με λαχτάρα την ολοκλήρωση της οικογένειάς μας...

 

θέλω ένα κήπο γεμάτο λουλούδια !!!! 

Link to comment
Share on other sites

καλε ξεχασααααααααααααα ελενη μου να χαίρεσαι τον αντρουλη σου να ειναι χιλιόχρονος !!!!!!!


 ένουμε με λαχτάρα την ολοκλήρωση της οικογένειάς μας...

 

θέλω ένα κήπο γεμάτο λουλούδια !!!! 

Link to comment
Share on other sites

που ειστε βρεεεεεεεεε μπήκα εγω και δεν ειναι καμιά εδώ κλαψ κλαψ !!!! :(:(:(:(:(:(:(


 ένουμε με λαχτάρα την ολοκλήρωση της οικογένειάς μας...

 

θέλω ένα κήπο γεμάτο λουλούδια !!!! 

Link to comment
Share on other sites

κοριτσακια μου σας ευχαριστω πολυ ολες~κ σεις οτι επιθυμειτε~

που λετε ξυπνησε ο αντρας μου κ σε ενα απο αυτα τα γυλκα που εφτιαξα εβαλα ενα κερακι μεσα κ του το πηγαμε μαζι με τον μιχαλακη κ του τραγουδησαμε τα χρονια πολλα!χαρηκε παρα πολυ~λυπηθηκα βεβαια που τελικα δνε εφτιααξα τουρτα αλα εκανα μαι παραλαγη στη συνταγη κ βγηκε νοστιμη τελικα..εφταιαξα ετσι οπως ελεγε η συνταγη κ μετα χτυπησα κρεμα γαλακτος με τον αυγοδαρτη αφητσ εμου ευφγε το χερι μου χαλασε το μιξερ κ τα εβαλα μεσα σε ποτηρια κ απο πανω εριξα την χτυπημενη κρεμα γαλακτος σε σαντιγυ κ απο πανω φραουλες..που λεετ το μιγμα του κεικ απο κατω ηρθε κ εδεσε με την σαντιγυ κ τις φραουλες κ βγηκε τελειο..ο αντρα ςμου ξετρελαθηκε..εγω μωλης τωαρ δοκιμασα κ μαρεσε παρα πολυ!σκετο δεν αξιζει αλα ετσι οπως την εκανα ειναι τελειο!

τα νεα μας απο τον γιατρο ειναι..οτι βααλαμε μονο 100γρ αυτον τον μηνα κ αυτο ειναι καλο λογω των πολων κιλων που εχουμε..ειμαστε 10.480 τωρα κ το υψος μας 47 ποντοι!ολα τελεια!ο γιατρος ειναι πολυ ζεστος με τον μικρο..τι του μιλουσε κ εεκινος χαρες ν δειτε..πολυ ευκολος στην εξετσαη παντως..ολο γελουσε..αφηστε που γυρνουσ επαο δω κ απο κει κ λεει ο γιατρος αυτος ειναι παρα πολυ ζωηρος ..κ ο ντως κοριτσια ειναι πολυ ευκινητος..αυτο ειναι καλο βεβαια μου ειπε ο γιατρος!;)τωρα εχουμε το επομενο εμβολιο οταν κελισουμε χρονο..οποτε αναστασακι μου ειναι μεχρι 8 μηνων καθε μηνα κ μετα στον χρονο πανω!ειναι κ αναλογα τον γιατρο κ πως κανει τα εμβολια!εμας ετσι παει!;)

κ γω σημερα λεω να τηγανισω κολοκυθακια εχω κ το τζατζικι που εφτιαξα χθες!κατι ευκολο κ νοστιμο σημερα.. κ σαλατουλα κ κομπλε!περιμενω κ την μανουλα μου σ ελιγο!τωρα κανω δουλειες..ο μικρος κοιμηθηκε με το που εφυγε ο γιατρος..αα δεν εκλαψε...δνε καταλαβ ποτε τον τρυπισε κ λεω τι γινεται γοιατι δνε κλαιε ..μετα απο λιγο μια γκρινιτσα μου εκανε κ τελος το αντρακι μου!

παω κοριτσακια μου αν τελειωνω δουλειες!ο αντρα ςμου εφυγε στη δουλεια κ ισως αργοτερα να ερθει η κοπελα του αδερφου μου κ η κουμπαρα μου!

