Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Το κέντρο μου είπε είναι νωρίς για υπέρηχο αλλά η γιατρός μου, μου είπε να πάω να επιβεβαιώσουμε ότι υπάρχει ενδομητρια κύηση. Πήγα, κάναμε υπέρηχο, είδαμε τον σάκο!!!! Εμβρυικα στοιχεία δεν φαινόταν ακόμα αλλά ήταν ορατός ο λεκιθικος ασκός που προηγείται του εμβρυου. Σε 10 μέρες που θα μπω στην 7η εβδομάδα έχω πάλι υπέρηχο ελπίζω να ακούσουμε καρδια!!!!

      1 hour ago, Lila ki είπε:

      Μπταβο κορίτσια με το καλό !!!! Όλα να πάνε δεξιά !!!

      Σε ευχαριστώ!!! 🥰

      1 ώρα πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ρε κορίτσια αλήθεια είναι φοβερό που ξένοι άνθρωποι χαίρονται με την χαρά σου σασ ευχαριστούμε πάρα πάρα πολύ για τις ευχές σασ αλήθεια μέσα από την καρδιά μου μόνο χαρές σας εύχομαι. Απλά η σύζυγος έσκασε γιατί μου λέει ότι εχτές θα έπρεπε να είναι κοντά 4000 και σήμερα 6000 αλλά μπορεί να μην κάνει διπλασιασμό κάθε 48ωρες σωστά δεν τα λέω;;

      Ρε χαίρομαι πάρα πολύ αλήθεια γιατί κάναμε την ίδια μέρα εμβρυομεταφορα αχααχαχαχα ο καθένας με τον πόνο του αχααχαχαχα σου εύχομαι τα καλύτερα αλήθεια εσύ πότε θα πασ για ραντεβού 

      Οχι δεν κάνει υποχρεωτικά διπλασιασμό κάθε 48. Μια χαρά ανεβαίνει η χοριακη σας!!!! Θα περιμένουμε τσ ομορφα νέα σας την Παρασκευή που έχετε υπέρηχο! 

      1 ώρα πρίν, Bluee19 είπε:

      Η χοριακη σας ανεβαίνει τελειαααα με το καλό ο υπέρηχος όλα να σας πάνε κατευχην 🙏🏼

      Σε ευχαριστώ!!! 🥰

      • Λουλούδια 2

ΔΙΑΔΥΚΤΙΑΚΕΣ ΦΙΛΕΝΑΔΙΤΣΕΣ ΜΕ ΤΟ ΙΔΙΟ ΟΝΕΙΡΟ!!!!


Recommended Posts

ναι εβαλα επιπλεον 3 αλμπουμ για να δωσω σε κουμαρο , μαμα κ πεθερα. οχι τοσο μεγαλο οσο το δικο μου φυσικα. κ ειναι ψηφιακο αλλα σε λεπτη σελιδα οχι οπως του γαμου που ειναι ασηκωτο!!! μου αρεσε παντως πολυ! καινουργια τεχνολογια ειναι!

α, πολυ ωραια!! Κουκλιστικο θα ειναι με τη φατσουλα του γλυκα σας! :P


ZCE2p3.png

vSQmp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 18,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • anastasaki_melisaki

    4043

  • ελενη-25

    2766

  • mp1979woman

    2274

  • YOTOU

    1709

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Αυτο το να χανει γευματα με αγχωσε που ειπες... Την ειχα ρωτησει την παιδιατρο, αν υπαρχει περιπτωση να παρηγοριεται και να ξεχνιεται με την πιπιλα και να μη ζηταει φαγητο και μου ειπε οτι δεν υπαρχει περιπτωση... :? Ελπιζω να μην με πηρε στο λαιμο της και αυριο να εχει παρει γραμμαρια γιατι αλλιως την πεταω την πιπιλα κι ας κλαιει!! Εμενα τη θελει και την ηρεμει.... Κανει πως αηδιαζει οταν της δινω καμια φορα αλλα την επομενη στιγμη την εχει πιασει και την καταρουφαει! :shock:

λενακι μου δεν στο ειπα για να σε αγχωσω αλλα θα σου πω οτι μιας φιλης μου εχανε ετσι γευματα! εγω ξερω παντως πως πιπιλα δινουμε μετα που εδραιωνετε ο θηλασμος! δηλ μετα τις 40 μερες τουλαχιστον!


b1xOp2.png

nOElp2.png

OaK8p2.png

Link to comment
Share on other sites

λενακι μου δεν στο ειπα για να σε αγχωσω αλλα θα σου πω οτι μιας φιλης μου εχανε ετσι γευματα! εγω ξερω παντως πως πιπιλα δινουμε μετα που εδραιωνετε ο θηλασμος! δηλ μετα τις 40 μερες τουλαχιστον!

:?:-?:?


ZCE2p3.png

vSQmp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ναι, το εχω διαβάσει. Εχω διαβασει τα απαντα του Παπαβεντση και ειχα δει και αυτο για την εδραιωση του θηλασμου σε σχεση με την πιπιλα, αλλα αφου μου ειπε ετσι η παιδιατρος της την εδωσα..


ZCE2p3.png

vSQmp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ναι, το εχω διαβάσει. Εχω διαβασει τα απαντα του Παπαβεντση και ειχα δει και αυτο για την εδραιωση του θηλασμου σε σχεση με την πιπιλα, αλλα αφου μου ειπε ετσι η παιδιατρος της την εδωσα..

