Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

ΔΙΑΔΥΚΤΙΑΚΕΣ ΦΙΛΕΝΑΔΙΤΣΕΣ ΜΕ ΤΟ ΙΔΙΟ ΟΝΕΙΡΟ!!!!


Recommended Posts

Αχ είναι αρκετά μακριά,εμένα είναι 10-15 λεπτά απόσταση με τα πόδια κ 5 λεπτά νε το,αμάξι!!

Αν δουλεύει κιόλας πολύ,δύσκολα σίγουρα !!

Εμένα δεν έχει πολλές μέρες δουλειάς πλέον! Μόνο δύο μέρες τη βδομάδα κ έτσι είμαστε πολύ συχνά μαζί! Αυτό της,έλεγα χθες τι καλα που την έχω κοντά μου! Πόσες μανούλες τα βγάζουν πέρα μονές τους όπως κ συ αναστασακι μου! Δύσκολα είναι αλά τι να κανείς! Αξίζουν τα πάντα τα μωράκια μας! Είμαι σίγουρη ότι πολύ σύντομα ΥΑ θέλω κιαλο μωράκι! Μακάρι όλα καλα να πάνε κ να τα καταφέρω! Για να δούμε φυσικά τι γίνεται τώρα! Αν είχα τεστ πάντως θα το έκανα έτσι να μου φύγει κάθε αγωνία! Πρέπει μου φαίνεται να προμηθευτούμε κάμποσα για κάθε φορά που θα έχουμε αμφιβολίες! Μου έλειψαν τα τεστ ...:wink:

ετσι ειναι λενακι μου!!! αλλα ευτυχως δεν δουλευω και ετσι τα καταφερνω! απλα καμια φρα τυχαινει κ εγω να μην ειμαι καλα... ττε την χρειαζομαι! τεσπα! υγεια να εχουμε!!!

και εμενα μου λειπουν τα τεστ!!!! αλλα ακομα δεν θελω να το σκευτομαι!:rolleyes:


b1xOp2.png

nOElp2.png

OaK8p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 18,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • anastasaki_melisaki

    4043

  • ελενη-25

    2766

  • mp1979woman

    2274

  • YOTOU

    1709

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Ανάλογα τον γιατρό..εμένα με την μια Μου τα ξεκίνησε όλα.μισό αχλάδι, μισή Μπανάνα,μισό μήλο κ ήταν κ μικρούλης 4 μηνών .αλοι ξεκινάνε ένα ένα κάθε βδομάδα!!

μμμ καταλαβα!! για να δουμε τι θα μας πει την τεταρτη!!!:rolleyes::rolleyes:

ερχεται τελικα η κοκκινη ε?? αντε!!!


b1xOp2.png

nOElp2.png

OaK8p2.png

Link to comment
Share on other sites

μμμ καταλαβα!! για να δουμε τι θα μας πει την τεταρτη!!!:rolleyes::rolleyes:

ερχεται τελικα η κοκκινη ε?? αντε!!!

Ναι λογικά κατεβαίνει!! Άντε,επιτέλους ..:wink:

Τετάρτη έχετε εμβόλιο Ε!ωχ!:-(

Μακάρι να του αρέσει!:wink: εμένα τη. Πρώτη φορά την έφαγε πολύ καλα τις επόμενες όμως,έτσι κ έτσι.τώρα την τρώει όλη κ του αρέσει! Του βάζω ολόκληρο αχλάδι γιατί δυσκολεύονται λίγο με τα κακακια,τώρα βέβαια με τις σούπες είναι μια χαρά!


O0hbp3.png

wqTBp3.png

Cwh6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Μωλης είδα πιο ροζοκοκκινο ..οπότε όλα καλα είναι! Μου περίοδος είναι..ξεανχωθηκα τώρα!! Εντάξει όλα καλα πρέπει να είναι!! Ουφ!!
Ναι λογικά κατεβαίνει!! Άντε,επιτέλους ..:wink:

Τετάρτη έχετε εμβόλιο Ε!ωχ!:-(

Μακάρι να του αρέσει!:wink: εμένα τη. Πρώτη φορά την έφαγε πολύ καλα τις επόμενες όμως,έτσι κ έτσι.τώρα την τρώει όλη κ του αρέσει! Του βάζω ολόκληρο αχλάδι γιατί δυσκολεύονται λίγο με τα κακακια,τώρα βέβαια με τις σούπες είναι μια χαρά!