φιλακια πολλααααααα κ στα ζουζουνακι σας τα ομορφα~

τζινακι μουυυυυυυυυυυυ φιλακια πολλααααααααα σε σενα για την ωρα ευχομαι συντομα να ερθει ενα ζουζουνακι στην αγκαλιτσα σου!;):P


O0hbp3.png

wqTBp3.png

Cwh6p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


μμμμμμ τα σαλια μου τρεξαν! ειδα κ τις φωτο στο φεις!!!:P:p μπραβο χρυσοχερα μας!!:D:D

δεν εκλαψε το ζουζουνι ε?? τι καλα!!!!!!!!!!!! να δουμε κ εμαας τι θα μας πει την τεταρτη!! μετα θα φυγουμε για κανα 2 εβδομαδες στο χωριο!! κ σκευτομαι για τις κρεμες να τις ξεκινησω αφου γυρισουμε εδω! θα δω! οπως μου ερθει!:rolleyes:


b1xOp2.png

nOElp2.png

OaK8p2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσια! Ναι η μικρη μου ειναι! :P

αξιολατρευτη!!!! τι χαμογελο ειναι αυτο?

εσεις γιατι μπορειτε κ βαζετε διαφορα στην υπογραφη σας κ εγω οχι????

μου στειλαν μηνυμα απο την διαχειριση να μικρινω την υπογραφη μου! ουτε 2 τικερακια δεν περνει!:(

Link to comment
Share on other sites

αξιολατρευτη!!!! τι χαμογελο ειναι αυτο?

εσεις γιατι μπορειτε κ βαζετε διαφορα στην υπογραφη σας κ εγω οχι????

μου στειλαν μηνυμα απο την διαχειριση να μικρινω την υπογραφη μου! ουτε 2 τικερακια δεν περνει!:(

Στο Lilypie μπορείς να βάλεις φωτό. Οχι σε όλα. Ναι, δεν ξερω τι γινεται με τα τικερς... Νομιζα οτι μπορεις να βαλεις μεχρι 3 και ετσι ηταν αλλα χθες μου ειπε να βγαλω κατι και εχω τα 2 τελικα...

Ευχαριστουμε πολύ! Μολις την παρει ο υπνος μου κανει πολλες γκριματσουλες και γελακια! Σε αυτη τη φωτο την εχω αγκαλια για να ρευτει!! :P


ZCE2p3.png

vSQmp3.png

Link to comment
Share on other sites

Στο Lilypie μπορείς να βάλεις φωτό. Οχι σε όλα. Ναι, δεν ξερω τι γινεται με τα τικερς... Νομιζα οτι μπορεις να βαλεις μεχρι 3 και ετσι ηταν αλλα χθες μου ειπε να βγαλω κατι και εχω τα 2 τελικα...

Ευχαριστουμε πολύ! Μολις την παρει ο υπνος μου κανει πολλες γκριματσουλες και γελακια! Σε αυτη τη φωτο την εχω αγκαλια για να ρευτει!! :P

Πεταλούδίτσα μου είναι μια γλύκα! Μια ζωγραφιά!να το χαίρεσαι το κοριτσάκι σου το όμορφο!!:wink:

Αχ κορίτσια δεν ξέρω γιατί αλά με χει πιάσει άγχος νε τη περίοδο!!

Χθες κ σήμερα είχα πολύ έντονο πόνο κ πολα υγρά κ όλο τρέχω τουαλέτα κ λέω τώρα κατέβηκε αλά τίποτα ακόμα,επίσης έχω πόνο στις θηλές..αυτό κ αν νε ανχωσε..δεν έχω ποτέ πριν τη περίοδο,επίσης κάτι τρέλα γουργουριτα στη κοιλιά πολύ νυστα κ πριν λίγες ώρες με πιάσε μια αναγούλα κ μια αδιαθεσία..ηρέμησα κ μια ήρθε πολύ πείνα έφαγα λίγη σούπα Ξ τώρα δύο ώρες μετά πάλι αναγούλα!! Πείτε με τρελή αλά ανχωθηκα κάπως..μπήκα διάβασα κ σχετικά άρθρα περί εγκυμοσύνηΣ ενώ προσεχανε! Αχ θα σκάσω μέχρι να κατέβει! Πολύ αναγούλα όμως..αυτή τη στιγμή νιώθω πολύ χάλια κ οι θηλές με πονάνε αυτό με παραξένεψε πολύ ..κ δεν είναι ότι με πλήγωσε ο μικρός! Επίσης έχω κ μέρες έχω πολύ έντονες ταχυπαλμίες..λέει η μαμά ότι από την κούραση είναι..αχ ειλικρινά αν είχα τεστ θα έκανα να τελειώνουμε! Λογικά θα είναι οι ανωμαλίες της περιόδου μετά τη γέννα!πάντως πολα συμπτώματα ! Άντε να δούμε!


O0hbp3.png

wqTBp3.png

Cwh6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Μιλάω μόνη μου βραδυτικα!!

Μωλης πήγα τουαλέτα κ είδα καφέ υγρά!!εύχομαι να είναι η περίοδος που κατεβαίνει!

Τρέμω κ η αναγούλα καλα κρατεί!! Άντε να,ξημερώσει να σηκωθώ κ να έχει κατέβει!! Τι άγχο δεν είστε κ μέσα να με προσγείωσετε!! Ουφφ


O0hbp3.png

wqTBp3.png

Cwh6p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...