ναι καταλαβα..

σ'αφηνω λενακι μου ηρθε ο αντρας μου! φιλακια!


b1xOp2.png

nOElp2.png

OaK8p2.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερααα φιλεναδιτσες μου!

καλο καλοκαιριιιιιιιιιι:Dαυτο που εμεινε ειναι να το παρει χαμπαρι κ ο καιρος γιατι εχει κολισει στον χειμωνα,:tongue::tongue:

σημερα εχει γεννεθλια οα νατρας μου!γινεται 29!!

που λετε εφτιαξα χθες την συνταγη αλα δε μαρεσε κοριτσια..μην την επιχειρησετε..υπαρουν κ αα ευκολα γλυκα κ πεντανοστιμα οπως το σουφλε σοκολατας..την εκανα διαφορετικα τελικα τη συνταγη ,,θα βαλω φωτο στο φβ..κριμα τελικα επρεπ να φτιαξω τουρτα..το μετανιωσα:(

περιμενουμε κ τον γιατρο στης 10..αυταα φιλακιααααα;)

summersea1ni3.jpg


O0hbp3.png

wqTBp3.png

Cwh6p3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα και καλο μηνα να εχουμε κοριτσακια!!!!!!!!!!!!!

εμεις κοιμηθηκαμε πολυ καλά!!!:D:D στις 12 επεσε ο μπεμπης ξυπνησε στις 3, στις 5 και ακομα κοιμαται!!:P:p σημερα εχει πολυ ωραια μερα! θα κατεβουμε βολτιτσα! το θεμα ειναι τι μαγειρευουμε σημερα???:rolleyes::rolleyes: 2 μερες ειχα τουρλου και την προηγουμενη φασολακια.. τωρα τι κανουμε???


b1xOp2.png

nOElp2.png

OaK8p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


λενακι μου και παλι χρονια πολλα για τον αντρουλη σου! να τον χαιρεσαι και να ειστε παντα ευτυχισμενοι!!!!!!!!!!

εχετε εμβολιο σημερα ε??? ουφφφ μακαρι να μην πονεσει!!!

εμεις εχουμε την τεταρτη αλλα το απογευμα για να ειαι και ο αντρας μου!!:oops:

να σας ρωτησω ρε κοριτσια, καθε μηνα κανουμε εμβολιομεχρι να χρονισει?


b1xOp2.png

nOElp2.png

OaK8p2.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα και απο μας κοριτσια!

καλο μηνα και καλο καλοκαιρι να εχουμε...σημερα εχει τελειο καιρο ,ηρθε η ωρα να βγουμε και λιγακι εξω,περιμενω τη μικρη να ξυπνησει και θα κατεβω μια βολτα εχουμε και τη λαικη εδω απο κατω να ψωνισω και λιγα πραγματακια .

ελενη να χαιρεσαι τον αντρουλη σου!

αναστασακι εμας μας ειπε η παιδιατρος οτι μεχρι 7-8 μηνων θα κανουμε καθε μηνα και μετα απο λιγο καιρο ξανα εαν θυμαμαι καλα μετα το χρονο.τωρα δεν ξερω ισως ειναι θεμα γιατρου και πως τα κανει τα εμβολια εμας πχ μας κανει απο 2 καθε μηνα.ας μας πει και καμια ποιο εμπειρη μανουλα..


as1cCpn-M3-0000Mzkyc3wwMDk2OThzfA.gif

an1cM8E-O7-1110MTA3NzdkfDQ2NzczNTNkYXw.gif

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κ καλο μηνα!!!

λενακι να τον χαιρεσαι! να ειναι γερος κ να χαιρεται την οικογενεια του!!!

αναστασακι ναι καθε μηνα μεχρι να χρονισει.

εγω σημερα θα τηγανισω κολοκυθακια πατατες κ λουκανικα, γρηγορο φαγητο γιατι δουλευω κ θα γυρισω στις 1, να ταισω την μικρη, να συμαζεψω κ να μαγειρεψω. γενικα οι μερες που παω δουλεια ειναι σκετη τρελα.

δουλευω κ αυριο κ την κυριακη εχω τραπεζι τον νονο της μικρης, να δω ποτε θα προλαβω!!!

τα αλλα κοριτσακια καλα?

φιλακια!!!

Link to comment
Share on other sites

καλημερα και απο μας κοριτσια!

καλο μηνα και καλο καλοκαιρι να εχουμε...σημερα εχει τελειο καιρο ,ηρθε η ωρα να βγουμε και λιγακι εξω,περιμενω τη μικρη να ξυπνησει και θα κατεβω μια βολτα εχουμε και τη λαικη εδω απο κατω να ψωνισω και λιγα πραγματακια .

ελενη να χαιρεσαι τον αντρουλη σου!

αναστασακι εμας μας ειπε η παιδιατρος οτι μεχρι 7-8 μηνων θα κανουμε καθε μηνα και μετα απο λιγο καιρο ξανα εαν θυμαμαι καλα μετα το χρονο.τωρα δεν ξερω ισως ειναι θεμα γιατρου και πως τα κανει τα εμβολια εμας πχ μας κανει απο 2 καθε μηνα.ας μας πει και καμια ποιο εμπειρη μανουλα..

καλημερα βασουλα!

καλη βολτα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...