οι σούπες πότε μπαίνουν?? τελικα λεω να τις ξεκινησουμε αφου γυρισουμε απ'το χωριο... θα φυγουμε το σαββατο κ θα κατσουμε κανα 2 εβδομαδες..:rolleyes:

δηλ τελη του μηνα θα ξεκινησουμε! μακαρι να του αρεσουν!!


b1xOp2.png

nOElp2.png

OaK8p2.png

Link to comment
Share on other sites

οι σούπες πότε μπαίνουν?? τελικα λεω να τις ξεκινησουμε αφου γυρισουμε απ'το χωριο... θα φυγουμε το σαββατο κ θα κατσουμε κανα 2 εβδομαδες..:rolleyes:

δηλ τελη του μηνα θα ξεκινησουμε! μακαρι να του αρεσουν!!

Στον 6 μήνα ξεκινάνε με χορτοσουπα μετά σε κάνα μήνα ξεκινάνε τα κρέατα μέσα στη σούπα!:wink:

Καλύτερα όταν γυρίσετε να είναι κ το μωρό στο περιβάλλον του ίσως αντιδράσει διαφορετικά!:wink:


O0hbp3.png

wqTBp3.png

Cwh6p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Στον 6 μήνα ξεκινάνε με χορτοσουπα μετά σε κάνα μήνα ξεκινάνε τα κρέατα μέσα στη σούπα!:wink:

Καλύτερα όταν γυρίσετε να είναι κ το μωρό στο περιβάλλον του ίσως αντιδράσει διαφορετικά!:wink:

κατεβηκαμε μια βολτιτσα κ ξανα ρθαμε!! ναι ετσι λεω κ εγω! καλυτερα στο σπιτακι μας!!!:D δηλ στις διακοπες θα εχουμε ταπερακια! χαχαχαχα!! δεν το πιστευω!:P:p


b1xOp2.png

nOElp2.png

OaK8p2.png

Link to comment
Share on other sites

κατεβηκαμε μια βολτιτσα κ ξανα ρθαμε!! ναι ετσι λεω κ εγω! καλυτερα στο σπιτακι μας!!!:D δηλ στις διακοπες θα εχουμε ταπερακια! χαχαχαχα!! δεν το πιστευω!:P:p

Καλα κάνατε!:-) κ μεις πριν λίγο γυρίσαμε σπιτάκι μας! Τώρα ετοιμαζόμαστε για μπανακι!

Στη θάλασσα συνήθως έπαιρνα μπισκοτάκια.,κάνα ψωμάκι κ γιαουρτάκι σε τέτοια ηλικία! Είναι πιο εύκολο στο να τον ταισειςκ να μην χαλάσει κ υο φαγάκι του! τέλεια είναι..εγώ ανυπομονούσα να τον πάμε θάλασσα ..ανυπομονώ τώρα κ με υο δεύτερο.πιστεύω θα του αρέσει πολύ!

Σήμερα πολύ ερημιά...χαχαχαχα όλη μέρα μόνο εμείς μιλάμε κ η πεταλούδίτσα!:wink:

Καλα εγώ από χθες σας ζαλισα χιχι!! Ευτυχώς κατέβηκε ..όσο πάει γίνεται πιο κόκκινο ..πάει κ αυτό υπ άγχος! Την επόμενη φορά πάλι!:wink:)


O0hbp3.png

wqTBp3.png

Cwh6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλα κάνατε!:-) κ μεις πριν λίγο γυρίσαμε σπιτάκι μας! Τώρα ετοιμαζόμαστε για μπανακι!

Στη θάλασσα συνήθως έπαιρνα μπισκοτάκια.,κάνα ψωμάκι κ γιαουρτάκι σε τέτοια ηλικία! Είναι πιο εύκολο στο να τον ταισειςκ να μην χαλάσει κ υο φαγάκι του! τέλεια είναι..εγώ ανυπομονούσα να τον πάμε θάλασσα ..ανυπομονώ τώρα κ με υο δεύτερο.πιστεύω θα του αρέσει πολύ!

Σήμερα πολύ ερημιά...χαχαχαχα όλη μέρα μόνο εμείς μιλάμε κ η πεταλούδίτσα!:wink:

Καλα εγώ από χθες σας ζαλισα χιχι!! Ευτυχώς κατέβηκε ..όσο πάει γίνεται πιο κόκκινο ..πάει κ αυτό υπ άγχος! Την επόμενη φορά πάλι!:wink:)

χχαχαχχαα!! οντως οι δυο μας μιλαμε σημερα!


b1xOp2.png

nOElp2.png

OaK8p2.png

Link to comment
Share on other sites

ηρθε ο αντραας μου κ πηγαμε για μια μπυριτσα στα γρηγορα.. δεν ηθελα να μου κοιμηθει ο μικρος εξω, γιατι μετα θα μου αργουσε πολυ... καλα ηταν!

καληνυχτα κοριτσουδια!!!!!!


b1xOp2.png

nOElp2.png

OaK8p2.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα φιλεναδιτσες....τι μου κανετε?

εμεις με το σιροπακι που πινουμε μια χαρα ειμαστε προς το παρον!!!!!

αχχχχχχχχχχχχ κοριτσια χθες πηγα για σπα.....αφησα τη μικρη στη μαμα μου και πηγα....μου ειχαν κανει τα αδερφια μου οταν γεννησα δωρο hair spa,σοκολατοθεραπεια,πηλινγκ σωματος,μανικιουρ-πεντικιουρ και χτενισμα και πηγα χθες τελικα.......δε μπορω να σας περιγραψωωωωωωω......τελεια ηταν!!!!τελικα ειναι τα καλυτερα δωρα αυτα!!!!!

λενιω μου ηρθε η χαζη????????αντε επιτελους.....να ηρεμισεις.....σε φιλω γλυκααααα......ααααα τελειο το κουστουμακι του πριγκιπα σας!!!!!!

αναστασακι μουουουου.....τι κανετε?αχχχχχχ μπυριθτσαααααααα.....ποσο μου εχει λειψει......αλλα δεν μας πηραν και τα χρονια.....θα τα κανουμε παλι..!!!!!

φιλακια και στα υπολοιπα κοριτσουδια.....


as1cM8Y0g410000MTgwZHwwMTc3ZHx0byBtcGl6b3VkYWtpIG1hcyBlaW5haS4uLi4.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημέρα!!!!!!!! τι κάνετε???????? εμείς πολύ καλα, μη μας ματιασω! χεχεχεε! εχθες παλι στις 12 κοιμηθηκε και τον ξυπνησα εγω να φαει στις 5 και ακομα κοιμαται! σημερα ο αντρας μου δουλευει, ελπιζω να ερθει νωρις το απογεμα να παμε γι αφαγητο! κατα τα αλλα λεω να σιδερωσω!!

Ρανιακι ειστε καλυτερα ε??? μπραβοοοοοοοοοοοο!!!!!!!!!!!:P:p:p:p και spa ε????????? τελεια!!!!πες για την σοκολατοθεραπεια!!!!!! θελω να μαθω!!! καλο????????

λενακι?? ηρθε η κοκκινη??


b1xOp2.png

nOElp2.png

OaK8p2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέραααα ..τι κάνετε??

Ρανιουκο μουυυ καλύτερα η μικρή! Πολύ χαιρομαι!! Σαρεσε το κουστουμάκι μας!

Πήρα κ τις προσκλήσεις..θα σας βάλω φωτο..πολύ μαρεσαν .

Αναστασακι μου πήγατε για μπύρα..τι καλα! Πολύ καλα κοιμήθηκε ο μικρός..μπράβο φτου φτου!! Κ μένα τελευταία μια φορά μόνο ξυπνάει για ζιζι!

Ήρθε η κόκκινη ναι! Πολύ αίμα όμως..παρα πολύ! Κ δε πήρα κ σερβιετες..έχω λίγες αλά αύριο είναι όλα κλειστά..

Φιλάκιαααααα ..

Σήμερα πολύ ζέστη..


O0hbp3.png

wqTBp3.png

Cwh6p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...